KIDA x MOZZIK - PP

Stream or Download "PARANOIA" here 👉 kida.lnk.to/Paranoia
Stream or Download "PISHMON" here 👉 kida.lnk.to/Pishmon
Music produced by MIXEY MUSIC
Paranoia lyrics: Mozzik, Nuk
Pishmon lyrics: Mozzik
00:00 - KIDA x MOZZIK - PARANOIA
03:23 - KIDA x MOZZIK - PISHMON
Directed by Elena Kelmendi
Concept by Elena Kelmendi
D.o.p: Imagine films
Editing and color grading / VFX: Imagine films
Equipment: Onima rental
Styling: Diana Qerimi
MakeUp: Vesa Gashi
Hair: Ermira Nebihu
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
KIDA on Instagram: kida
MOZZIK on Instagram: mozzik
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & KIDA. All Rights Reserved.

Shkarko

Shikime
68,063,101

Komente

 • 🙏🙏💥💥💥🇦🇱🇦🇱

  Lirie PepaLirie Pepa7 orë më parë
 • 😞😞😞🙏🙏💥

  Lirie PepaLirie Pepa7 orë më parë
 • Cool 🤩❤💯

  Bardha VodhaBardha Vodha15 orë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Gramoz LockhartGramoz Lockhart19 orë më parë
 • 11 may 2021.. Hello from Greece 🇬🇷🇦🇱

  EmmaEmma20 orë më parë
 • 70 milly

  AKIL LYRICSAKIL LYRICSDitë më parë
 • Let’s go for 100M !! 🎉🍾

  Fatos SuloFatos SuloDitë më parë
 • 🙏💯🙏💯🙏💯🙏💯💙❤️👩‍❤️‍👨

  rudinarudinaDitë më parë
 • 1000000

  Broz TanazajBroz Tanazaj3 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺💕💕💕💕💕

  Katrina ZonjzaKatrina Zonjza4 ditë më parë
 • Bravo 1 shat

  Amar BullatovciAmar Bullatovci6 ditë më parë
 • Kengetare im

  luisluis6 ditë më parë
 • 😉😉😉😉😉😉

  Shqipe BilalliShqipe Bilalli6 ditë më parë
 • Kida je shum e mire je yll ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Denisa CurajDenisa Curaj7 ditë më parë
 • Shoum bukur 🤩❣️❣️

  Tzesika NtragkotiTzesika Ntragkoti7 ditë më parë
 • Kida te dua shum

  Destan LaskuDestan Lasku8 ditë më parë
 • Kidda vertet e bukur dhe pa eksagjerime .bus e tjera

  Deppy XhDeppy Xh8 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💓❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💓💓💓💓💓💓💓💔💓💓💓💓💓💓💓💔💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💚💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💚💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Liridona KelmendiLiridona Kelmendi8 ditë më parë
 • Veq a je pishman

  Liridona KelmendiLiridona Kelmendi8 ditë më parë
 • Bravooooo

  Liridona KelmendiLiridona Kelmendi8 ditë më parë
 • Like nese je pishmon per najsen👇😆💞

  Shqip HopShqip Hop9 ditë më parë
 • Mozzik the best ALBANIA for ever.♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  Mirash GjonajMirash Gjonaj9 ditë më parë
 • 2021? Ku i kam Shqipet 🔥

  ema elenaema elena9 ditë më parë
  • heree!!✨💥💥

   eva zhurdaeva zhurdaDitë më parë
  • 💪

   CL BoyCL Boy6 ditë më parë
 • Oj kid

  Kumrisha GashiKumrisha Gashi10 ditë më parë
 • 🤩🥰😆🥰🥰🤩🤩😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤❤🍓

  Steljo HaxhirajSteljo Haxhiraj10 ditë më parë
 • Mozzik esht talent qe veshtire do duket prap ne horizont esht ne max e tije smbetet gje pervec se ta mbeshtesim po ashtu edhe kida.

  Aleksander BreguAleksander Bregu11 ditë më parë
 • 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀👍👍👍👍👍👊👊

  Olta ReqicaOlta Reqica11 ditë më parë
 • 🇦🇱❤

  Lossy AbaziLossy Abazi12 ditë më parë
 • 💗💗💗💗💗💗💗💞💞💞💕💕💕🎁

  Petros GiannopoylosPetros Giannopoylos13 ditë më parë
 • 67 m bravo

  King GamerKing Gamer13 ditë më parë
 • ❤❤😸😻👌👍👍✌🤚🤚👋✌

  Sefer SejfullaiSefer Sejfullai13 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Irma KuleIrma Kule14 ditë më parë
 • 56, била

  Ангел ДаскаловАнгел Даскалов15 ditë më parë
 • schöne große von kurdistan🇦🇱

  Muhammad MoussaMuhammad Moussa15 ditë më parë
 • ,,t

  Aron KacaAron Kaca16 ditë më parë
 • Super song❤👌👍

  Hana SylaHana Syla18 ditë më parë
 • 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  VideosVideos19 ditë më parë
 • ROBT eshte legjenda e muziks Mozzik dhe Kida like komentit jo vetem timit ket coment po e bej se me pelqen kenga😙😙😙😙😘😘😘 Kida

  Albania12Albania1220 ditë më parë
 • Ju pershendes nga anglia

  Jeton PerzhillaJeton Perzhilla20 ditë më parë
 • Shum mir bravoo ❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Liridona KelmendiLiridona Kelmendi20 ditë më parë
 • Pp

  Ajay MistryAjay Mistry21 ditë më parë
 • 💙💙💜💜💛💛👍👍

  Dinore MorinaDinore Morina21 ditë më parë
 • 👌👌👌👌😊

  BMW THE KINGBMW THE KING22 ditë më parë
 • Supr 🥰🥰🥰

  Emiljana PrelashiEmiljana Prelashi22 ditë më parë
 • Kjo eshte nje kenge e mrekullushme 😘😘😘😘😘😘😘😘

  sele Nicasele Nica22 ditë më parë
 • fire

  Over Size 24 7Over Size 24 723 ditë më parë
 • Oj kida ti per mu je ma e miraa, prej krejtve kengtareve, qoft cun, apo, goc, per mu e para je💞

  DREAM OF CHARLI D'AMELIODREAM OF CHARLI D'AMELIO23 ditë më parë
  • Edhe per mua

   Buleponi KicaBuleponi Kica21 ditë më parë
 • 2021🥺

  BOSÎÍ LukaaaBOSÎÍ Lukaaa23 ditë më parë
 • QFAR KLLOSHARI MOZIK PA LIDHJE HIQ AMA ME TA BA TULLUSUM EDHE KANGËN..

  Arben RexhaArben Rexha23 ditë më parë
 • Shum mir te lumt

  Shaban BerishaShaban Berisha24 ditë më parë
 • 👍👍👍

  Edona NeziriEdona Neziri24 ditë më parë
 • Siptar good

  Κιρουανε ΙμαδΚιρουανε Ιμαδ24 ditë më parë
 • Kenga shume e bukur. Sa per Rrepera Kosova i ka te mire Amo KENGETAR te Denje i kemi ne SHQIPRI 🇦🇱

  Elona MuciciElona Mucici25 ditë më parë
  • Kida, Dafina, Era Istrefi, Dhurata Dora nuk jan repere oj Lop! i ke ngatru gjanat, per momentin jan vetem nja15 apo 20 reper ne Kosove te gjith te tjeret jan kengetar dhe disa prej tyre jan edhe kangtar edhe reper. Perpos Elvanes, Xhensiles dhe Florit ne Shqiperi nuk ka kangetar tjere. Kuurse ne Kosove ne kemi kengetare qe e mbajn ne gjep te vogel edhe Elvanen edhe Xhensilen...Dhurata dora, Era, Dafina jan tjeter dimension. Keshtu qe para se te thush nje gje ndalu e mendo pak, mos ja fut palidhje, informohu sepse del ignorante para te gjithve. Ani the kengtar te denje, ne i kemi pas kangtaret me te mire edhe ne ish-Jugosllavi...kur kemi pas Rock artista ne ne vitet e 70ta

   Gazza NovaGazza Nova20 ditë më parë
 • 2021????💚

  Murat SulejmaniMurat Sulejmani25 ditë më parë
 • Gooo to 70 mln 😍

  Rina RamilliRina Ramilli25 ditë më parë
 • 2021🥺👑

  Tiara MorinaTiara Morina25 ditë më parë
 • I love it but I’m from Albanian and kosovare I do understand the Worth’s and It is a nice song 🎧

  Duarta MustafaDuarta Mustafa26 ditë më parë
 • Shum mire🇽🇰🇽🇰

  Kiki LoshiKiki Loshi28 ditë më parë
 • Pishmone Veq thuma qe je pishmon O veq aje pishomn mon mon E kerkush venin ton ton ton Sun e zavedson son son son son son Veq aje pishomon Kida Dy mekatet na pi lajna none Krejt broblemet ne shpin i majna none Ja pe ndreqim ja pe lajma nonee Uu te huna ma ke pru ti u po apet Po du spo du me kerkon me te ndrru ahhhh A e din sa gabime jemi lodh na tui njeeeh A kjo zemra jem veq ty o tut ndjehh O veq aje pishmone mon mon mon mon mon E kerkush venin ton ton ton ton ton ton Sun e zavedson son son son son son son Vew aje pishome (o veq aje pishonn

  Anesa MiftariAnesa Miftari28 ditë më parë
 • like muziken veq per mozin

  Ximi BilalliXimi BilalliMuaj më parë
 • Si ka mundsi kaq shm wiews 🤷‍♀️ apo jan tbler

  LOVE STORYLOVE STORYMuaj më parë
  • Po sa here e ka degjuar kengen vetem 1 person ??

   edona bajramiedona bajrami19 ditë më parë
  • @LOVE STORY shifi komentet, me shume se gjysma jan te huaj. Ne zvicer dhe gjermani Mozik ka fam. Pak jan ata gjerman qe nuk e njohin Mozik dhe Loredana. Shikoje Loredanen qe kendon vetem gjermanisht, ajo ka nga 70 miljon shikime per shumicen e kengeve te saj.

   Gazza NovaGazza Nova20 ditë më parë
  • @Pap Kodra po mir pra hajt me deri ne 30 mln klikime po kaq shume nuk e di🤷‍♀️ mund edhe te ndodh😂

   LOVE STORYLOVE STORY29 ditë më parë
  • @LOVE STORY Shqipria 3mln?? kjo ska lidhje Shqiptaret jan +15mln Shqiperia etnike edhe diaspora

   Pap KodraPap Kodra29 ditë më parë
  • @Pap Kodra po pra shqipria 3 milion bqnore dhe kaq shum tnjohur kta cudi

   LOVE STORYLOVE STORYMuaj më parë
 • All my shqipez 🦅

  Kristi PanoKristi PanoMuaj më parë
 • 👍🙋‍♂️

  Farhad NazariFarhad NazariMuaj më parë
 • 🇦🇱

  Lossy AbaziLossy AbaziMuaj më parë
 • 💥

  ARLINDË REXHAJARLINDË REXHAJMuaj më parë
 • Hehe pp

  Funny ValentineFunny ValentineMuaj më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

  Nuajb AliliNuajb AliliMuaj më parë
 • A

  Mig SelMig SelMuaj më parë
 • A

  Nuhi ImeriNuhi ImeriMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️

  Diart DiartDiart DiartMuaj më parë
 • 💙

  妥SєиƤaᎥ妥SєиƤaᎥMuaj më parë
 • Pishmon - ben zoti mbar po he

  Eni EniEni EniMuaj më parë
 • Nicely done

  Mevlan DedjaMevlan DedjaMuaj më parë
 • Love ❤ from Afg

  Qais SalehzadaQais SalehzadaMuaj më parë
 • ju lutem ndiqeni kete link

  landi marikeslandi marikesMuaj më parë
 • 66

  kaltrina shatrikaltrina shatriMuaj më parë
 • alnick.info/throw/uMWpiZ2aZqKHdtk/video.html Per me shume video ju lutem beni subscribe (For more videos please subscribe my channel) 👇🏻👇🏻👇🏻 alnick.info/round/hS5w1Hno2ffUl72pkBSxwA

  ER ChannelER ChannelMuaj më parë
 • KIDA x MOZZIK - PP LYRICS KIDA KJO SO PARANOJ KJO PARANOJ NOJ 4X NESE PER TY SESHTE KURGJO KJO PER MU NUK O LOJJJJJ NESE PER TY SESHTE KURGJO KJO PER MU NUK ESHTE LOJJ 2X TY PER MU SO TU TA NI TY PER TY PER MU SO TU TA NI SMUNESH MEM FOL TI MU PER NDJENJA TY PER MU SO TU TA NI OH UHEH 2X OHHHHH POM LENDON VEQ PER INAT OH UHEH OHHHHHH POM LENDON PO TE PRAP KJO SO PARANOJ 2X MOZZIK TI E DIN QE SKI NEVOJ 2X ME BO ME MU PARANOJ 3X KNOJ PER TY SE TI JE TON KTO DAMARA E ME BO PARANPOJ ESHTE NANA PI TIPAREV TMIJA TI JE KOKA E VIJA E JEM 2X E KREJT QA FOLET NALT NUK O RREN MI KON A SON SON SON SON SE TI SPOM BESON SPO MBESON MA KOM BO SHUM GABIME HQ SPOM DON MA SE TI A PO MDON ASPO MDON MA PARANOJAT JON KAM SILLEN NEPER KRY E PLOT DERT TI E KE KTY AMO S KE DASHT MU KTY SA HER UM KE THY UM KE PSHTY KUR KOM ARDH NATEN VON E KREJT SHPIN E KOM THY LIKE MI KONA SON SON SON SON SE TI SPOM BESON MA 2X KOM BO SHUM GABIME HIQ SPOM DON MA SE DI A POM DON A SPOM DON MA TOGETHER KJO SO PARANOJ KJO SO PARANOJ NOJ NOOOO KJO SO PARANOJ KJO SO PARANOJ NO NO NOOOO TI E DIN QE SKI NEVOJ NEVOJ 2X ME BO MU PARANOJ E NOJ E NOJ NOJ TI E DIN QE SKI NEVOJ NEVOJ 2X ME BO ME MU PARANOJ NOJ NOJ NOJ PISHMON MOZZIK VEQ THUMA QE JE PISHMON A KI MALL KUR NAJKON EDHE LARG NA DY ME KON GJITHQYSH SINJAL UM SHKON O VEQ A JE PISHMON MON MON MON MON E KERKUSH VENIN TON TON TON TON TON SUN E ZAVENDSON SON SON SON SON SON VEQ A JE PISHMON O VEQ A JE PISHMON E TI VEQ A JE PISHMON MON MON MON MON O KERKUSH VENIN TON TON TON TON TON SUN E ZAVENDSON SON SON SON SON SE DI A MBESON O SE DI A MBESON KIDA DYT MO KAJDET NA PI LAJNA NO NO E NI DIT KESHIM NI DIT KAJNA NO NO E JA PE NDESHIM JA PE LAJNA NO NO E NO UUUU TE HUNA MA KE PRU TI MUU PO APET PO DU SPO DU ME KERKON MEM NDRRU NA NA NA EDHE NESE GABIMET ME BO SPOM LEEEENNN 2X TOGETHER O VEQ A JE PISHMON MON MON MON MON E KERKUSH VENIN TON TON SUN E ZAVENDSON SON SON SON SON SE DI A MBESON O SE DI A MBESON MOZZIK A JU KTHEVA LLOJIT SE JOM SHUM MARAKLI QE SA HER QË BEJ GABIME BONA BONA PISHMANLI MOS THUJ BE SA PO TDU SE SPE DI A DY A TRI VEQ JA VLEN MU BA PRAP BASHK PER DASHUNI SA HER TUM THIRRSH NU KA SHANC MOS ME NI UN E SA JOM NTY MGELET NGE NDIQEG MELODI KSHTU QE PRISH PRISH 2X ME VETMI ISH ISH ISH ISH BLEJNA HASHISH SHISH SHISH SHISH AJO DASHNI QA ISH ISH ISH TOGETHER O VEQ A JE PISHMON MON MON MON MON E KERKUSH VENIN TON TON TON TON TON SUN E ZAVENDSON SON SON SON SON VEQ A JE PISHMON O VEQ A JE PISHMON PLZZZ LIKE THE SONG👇

  Xhemal TopojaniXhemal TopojaniMuaj më parë
 • Stava

  Yasmin TongYasmin TongMuaj më parë
 • 👏👏👏

  Art BerishaArt BerishaMuaj më parë
 • masakrimi i gjuhes shqipe. kenga shume e bukur por ça thonë skuptohet 😂

  Esra TurenEsra TurenMuaj më parë
  • "ça" shqipja jote kjo?

   Pap KodraPap KodraMuaj më parë
  • Gjuha shqipe esht ma e gjer se katuni juaj

   Geg ToskaGeg ToskaMuaj më parë
 • Wow sa keng e mira ju dua te dyve love kida dhe mozzik loqka e mia ju perqafoj shumm nga kosova adea 💟💟💟💝💖💖💖💝

  Adeaa KrasniqiAdeaa KrasniqiMuaj më parë
 • 64 million

  Kj MKj MMuaj më parë
 • hitt👑👑⭐⭐

  kida orhideakida orhideaMuaj më parë
 • The best music❤

  AngryLeart 1AngryLeart 1Muaj më parë
 • Himno ❤️

  mariana cmariana cMuaj më parë
 • mozzik with the outstanding lyircs!!! honestly expected

  Soren SmithSoren SmithMuaj më parë
  • straight facts I vibed out to this

   oscar mandelloscar mandellMuaj më parë
  • Asosoa81sjsosis

   Sofian bilal KjakoliSofian bilal KjakoliMuaj më parë
 • AMAZING kida!!!! absolutely banged this one

  Soren SmithSoren SmithMuaj më parë
 • Oi oeo oo3i ko

  ueeuu Shabaniueeuu ShabaniMuaj më parë
 • Ook ppeo llleo oeivei

  ueeuu Shabaniueeuu ShabaniMuaj më parë
 • 63 million for only 8 months🥺🥺

  Kj MKj MMuaj më parë
 • If you are here, it means you have good taste in music.

  Kj MKj MMuaj më parë
 • Let’s make 100 million guys, they deserve👏🏻👏🏻

  Kj MKj MMuaj më parë
 • 63 million for only 8 months🥺🥺🙏🏻

  Kj MKj MMuaj më parë
 • Que kckdjjdjd

  Jwj HajfigJwj HajfigMuaj më parë
 • Kida mozzik jeni shum te mire ❤❤

  Denisa CurajDenisa CurajMuaj më parë
 • PeePee pleasant park pp

  LazyLazLazyLazMuaj më parë
 • J

  Avni MemajAvni MemajMuaj më parë
 • 👏👏👏👏

  Art BerishaArt BerishaMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Art BerishaArt BerishaMuaj më parë