Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnick for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Shkarko

Shikime
503,601

Komente

 • Un dua ta marr per grua kte andian, e dua ❤😘

  Leonard BrashaLeonard Brasha4 ditë më parë
 • What a fucking shame, I'm sure there are professionals out there, people with a lot of experience and expertise, much better qualified that this young lady. Somehow she managed to convince people that she can actually represent them? I feel sorry for the region she is responsible and soon they will realise it too.

  peew-peew peewpeew-peew peew6 ditë më parë
 • Te gjith e kan qef kariken se ka lek

  Erdi InihashErdi Inihash10 ditë më parë
 • Epo..."Faik Konica" paska pasur të drejtë...

  Isen TershallaIsen Tershalla10 ditë më parë
 • Fevzi. Shum. Urime. Për.studionkhfdweryyuopadfghkllzxcvbnmpouytrewsdfhjllmnbvcxsaaerggyhubinomppkiuyreasfgjklnbcxsawetyiokbjjbivfxdhkob

  Besnik LushaBesnik Lusha11 ditë më parë
 • 22 vjece pa mbaruar akoma shkollen presim qe te na perfaqesoj ne parlament.

  Drilon PozhariDrilon Pozhari11 ditë më parë
 • Kur ta kerkoj une do flasesh.... Sa po lodhet ky Moderator ti nxjerr si te paafta keto zonjat. Pse ketu???

  Albana1973Albana197314 ditë më parë
 • Mjer shqiperia me keto mendie genjeshtare.partia demokratike fruti me helm te rezikshem.mos u afroni.helmon.

  xristos keramitzisxristos keramitzis14 ditë më parë
 • po sot ku jane keta?🙄

  Ida AdiIda Adi14 ditë më parë
 • I do politika se jan tnjoma kta

  Flamur XekaFlamur Xeka14 ditë më parë
 • Q**** ropt Vetem me i dhene pergjigjet banale ne pikëpamje te imazhit :::::kto vetem dashnore te partive dhe pornostare Se per deputete e per te drejtua vendin nuk vlejnë asnje cent

  Galaxy EarthGalaxy Earth15 ditë më parë
 • Turp,marrin kalamaj per ti ber deputet.Deputeti duhet te ket i teligjenx maksimale.Mjer poupulli me kta

  Demetrio NoteDemetrio Note15 ditë më parë
  • @Adiadi2020 Andrit Mori 6000 mij vota ne durres me shume se te gjithe

   Space loverSpace lover12 ditë më parë
 • Shko moj, 22 vjec kandidate, shko meso te jetosh njeher

  donald boduridonald boduri15 ditë më parë
 • 22 vjec, gjithmon me pokikit Tha haha qe 20 vjet ndoshta ndjek Politiken 🍌🍆

  Edi ediEdi edi17 ditë më parë
 • Ncncnc e kta e bejn dhe e han ama

  Edi ediEdi edi17 ditë më parë
 • Keto sikur po shkojne per miss mer daje te pispillosme si escorte girls

  trýki_yttrýki_yt17 ditë më parë
 • Ahahahaha te gjithe kerkojn figura te reja politike 🤦🏻‍♂️😂😂ja e ardhmja

  Dany KostaDany Kosta17 ditë më parë
 • Grup baxhellash

  ren Iren I17 ditë më parë
 • Kjo eshte pjese e shoqerise civile ( athere na bie te kemi edhe shoqeri ushtarake , policore ) perfaqesues Soros ne parlament !!

  Pavli KostaPavli Kosta17 ditë më parë
  • Mori 6000 mij vota ne durres me shume se te gjithe

   Space loverSpace lover12 ditë më parë
 • Na pruri pampori edhe kandidaten nga Singapori!🤪

  Pavli KostaPavli Kosta17 ditë më parë
 • Hej Zot na ruaj, thuaje moj troc se deputetlleku te jep me shume lek pa te tjerat jane 0

  Lin SinLin Sin18 ditë më parë
 • Bro wtf ca janë komentet sexuale se janë femra... Striptiste porno gojore bla bla bla...small dick energy.. get a life people latë nam kush shkruan komente të tilla.

  BoranaBorana19 ditë më parë
 • Stop23

  Selman DervishiSelman Dervishi19 ditë më parë
 • Ka marrë ferra uratën...

  flamurtari1990flamurtari199019 ditë më parë
 • #O Blendi mos e pyet nga mbrapa po pyete nga para# U shprehe gabim@

  agim jahjaagim jahja19 ditë më parë
 • Te gjithe aty ne studio ,,me kujtojn Serialin Kafeneja Jone,,,ne nje episod kandidojn te gjithe,,ska ngel njeri pa kandidu,,22 vjeçe thot do behem deputete sa i paskan filluar puçrat e pjekurise,,,o njerrez ma mire mos votoni fare,sja vlen te votosh botokset e silikonin

  Mario LilaMario Lila20 ditë më parë
 • Bravo.

  Marjol DoksaniMarjol Doksani20 ditë më parë
 • Ti je injorant

  Fatmir NeliFatmir Neli21 ditë më parë
 • O fejzi o jashqitje po ti sa vjec ishe mer pler

  Bashkim RahmaniBashkim Rahmani21 ditë më parë
 • Çapaçulet e lagjes do behen politikesha qe ti shohim me çanta gucci duke çliruar gazra te llajka e parliamentit.

  elton tocielton toci21 ditë më parë
 • Kto dun me vjeth o miko sei Kan xhepat bosh me Mir edi se i mbushi xhepat te pakten te rregullojn nanji gje

  Tony LikaTony Lika23 ditë më parë
 • Unë bos ti bos po dhitë kush do i kullos....

  Al NikaAl Nika23 ditë më parë
 • Ca mund te presesh nga nje 22 vjecare

  Adia AdiaAdia Adia23 ditë më parë
 • Ca jane keto e paske kthyer be bordello emisjonin o Blendi.

  E&D- VideosE&D- Videos24 ditë më parë
 • Aman more Blendi .a ka mundesi te mos ""xhirosh ""ne skene .sa lart - poshte e sa majtas - djathtas .Perqendrohu ore burre .se ben ato levizje te pakontrolluara qe figure jo te bukur .qe s.kane asnje kuptim.

  Justina CojoJustina Cojo24 ditë më parë
 • Çfarë kantidate janë kur një vajzë 22 vjeçare çfarë shkolle ka bere kjo kantidate këtu shikoni çfarë kantidate ka PD ESHTE PËR TU TMERRUAR KU ARRITI KJO PARTI SI RA KAQ POSHTË. DHE TI FERZI JE NJE PERSON I FËLLIQUR TË BËRI BERISHA MILJADER TY SI PERSON JE FUKS I KËSAJ PARTIE.

  Shpetim MuciShpetim Muci24 ditë më parë
 • Ababababa

  Lumimul AltqpvLumimul Altqpv24 ditë më parë
 • alnick.info/throw/zqvDZYqQiYiGYpI/video.html

  Enea DociEnea Doci24 ditë më parë
 • Ajo flok zeza qenka ta qish eger po jo vetem orgi athere kenaqet

  Where are you fromWhere are you from24 ditë më parë
 • Politikanet e rinj Jane me te babzitur e me te korruptuar e me te etur per pushtet e per euro 💶 se kta te vjeterit ,,, shembulli me i mire eshte erion veliaj ,,,, zgjidhja me e mir mos votoni fare ikni nga ky vend Ka marr fund gjithcka

  Matteo DevittoMatteo Devitto25 ditë më parë
 • nuk i kuptoj kto kuotat! jan kuota per gra apo per prostituta

  Love Trance MusicLove Trance Music25 ditë më parë
 • Andia ulliti ❤️❤️❤️❤️❤️

  Some TimeSome Time25 ditë më parë
 • 22 vjece ne politik po cfare pret nga keto qe se kan iden se cfare eshte poliyika

  nadine lemairenadine lemaire25 ditë më parë
 • Kush jane keto mostra oreee?!!!!

  Arber KrasniqiArber Krasniqi25 ditë më parë
 • Nisma thurje e krijuar nga Sorros eshte pjese e forcave te erreta qe mban Shqiperine ne skllaveri dhe koloni , si te jete Afrike

  Ingrid5 IngridIngrid5 Ingrid26 ditë më parë
 • Bobo kto te instagramit shumica

  Albania AlbaniaAlbania Albania26 ditë më parë
 • Ky Blendi, o si quhet nuk e di, te bej prezantuesin jo komentatorin...e mbylla videon me pyetjen "ku i ke len dhit?" Cfar pyetje esht? Ishte per te qeshur? Nuk me pelqeu aspak edhe respekti qe nuk jep te ftuarit duke i folur perciper dhe nuk i le menyr te flasin.

  ada dibraada dibra26 ditë më parë
 • Po kjo ngatroj dhite telet lopet me njerezit Po kush I fut kto kandidate off ka diplom mer kafshet sote deputete

  Sajmo MisterSajmo Mister26 ditë më parë
 • Karakurvat

  Ida idaIda ida26 ditë më parë
 • Arbi Agalliu ✌🏻✌🏻💙 Fitore

  A.A.26 ditë më parë
 • Lloj lloj shpifsire lloj kalamani lloj lloj hajdutesh te rinj.bo Bo

  Michele VicardiMichele Vicardi27 ditë më parë
 • A po muti që është ky

  Gjergj KastriotiGjergj Kastrioti27 ditë më parë
 • bledi sei un bastardo veramente sei un peco di merda nuk e meriton te jesh gazetar

  gjergj gjinigjergj gjini27 ditë më parë
 • Kokrrat e kurvave

  teo teooteo teoo28 ditë më parë
 • Popopo ku ka shku e shkreta shqiperi nga dhit del ne parlament

  Adi HasaAdi Hasa28 ditë më parë
 • Per te ardhur keq, me vjen keq, por pervec 2 a 3 zonjave aty te tjerat jane per te shkuar andej nga kane ardhur

  Luiza HasaLuiza Hasa28 ditë më parë
 • Kjo per chanell x eshte me e pranueshme

  Bobi BobiBobi Bobi28 ditë më parë
  • Ahahahahaha

   Where are you fromWhere are you from24 ditë më parë
 • Prej neser edhe un po hy npolitik

  samsung samsamsamsung samsam29 ditë më parë
 • Kjo bjindja me buzet e bera do bej namin sapo te vij ne pushtet 🤔

  Fghu TtyyFghu Ttyy29 ditë më parë
 • Nje e hapme shalve direkt kandiate partie eh ku kemi arrit shqipri moj e shkreta shqipri si te futen e te lan me kok ne hi tashi mu mbush menja qe edi rama do rri kryeminister

  Fatian MucayFatian Mucay29 ditë më parë
 • O ju rafte plasja te gjitheve

  Valbona ShtembariValbona Shtembari29 ditë më parë
 • Po ja degjoj studentat e dhjeretorit se ju na velet gajden ju qete me lapangjozet sollet anarshine e kini 30 vjet dhe akoma demokraci ska

  Enrik RushanEnrik Rushan29 ditë më parë
 • Kom cunin 10 vjec, po mendoj ta fusja te kandidonte per kryetar bashkie...Po ça i keni kta politikane???

  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKD.N. GLOBAL CONSULTING SHPKMuaj më parë
 • 🙈😂🤣🤣i tuf shurrash barbone

  Albert BertiAlbert BertiMuaj më parë
 • Jane femijet e politikaneve keta..

  Eli AlEli AlMuaj më parë
 • Ska ngel njeri pa u ber deputete 🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅 jam un gati me mer njeri 😅🤦‍♀️🤦‍♀️

  Fjorentina MucaFjorentina MucaMuaj më parë
 • Me nje fjal I bie që un jam minister I jashtem, se nuk ka emision e politikan si nuk e jam ndjekur vaj medet hallit

  N.D N.DN.D N.DMuaj më parë
 • Dashnorja kujt esht kjo

  InfinityヅInfinityヅMuaj më parë
 • Ahahhahah 22 vjece e prekur nga politika e shketa, tjera 2 vjet ne Singapor 😂 vjen kantidon ne lac se ka qen jash te zonjen te zonjen

  Elidon ShehajElidon ShehajMuaj më parë
 • O Blendi jane ca parti qe sjane te degjuara i thuaj emrin e kryetarit te partis qe te kuptojme te kujte partije jane se ne Shqiperi jane 10 veta nje partiqe paguhen nga parat e popullit

  POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARAPOWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARAMuaj më parë
 • SINGAPURI HAHAHAHAHHAH😂😂😂😂😂😂😂😂

  azeroseven 107azeroseven 107Muaj më parë
 • Perfundimisht ky vend sbehet me ..🤮🤮🤮🤮

  Lorenc KodraLorenc KodraMuaj më parë
 • Te kandidoj dhe une?🤣🤣🤣🤣

  Dhimitra AnoDhimitra AnoMuaj më parë
 • Hahaaaa keto te tillat na duhen tashi cfar mer vesh ti nga politika o lumadhe

  Bardhyl MerkoBardhyl MerkoMuaj më parë
 • c jane keto bimbo, dhe zderre

  Alket KelliciAlket KelliciMuaj më parë
 • Lumi qe muar. Mori. Vunon pse sqiu dhe. Qeparon

  Cristi GoiaCristi GoiaMuaj më parë
 • Nuk e di perse kjo kandidatja i ka vetullat te bashkuara si 22.

  Albanian DictionaryAlbanian DictionaryMuaj më parë
 • Kjo eshte shume mire qe te rinjt po futen ne parlament, te ikin ata te vjeter te koruptuar

  Dhionis TartariDhionis TartariMuaj më parë
 • Ja dhe Themie Thomate e Lenka Çukot e shekullit 21.

  Mim TironaMim TironaMuaj më parë
 • Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!

  Lorenzo LenciLorenzo LenciMuaj më parë
 • Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...

  Mercella RobertsMercella RobertsMuaj më parë
 • Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.

  Gianmarco 07Gianmarco 07Muaj më parë
 • O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT

  banga gembanga gemMuaj më parë
 • Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor

  Xheku CekajXheku CekajMuaj më parë
 • Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene

  Ervin ZotajErvin ZotajMuaj më parë
 • Kjo ndimon njerzit

  Ervin ZotajErvin ZotajMuaj më parë
 • Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂

  Ervin ZotajErvin ZotajMuaj më parë
  • Ahahahahaha

   Where are you fromWhere are you from24 ditë më parë
 • Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re

  Alma FerroAlma FerroMuaj më parë
 • Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte

  Sham Hala 72Sham Hala 72Muaj më parë
 • edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...

  ROMAN 3ROMAN 3Muaj më parë
 • Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣

  Tony MontanaTony MontanaMuaj më parë
  • Si portollamb

   Where are you fromWhere are you from24 ditë më parë
 • Emisjon vari bolet ..

  Dritan HysaDritan HysaMuaj më parë
 • Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!

  Adriatik IshmakuAdriatik IshmakuMuaj më parë
 • Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces

  Elio KlioElio KlioMuaj më parë
 • Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi

  Maldin GarxenajMaldin GarxenajMuaj më parë
 • O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt

  shky-pe tarshky-pe tarMuaj më parë
 • Oi shipni e mjera shipni

  Cin TonejCin TonejMuaj më parë
 • "Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"

  eri albaniaeri albaniaMuaj më parë
  • Hahaha

   Matteo DevittoMatteo Devitto25 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKD.N. GLOBAL CONSULTING SHPKMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣

   Xhoni ShollajXhoni ShollajMuaj më parë
 • Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.

  orjado eraorjado eraMuaj më parë
 • Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull

  Romeo MyzyrajRomeo MyzyrajMuaj më parë