Soni Malaj rrëfen për ‘rilidhjen’ me Flori Mumajesin…

- - -
Soni Malaj është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri, ku ka publikuar 4 albume të suksesshme me këngë të cilat janë kthyer në hite, është fituese e shumë çmimeve në “Këngën Magjike” duke iu afruar shumë finishit.
Për të zbuluar më shumë detaje rreth karrierës së saj artistike, Soni Malaj ishte e ftuar në emisionin “Dilema Sociale” në Top Albania Radio të moderuar nga Eno Popi.

Soni Malaj
Eno Popi

www.topalbaniaradio.com
topalbania_...
topalbaniara...

Shkarko

Shikime
22,309

Komente

 • Ka qare se shkoj te Flori jo per kengen kenga e transmetoj mallengjimin gjasme nga kenga po ta kishte ber dikush tjeter kengen nuk do mallengjeheshe me te qara. ku i paska kjo mardhenjet njerzore me te deri dje se hapte gojen dikur as te pergjigjej ndersa tani spaska kto probleme se kush do e bej hapin a pika sa e e ule veten edhe ler klevin keshtu bere nuk doje te permendej emri te pergjigjeshe se jeni ndare. Keq me vjen ta them po kete here edhe mamas tende i bje infrakt nga ty jo vetem babait tend.. Tani thoka ka ruajtur mardhenje miqesore e ka fol me te edhe lse nuk e ka ber publike. Deri dje kur te behej nje pyetje ose kur shfaqej flori rrije si hute doje te mos shfaqej ose te ndroje teme. Po leji filmat se i ke zakone.

  Rise And ShineRise And Shine19 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Antonela PreciAntonela PreciMuaj më parë
 • O te qifsha ropt

  Altin RizaAltin RizaMuaj më parë
 • Kush meret me ate njeri e vraft zoti ate do ta vrasin nje dit

  Altin RizaAltin RizaMuaj më parë
 • Fantastike Soni

  LoVe LoVeLoVe LoVeMuaj më parë
 • Yll Soni gjithmone me ka pelqy 🖤

  Arlind GjArlind GjMuaj më parë
 • Yll soni 🤩

  Aida XinxoAida XinxoMuaj më parë
 • ❤❤❤

  Soni MalajSoni MalajMuaj më parë
 • avash eno avash na flet si adi krasta me carje bythesh

  ble ertible ertiMuaj më parë
 • opo lere

  ble ertible ertiMuaj më parë
 • Soni kam qen fansja jote dhe akoma jam je këngëtare njish 😘❤️

  Irena BiciIrena BiciMuaj më parë
 • Arti ArtArti ArtMuaj më parë
 • Ti je dashuri 🤩

  Ledi LedLedi LedMuaj më parë
 • Ikone e muzikes shqiptare.

  leta bilalajleta bilalajMuaj më parë
 • Soni je si shpirt te kam xhan.

  Mira miraMira miraMuaj më parë
 • 31:25 une bej te njejten gje, madonna vouge tour Sticky and Sweet, eshte shume mire per warm up para palestres

  spain spainspain spainMuaj më parë
 • Soni dhe Eno ke qejf ti degjosh! Soni ka nje ze shume radiofonik, i love her 😍

  ardi aliuardi aliuMuaj më parë
  • 00

   Seid HasaniSeid Hasani10 ditë më parë