Mevlani ndërpret takimin; Merr Ledjanën nga Eri në një kërcim - Përputhen, 25 Shkurt 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Këngën "Për ty" - Eneda Tarifa e gjeni në linkun alnick.info/throw/s8qbfqRtqKB6abc/video.html
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnick Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Shkarko

Shikime
1,427,431

Komente

 • Ledjana eshte shum e mirë mevlani ik meledjanen mos ja le erit

  Bleona.Elona PajazitiBleona.Elona Pajaziti15 orë më parë
 • Si pjeket mish

  Dile MarkuDile Marku2 ditë më parë
 • Yll dukemkur kercen iju perqafoj te dyve jeni sherbeti e bakllavaja e perputhjes

  Suzana CinariSuzana Cinari8 ditë më parë
 • sara sorra e keqe ftyren si boksere si roboteeee

  Hekuran BlakajHekuran Blakaj9 ditë më parë
 • Rrespekte per ty vellai Eri je me i mirj Besoma ata Tjert jan vkkkkk tipa mami çuna vkkk çuna qe presin nga mami e babi nga leket

  Dorian KercukuDorian Kercuku12 ditë më parë
 • Edhe kjo ledjana shum Po kerkon nga meshkujt plus shum kerkon nga jeta edhe na ben vajzen e mir vajzen e mamit vazjen e edukuar?kurse nderkohe ktej shkerdhehet me vkkk me tipa Pa Pike lidhje

  Dorian KercukuDorian Kercuku12 ditë më parë
 • Eri Esht Çun Flori i vetmi me i drejti rrespekte vellacko vazhdo ti perpara lere mevlanin sepse mutin Kur e shkel?Vjen shum erë Besoma njejt ashtu me ty e beri dhe Mevlan Shaba njeriu me i flliqt cfar kam Par seri me sot shum i djallzuar

  Dorian KercukuDorian Kercuku12 ditë më parë
 • Mevlani esht nje nga 100 aty brenda me shkerdhata me i djallzuari qe nuk ka arritur Shqiperia deri sot me Kto lloj Emissione le themi vkkk ti Eri vazhdo vella ti je rregull si djal rrespekte vellacko ishalla zoti mbar ta beft ishalla thjesht ta gjesh dashurine e jetes tende diku sa me Shpejt e ke hallalll Brother

  Dorian KercukuDorian Kercuku12 ditë më parë
 • Aman ky djali ri po ekzistoj leshi esht turp per faqe te ... po a e ke par veten ke gjith ate leshin ne kok

  ejlyl songyl fansejlyl songyl fans13 ditë më parë
 • Thuaje si burre me ze te lart 😂😂😂😂.. bravo goce e ke thene fiks. Gjynah qe s'din te bejne femra per vete. Po si nuk doli nje burre qe tja tregoje vendin kesaj. Mos rrini duke puthur prapanicen e tyre. Njeriu duhet ti ruaj vlerat e veta e jo te mbaje cdo flamur per nga te fry era

  John MJohn M19 ditë më parë
 • Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

  YoutubeDiscriberYoutubeDiscriber19 ditë më parë
 • Eri nderkoh kur ledjana dhe mevlani po kercenin🕺💃 . 👿🧐

  Joise AmaruJoise Amaru19 ditë më parë
 • Kjo Antonela si shtrig me kto lyerje

  Ilda HoxhajIlda Hoxhaj20 ditë më parë
 • Shum fallco je moj Antonela shum boooo skam pa njeri ma Fallco! Loj ben vet Antonela dhe akuzon Mevlanin kjo eshte fundi perputhen nuk jeni as 50 % Real jeni plot full skenar

  saliji merxhansaliji merxhan21 ditë më parë
 • hello ,,,,// Respekt per ket vajzen qe e mban e mesionin shummmm shummmm bukuroshe kjo vajz me ban shum te shikoj ket e,sion -------- je pa par moj medatore 💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  liki prishtinaliki prishtina22 ditë më parë
 • Te gjith aty bejn shaka! po pse juli a nuk ben me be shaka moj Sara? Po ti je nje Balerin qe ke punu naper lokale e jo kengetare dhe je nje ..... nejse naten e mir

  saliji merxhansaliji merxhan23 ditë më parë
 • Bill fole ojedebile

  Juverta21 Juverta21Juverta21 Juverta2124 ditë më parë
 • Juli je djsl shum i zgjuar po ti ke bredhur te gjith boten aventurat e julit shum te bukura po tani e ke tepruar i thuajme fal dhe kaq mos bej budalleqe tani per ato qe ti thua 😁😁😁

  Alekos HysiAlekos Hysi25 ditë më parë
 • po shkelja oj budalleca mevlanin a ska mashkell me te buker

  Ruide MemetiRuide Memeti29 ditë më parë
 • Arjani “avash avash “ to Eri ,erlindi I grupit eshte shume I neveritshem kur e merr Ledjanen Mevlani per te kercyer menjeher shikon Andin ne sy ske faj ju disappoint leader juaj to bad.

  Aria XhemoAria Xhemo29 ditë më parë
 • Juli legend

  Antigona GAntigona GMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 Arian je i mrekulluar respekt

  Krasniqi HatixheKrasniqi HatixheMuaj më parë
 • O ero spo te ze veni kur po i shef tu kercu spo pertypesh dot..kjo o drellarake me .ti je me i mir se ajo

  Lati PrezjaLati PrezjaMuaj më parë
 • Uyymnb

  Miradie ShigjqiMiradie ShigjqiMuaj më parë
 • Hjkokmopsfgh

  Miradie ShigjqiMiradie ShigjqiMuaj më parë
 • Lediana ti thua qe vetm kur je me mevlanin t vin buzqeshja ti tallesh me mevlanin se me cdo cun qe del ti vetm qesh 🤮🤮

  Angjelon AngjeloAngjelon AngjeloMuaj më parë
 • O antonel trembe njerez e kafshe me ate luk

  Ketty AndreiKetty AndreiMuaj më parë
 • Cift superrrr

  Ketty AndreiKetty AndreiMuaj më parë
 • Juli yll bote je..

  Ketty AndreiKetty AndreiMuaj më parë
 • alnick.info/round/h0PhRRgm3zJYKUWMjgKzhA

  Aventurat e JulitAventurat e JulitMuaj më parë
 • Ky Erindi eshte budalla me mire te largohet

  Violeta SeitiVioleta SeitiMuaj më parë
 • Antonela merre se te shqerre Dosen taman per ty jo vetem mace por edhe ty Antonela

  Dava MayDava MayMuaj më parë
 • O Antonela o bunderr , po ska femer me te shemtut se ti, moj shtrembalaqe e felliqur qe fut hundet kudo si miza ne mut.

  Arber KrasniqiArber KrasniqiMuaj më parë
 • Antunela inatin ne shpirt

  Jasin SaliaJasin SaliaMuaj më parë
 • XaXnaahopçl🍢🍢🍵🍱🍢🥮🍯🍵🍤🦪🍛🍩🍩🍩🍩🍩🍙🥛🍘🍯☕️☕️☕️☕️🦪☕️🦪🍵😍😍😍😚

  Mentor ZejnullahuMentor ZejnullahuMuaj më parë
 • Ha sa dhelper Antonela merre ta kame fale se e ke qe te marri Mevlanin per vete hahahaha

  Dava MayDava MayMuaj më parë
 • Lediana lufto per mevlanin Mos ja le atoneles

  ciaociaoMuaj më parë
 • 0 ok nnmp poplpppoll oplnonomok. .... jjomo klou dup go lobi p .. .......#lkpkoo(pmplpno np

  Dashi CakeDashi CakeMuaj më parë
 • Per mendimin personal:-Emision i parakohshem per te rinite ne Shqiperi -Teper papjekuri,fodudhek dhe injorance. -Mundohen te imitojne programet e ngjashme te vendeve tjera,gje qe nuk e arrijne as 5 perqind.etj,etj,etj

  Asim CubajAsim CubajMuaj më parë
 • Me lesh pa lesh

  Sonila HidaSonila HidaMuaj më parë
 • Hfi

  Mondi BetaMondi BetaMuaj më parë
 • ❤❤❤💙💙💙💙💙💓💓💓💓💓💓💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💋💋💋💋💋😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗

  Rina ZahiriRina ZahiriMuaj më parë
 • Hahahahahahaj❤

  Ffg HfhdhFfg HfhdhMuaj më parë
  • Fiks eshte si perputhe❤. Ne fakt eshte shum e mir❤. Ermela

   Ffg HfhdhFfg HfhdhMuaj më parë
 • Si eshte ber antonela si kafsh kurse lediana kukull❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Matilda KolaciMatilda KolaciMuaj më parë
 • vallzim i thon ktyre kto se na habiten as ne kls te 5 nuk kercen me kush kshu ???!!

  Jordana GjokaJordana GjokaMuaj më parë
 • O mevlan kape qoe te shpija se e fort ashtt

  Sherif QarriSherif QarriMuaj më parë
  • Ne itali bollica me Ra asajt e prishin e delmi femrat

   Sherif QarriSherif QarriMuaj më parë
  • Hiq dior pej antoneles

   Sherif QarriSherif QarriMuaj më parë
  • Lendjan asht e kulturume Ska shanc me ba loj femershum moralshme

   Sherif QarriSherif QarriMuaj më parë
 • Sara ja gjej nje D e them idiot ?! mfal po juli spaska te drejte , as abetaren jo 😒😒🥱😴🤭

  Jordana GjokaJordana GjokaMuaj më parë
 • Ktu mezor presin te gjejn ndonjerin ne gabim dhe pastaj fillojn e sulmojne te gjithe ne kte rast behet fjal per Julin

  Ada VrapiAda VrapiMuaj më parë
 • Antonela jee super vajze,super femer.

  Vivi ShshVivi ShshMuaj më parë
 • Mioo ooo on kka 👌 I ose kam ote te ti koooolokolooo Ool

  Egla GjoniEgla GjoniMuaj më parë
 • Mioo ooo on kka 👌 I ose kam ote te ti koooolokolooo Oo

  Egla GjoniEgla GjoniMuaj më parë
 • Bora: pse nuk reagoni ne momentin qe hidhet batuta ? Po nuk reagojn o bora se nuk kan intelekt per ti kap ne fillim duhet te lexojn komentet qe ti vihen ne dukje

  wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • Mevlani eshte edhe xheloz por edhe simpatik dhe shum i mencur apo i zgjuar bravo 😁😁😁😁😁😁😁😁

  Alekos HysiAlekos HysiMuaj më parë
 • Eri me ledianen

  luiza hoxhajluiza hoxhajMuaj më parë
 • Ku ndodhet ky vendi ku kane shkuar

  luiza hoxhajluiza hoxhajMuaj më parë
  • Denimi Erlindit po fitova do me mbash hopa hajde mashkull hajde

   wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • 🐦🎼🌺alnick.info/throw/z6TWfIOeZ46Keas/video.html🐦🎼🐦

  Fredi GogoliFredi GogoliMuaj më parë
 • Sa veta luaj pubg mobile ketu te komenti

  rauf kalemasirauf kalemasiMuaj më parë
 • Jin kazama (tekken)

  Blind BlindBlind BlindMuaj më parë
 • Poo kto qka kan me Julin qe asnjeri prej tyne se kan intelektin e tij , sidomos kjo sara qe osht shum njeri i fames i asni seni tjeter

  a .ga .gMuaj më parë
 • 49:08 Ka lesh ma shum se tjetri kam qesh me lot 😂😂😂😂 Edhe pse eshte ofendim te besh ashtu me dike qe sapo ka hyre 😬

  elton kukaelton kukaMuaj më parë
 • Princi me lesh me shum ui sa kam qeshur😅😅😅😅😅😅😅

  Encyi Love YouEncyi Love YouMuaj më parë
 • uiii mos ja fut kot perputhen 40 hahhahah kushedi se ca tipash do vijn mezi pres tnisi do ket skena

  Gert CokuGert CokuMuaj më parë
 • Qar dashurije Po gjeni Ju Po beni Show dhe ti Erlind flet sikur me qen kollovar

  hoiy vinosahoiy vinosaMuaj më parë
 • nuk shenohet jump po dance

  Erjon AjetiErjon AjetiMuaj më parë
 • O sa Injorant jeni pervec Julit ...

  Jonida VeliajJonida VeliajMuaj më parë
 • Si e ka emrin kjo kenga

  Nik AzemiNik AzemiMuaj më parë
  • @hoiy vinosa po me mbajt karrigen mir eshte

   Nik AzemiNik AzemiMuaj më parë
  • Erlindi djal kot pa pik sensi

   hoiy vinosahoiy vinosaMuaj më parë
 • Shko moj mbushu...mir e ka juli je komplet kokboshe

  Xhorxhina LicoXhorxhina LicoMuaj më parë
 • Ka lesh me shum se tjetri 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  EDa MLEDa MLMuaj më parë
 • Hahaha cfar mashkullit ky kaqurreli, sindi me pelqen sepse di te mbroj veten, budall,

  toni tonitoni toniMuaj më parë
 • Denimi Erlindit po fitova do me mbash hopa hajde mashkull hajde

  toni tonitoni toniMuaj më parë
 • MEVLAN NJESHI MEVLAN JE NJESH JE BOS

  Neuruz XhaniNeuruz XhaniMuaj më parë
 • Ledjana me Erin si Romeo & Zhulieta (filmi i animuar). 👇 Koment kush e kapi ;)

  Marjo.Marjo.Muaj më parë
 • KJO LEDIANA KOT FARE.

  Krisiana MyzyriKrisiana MyzyriMuaj më parë
 • Njesh je o mevlano te lumte pa ty emisjoni do ishte mbyllure

  Curraj EpermCurraj EpermMuaj më parë
 • Sa her qe flet Ledjana nderhy antonela si shtata ne 13 kte e llogjikon ajo se gjithmon ajo flet pa llogjik .me vjen keq qe po e kundershtoj per arsyjet familijare qe ajo ka kaluar po i jap nje kshill shum te leht sepse llafet e teperta dhe thashethemet qe ajo shpreh e ben qe Antonela te dal nga shinat me pak fjal

  Arjan SinaArjan SinaMuaj më parë
 • duan te gjithe o laraska

  Shauka HodanShauka HodanMuaj më parë
 • Ahahhahahahahahhahahahaahhaahah lot muabet leshi Me siguri eri me kte lushnjarin per lesht jan zen ti ke lesh e un skam 😂😂

  Alketa AlketaAlketa AlketaMuaj më parë
 • Ik ju mor te pacip do ti tregoni ju julit per batuta iki mor kok palar/e se gjithcka e beni per show e te gjith ata qe flasin aty e bein vetem per te mar ndonje takim lumdhenjt per te ber ndonje publicita ooo te semur nga fama

  Andrea MitaAndrea MitaMuaj më parë
  • Antonela shum je arrogante Si babi yt!

   Shauka HodanShauka HodanMuaj më parë
 • Bora respektoni njeri-tjetri Nderkoh flet lart arjanit 😂😂😂

  j sj sMuaj më parë
 • Ky eri do fatjonin qe ta mbaj me ajer leperushin e vogl

  Mavlina AllkoMavlina AllkoMuaj më parë
  • 😂

   Bledialroed PSNBledialroed PSNMuaj më parë
 • Erlindi djal kot pa pik sensi

  Lona AdaLona AdaMuaj më parë
 • AbeKaren di te lexoj shum mir Sara , asgje tjeter

  Gjergji PaperoGjergji PaperoMuaj më parë
 • Moj Sara po ti qenke mekeq se sindi moj kute kapeni...turp qe ierrni fjalet e Julit per ofendim direk megjith Jasemenen jeni te dyja te neveritshe..blabla

  majlinda lindamajlinda lindaMuaj më parë
 • Atdheu me koronavirus esht puth me saren po sarà akoma aty hmmmmn

  I hate padrejtesiteI hate padrejtesiteMuaj më parë
 • Po pse mishi gjithmon e prek Mikrofonin ??!! Qyyy mishi don me bllombu ledianen 🤦🏻‍♂️😁 thu ti e ka grue.

  Valon ZenelajValon ZenelajMuaj më parë
 • Lediana ne cdo takim vesh mbathje cka i dokem bothet mduket se ju ben reklam edhe pse i ka te mira ajo nuk mohoet.

  Only MeOnly MeMuaj më parë
 • -

  Frosina ZlatanovskaFrosina ZlatanovskaMuaj më parë
 • ne rradh te par juli nuk e tha me ze te vogel sara 😂 te gjith e degjuam pse je ti shurrdhe dhe e trash esht problemi yt,dhe e dyta mos ofendo me e rend esht ti thuash dikujt skuth sesa per abetareren

  Katerina PapajorgjiKaterina PapajorgjiMuaj më parë
 • Bora te falenderoj je nji prezantuse shume e bukure ❤ edhe Anna qe eshte ne program ika shume ata te Anna dhe Antonela kote fare

  Dava MayDava MayMuaj më parë
 • Hajde muhabet leshi hajde 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Besmir ShehajBesmir ShehajMuaj më parë
 • 4

  Medina SinamatiMedina SinamatiMuaj më parë
 • ooooo ledjanaaaa po lere moj mevlanin se mevlani do vemendje edhe vec lun me ty po erin qe vertete vertetee te pelqen edhe te mendon ty si partnere edhe te vlerson e te respekton e hedh poshte..hiqju mevlanit qe ironizon se e ka msu ajo tjetra sikur ti ket bo magji pZ

  Itz me hereItz me hereMuaj më parë
 • Ky erlind a si è ka emrin edhe aj italiani a si è ka emrin kta vec shkojn t hapin debate

  ALBAN aljimaniALBAN aljimaniMuaj më parë
 • *ASKUSH* Antonela *lirim te mbare lediana*

  HOPE_LYRICSHOPE_LYRICSMuaj më parë
 • Emrin e kenges ju lutem ku kercen mevlani dhe ledjana

  Faton KastratiFaton KastratiMuaj më parë
 • PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕

  Sara MalajSara MalajMuaj më parë
 • pse su permend Maqedonasi qe nuk eshte ne studio ?

  Tessa19 __Tessa19 __Muaj më parë
 • Sa gjyna atdheu shpresoj Te sherohet

  Lisa TushajLisa TushajMuaj më parë
 • A po kjo sara qe u mundua te dhez si tayna me keng Rap Po pa qe nuk boni buj dhe erdhi ketu se pa qe ktu dhezin me shum merr me shum Fame Per ket gje eshte ky emision pra !

  Tessa19 __Tessa19 __Muaj më parë
 • O bora na cane t...n keto femrat vec per te kerkuar falje boll se u ben bajat lexouja ne studio

  enea gjoshienea gjoshiMuaj më parë