Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/KrusitaKamMbijetu
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
Music by: Bruno & DJ Vicky
Lyrics by: Fifi
Produced by : ThreeDots Production
#krusita #onima #kengamagjike2021 #kammbijetu

Shkarko

Shikime
345,364

Komente

 • I wish we could have a song like this for Albania in Eurovision.

  João OliveiraJoão Oliveira5 orë më parë
 • Zeri po i mbrekullueshem eshte 🥰,,, kenge koti kjo 🙄,,, "akull" e pakrahasueshme 🙈

  Rezarta RzRezarta Rz7 orë më parë
 • Wow e vetmja kenge e bukur sivjet tek kenga magjike

  Vlora VloraVlora VloraDitë më parë
 • Sa emocion percjell kjo kenge😍😍

  Aron BracajAron BracajDitë më parë
 • Qeke shnosh noneeee

  GJERGJ KASTRIOTI SKËNDËRBEGJERGJ KASTRIOTI SKËNDËRBEDitë më parë
 • duet me nje djale kjo kenge do kishte me shume potencjal....

  Pierre ChalinPierre ChalinDitë më parë
 • me duket vetem mua apo krusita ngjan pak me ana kaurin ? ..

  Ardesa KarajArdesa Karaj2 ditë më parë
 • Favorit Song te Kenga Magjike💫😍

  Danielaa SpDanielaa Sp2 ditë më parë
 • RESPEKTË RESPEKTË. E.mir e bukurë kenga e bukur si dilĺi

  Kulla ÇakorriKulla Çakorri3 ditë më parë
 • Sa kengetare. .e lirshme bukur e embel ...te vjen qef ta degjosh

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj3 ditë më parë
 • I love your voice girl ❤️

  Artjola MuçaArtjola Muça3 ditë më parë
 • Krusita sjelle emocione qe cdo kush e ndijen por rralle e pranojm qe ndihemi ashtu. Sikurse tek kenga AKULL❤️.

  LoluLolu3 ditë më parë
 • Kenga eshte e bukur po qe vjen kaq èmbèl eshte zeri brilant i Krusites bukuroshe suksese yll

  Kristi IdriziKristi Idrizi3 ditë më parë
 • Wowww zerin fantastik. E meriton per Eurovision👏

  G. A.G. A.3 ditë më parë
 • Kenga qe nga fillimi ne fund mjalt zeri i Krusites perl nje interpretim i shkelqyer te lumt krusita na kenaqe arrifsh majat

  Kristi IdriziKristi Idrizi3 ditë më parë
 • Uroj vertet qe te fitosh me kete kenge krusita

  ermenisa fekaermenisa feka4 ditë më parë
 • F A N T A S T I K E ❤🎤

  Fut BollFut Boll4 ditë më parë
 • Ti je sii une ke frik si une do njesoj si une Si ti jam dhe une. Love you this song 🎵❤💓♥

  Anxhela AnxhiAnxhela Anxhi4 ditë më parë
 • .

  Qefsere PanxhaQefsere Panxha4 ditë më parë
 • Te degjosh ty te kendosh,eshte njesoj sikur futesh ne nje bote me vete dhe kenaqesh aq shume sa qe do te mos kete kurre fund!

  Olsi XhaxhaOlsi Xhaxha4 ditë më parë
 • Super 😍😍

  mikaele topciumikaele topciu4 ditë më parë
 • Super

  Rina RexhaRina Rexha5 ditë më parë
 • Si këngë as që nuk i afrohet “Akull” . Teksti më duket pak mediokër. Melodia është e mirë ama smë thot gjë.Krusita del mbi këngën këtu (7.4/10)

  Kejvin ÇikaKejvin Çika5 ditë më parë
 • Nje kerkerse per gjithe kengetaret:Mos shkoni te gjithe turme te flori dhe banda e tij pasi te gjitha kenget duken copy paste dhe shumica skane pike kuptimi dhe tekst pa lidhje.keni shume kompozitore te tjere qe ia vlen ti degjosh ne skena si kjo e Kenges Magjike.

  The New ClassicThe New Classic5 ditë më parë
  • Nuk jam kundra Florit aspak por arrij ta kuptoj dhe ate pjese qe kur ke kaq shume kengetate qe presin kenge nga ti bie inspirimi i punes dhe kenget te behen monotone dhe nuk ke cfare jep nga vetja.

   The New ClassicThe New Classic5 ditë më parë
 • Super kènge

  Tasha TashaTasha Tasha5 ditë më parë
 • super super super

  Ejona ShkurtiEjona Shkurti5 ditë më parë
 • Nuk te marr inat edhe nese me shan, sti le bosh un kraht qdo qeliz nga ty merr ajr😍😭🔥🔥🔥🔥🥇

  Artur HotiArtur Hoti6 ditë më parë
 • I besoj ndjenjes ksaj radhe shum, me vetem nje prekje godet, vret dhe me frym me mbush prap kam mbijetu🔥🔥🔥🤯 ti duhet tjesh fituesja me ket ze me ket embelsi dhe brishtesi ashtu si paraqet kenga 🥇

  Artur HotiArtur Hoti6 ditë më parë
 • Sa keng e bukur 😍😍😍

  Rexhina MusakuRexhina Musaku6 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  olti beshelloolti beshello6 ditë më parë
 • Je me e mira💖

  Ana KociAna Koci6 ditë më parë
 • Super

  Ermira XheladiniErmira Xheladini6 ditë më parë
 • Bravo per zerin kurajën dhe kengen kaq brilante 🥰🥰🥰

  selina licenjiselina licenji6 ditë më parë
 • Krusita eshte bere kinge dhe eshte e talentuar,kenga yll.

  Kleo KasoKleo Kaso6 ditë më parë
 • Text shumm i bukur fifi Bravo Po ashtu i pershtatet Kengetares 👌🥰

  leja rudileja rudi6 ditë më parë
 • Zëri😢😢😍😍😍😍😍🙈 Te lumte, vec vazhdoo!🔥🔥🔥🔥🔥

  drawings bardhadrawings bardha6 ditë më parë
 • 🥺🖤

  Lala D LumturieLala D Lumturie6 ditë më parë
 • Cc. Sbën kjo këng. Më e mir ishte ajobe 2019, ky stil nuk të ri sepse sje fifi ti...

  Sami NebiuSami Nebiu7 ditë më parë
 • Ke frik si un😕

  Arilda DautiArilda Dauti7 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Si gjithmon super yll dhe super kengetare 🔝👑 trujt zoti ❤️

  denis barahoxha7denis barahoxha77 ditë më parë
 • Burri im eshte fiksuar keq me kete kenge . MBAs tij Dhe une tashme 😅🥰🥰

  Klodiana ArapiKlodiana Arapi7 ditë më parë
 • Suksese bukuroshe Texti shum kuptim Te bukur ashtu shum mir e kendon me shum Ndjenja ❤️🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰

  leja rudileja rudi7 ditë më parë
 • Fifi 👏🏻👏🏻

  Kasandra PakoKasandra Pako7 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • valla bre me qeto balada po na shpifni tmerr aa 🤮🤮 sdi fifi fififi fifififififififiiiii flori mumajesi fifififififiififififi flori mumajesi nuk she sen tjeter

  R NR N7 ditë më parë
 • Po mos te ishte per refrenin do ishte kenge pa thelb,prisja me shume nga fifi🤷‍♂️🤦‍♂️

  Xhejson XhejssonXhejson Xhejsson7 ditë më parë
 • ❤️❤️

  Kejd GishtoKejd Gishto7 ditë më parë
 • Je nje perle e vertete ☀️☀️

  eleo imaeleo ima7 ditë më parë
 • O yll 😍😍😍😍😍😍

  kristi robikristi robi7 ditë më parë
 • Perl

  Odeta MehajOdeta Mehaj7 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Sidrit ÇollakuSidrit Çollaku7 ditë më parë
 • 1 nga kenget me te bukura tek Fest Kenga Magjike sivjet. Deri tani hyn në Top 5 per mua. 😘 Kjo kenge eshte qetesi per shpirtin!

  Ada FurxhiAda Furxhi8 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • I like krusita 😍😍😍

  Edenisa PulaciEdenisa Pulaci8 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Perlë!

  Stop InjorancesStop Injorances8 ditë më parë
 • nje perle e vertet

  Kamela HysenllariKamela Hysenllari8 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Fantastike

  FiLMyPasionFiLMyPasion8 ditë më parë
  • Si ka mumdesi qe muzika eshte kaq e bukur?!!! Thjesh pa fjale. Pafund respekt dhe vlersim..!

   Edmond HoxhajEdmond Hoxhaj2 ditë më parë
 • Kjo eshte shume e bukur bravo

  Ela KEla K8 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Suksese

  Emirjeta KoleciEmirjeta Koleci8 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Fustanin ta paskan bo nr shum ma te madh 😌

  Brandbyleorinda bblBrandbyleorinda bbl8 ditë më parë
 • super hit

  my brokemy broke8 ditë më parë
 • E degjova live te djelën as nuk prisja te stonoje e as nuk stonove, zerin, kontrollin, performancën super. Madje do te doja te shihja në Eurovizion. Kënga e lezecme, do doja te kishte pak me shume tekst se refreni është i bukur por përsëritet. Gjithsesi shume suksese, po te prisja sa pash listen e konkuruesve dhe sme zhgenjeve. 😘

  My WayMy Way8 ditë më parë
 • Normal që kryevepër aty ku prek Fifi dhe Bruno❣️

  Ilma IsmailiIlma Ismaili8 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Ze i vecante

  hamit demirihamit demiri8 ditë më parë
 • Shpresoj Te fitosh ket vit e Meriton ❤️🇦🇱🇽🇰

  leja rudileja rudi8 ditë më parë
 • Te lumte bukuroshe na kenaqe,suksese pafund!!!

  manjola rrukamanjola rruka8 ditë më parë
 • ❤️

  ARNIDA MUSAKUARNIDA MUSAKU8 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Sh e bukur

  IRIDA HAMZALLARIIRIDA HAMZALLARI9 ditë më parë
 • Suksese honey 😍😍🤗🥇

  Renard CjapiRenard Cjapi9 ditë më parë
 • Qe nga kanga e par kur e ka lansu ne tregun muzikor e kam degjuar dhe vazhdoj ta degjoj muziken e Kengtares Kursita , dhe kjo kang perfundimisht osht on top sa keq osht kur ka pak kengtare qe bejn kesi lloj kangesh qe len gjurm te pa shlyshme., kjo kang me kujtoj diqka te bukur nje kohsisht edhe e dhimbshme., faleminderit nga ty Kursita je kengtarja ime e preferuar ✌️🌹🙏💋❤️👑👑👑👑

  sacrifice Sh. N. O 007sacrifice Sh. N. O 0079 ditë më parë
 • MADE IN FIFI 🤩

  Aldi HAldi H9 ditë më parë
 • The best song😍😍😍💔suksese🥺🥺🥺

  Xhane AjdariXhane Ajdari9 ditë më parë
 • Super me pelqen shume brava 👏👏👏

  loredana ogiciloredana ogici9 ditë më parë
 • Suksese ❤️

  Klejda PeciKlejda Peci9 ditë më parë
 • Kenga fituese?

  Miss IlaziMiss Ilazi9 ditë më parë
  • Kthe subin ❤️

   SiNdI tUrKu 🇲🇫SiNdI tUrKu 🇲🇫7 ditë më parë
 • Krusitaeshte nder kengetaret e reja me te mira per momentin, por kenga s'me thote asgje. Nje kenge e sterdegjuar dhe nje pjese e instruentalit eshte kaq monoton . Akull ishte nje nivel tjeter dhe totalisht shume here me e mire se kjo kenge. Nuk e kuptoj renien artistike te Krusites dhe Marjones qe ishin wow ne edicionet e kaluara dhe marrin pjese sa per te mbushur numrin mesa duket. S'me pelqen fakti qe vijne me materiale jo cilesore dhe nuk vendosin ne maksimum potencialin e tyre te madh qe kane. Suksese! 7/10

  EKLIPSEKLIPS9 ditë më parë
  • J8

   Kristi IdriziKristi Idrizi5 ditë më parë
  • Ja ke fut kot kenga eshte shume e bukur te krijon emocione qe sa fillon dhe deri ne fund te rrenqeth apo zeri brilant i Krusites eshte perle

   Kristi IdriziKristi Idrizi8 ditë më parë
 • Po nuk e fitove ti kete vit jam i bindur se Kenga Magjike eshte thjesht nje mashtrim !

  din hdin h9 ditë më parë
 • Fifi te lumtë ajo dorë e artë për kete kryevepër 🙏💕

  Briselda AbazajBriselda Abazaj9 ditë më parë
 • Kënga më e bukur 🤍

  Arlinda TomeArlinda Tome9 ditë më parë
 • Super si gjithmon 👏👏

  R MR M9 ditë më parë
 • Wowwww shum kang e mir zanin dihet perfekt pi shum koha kso kange nuk ka dal sukese se fjalt jan teperta ❤👏👌💖💎💣

  Gold MobileGold Mobile9 ditë më parë
 • Sa e bukur suksese ❤👏

  Geniada SkenderiGeniada Skenderi9 ditë më parë
 • Urime urime nje ze shume I bukur Suksese 😘❤

  cobo loricobo lori9 ditë më parë
 • alnick.info/throw/yaXdl4OGfYCrqKs/video.html

  Glejvis OfficialGlejvis Official9 ditë më parë
 • Me e mira ♥

  OKSANAOKSANA9 ditë më parë
  • Kthe subin pls

   SiNdI tUrKu 🇲🇫SiNdI tUrKu 🇲🇫7 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Agata AmetisAgata Ametis9 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Bravooo super❤️❤️❤️❤️

  Ajdi DomiAjdi Domi9 ditë më parë
 • ❤❤❤👍👍👍

  Abed ZedatAbed Zedat9 ditë më parë
 • Mjaltë e këndon e sjell këngën në nota ashtu siç vinë notat të ëmbla. Suksese!

  Roza SadikuRoza Sadiku9 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ?😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • 𝘐 𝘣𝘦𝘴𝘰𝘫 𝘯𝘥𝘫𝘦𝘯𝘫𝘦𝘴 𝘬𝘴𝘢𝘫 𝘳𝘢𝘥𝘩𝘦... 𝘉𝘦𝘴𝘰𝘫𝘪, 𝘮𝘦𝘳𝘪𝘵𝘰𝘯 𝘧𝘪𝘵𝘰𝘳𝘦𝘯👏🏻 𝘚'𝘵𝘪 𝘭𝘦 𝘣𝘰𝘴𝘩 𝘜𝘯𝘦 𝘬𝘳𝘢𝘩𝘦𝘵... 𝘤𝘥𝘰 𝘲𝘦𝘭𝘪𝘻𝘦 𝘯𝘨𝘢 𝘵𝘺 𝘮𝘦𝘳𝘳 𝘢𝘫𝘦𝘳 𝘛𝘪 𝘫𝘦 𝘴𝘪 𝘶𝘯𝘦... 𝘥𝘰 𝘯𝘫𝘦𝘴𝘰𝘫 𝘴𝘪 𝘶𝘯𝘦..𝘴𝘪 𝘵𝘪 𝘫𝘢𝘮 𝘥𝘩𝘦 𝘶𝘯𝘦.. 🤍𝘦 𝘬𝘦 𝘵𝘪!

  Onna OnnaOnna Onna9 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Shpresoj te dalesh fituese yll🎶🥰💫💫💫💫

  jovana Carajovana Cara9 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • *Kam Mbijetu* I besoj ndjenjes Ksaj rradhe, ksaj rradhe shume Me vetem nje prekje Godet, vret dhe me fryme me mbush Prap kam mbijetu Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Do kerkoj ndjese une Dhe nese gabim je ti Nuk do mendoj shume Tek ty po dorezohem me shpirt Zemren e ke ti Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une...

  Kristina ♐Kristina ♐9 ditë më parë
  • 😐💔

   ••megg_rebelja••••megg_rebelja••16 orë më parë
  • @Liri Dauti shpresoj të të plotësohen të gjitha dëshirat, paç fat 🙏😉🤗

   SiNdI tUrKu 🇲🇫SiNdI tUrKu 🇲🇫2 ditë më parë
  • Ju lutem nje koment

   Liri DautiLiri Dauti2 ditë më parë
  • 😊😊po e kerkoja se dua ta mesoj kee kenge se jam kenetare vete

   Liri DautiLiri Dauti2 ditë më parë
  • Flm per teksitn

   Liri DautiLiri Dauti2 ditë më parë
 • Bravooooo ♥️👏 Kenga me e bukur !! Meriton fitore te jemi realist 😊

  Alba XhekaAlba Xheka9 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • Suksese Krusita super interpretim!!!❤️

  Αris L.Αris L.10 ditë më parë
 • Po çfare pret prej Florit te ta beje kengen me te bukur se te vetes

  ENRI TIRANAENRI TIRANA10 ditë më parë
  • @Julian Cela muziken ia ka ba flori

   ENRI TIRANAENRI TIRANA8 ditë më parë
  • Po cuni po , po e ka bo fifi

   Julian CelaJulian Cela8 ditë më parë
 • Wooow! I loved your 2018 entry, but this is a much better song. This has a chance to win. Wonderful melody and it fits your voice perfectly. Good luck!

  Chá, Bolachas e EurovisionChá, Bolachas e Eurovision10 ditë më parë
 • Ke nje zë të mrekullueshëm krusita.Shpresoj te arrish larg e dashur.

  Mada MadaMada Mada10 ditë më parë
 • My winner!

  Srećko DelibašićSrećko Delibašić10 ditë më parë
  • My winner Marjana Metohu.

   Geg ToskaGeg Toska9 ditë më parë
 • Je perfundimisht fituesjaa e ardhuroj kte keng 🥺🥰🥰🥰🥰🔥

  Perputhen EkslusivePerputhen Ekslusive10 ditë më parë
  • @Kristi Idrizi 500%e drejte

   Liri DautiLiri DautiDitë më parë
  • Vakoli e ka perle nje here mendoj se do e marri nje cmim te parin te dytin ose tretin patjeter njerin e ka e siguruar.Sidomos me ate vokal e ze kristal dhe fantastik😊😄😗😗😙😘

   Liri DautiLiri DautiDitë më parë
  • @EMFLAND entertainment 😠

   Liri DautiLiri DautiDitë më parë
  • Fiks

   Liri DautiLiri DautiDitë më parë
  • Nuk e besoj te fitoj me ket vokal 🤔

   EMFLAND entertainmentEMFLAND entertainment2 ditë më parë
 • ♥️good luck babe

  Një Copëz JetëNjë Copëz Jetë10 ditë më parë
  • Mjalte kenga mjalte dhe Krusita shume suksese e ke kenduar kete kenge shume bukur

   Kristi IdriziKristi Idrizi6 ditë më parë
 • 🌹The Best 👑Krusita👑❤

  Rina IlliuRina Illiu10 ditë më parë
  • @Rina Illiu ❤️

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️6 ditë më parë
  • @Endri_prifti4 ☑️ ok

   Rina IlliuRina Illiu6 ditë më parë
  • hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

   Endri_prifti4 ☑️Endri_prifti4 ☑️7 ditë më parë
 • I Loved the trap/pop beat ♥️

  EMJEMJ10 ditë më parë