Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K )

Video - Angjel Pro
Kamera - Albert Vaja
Ork - Genci Malaj
Teksti - Populli
Klarinet - Renato Lici
Violin - Luan Huse
Zerat shoqerues
Rei Likaj Haxhi Arapi
Remo Torra
AngjelPro Albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : Email - angjelpro1@gmail.com
angjelpro1
Platformë shqiptare për publikimin e videove në ALnick !
Kontakt : 068 67 05 767
Greqi
Kontakt : +306978510972

Shkarko

Shikime
267,763

Komente

 • Emelinda pervec kepucve me take qe si kam patur per te gjitha jam me ty

  Jimmy KJimmy K10 orë më parë
 • KTHYSI KA ZE FANTASTIK

  Keli KeliKeli Keli15 orë më parë
 • Te Lumt Goja Ermerlinda 🔥 Suksese

  Ariana BeratiAriana Berati9 ditë më parë
 • Zeri i bukur te kendofte zemra .

  Bilbil SulajBilbil Sulaj9 ditë më parë
 • Bravo bukur shum

  samuele culanajsamuele culanaj10 ditë më parë
 • Tërmet e ke zërin magji të këndoftë zemra o zanë e vër8 💖🌠

  Doris AlbaDoris Alba15 ditë më parë
 • Super kendon suksese

  Xhuli OtrXhuli Otr17 ditë më parë
 • shum bukur e suksese shum keng e bukur te kendoft zemra

  Landi RuciLandi Ruci20 ditë më parë
 • Bravoooooo🙏

  Bosi BosiBosi Bosi21 ditë më parë
 • Q

  Hysni ArapiHysni Arapi23 ditë më parë
 • Bukur kenga. 🥰 !!!

  Alberta AlametiAlberta Alameti25 ditë më parë
 • ermelinda bukur zemer suksese

  euklit haderieuklit haderi25 ditë më parë
 • Te gezoft zemra se na kenaqe

  Kico LizaKico Liza25 ditë më parë
 • Nje ze i bukur dhe i dashur.

  Artur XhelilajArtur Xhelilaj25 ditë më parë
 • ⚘⭐

  arti saliajarti saliaj26 ditë më parë
 • Amo.j bukuroshe me ate ze birbili !!! Ne ate fush te bukur me erene kendshme te luleve ate keng qe po kendon ti e kam kenduar vite me par edhe un kur brigata e Laboves se Xhapes mbillte patate !!! e ate fush ku mbillte patate brigata e Laboves se Xhapes !!! Ah qe me kujtove ato vite gjith dashuri dje respekt !!!

  Giorgis TzimasGiorgis Tzimas27 ditë më parë
 • Te lumet ajo goia je per tu ber tifo

  Zabit PlakaZabit Plaka27 ditë më parë
 • Te lumte goja dhe mos i tradheto kenget labe.

  baca Leonardobaca Leonardo28 ditë më parë
 • Zeri jot qe del ,aq i embel,aq melodioso,i forte,i kthellet,si ujet e Cajupit,na ngroh zemrat dhe na ben te ndihemi mire.Te uroj suksese.Sei bellissima!

  Sherif CankaSherif Canka29 ditë më parë
 • Yll bote 🌍Ermelinda 🌍❤️🙏sa e bukur je ashtu ke dhe zerin qe kumbon uaa nuk ka si zeri tend je me e mira nder te mirat e dashur . Te perqafoj dhe te uroj gjithe te mirat 🙏❤️🌍🥰🇦🇱🤲🌸😍🤲💐🥰🌹

  Yetta SulajYetta SulajMuaj më parë
  • 🇦🇱🙏❤️Me pelqen shumeee komenti juajjj 🌼Jetaaa 🌷Zeri Brilantttt 🌸Ermelindaa 🌼Me e miraa dhe e bukuraaa 💯🔥🌸

   Diana TelegrafiDiana TelegrafiMuaj më parë
 • Oh zot. Same pelqen zeri ekenget tuaja... Ishalla.. Mbaron pandemia. Se dote jesh prezente.. Ne dasmen evazes se. Tret.. Ne belesh. E. Ne elbasan... Bashk.. Me petrit.. Lulon.. E. Ervisin.. Epermetit.. Eme ferd mjeshtrin te belshit. Me sill cel per kontatuar... Falm

  Bajram XhaferriBajram XhaferriMuaj më parë
  • Te uroj jet eshendet.. Bajram xhaferri.. Me familje.. Ne itali.. Emepun.. Zvicres. E. Gjermani

   Bajram XhaferriBajram XhaferriMuaj më parë
 • 🇦🇱🙏❤️Shumeeeeeee Shumeeeee bukuroooo ❤️Ylli 🇦🇱Shqiperise 🍁Ermelinda ⭐️Zeri Magjik 🔥E Shkelqyerrr 🌷Te kenaqe shpirtin 🌸Ju kemi ne ❤️ZEMERR 🌺Numero one🍁

  Diana TelegrafiDiana TelegrafiMuaj më parë
  • Me pelqen komenti tend ashtu eshte yll bote 🌍❤️🙏me zerin briland e papare ndonjehere ne breza 🙏❤️🌍

   Yetta SulajYetta SulajMuaj më parë
 • Ze brilant qe te kenaq shpirtin! Te lumte shpresoj mos te hewesh dore kurre nga kenga❤️

  Fjnbd SnbfkdFjnbd SnbfkdMuaj më parë
 • Mi piace brava

  Jani PopaJani PopaMuaj më parë
 • Te kenaq me zerin e bukur dhe te sheron me bukurin e rrall qe ke moj zonj Gjirokastrite !!! Te kendofte zemra !!!

  Giorgis TzimasGiorgis TzimasMuaj më parë
 • Te lumte goja se na kenaqe

  Shkelqimvisi ZeqoShkelqimvisi ZeqoMuaj më parë
 • Shume bukur te lumte goja

  Shkelqim KamberajShkelqim KamberajMuaj më parë
 • Te lumt bravo shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏💖💖💖💖

  Shenvalentin 2021Shenvalentin 2021Muaj më parë
 • Ze bibili fityr paster zemer bujare na nderon jugun dhe familjen tuaj respekt

  Xristos FotosXristos FotosMuaj më parë
 • Super superrrrr 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Petrit HamzajPetrit HamzajMuaj më parë
 • Te lumte goja

  Valbona GjonajValbona GjonajMuaj më parë
 • Ti kedon shum bukur bravo

  Florjan HasaniFlorjan HasaniMuaj më parë
 • 🌠🌠🌠🌞☀️🔥🔥☔

  Lush LaskiLush LaskiMuaj më parë
 • )l

  Jana GjonajJana GjonajMuaj më parë
 • Teljmf

  Παναγιώτης ΚουλουραςΠαναγιώτης ΚουλουραςMuaj më parë
 • Bravo ERMELINDA Bravo , je e jashtezakonshme...... well done and I wish you all the best, God bless you and your family.....!🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸 Lefter Fejzullau ( Brooklyn New York) thank you so much indeed......!

  Lefter FejzullauLefter FejzullauMuaj më parë
 • Tere jeten tuaj kenge e Valle, gezim dhe lumturi.

  edmond levanajedmond levanajMuaj më parë
 • Shume ebukur dhe ethjeshte me nje ze te embel ,hallall familia qe e riti Ghirokastra qe egezon dhe ghithe jiugu eshte e sotmia dhe e ardhmia e kenges popullore ; te lumte goja .!!!!

  Thomas SoulasThomas SoulasMuaj më parë
 • TE LUMTE GOJA SHQIPETARE E SUKSESE NE MUZIKEN ETE GJITHA TROJEVE SHQIPETARE 🇦🇱🦅❤️🅰️💞💜

  selajdin belaselajdin belaMuaj më parë
 • KJO KENGETAE PO KENDON PER TE GJITHE BASHKIMIN ETROJEVE SHQIPERE DHE PER BASHKIM🇦🇱🦅❤️💞🅰️

  selajdin belaselajdin belaMuaj më parë
 • KESHTU I KA HIJE KENGETARES SHQIPETARE E SHIKON ME VULLNET ME NGJYRA TE KUQE TE BUKURA VETEM KESI LLOJI TE KE. KENGETAREVE DUHET TI NDEGJOJ E KOSOVE E SHQIPERI 🇦🇱🦅🌹🇮🇹

  selajdin belaselajdin belaMuaj më parë
 • Shume bukur..ju shkoje shume keto kenge...zeri i embel...paraqitja juaj fantastike...ju urojm vetem suksese.

  Lavdosh LulajLavdosh LulajMuaj më parë
 • Super star ⭐️🙏🙏👼⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷💕

  Xhevaire MenkshiXhevaire MenkshiMuaj më parë
 • Te lumte goja Suksese

  Beqir EleziBeqir EleziMuaj më parë
 • Tani ka lezet ,kenga jote shkelqen si margaritar ne mes te natyres.Ju Ermelinda ,me bukurin tuaj e zbukuroni me shume naten dhe ja risni vleren e kenges tuaj.Kjo eshte rruga me mire per afirmimin me te larte te vlerave te Zerit dhe bukuroshe tuaj.💋❤

  Pavllo KonomiPavllo KonomiMuaj më parë
 • Shume bukur. Harmoni e plotë midis kengetares dhe grupit qe mban ison. Kenge qe i kendohet origjinës sime.

  Mihal SevoMihal SevoMuaj më parë
 • Yll Gjirokastre. Suksese..

  D.T BossiD.T BossiMuaj më parë
 • Kenge te pe vdekshme bravo vajza gjirokastrite

  VANGJEL FETAVANGJEL FETAMuaj më parë
 • Shumë këngë e bukur

  Aferdita LamajAferdita LamajMuaj më parë
 • Shume bukur suksese

  Mixalis KurraMixalis KurraMuaj më parë
 • Bravo

  Hamit BriskajHamit BriskajMuaj më parë
 • Nje Ze iparriteshem Bravo sukekese te metejshme

  lil kristolil kristoMuaj më parë
 • Kengetare lind e nuk behesh. Ti ke lindur per te kenduar. Bravo. Je e mrekullushme.

  Ilir LikaiIlir LikaiMuaj më parë
 • 👏👏👏

  Hena XhulajHena XhulajMuaj më parë
 • 🌟🌟🌟🌟🌟

  Enver SulejmaniEnver SulejmaniMuaj më parë
 • Një yll me zë brilant, kënga labe do rrojë në shekuj. Respekte

  Ramadan FerrajRamadan FerrajMuaj më parë
 • Sh bukur...ze I veçant,,,i embel..terheqes qe te çlodh...rofsh e kendofsh sa me shum moj vajza Gjirokastrite...!!!

  Anastas KadenaAnastas KadenaMuaj më parë
 • Shum mir te lumt goja

  Aldi FierAldi FierMuaj më parë
 • Sa vendi i bukur dhe mizika super 💯👋💯👋💯👋💯👋

  Shaban KoqiShaban KoqiMuaj më parë
 • Suksese Ermelinda , Bravo dhe mjeshteri Bledi per punen e Bukur !

  Vasilika MetkajVasilika MetkajMuaj më parë
 • 👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Ina MpombaIna MpombaMuaj më parë
 • Bravo

  Adnad OrmeniAdnad OrmeniMuaj më parë
 • Bukur bravo

  Bujar PirkoBujar PirkoMuaj më parë
 • O yllll ti😍😍👏👏👏👏👏

  Erjolda BlushiErjolda BlushiMuaj më parë
  • Thash se mthe mua u hodha perpiet hahaga

   Romario BebetoRomario BebetoMuaj më parë
 • Na kenaq me zerin tende brilant

  Xhemil saraciXhemil saraciMuaj më parë
 • 😂ALnick di casa e la moglie e la sua vita di un figlio che ha una vita e il figlio ha un fg di ALnick df che

  Clea KasapiClea KasapiMuaj më parë
 • Bravo moj vajze te kendofte zemra

  Sadik RucajSadik RucajMuaj më parë
 • Te kendofte shpiti mrekullja vet cajupi

  Nevrus KorreshiNevrus KorreshiMuaj më parë
 • Ooo paaa shum bukur bravo te lumt goja

  Juli KokaJuli KokaMuaj më parë
 • Artiste e kompletuar je sa me larte te pafsha 👏👏👏👏👏👏

  Marjanthi CaushajMarjanthi CaushajMuaj më parë
 • SUKSESE ze BRILANT KENAQESH KUR E DEGJON

  ARTUR SULKAARTUR SULKAMuaj më parë
 • shume bukure suksese

  Eri ManaEri ManaMuaj më parë
 • Bravo zeri brilliant me kujton kohen time kur e kendoja ne cdo dasem qe benin ne mehalle ma nxore mallin te pershendes nga USA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Nora LNora LMuaj më parë
 • Të këndoft zemra na kënaqe me këngën e bukur.

  Baftjar HatijaBaftjar HatijaMuaj më parë
 • Shum bukur.bravo

  Shefki BogdaniShefki BogdaniMuaj më parë
 • Bravo ze qe ka te ben qe ta degjosh

  Leta BaciLeta BaciMuaj më parë
  • M

   Valentina NastuValentina NastuMuaj më parë
 • E zbukuron Çajupin kjo lule pranvere me zërin e saj !

  Petriti ErdetPetriti ErdetMuaj më parë
 • Na kënaqe shume suksese yll

  Irena RabiIrena RabiMuaj më parë
 • Bravo Super

  Josif LuljaJosif LuljaMuaj më parë
 • Suksese

  Riti hederaj hederajRiti hederaj hederajMuaj më parë
 • Bravo Ermelinda ze brilant i mbrekullushem te uroj suksese ne rrugen e gjat te kenges

  Klea KokajKlea KokajMuaj më parë
 • Shume bukur 😍🥰🥰

  Romario HamitaRomario HamitaMuaj më parë
 • Te kendoft zemra super keng super kompozim Suksese

  Shaban SinademiShaban SinademiMuaj më parë
 • Te lumtu goja ke nje ze te embel. Bravissimi nga Italia

  lavdije ballajlavdije ballajMuaj më parë
 • Bravo ze brilant suksese e lart e sa me lart

  Dhimitraq DemaDhimitraq DemaMuaj më parë
 • Kenga shume e bukur Kengetarja akoma me e bukur🌟🌟😍😍 Zeri fantastik. Brravo brravo je yll

  Vera AlikajVera AlikajMuaj më parë
 • Na kenaqe o Linda suksese lart e me lart

  Renato HodajRenato HodajMuaj më parë
 • Bravo na kenaqet urime muzikant dhe kengetar👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌⭐⭐⭐⭐

  Myrvete BeqajMyrvete BeqajMuaj më parë
 • Bukur..suksese❤

  Tomi KallashiTomi KallashiMuaj më parë
 • Thjesht e mbrekullueshme. Zë brilliant bukuri hyjnore , kënaqsi ta dëgjosh e shikosh

  Ilias PriftisIlias PriftisMuaj më parë
  • Na kenaqe mol vajze

   redon veiziredon veiziMuaj më parë
 • Te kendoft zemra Ermelinda

  Kristo MarkuKristo MarkuMuaj më parë
 • Suksese bukuroshe 🤩

  Ornela SeraniOrnela SeraniMuaj më parë
 • 👏👏👏👏

  Nertila BrakajNertila BrakajMuaj më parë
 • Bravoo brabo Ermelinda,,ke nje ze te mrekullushem..Te uroj sukse ne karieren tende..Respekte nga nje fans i kenges labe dhe asaj popullore..

  Adhurim KapajAdhurim KapajMuaj më parë
 • O zot sa me pelqen kjo kengetare ,zeri brilant dhe shume e thjeshte ,Jo si disa pacavure te vjene per te vjelle ti shofesh dhe Jo ti degjoshe,suksese o ylle.

  Bob DingerBob DingerMuaj më parë
  • Super kenge te lumt goja Shahini

   Shahin HoxhaShahin HoxhaMuaj më parë
  • Bravo zemer suksese

   Festim FejzullaFestim FejzullaMuaj më parë
 • Shum bukur suksese

  Saimir ColeSaimir ColeMuaj më parë
 • te lumte goja pace bekime larte e me larte ne vazhdim ❤

  koli rapajkoli rapajMuaj më parë
 • Halla e pac ke nj ze brilant na kenaqe me keto kenge

  GramozGramozMuaj më parë
 • Brava Ermelinda e tunde fare Cajupin me kenget e tua, brava, Bravo edhe maester Bledit 🙏

  Xheka JahajXheka JahajMuaj më parë
 • Shum bukr

  Behije DungaBehije DungaMuaj më parë