Perlat Sheqeri - Gruja e mirë e Gruja e keqe (Official Video 4K)

Video: Domi Production
Teksti: Lulash Ara
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja

Shkarko

Shikime
375,294

Komente

 • Bravo zoti te rujt

  Flurim KryeziuFlurim Kryeziu5 orë më parë
 • Shum e sakt, te përshëndes Perlat.

  theboyalb Amaltheboyalb Amal12 orë më parë
 • Ahahaahaah ku ka gru tmir dit sodit 🤪😂😂😂😂

  kosov m.fkosov m.f4 ditë më parë
  • Po burr te mir ku ka

   Mimi MimiMimi Mimi16 orë më parë
 • Kenge rraciste . Nuk vlen me ju nigju kush .. pse nuk thoni gruja bahet e keqe kur nuk ka burr afer ,po nje derr

  Tina PacaniTina Pacani4 ditë më parë
  • @Tina Pacani gjithsssi. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri4 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri ju zoteri informohu cfar asht racizmi ..une jetoj ne nje vend ku kuptohet me nje fjal te vetme kur flitet per racizem

   Tina PacaniTina Pacani4 ditë më parë
  • Mos u merzit , merre me qetesi biles te keshilloj te lexosh per RRACIZMIN,, pasi ketu ska asnje lidhje rracizmi. Keti flitet GRUJA E MIRE E GRUJA E KEQE,,,pra behen krahasime, te pershendes

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri4 ditë më parë
 • Po lexoj shume komente per tekstin ,nuk asht kuptimi tek larja e kembve apo legeni por ne kuptimin e gjere dhe te mire te natyres njerzore te femres dhe gruas ,por cilsit e mira duhet ne dy kraht e medaljes femer -mashkull , por kuptohet se femra eshte bashkshorte nene nje edukatore e mire e femijve dhe familjes ,te kendoft zemra se shume bukur e ke qa kengen ,suksese !!

  Vjollca DardhanjoriVjollca Dardhanjori5 ditë më parë
  • Je krejtesisht e SAKTE ,por mvaret se si e kupton cdo njeri,, kjo eshte liria e fjales e mendimit dhe e te shprehurit. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri5 ditë më parë
 • Shume e bukurr

  Leah ExLeah Ex5 ditë më parë
 • Te lumte goja. Petrit dhe atij qe ka shkru. Jene fjale te verteta

  Xhuljeta XhuliXhuljeta Xhuli5 ditë më parë
 • Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱

  Paulin NPaulin N6 ditë më parë
  • Po burri kur nuk ndihmon gruan Nuk i nxihet jeta gruas Prandan duhet te jen te dy te mir si gruana dhe burri

   ioanna122ioanna1225 ditë më parë
 • Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....

  vera ramajvera ramaj8 ditë më parë
  • Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷

   t.v. 45t.v. 458 ditë më parë
 • Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri

  Flutra rabdishtiFlutra rabdishti8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍

  Kim, GaxhaKim, Gaxha9 ditë më parë
 • Ju knofte zemra !

  bali morinabali morina9 ditë më parë
 • 😍😍👌👌🤘👍👍👏👏

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi10 ditë më parë
 • Goja TE LUMT . SHUM E VERTET

  ME skenderbegu ikastriotveME skenderbegu ikastriotve10 ditë më parë
 • Tamam or file bravo suksese

  Mo mu 20Mo mu 2010 ditë më parë
 • Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛

  Ilajda LokaIlajda Loka10 ditë më parë
 • Zemra te knoft o gjigand

  Xhesi KortociXhesi Kortoci10 ditë më parë
 • I madh je gjigand

  Albert ShahiniAlbert Shahini10 ditë më parë
  • Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

   sehhi vootysehhi vooty10 ditë më parë
 • Bravo

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli10 ditë më parë
  • Bellissimi

   sehhi vootysehhi vooty10 ditë më parë
 • O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !

  Valbona PicaValbona Pica10 ditë më parë
 • Ska gra temira mo jojoo

  Ardit AliliArdit Alili10 ditë më parë
 • Bravoooo

  jonida kodrajonida kodra10 ditë më parë
 • O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE

  Artur NdouArtur Ndou10 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

  sehhi vootysehhi vooty11 ditë më parë
 • Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba

  thumbi 1thumbi 111 ditë më parë
 • Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔

  Arev ArevArev Arev11 ditë më parë
  • @Arev Arev kjo qe po thua esht perrall e vieter seriozisht qe keto gjera nuk ndodhen esht munges edukate per nje burr oso per nje qift apo te jesh I semur ska problem si per nje burr qe mund ti beje hymet nje gruje as per nje grua qe mund ti beje hysmet burrit a ke degjuar se qfar ju ndodh femrave kur kan te dashur tu dyt keq perdoren dhe dhunohen dhe I rrahin te dashurit dhe I fyin ne te gjitha menyrat dhe stregojn shkoin ne shtepi e genjein

   gjergj gjinigjergj gjini3 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏

   Arev ArevArev Arev10 ditë më parë
  • Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri11 ditë më parë
 • Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍

  adelinagilliadelinagilli11 ditë më parë
  • Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

   sehhi vootysehhi vooty11 ditë më parë
 • Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike

  Petrit NdojPetrit Ndoj11 ditë më parë
 • Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang

  Ahmet MartinajAhmet Martinaj11 ditë më parë
  • Hiihihi

   Gona AhmetiGona Ahmeti8 ditë më parë
 • Zoti te rujt eshte e vertet

  Gezim RexhaGezim Rexha11 ditë më parë
 • Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .

  Denis DenisDenis Denis11 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte

   klinton bekajklinton bekaj10 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj11 ditë më parë
  • Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri11 ditë më parë
 • Bellissimi

  Age PreciAge Preci11 ditë më parë
 • Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

  Erblin MemaErblin Mema11 ditë më parë
 • BRAVO

  Berti HajderajBerti Hajderaj11 ditë më parë
 • O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .

  Donika GjergjiDonika Gjergji11 ditë më parë
 • Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.

  Rajmonda FrrokuRajmonda Frroku12 ditë më parë
 • Te kendoft zemra. Te verteta.

  a sota sotaa sota sota12 ditë më parë
 • Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .

  Irida NeliIrida Neli12 ditë më parë
  • Moj Irida je femer mos thuaj e vertet Se po te qelloi nje burr qe te pres nga gruaja te gnitha nuk esht e drent gruana nuk esht sherbetore duhet te punojn te dy ne punet e shtepis

   ioanna122ioanna1225 ditë më parë
 • Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu

  wiksa torhotywiksa torhoty12 ditë më parë
  • ×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi

   klinton bekajklinton bekaj10 ditë më parë
 • Pse spi kon burrat he po veq grave

  Shkup HasanbegShkup Hasanbeg12 ditë më parë
 • Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭

  Prenk PrenrecajPrenk Prenrecaj12 ditë më parë
 • Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

  DRITA NEZAjDRITA NEZAj12 ditë më parë
 • Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit

  Dena AnedDena Aned12 ditë më parë
  • @DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣

   Dena AnedDena Aned12 ditë më parë
  • Hahhaah

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj12 ditë më parë
 • Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.

  Haradin BllacaHaradin Bllaca12 ditë më parë
 • ×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐

  klinton bekajklinton bekaj12 ditë më parë
 • Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏

  Nadire BajramajNadire Bajramaj12 ditë më parë
 • Suksese 🍀🙏🏻

  eioshen boboieioshen boboi13 ditë më parë
  • pa merk se 60 perqin jan femrat qe I bein budalleqet dhe 40 peqin jan meshkuit qe bien viktima se jan budallei dhe nuk din si perfudoin

   gjergj gjinigjergj gjini3 ditë më parë
 • Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐

  Zef MarashiZef Marashi13 ditë më parë
 • O te lumt Goja o zot te ruaj

  Kristjan NdojKristjan Ndoj13 ditë më parë
 • Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora

  Fusha ThethFusha Theth13 ditë më parë
  • Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

   eioshen boboieioshen boboi13 ditë më parë
 • Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir

  ajshe Behramiajshe Behrami13 ditë më parë
  • Fjal me vend se burrat jan msu tie punon vetem gruana si ne shpi edhe ne pun te snell rrogen

   ioanna122ioanna1225 ditë më parë
 • Te lumt goja 👌🏼

  Adnit MehmetajAdnit Mehmetaj13 ditë më parë
 • Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.

  Vera PrengaVera Prenga13 ditë më parë
  • Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj12 ditë më parë
  • ×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅

   klinton bekajklinton bekaj12 ditë më parë
 • O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯

  Flora TemouFlora Temou13 ditë më parë
 • Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏

  Monda BilaniMonda Bilani13 ditë më parë
 • O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉

  BleonaBleona13 ditë më parë
 • Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith

  Remzie VeliaRemzie Velia13 ditë më parë
 • Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten

  Klajdi BrahajKlajdi Brahaj13 ditë më parë
 • Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi

  Skenda 1234Skenda 123414 ditë më parë
 • Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra

  Alta aldaAlta alda14 ditë më parë
  • ×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush

   klinton bekajklinton bekaj12 ditë më parë
  • @Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj12 ditë më parë
  • Kush e ka mizen ner kapuq i djeg

   Haradin BllacaHaradin Bllaca12 ditë më parë
 • Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon

  Skenda 1234Skenda 123414 ditë më parë
 • Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir

  Skenda 1234Skenda 123414 ditë më parë
  • ×××):🖐👍

   klinton bekajklinton bekaj12 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  mirsida kukajmirsida kukaj14 ditë më parë
 • Te lumt goja se na kenaqe

  Bardh MateraBardh Matera14 ditë më parë
 • Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

  dude talidude tali14 ditë më parë
  • Shumē ide e mirë

   Gatimet e nanitGatimet e nanit11 ditë më parë
  • Hahahaha

   1.5M views1.5M views11 ditë më parë
 • te lumte hoja ashte e vertet

  Servis 3310Servis 331014 ditë më parë
 • Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi

  dude talidude tali14 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👌👌👌👌

  Florent BerishaFlorent Berisha14 ditë më parë
 • Jo Perla Sheqeri gruja eshte rreze dielli e ngjyra ylberi ti rendesin nese ja dine ashtu si je ne zemer i hyne.Nuk ka grua te keq po ne dashuri s duhet ber djallezi e leqe Gruja eshte ujevare po dijte mu sjell mire eshte me shume se ar nuk jetohet pa nektar! Poeti

  Rrahim DrenasiRrahim Drenasi14 ditë më parë
  • @Vjollca Dardhanjori Vjollca ky emer pom pushton shpirt e zemer te lutem me shkruaj messzh ne viber mikut tuaj qe per boten tuaj shume po vuaj.A bene t na tregoni mikja ime nga je dhe ne zemer tuaj a ka bere kush fole.Nese e kie edhe nje dhembe ne goje shpirti im teper i uritur kerkon me ty te hyne ne loje.Jam shume i pa fat mori mike ti tashme shpresat mi rrite.Deshte yne zote je e lire.Kujtimet me helme nga kjo kriminele vetem ti mundesh me mi fshire.Ka pese vite jam i lire.Vjollce une jam i pa varur prej kesaj bishe.Kam banesen timr ne F.Kosove.E mobiluar uje rryme plus ncemje qendrore e planit slloven moderne Vjollce.hymja me kod me qip ka lift kati i dyte me poetin te kenaqen zemra e qfare banese syte.te gjitha i kam ne banese Vjollce maqin e lamjes shport grigorifer dhom fjetje sallon kuzhine shpajze bsnjo terase.mrekulli per fatin tuaj te ri.Na shkruani ne viber 38344275672 respekt poeti.Mikja ime z Vjollce!!!8.5.2021

   Rrahim DrenasiRrahim Drenasi5 ditë më parë
  • Po ju mbeshtes ato fjal te bukra dhe rrezatuese per femren , jam femer vet por ka edhe nga ato femra qe ta shkatrrojn jeten femijt dhe familjen pra femra ka rollin kryesor ne familje po qe gruja mire ke gjithe boten ne zemer dhe ne dore po pate fatin e keq me gru tka shkatrru cdo gje nket jet ,prandaj dhe teksti ka nje domethenie shume te bukur !!

   Vjollca DardhanjoriVjollca Dardhanjori5 ditë më parë
  • Bravoo,,, mire e ke thene , te lumte

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri14 ditë më parë
 • Pse nk nxjerrni nje keng burrat e mir dhe burrat e kqinj 🤨🤨

  Elsa SulaElsa Sula14 ditë më parë
  • ty te lumt goja dhe grun e keqe ja pafsha hasmit ne der se ja shef hajrin

   Galaxy GalaxysGalaxy Galaxys13 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri bravo Perlat sheqeri te vlersoj shum 👍🏻

   Elsa SulaElsa Sula14 ditë më parë
  • Direkt n program e kemi

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri14 ditë më parë
 • O ty te kendoft zemra mor djal lum familja qe te ka ❤❤🙏🙏🏻❤❤

  Davida QarkuDavida Qarku14 ditë më parë
 • Jeni mesu me ju nejt veq me Legena ne dor e stupcin kurr pa ja da tash lironi ketu Gluja Gluja

  Ni TaaNi Taa14 ditë më parë
 • BRAVO EVERTET TEKNOFT ZOMRA

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli14 ditë më parë
 • O ty te knofte e bardha zemer! Pasha zotin asht ma se e vertet!👍

  Pal NdrecaPal Ndreca14 ditë më parë
  • 👌👍

   Feka BBLLFeka BBLL10 ditë më parë
  • Te knofte zemra gjithmone zoti te ruajte me gjith famiglie jam nga lezhea rri ne itali te pershnes me gjith familie

   Gjyste PrendGjyste Prend11 ditë më parë
  • Bukur shummm!

   Marie PrengaMarie Prenga11 ditë më parë
  • Po e vertet. Asht. Hahaha

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj12 ditë më parë
 • Bravo 👏🏻 e vertet 👍 ju lumt goja 😍😍 shum bukur e perkryer 😍😍😍😍

  Nora LumajNora Lumaj14 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

  Nderim VishaNderim Visha14 ditë më parë
 • Jomor se skalin ende gru qè munt ta refe burin shqiptar

  Valon DeariValon Deari14 ditë më parë
 • Po burri keq ku shkoj 😉

  Nazife SulollarajNazife Sulollaraj14 ditë më parë
  • @Vjollca Dardhanjori ty ta pref zot mbar gjith jeten se ke fol dreit nje grua qe I perket nje burri duhet ti pershtatet seriozisht me gjihta mundesit qe ka se nuk jan burrat e ter me te mir se burri jot pa merak dhe as gruja e ati tjetrit nuk esht me emir se gruja jote pa merak per qfar deshiron esht me mir ti ralizosh me grun tende do jet me mir dhe me e arsyshe dhe gruja te njeiten gje duhet te bej me burr te vet do ishte me e sinqert dhe me e dashur sinrisht

   gjergj gjinigjergj gjini3 ditë më parë
  • U la me nje kove uje 😂😂

   Vjollca DardhanjoriVjollca Dardhanjori5 ditë më parë
  • Hahah hahah

   J MJ M12 ditë më parë
  • ×××):e ka hanger ni👿

   klinton bekajklinton bekaj12 ditë më parë
 • suksese perlat shiqeri

  Rifat KernajaRifat Kernaja14 ditë më parë
 • Te lumte Perlat Sheqeri keng qe tregon realitetin Respekt

  Dukagjinasi StrellcDukagjinasi Strellc15 ditë më parë
 • Te kendoft zemra me ven e ke zoti te ruajt

  Xhevat BerishaXhevat Berisha15 ditë më parë
  • 1234

   zabit gjetazabit gjeta13 ditë më parë
 • Te lume goja 👋👋

  Arjan DArjan D15 ditë më parë
 • Te lumt goja

  Gentjana MitajGentjana Mitaj15 ditë më parë
 • Te lumte goja,tu zgjate jeta.

  G DG D15 ditë më parë
 • Zef Beka e ka 100 here ma t’mire ama edhe ti nuk je keq e goja t’lumt😉

  Blendi KelmendiBlendi Kelmendi15 ditë më parë
  • @Blendi Kelmendi ahahahhahah 🤪👌👌

   kosov m.fkosov m.f4 ditë më parë
  • Gjithejcili ka lezetin e vet kenga dhe teksti shume shume i bukur dhe e ka qa me at ze fantastik pastaj preferencat jan te ndryshme ,modest ne pergjigje te komentit ,suksese Dhe ju kendoft zemra gjithe jeten !!

   Vjollca DardhanjoriVjollca Dardhanjori5 ditë më parë
  • Sinqerisht te vleresoj. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri15 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri Mos ma mer për te keq ama thjesht mendimi im rreth ksaj kënge se tjerat këng i ki super👏🏻👏🏻👏🏻 E rrespekt ndaj jush. B.K

   Blendi KelmendiBlendi Kelmendi15 ditë më parë
  • E respektoj mendimin tend

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri15 ditë më parë
 • Haaaaa ku ku qfar kange se vjerrsh pe thot

  ed_ ghost1067ed_ ghost106715 ditë më parë
  • @Perlat Sheqeri te lumt. Goja as topi sti lun fjalt 🙏

   DRITA NEZAjDRITA NEZAj12 ditë më parë
  • Ja pra.Cfare te bejme. Kaq kam mundesi por ti mos u merzit,,ma ban Hallall

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri15 ditë më parë
 • hallall ta boft zoti por kenga fyellit esht 1 fare 👍👍👍👍

  Celular LineCelular Line15 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏

  Mirjan DurakuMirjan Duraku15 ditë më parë
 • Keng super,lum kush kalon mir po grat e sodit jan te rralla,sot rrin me telefon ne dor

  FlowerFlower15 ditë më parë
 • Të këndoftë zemra! Ju lumtë të gjithë atyre që janë pjesë e kësaj kënge kaq të bukur!

  Ramazan CekaRamazan Ceka15 ditë më parë
 • Gru te keqe nuk ka, üo shif burrat e sodit? Thujum qe se lypin do me pas nje qasi gruje tkeqe. Sdi pse spo del nje kengatare me knu te kunderten. Zani po te shkojka por kange jo bash e qellune.

  Arton ShabaniArton Shabani15 ditë më parë
  • E respektoj edhe mendimin tend. Ku ka ma bukur se mendimi i lire

   Perlat SheqeriPerlat Sheqeri15 ditë më parë
 • Suksese 🍀🙏🏻

  Age BiblekajAge Biblekaj15 ditë më parë
 • te lumt goja na kenaqe i ke fjalet me ven

  Estela SubashiEstela Subashi15 ditë më parë
  • Estela e mir esht edhe kjo fjala popullore Burrat nen hije lozin kuvendojne pika qe sju bie se nga grate rrojne Sot si burri dhe gruaja duhet te jen te mir te dy

   ioanna122ioanna1225 ditë më parë
 • Te ne Shqiptaret me shume ka burra te kqinjë se gra te kqinja.

  S MS M15 ditë më parë
  • Nuk asht evertet se edhe unjam Femer po duhet mefol ralitetin na femnat ekosoves ikena Burrat matemir sena femrat Mashum kena tedrejta na femrat se burrat eju lutem duhet nji gjuh teperbashkt se kute krijajsh familje duhet mepas respekt tenjani tjetrit drejtat duhet mipas tebarabarta julutem

   Zade KadrijaZade Kadrija14 ditë më parë
 • Ashti eshte fjale shume te verteta tropoka nga bergeni i norvegjise

  Hasani TrHasani Tr15 ditë më parë
 • Sa te bukra kta fjal grun e mir kush e ka sot ka bekim prej t'madhit zot gruja keqe me ra per his ka met da me ropt e shpis

  Mimi MimiMimi Mimi15 ditë më parë
 • Te lumt goja perlat Gjithmon godet, Artist i madh je 👏👏

  Ivzi MudaIvzi Muda15 ditë më parë
  • Si gruaja dhe burri pos qen te mir Ju nxihet jeta qe te dyve

   ioanna122ioanna1225 ditë më parë
 • Te kendoft zemra

  Elidon GjoniElidon Gjoni15 ditë më parë
 • Te lumte goja o bilbil malsie

  Admir LamaAdmir Lama15 ditë më parë
 • Nje kangetare i talentuar gjithmone kange te bukura

  Ndoc BrulajNdoc Brulaj15 ditë më parë