DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/

Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasement...
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain...

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Shkarko

Shikime
65,061

Komente

 • Episodi 7: alnick.info/throw/18zce3xkoqiYdNU/video.html&ab_channel=NGOP

  NGOPNGOP15 ditë më parë
 • Dhe na hapët oreksin me një dopio pite

  Laura HadushiLaura HadushiMuaj më parë
 • Humori më i madh jeni ju

  Laura HadushiLaura HadushiMuaj më parë
 • "Do Marr kërdi. ( kredi)... 😂😂😂😂😂

  Lida HoxhaLida HoxhaMuaj më parë
 • Me lot.... 😂😂😂😂😂😂

  Lida HoxhaLida HoxhaMuaj më parë
 • Bravo😂😂😂😂😂😂😂

  Ram KumarRam KumarMuaj më parë
 • Kjo kenge eshte kryeveper

  Ermira KacupiErmira KacupiMuaj më parë
 • B

  FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
 • 😂😂😂😂♥️

  FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
 • Jeni llahtar fare çuna. Hallall ja u befte zoti. Keshtu vazhdoni se na knaqet. Respekte

  Elson MirakaElson MirakaMuaj më parë
 • HahahHhahahahahahahHzhhahahahhhahahahhahaha lote Lote Lote Bravo cuna ishim ne spital dhe ne nje moment un vura ngop in te gjithe Po te zemeruar sa pane ngop in lote Lote e arruam pacientin fare hahshshshshsh

  Sajmo MisterSajmo MisterMuaj më parë
 • Jeni Perfekt Çuna 💪🇦🇱

  My AlbaniaMy AlbaniaMuaj më parë
 • Shumë emision i bukur

  Darlen ManellariDarlen ManellariMuaj më parë
 • Shtepia e lekut ca u be u djek

  Renato TerziuRenato TerziuMuaj më parë
 • Sic keni emrin jeni 😂😂😂🔥

  Roland GooRoland GooMuaj më parë
 • Beni

  Florian LimaniFlorian LimaniMuaj më parë
 • Brno gushing zevzek

  Florian LimaniFlorian LimaniMuaj më parë
 • Culluareeeeee eeee culluareeeee🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Blerta NidiBlerta NidiMuaj më parë
 • Me bateri eshte kjo? Po ku kam moshe per kete une 😂😂😂😂 ju jeni me te miret respekte

  Qemal IsmailQemal IsmailMuaj më parë
 • po motii

  luisluisMuaj më parë
 • Pjesa te lokali Yllit ishte e papar bravo cuna hahahha

  RovinRovinMuaj më parë
 • Tek kafeja ashtu më ka ndodhur dhe mua me një femër dhe kur erdhi ajo pastaj ika un😅

  Anxhela UruciAnxhela UruciMuaj më parë
  • tek ai bari😁😀😜

   Endrit DedaEndrit DedaMuaj më parë
 • o qi o ska haha😂😂😂

  ANXHELO CelanjANXHELO CelanjMuaj më parë
 • brevo kristaq👍👍

  KRISTI GAMINGKRISTI GAMINGMuaj më parë
 • merjepja sufllaqa dobesues 🤣🤣🤣🤣

  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ __ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _Muaj më parë
 • Po a ka di embelsir sufflqi karanellaqi

  Dragon ball z funny FunnyDragon ball z funny FunnyMuaj më parë
 • Dua nje shufllaqi dopsues

  Dragon ball z funny FunnyDragon ball z funny FunnyMuaj më parë
 • Me te miret 👍👍👍🔥🔥🔥🔥

  Klodian TerziuKlodian TerziuMuaj më parë
 • 🙌

  Christina ChrissChristina ChrissMuaj më parë
 • Jeni te mbedhenj por nje sygjerim pse nuk fusni ne grupin tuaj aktor nga shqip e mesme dhe veriu kshu do ju ndjeki gjith shqip gjithsesi komplimente bravo cuna 👏🏻👏🏻

  T ShT ShMuaj më parë
 • e te besosh qe ka ndonje rrote rraku tek tuk qe e ha vertete sufllaqin dobesues

  AlbiAlbiMuaj më parë
 • ''Do marr kërdi 100 miljon do zhytem deri ne gurmaz"

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
  • 😂

   Kreshnik MarkeKreshnik MarkeMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂💯💯

  Pazza LocoPazza LocoMuaj më parë
 • Jeni te papare 🤣😂😂

  Ana AnaAna AnaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Ana AnaAna AnaMuaj më parë
 • C'na vajti mëndja për një sufllaqe ja qifsha miun

  klevis bediniklevis bediniMuaj më parë
 • Bukur bukur cuna komplimente

  Fiks FareFiks FareMuaj më parë
 • ndryshoni dicka nese doni sepse esht frik ta degjojm me ze aq te lart sa duhet sepse kto pjeset e vogla ne mes prerjeve te videos e kan zerin shum me te lart se video dmth pak me vesh me ec me nje nivel zeri, esht problem i vogel dhe shum e thejsht rregullimi i asaj pjeses per juve -2 zerin asaj pjeses qe ka nje muzik te shkurter, 0:52 pershembul e ashtu shkon gjat gjith videos,, shum video editor i bejn kto crregullimet ne fillim por me von :) behen profe :P

  Drift SimulatorDrift SimulatorMuaj më parë
 • "170 mij euro i mora borxh i hodha per nje dysh njesh e kisha fiksim"

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • "Pi drog e loz bixhoz, gara me qen po gara me meçer me breshka"

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • 'Po je pabuks o Kristaq me vjen keq" hahahahahahhahah

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂 loti ujvar😂😂😂😂😂😂

  Klevi BeratKlevi BeratMuaj më parë
 • 😂😂

  vasilpapa_photography Instagramvasilpapa_photography InstagramMuaj më parë
 • Ku e kam burrin se ti bera koqet shosh

  Mirjado ZeneliMirjado ZeneliMuaj më parë
 • Ajo reklama e sufllaqes ne fund me meku fare 😂😂😂

  Toni IsejniToni IsejniMuaj më parë
 • Radhën tjt dua oroskopin

  AK-47 OfficialAK-47 OfficialMuaj më parë
 • Perle

  Nikolla PNikolla PMuaj më parë
 • Like kush esht gango Koment kush esht bythqim

  HELLBANIANZHELLBANIANZMuaj më parë
 • O u shtoft zoti humorin o çuna 💪🏻

  Toni MemaToni MemaMuaj më parë
 • Ahhah si pash si pash haha i pash tgjitha

  Mario KeciMario KeciMuaj më parë
 • 😂👍😂👍😂👍😂👍😂

  Sidrit art-drwSidrit art-drwMuaj më parë
 • Hahahahahhaha merjepe esht express moj 😂😂😂😂😂😂😂

  Ina RomiIna RomiMuaj më parë
 • Dihet te fusni prap Marion qe bente Marsioni te Cmendina

  Durres DurresDurres DurresMuaj më parë
 • C’na kenaqet 😂

  Arjola OshafiArjola OshafiMuaj më parë
 • I keni qr me suflaqen dhe kamarierin 😂😂😂, te medhenj

  Endri ShEndri ShMuaj më parë
 • Zoti ku ruajt te gjitheve

  Rosela ShaholliRosela ShaholliMuaj më parë
 • Ngop supremia

  Lida LidaLida LidaMuaj më parë
 • Hallall jeni me te miret ✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  plaku i rilindjes dhe nipcjaplaku i rilindjes dhe nipcjaMuaj më parë
 • Do ishte edhe me super te shtonit dhe parashikimin e ndeshjeve dhe dublimin e nje video loje 👏

  KRISTI KRISTIKRISTI KRISTIMuaj më parë
 • kjo pjesa iste super... kape kape kape ...😄😄😄👍

  Viktor IsarajViktor IsarajMuaj më parë
 • Ndeze herën e dyte thot se herën e par s'binte motorrino 😂😂😂😂😂

  Ardit MusakuArdit MusakuMuaj më parë
 • 😜😜😜😜

  Production BY IDRIZ IDRIZIProduction BY IDRIZ IDRIZIMuaj më parë
 • Sonidaaaa looooot

  L VL VMuaj më parë
 • Vazhdoni rubriken sportive se na shtuat jeten

  L VL VMuaj më parë
 • Se mos harroni dhe thoni dopjo (pi........te)🤣🤣🤣🤣

  Altin ShehajAltin ShehajMuaj më parë
 • 😂😂😂Kape Kape

  Julinda Qenani UKJulinda Qenani UKMuaj më parë
 • Keta qe bejne dislike jan vari karsa fare sja kan haberin fare nga humori ose i ka lene covidi me pasoja te renda 😂😂😂

  Ca Po thuCa Po thuMuaj më parë
  • Nedrte HidaNedrte HidaMuaj më parë
  • Zakonisht kta nga veriu i bejn dislike sja kan iden humorit shqiperia mesme dhe jugu i kuptojn kto humore

   WATERFALLZ TVWATERFALLZ TVMuaj më parë
 • Jeni te pa pare fare 👏👏👏👏 Super Humor 👍👍👍👍👍👍

  Ca Po thuCa Po thuMuaj më parë
 • Jeni perfekte me te miret e Shqipëris

  Alex MAlex MMuaj më parë
 • Cuna bravo 😂😂😂😂😂😂

  Sokol TotajSokol TotajMuaj më parë
 • Na bëni film tjetër me selon super aktor

  Tila GeniTila GeniMuaj më parë
 • Ha ha s`ia dal me buke po ti te qifja udhet jepi krunde.

  Shpetim CobaShpetim CobaMuaj më parë
 • Sa me fiksojn kta qe bejn dislike ....

  Arsen CenollariArsen CenollariMuaj më parë
  • fiks o vlla pse i shikojn kot kur nuk u plq 🤯🤯🤯 kta jan gjigand per humor 👑👑😎😎👌🤣🤣🤣🤣🤣

   sandri simonisandri simoniMuaj më parë
 • Po si do shtyhemi dopio pite 7 pa selon

  Klodian DyrmishiKlodian DyrmishiMuaj më parë
  • Selua ka filma te tjere🤣 Sotiri mustakas Σωτηρης Μουστακας

   Xhelida RidelaXhelida RidelaMuaj më parë
 • dubloni vidjot e south park se ato jan lot plz

  Lorenco LorencoLorenco LorencoMuaj më parë
 • Une vdes fare per Selo mavrin 😂😂 bravo cuna jeni me te miret 👏👏👏

  Izabel InnaIzabel InnaMuaj më parë
  • edhe per ty vdesin...:P

   TONY HUBERTONY HUBERMuaj më parë
 • Jini me te miret

  Mira LlukaMira LlukaMuaj më parë
 • Karkiva the best !

  Fabian DukaFabian DukaMuaj më parë
 • Sufllaqe te opa ha visjani qe dobesohet 😂😂

  ARDIT mucaARDIT mucaMuaj më parë
 • 🎆🎆🎆🎆

  florian mehmetiflorian mehmetiMuaj më parë
 • Po ate pjeser me karbocin kur do e hidhnin

  PG_1887_ƏPG_1887_ƏMuaj më parë
 • Kjo pjesa ne ninesh esht me e bukurara na te tera 😂❤

  PG_1887_ƏPG_1887_ƏMuaj më parë
 • ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

  servis celularservis celularMuaj më parë
 • ca je tu bo ne ninesh

  Odise MecajOdise MecajMuaj më parë
 • Mezi pres te shtunen per ju

  YUYA SAKAKI😈YUYA SAKAKI😈Muaj më parë
 • Yje!!! 🤗😚😍

  Ornela KlosiOrnela KlosiMuaj më parë
  • je shume e bukur

   Simon BenamouSimon BenamouMuaj më parë
  • 😍

   Simon BenamouSimon BenamouMuaj më parë
 • Haha po ha patatina në palestër

  TrackTrackMuaj më parë
 • Ky influenceri njëherë fillon punë dhe e heqin pastaj shkon në palestër dhe ishalla e heqin dhe nga palestra.

  TrackTrackMuaj më parë
 • Pak genjeshter

  Mimoza AhmetiMimoza AhmetiMuaj më parë
 • A haet patetina ne palester

  Kadri KarametaKadri KarametaMuaj më parë
 • Faleminderit qe kthyet karkiven

  Albanian TubersAlbanian TubersMuaj më parë
 • Jo se eshte bere me leke eee ! 😂😂

  Gerti GertiGerti GertiMuaj më parë
 • Jeni nona

  Tine GjokaTine GjokaMuaj më parë
 • Ju rujt zoti te gjithe qe mani ramazan

  777 Gangsteri777 GangsteriMuaj më parë
  • Ik ore taleban arab sunit

   Wonderful WorldWonderful WorldMuaj më parë
  • Po ne qe nk mbajme vk na ruan shejtani

   M. GengoM. GengoMuaj më parë
  • Amin dhe ty zoti te ruajt ty dhe familjen

   Fabian RociFabian RociMuaj më parë
 • Respekte Ngop Legjenda dhe faleminderit qe na beni te qeshim me lot 😍😍

  Explore AlbanianExplore AlbanianMuaj më parë
 • Jeni super

  ALBANIA TVALBANIA TVMuaj më parë
 • 😜😜

  Production BY IDRIZ IDRIZIProduction BY IDRIZ IDRIZIMuaj më parë