Pas kërcënimeve Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin: Me falni që po i nxjerr

#rtvora #loco #glamourzone #esterbylyku #perputhen

Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALnick Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALnick Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Shkarko

Shikime
240,134

Komente

 • Kte moderatoren mu ne mes te intervistes e kisha qi rendshem 😂

  Toni ToniToni Toni2 ditë më parë
 • Kjo prezantuesja duket sikur po prezanton filma porno ...Duket qe vetem medjen per te qire e ka ...

  Vi GVi G5 ditë më parë
 • Qija ropt ca behet ne kete bote

  Daily ThingsDaily Things6 ditë më parë
 • SA Kar paske ngren moj zonjushe je ber si qen

  asnjeher joasnjeher jo6 ditë më parë
 • Mjele kte lopen . Keep up

  A. SadikiA. Sadiki6 ditë më parë
 • Ky a ropcim cun

  Florenco MartiniFlorenco Martini7 ditë më parë
 • Po ne nuk lexuam gje!

  Unknown DisasterUnknown Disaster8 ditë më parë
 • Mbet dhe ky tu bo disaa me qe ja hoqen bothen prej Programit.

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - Kosova8 ditë më parë
 • Kta nuk jane meshkuj por jane palavira mjer kush bie ne kta lloj meshkujsh

  marieta marietamarieta marieta8 ditë më parë
 • Po slexova xha mor mut pse se ban zoom ne kto

  Jeti LlatiniJeti Llatini9 ditë më parë
 • Ti mir qe je kurioze po je dhe kare

  Tomi VloraTomi Vlora9 ditë më parë
 • Jeni që jeni,nuk i fusni 1 të qime aty?

  GD KaciGD Kaci9 ditë më parë
 • Nuk e di pse sdoli sindi me kete se shume te mire jane te dy vetem ky e respektonte dhe e meriton sindin

  Himena GrasiesHimena Grasies9 ditë më parë
 • Gazetare me kot skam pa kurr shum acaruse 🥵

  Lum BerishaLum Berisha9 ditë më parë
  • Na cate koket ju mese moshat qe ofendoni sindin

   Himena GrasiesHimena Grasies9 ditë më parë
 • Je shum i mir Elvis

  Mina AnimMina Anim9 ditë më parë
 • Sa e neveritshme kjo moderatorja, e folmja e saj teper katastrof !

  Lume LajçiLume Lajçi9 ditë më parë
 • 🤗🤗

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi10 ditë më parë
 • Shum mir ja bere kurves antonela, ajo do plumbin o shoku

  Leonard BrashaLeonard Brasha10 ditë më parë
 • Ju mendoni se njerezit kane nga nje mikroskop ne xhep?

  beyond infinitybeyond infinity10 ditë më parë
  • 🙃🙃🙃🙃🙃

   Daily ThingsDaily Things6 ditë më parë
  • 😂😂😂😂

   Unknown DisasterUnknown Disaster8 ditë më parë
 • ik

  Sabrije HurdhaSabrije Hurdha10 ditë më parë
 • Q ene sp

  Isnije Ziberi NurediniIsnije Ziberi Nuredini10 ditë më parë
 • Ky cfar bukurie.

  Marjan sememaMarjan semema10 ditë më parë
 • Pill mashkull burrat si bejn kto veprime vetem nji mashkull i utet qe per pak shet dhe bythen 🖕

  Geneva ChGeneva Ch10 ditë më parë
 • Me antipatiku aty...

  K LK L11 ditë më parë
 • ESTER ME FTO DHE MUA, TE BETOHEM DO VI ME 5 VIAGRA NE XHEP!!!

  Naim ZajmiNaim Zajmi11 ditë më parë
 • 🤪🤪

  LOREDANA LIFESTYLE3LOREDANA LIFESTYLE311 ditë më parë
 • Ik mor mut 💩💩💩💩💩🤮🤮

  astritiableastritiable11 ditë më parë
 • *Vetem gazetare nuk je moj fycke,as nga veshja,as nga e folura.Mjere kush ka ngel ne ate vend plera te pa shkolluara,te pa moralshme !*

  Genève SuisseGenève Suisse11 ditë më parë
 • Ik or Loco se nuke je aji qe je por ai qe do te jeshe dhe e tregove qe me litarin dhe deri tek bla bla blat dere me dere. Vazhdo fole se e beson qe je "inteligjent"dhe I "ditur". Cfare eshte keshtu me keta djem mor aman ?? Pa pike bureri

  Lumturi MekoLumturi Meko11 ditë më parë
 • kjo don 30 cm ta shnoshin nje her e mir

  Agji BajramiAgji Bajrami11 ditë më parë
 • 🤮🤮

  the worldthe world11 ditë më parë
 • Kjo si me be seks folen moderatorja

  Besmir MisimiBesmir Misimi11 ditë më parë
 • Loko je kan king ne at program

  klodian rrasajklodian rrasaj11 ditë më parë
 • Ti dha duart sindi se ajo thote jam per ty dhe ta ben m.....

  Myzejen RadoniqiMyzejen Radoniqi11 ditë më parë
 • O loko po nuk je burree qe merr me femer

  Myzejen RadoniqiMyzejen Radoniqi11 ditë më parë
 • Sa mashkull i ulet vetem burra sjane ato qe meren me nje femer

  Anisa KasneciAnisa Kasneci11 ditë më parë
 • Po ti mi goc per intervista I fton meshkujt apo per ti Josh

  Bruna MalajBruna Malaj11 ditë më parë
  • Me ben supcrajt ta kthej

   kudo bashk-fanskudo bashk-fans4 ditë më parë
  • @Majlinda Serdari me ben supcrajt ta kthej

   kudo bashk-fanskudo bashk-fans4 ditë më parë
  • Për të 2tën

   five starsfive stars9 ditë më parë
  • 👌

   Majlinda SerdariMajlinda Serdari9 ditë më parë
 • Publiku ta shohi un sdua te di gje Nderkoh prp kjo “ ja ta shof dhe un “ ... madama e parisit 😂

  frenki hfrenki h11 ditë më parë
  • Hahaha dhe un qe sa doja ta them .... bammm e lexova kete koment😂

   Ilajda LokaIlajda Loka9 ditë më parë
  • Ueeee edisha qe dikush do ta thoshte ktu ke komentet🤣🤣🤣

   GAMING TvGAMING Tv11 ditë më parë
 • Oh HUND DERE MOS U PERDRIDH SE NA APE BARKUN FOJA TA SHIFJA PREJ ELVISI T PO SA TE SHOF TY ME ACARON NERVAT ORDINERE FEMER CAR KUJTON TI SE SHOFIN EMISION PER CICAT DHE SHALET SI LOP PER TY IDJOTE TI I LARGON SHIKUSET VETEM MANJAKET TE SHOFIN TY KAN IK ATO KOHERA QE JAN MESHKUJT TE URITUR PER FEMRA SE DOT NJE KLICK GJITHE FEMRAT E BOTES SI TI DUSH JO TI NA DEL ATY TREGO NOI TALENT JO PERDRIFHESH SIKUR E KE JNE GOJE K...N ER FEMER

  ela elaela ela11 ditë më parë
 • 😅😅😅

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 211 ditë më parë
 • Ik e cun bythqir

  Apollo BeatsApollo Beats11 ditë më parë
 • Akoma gjall jan kta tperputhen i kisha harru🤮

  anonim for lifeanonim for life11 ditë më parë
 • Ky eshte njeriu me vari karin qe la shqiperia

  Arenc HabilajArenc Habilaj11 ditë më parë
 • Po ca merreni me KET Legen..!!!

  b bb b11 ditë më parë
 • Aman nga e keni gjet kete fwmee koti pa pik lidhje eshte pa pik lidhje flet🙄🙄🙄

  Ana AnisaAna Anisa12 ditë më parë
  • @Ana Anisa moj e di ti qe kto punojne shume dhe skane kohe as per te dashur apo lidhje 🤗🤗🤗ku e dine ne qe nuk eshte per te gjujt aty

   Klement MecajKlement Mecaj10 ditë më parë
  • @Klement Mecaj nuk du gjo vlla jo po ajo po flet sikur i ka 🐍🐍 ajo eshte per pyetyr personi e ftuar jo per ta eksituar eshte ne pun aty ska dal me gjyjt

   Ana AnisaAna Anisa11 ditë më parë
  • Kjo ester???po ca thua pzz ajo ashte super shume e drejtperdrejte e bukur eshte ...ca do me ti

   Klement MecajKlement Mecaj11 ditë më parë
 • si esht ky elvisi si buk me vete

  all youall you12 ditë më parë
 • Kjo moderatore e linjes 0900?

  Majlinda SerdariMajlinda Serdari12 ditë më parë
  • Sa ordinere eshte .E zgjat ate Zanoren pooo ohh ufff zot i madh kush te ka thene qe presanton bukur se dukesh si ato prostitutat qe duan klient edhe flasin gjithe afsh.Mbulohu se sle cope trupi pa nxjerr.Elvisi cte them per te eshte bere si plaku i lagjes qe merret me llafe grash gomarr

   Arlinda DemirajArlinda Demiraj9 ditë më parë
  • Kjoka probblem shum te madh kjo qan ne seks e mat me metr

   Sefer KnapSefer Knap11 ditë më parë
  • Kjo ka ik ti hy nsy ....... elvisit apo ti mari intervist ???!!!🤔🤔🤔🤨🤨🤨🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

   Vana SulovaVana Sulova12 ditë më parë
  • Hwhhahahaa as ftyr per pornostare s paska 😂🤣

   Giovanna JoeyGiovanna Joey12 ditë më parë
 • kjo pse flet sikur e ka ne bythe ?

  A.A.12 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Samir FejzullaSamir Fejzulla6 ditë më parë
  • Hahahahaha

   Manjola KallushiManjola Kallushi9 ditë më parë
  • E ka shum eksitus

   Isli EndiIsli Endi11 ditë më parë
  • @Durres Durres Ahahahha vdiqa me lott

   Tirona bluTirona blu11 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Tullio SanremoTullio Sanremo11 ditë më parë
 • Like kush e njeh elvisin pi perputhen

  baba gangdellababa gangdella12 ditë më parë
 • Sa kurve kjo gazetarja si pornostar ben shum eksitohet

  MM DiMM Di12 ditë më parë