Bes Kallaku & Andi Shkoza - Rudina (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗶 𝗦𝗵𝗸𝗼𝘇𝗮 - 𝗥𝘂𝗱𝗶𝗻𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
____________________________
🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
📌 Styling: 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜
📌 Make Up and Hair: 𝗫𝗛𝗢𝗡𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
Instagram ► bes_kallaku
🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗦𝗛𝗞𝗢𝗭𝗔 :
Instagram ► andi.shkoza
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
📌 Connect with 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 :
Instagram ► jonipeci_store
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2XVbb2J
____________________________

℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#BesKallakuAndiShkoza #Rudina #Folé

Shkarko

Shikime
2,839,942

Komente

 • ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina

  Bes KallakuBes KallakuMuaj më parë
  • Ladl

   Sonila HysenajSonila Hysenaj2 orë më parë
  • 1

   Andrea ElshaniAndrea Elshani16 orë më parë
  • 0

   Servisi ServisiServisi ServisiDitë më parë
  • A

   sindi vogelsindi vogel2 ditë më parë
  • Vv

   Konxhe SpahiaKonxhe Spahia6 ditë më parë
 • Oooooo se na ktheve adoleshencen pz super e paskeni qare Rrespekte Besi &Andi

  Elida KaikuElida Kaiku18 orë më parë
 • ❤👏

  xhiulia xhoxhaxhiulia xhoxhaDitë më parë
 • Kot fare Besi e ka dhjere fare si kenge sbahet ma

  Spiro .BSpiro .B2 ditë më parë
 • Haahahahahaah

  Viktor ValdesViktor Valdes2 ditë më parë
 • E keni myt me ket kenge..meriton 100 milion

  ildodeejay albaniaildodeejay albania3 ditë më parë
 • Perputhen Prapaskena, 30 Mars Ledjana Mevlani Juli Antonela Aristela Sindi Andi Jasmina Blerimi - ALnick

  Perputhen PikantPerputhen Pikant4 ditë më parë
 • RUDINA:((((💗😘😘😘

  vasy byllivasy bylli4 ditë më parë
 • O Andi Shkoza pse injoron veten me kete Bes Kallakun ky sesht kengetar... Ke turperuar dhe kengen Rudina qe ka qen super keng dhe esht akomo. Megjithate Respekte per ty se i kemi kenduar kenget e tua qe ne mosh te vogel neper dasma

  Macoku ShqiptarMacoku Shqiptar5 ditë më parë
 • Bukur Besi 👏👏👏

  Salihe HysenbelliuSalihe Hysenbelliu6 ditë më parë
 • Hahhaha eshte e verte per rudinen

  Rudina MollaRudina Molla6 ditë më parë
 • je yll bote rudina

  Erion NgjeliuErion Ngjeliu6 ditë më parë
 • Love u besss u are the best.

  erigent backaerigent backa7 ditë më parë
 • ❣️❣️❣️❣️❣️♥️♥️😀😀😂😂🥃🥃

  Arnold HoxhaArnold Hoxha7 ditë më parë
 • Jeni i madh Andi

  Naxhie KasmiNaxhie Kasmi7 ditë më parë
 • Super andi shkoza 😍 te mirpresim me nai keng te re ,po vtm 😍

  Ardian ShanoArdian Shano8 ditë më parë
 • 🤣

  Flogerta Dalipaj KushovaFlogerta Dalipaj Kushova9 ditë më parë
 • O bes kallaku mos bo pordh me leket e te tjerve Po te ishte per ty sot as biciklete nuk do kishe ok lerini pordhet se ti do 7breza te behesh qytetar Beji lapidar atij qe te dha leket ty per ti pastru ok

  suzi kocisuzi koci9 ditë më parë
 • Ednez::::, . ...m

  Albania AlbaniaAlbania Albania10 ditë më parë
 • Super bravo

  Dezi CenoDezi Ceno11 ditë më parë
 • BRAVO

  Ilir BibaIlir Biba11 ditë më parë
 • O Bes je i papar

  Petrit VeizajPetrit Veizaj13 ditë më parë
 • andin nuk e kap neri si kengetar sado te tjere te dalin apo ta imitojne ate

  Elbasan AlbaniaElbasan Albania15 ditë më parë
 • O zot çfar kujtimesh 😢😢na kujtove pak adoleshencen👏👏❤❤Je i madh Andi.

  Majlinda ShkembiMajlinda Shkembi16 ditë më parë
  • 0

   Sonila HysenajSonila Hysenaj2 orë më parë
 • EDHE UNE E KAM RUDINA NUK PO TALLEM AS NUK KAM LANE KE

  Bedri ZenelajBedri Zenelaj16 ditë më parë
 • Ok

  Dank MontagesDank Montages18 ditë më parë
 • ha ha

  Mirela TabakuMirela Tabaku18 ditë më parë
 • Komplet vk n krye bes rakllaku

  tian numanitian numani19 ditë më parë
 • Ua sa e gallat kjo kenge 🤭🤭🤭😸😸☺️🙂🙂😊😊😊🤗🤗

  Jona IzetajJona Izetaj19 ditë më parë
 • Super

  Arnaldo VeliajArnaldo Veliaj20 ditë më parë
 • Si eshte emri i ksaj mdeles ne Klip?

  Sabit BehramiSabit Behrami20 ditë më parë
  • Pse mo😂😂😂

   •FATIME_*_BASHA••FATIME_*_BASHA•19 ditë më parë
 • Reggaeton remix do ebeje Nje shoku I'm tamam remix original pa Dale nga original super tani po punohet paerak dite ose muaj del

  romeo romeopalukaromeo romeopaluka21 ditë më parë
 • ❤️

  Amarildo TafaAmarildo Tafa21 ditë më parë
 • Well done guys nice song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Preng KolaPreng Kola22 ditë më parë
 • O Rudina, ti pse m'le? Pse më le ti në vetmi? [BESI:] Në një arë, në një lëndinë O Rudinë, mori Rudinë Hajde hyp ti te makina O Rudinë, mori Rudina Du me bo Rudinen du me i bo vaksinën du me e çu n'shtpi me i bo karantinën Me e majt me t'mira Me ja heq rutinën Rudina 6.3sh. e tepron me benxinën. Jaha bibi jalla jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri. [BESI:] Rudina taka taka Rudina taka taka hajde, hajde Rudi se u plaka Rudina taka tak Rudina taka tak hajde hajde Rudi Rudi knaqu, knaqu, nalu pak. Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [ANDI:] O Rudinë e shpirtit o se kjo zemer ty të do O Rudinë zemrës o Se ky lali shumë të do [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri

  mustafa dibramustafa dibra22 ditë më parë
 • Ķkkķ

  ari pirraari pirra23 ditë më parë
 • Kkkk

  ari pirraari pirra23 ditë më parë
 • Sa kot

  kosta kostakosta kosta23 ditë më parë
 • Mir Besi po edhe Andi duhet tboj me shum nga kto konget me emra femrash ✌️

  xhulioxhulio23 ditë më parë
 • Ylli Baka

  Likan 02Likan 0223 ditë më parë
 • Baftjari

  Likan 02Likan 0223 ditë më parë
 • andi shkoza qenka ber si xha bequa me ato syzet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Klodjan SinaKlodjan Sina23 ditë më parë
 • Bukur

  Hyrije NezhaHyrije Nezha23 ditë më parë
 • Shum bukur

  Hyrije NezhaHyrije Nezha23 ditë më parë
 • Bes kallaku o Pitbull i shqipertareve

  arif veshtiarif veshti23 ditë më parë
  • Padhakarit i shqiptarve

   TheAlbanianTheAlbanian21 ditë më parë
 • Bes kallaku Servili ilir metes..respekt per andi shkozen👏🏻👏🏻

  Besmir MetaBesmir Meta24 ditë më parë
 • 0p0pppp

  Kliton ZeneliKliton Zeneli24 ditë më parë
 • Mi piace

  Rudina XhahysaRudina Xhahysa24 ditë më parë
 • I pershendes te gjithe rudinat kudo qe ndodhen 😂😂 Bravo Andi

  AntonelaAntonela25 ditë më parë
  • Fhj

   Lusiano BosiLusiano Bosi15 ditë më parë
 • ëp

  Joelia JoliJoelia Joli25 ditë më parë
 • alen

  restorant pogradecirestorant pogradeci26 ditë më parë
 • Ini me te mirt bravo

  Reli MetajReli Metaj26 ditë më parë
 • Drite PupaDrite Pupa27 ditë më parë
 • boju dhe pak rreklam vilave te ilir metes mir o bes qe ti shiten sa mo shum lirit se do ti duhen dhe per fushat tashti

  Artur MciniArtur Mcini27 ditë më parë
 • Reklam Skerdi Faris Reklam Vilave Zoni 90 autotune se di dmth And Shkoza po ma hoqi mall

  Last ChanceLast Chance27 ditë më parë
 • O zottttttttttttt jeni lotttttttttt ju duaammm shummm😁😁❤

  Sara RapanjSara Rapanj27 ditë më parë
 • Je njesh

  armanda dulearmanda dule28 ditë më parë
 • Bravo andi bashke me besin kenge shum e bukur ritmike Tashi do i thyjme boksat e makines 👍👌

  Altin RukajAltin Rukaj28 ditë më parë
 • Dianakukaalbania😈😇😆💅👄👹👺💙💖💕❤💔💋💓👅💜👄💞💝💘💗

  Gleart ZeneliGleart Zeneli28 ditë më parë
 • Dianakukaalbania

  Gleart ZeneliGleart Zeneli28 ditë më parë
 • Dianakukaalbania@$#

  Gleart ZeneliGleart Zeneli28 ditë më parë
 • Kjo me pleshen shum 😈

  Gleart ZeneliGleart Zeneli28 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Mara LiciMara Lici28 ditë më parë
 • Jeni shum te medhej. Zoti ju bekofte. Kam qeshur me lot. Shum homuris besiiiiiiii Nga Nona 70 vjecare 🇦🇱 Ne 🇹🇯.te ndigjoj per dite. 💯💯💯💯💯💯💯💯.

  Zyra MeminiZyra Memini29 ditë më parë
 • big LIKE from ROMÂNIA! 👍🇷🇴

  Pitbull ProPitbull Pro29 ditë më parë
  • E per

   Urjan ArapiUrjan Arapi25 ditë më parë
  • Ok

   Urjan ArapiUrjan Arapi25 ditë më parë
 • Super

  Agim KajaAgim KajaMuaj më parë
 • Super super hit 😍😍❤️❤️

  Klodiana CarkuKlodiana CarkuMuaj më parë
 • Si te prishesh 1 keng 🤮

  Serkan 7Serkan 7Muaj më parë
 • Ridkdhu

  Vera.pregegaj PergegaVera.pregegaj PergegaMuaj më parë
  • 🐦🐦🐦

   Vera.pregegaj PergegaVera.pregegaj PergegaMuaj më parë
 • S

  Daniel NdojDaniel NdojMuaj më parë
 • Fu

  Marsela KercikuMarsela KercikuMuaj më parë
 • hahaha pz skerdi dhe besi jan te papar lot🤣🤣🤣🤣

  Weed69 RemixWeed69 RemixMuaj më parë
 • Love your music! Mwah!

  D FisherD FisherMuaj më parë
 • E mer And kur knoshe ke 2 luanet te parku rinia ne 98...

  Toni GuerrilsToni GuerrilsMuaj më parë
 • Bo 1 me Sinan hoxhen

  Edmond TeneqexhiEdmond TeneqexhiMuaj më parë
 • Vk shum kot po pse mo bes.nxitohesh besi pse nxitohesh

  Eduart ArifiEduart ArifiMuaj më parë
 • Bisha loku vllait..rsp te dyve dhe andi nje artis i vjeter✌🙏☝👊

  KING EDB ALREAL GKING EDB ALREAL GMuaj më parë
  • ´il moi o L ´l Le

   Krislinda LumiKrislinda Lumi28 ditë më parë
 • Andi shkoza SA kisha pa e par bravo suoer keng

  Andi DakaAndi DakaMuaj më parë
 • Andi shkoza je nr 1

  Kelerjana GaxhaKelerjana GaxhaMuaj më parë
 • Una e kam emrin rudina

  Princeshat e perputhesPrinceshat e perputhesMuaj më parë
 • ANDI SHKOZA .....RESPEKTE

  Grigor KaroGrigor KaroMuaj më parë
 • Bravo Bravo 👏👏

  Rreze PepshiRreze PepshiMuaj më parë
 • Ca zeri te bukur ka Ky adashi I'm andi

  erkooman loondonerkooman loondonMuaj më parë
 • Elona dhe Doku mjalti i klipit 😂😂😂😂😂

  Alesia DaniAlesia DaniMuaj më parë
 • ANDI SHKOZA SUPER... BES KALLAKU PLOTESOJENI VET

  Toni HitaToni HitaMuaj më parë
 • Adi shkoza super nice bes kallaku seshte kengetar

  Alex LekaAlex LekaMuaj më parë
 • Pse me duket sikur kjo kenga “Rudina” i eshte dedikuar Rudina Dembacajt,gruas se Mark Frrokut?LSI kundra PS 😂😂😂😂

  Brand New GameBrand New GameMuaj më parë
 • Super😍

  Anisa BallaAnisa BallaMuaj më parë
 • Jam rritur me kenget e Andi Shkozes 👏

  Lori SwissLori SwissMuaj më parë
 • Një tjetër 🐒💩💩💩

  Andon MarkajAndon MarkajMuaj më parë
 • 👌

  nicky 641nicky 641Muaj më parë
 • Like Andi shkoza se per ket 🥒 vetem 👎👎👎👎

  E ME MMuaj më parë
 • Bravo e keni qajt Do tja qi ropt LA me kte kong bup bup bup🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱god blees 🇦🇱🇦🇱🥃🥃🥃

  El gringo DupiEl gringo DupiMuaj më parë
 • Bravo Besi 👌👏👏knaqesi te degjojm👑Andi Shkoza🔥🔥🔥🔥🔥

  Gena GjepaliGena GjepaliMuaj më parë
 • Ik o bes se le nam

  Bujar CullhaiBujar CullhaiMuaj më parë
 • Eyeyydheehehyyyye3h4 3h3he3yyheeheyeehy33yeyeyyeyyye3he ehyeye6ey3 ey3yyeye6yey

  Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfeBesarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfeMuaj më parë
 • Nje ze fantastik si Andi Shkoza cdo kenge e bene te bukur 🎶🎶🎶🔝

  Anjeza KuciAnjeza KuciMuaj më parë
 • Me shaka me shaka po e kapi 1 M Besua

  Black PantherBlack PantherMuaj më parë
 • Mir 8

  Ervin MoravaErvin MoravaMuaj më parë
 • ï

  Mariglen OrhaniMariglen OrhaniMuaj më parë