Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Petro Xhori, Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Arrangement: Samuel Kodra
Mix/master: Xhulio Milloshi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/662gA6AY2GrJYacMNSQosP
iTunes: music.apple.com/us/album/gurbet-feat-sabiani-single/1551359268?ls=1&app=itunes

Shkarko

Shikime
4,442,360

Komente

 • Kang fantastike 👌👌

  Ermal LahiErmal Lahi18 orë më parë
 • Mevlan je djal flori lum nena qe te ka

  Majlinda LulushiMajlinda Lulushi18 orë më parë
 • Mevli o yll

  Aleksandra SandraAleksandra Sandra19 orë më parë
 • Me madh nga larg.malpensa Italia .5vjet qe jam larg shqipris

  Liljana BeqjaLiljana BeqjaDitë më parë
 • bravo mevlan

  aggelos em laggelos em lDitë më parë
 • Bravo shum e bukur zoti te ruajte!! 🙏🙏🙏👏👏👏

  rosela spahiurosela spahiuDitë më parë
 • Complimenti.. bravissimi ..una canzone che ti tocca dentro..noi emigrati sappiamo bene che e dura stare lontano dalla tua terra e i tuoi familiari..

  Leda PiciLeda Pici2 ditë më parë
 • Me ke bere te qaj dhe une Mevlan se jam e larguar nga Shqiperia qe me 2003 dhe as e pashe Nenen time as e zura se ajo nuk jeton me prandaj beje dhe ti Nenen tuaj te lumtur dhe duaje Respektoi prinderit se po vjen dhe radha jote mu be qefi shum qe u lidhe me vajzen tende LEDIANEN ..Urime nga une Zoti eshte me you

  Donika ShkembiDonika Shkembi3 ditë më parë
 • Bravo 👏👏👏☝️😎

  Pullum LeciniPullum Lecini3 ditë më parë
 • Sa mall per familjen time ,sa u preka me kete kengen ,se kam 6 vite pa I pare prinderit e mi 😥😥😥😥sepse ne nuk mund te kemi te drejta si gjithe europa por duhet te vuajme ne shpirt ,me kete kenge do pershendes per pak dit babin tim qe ka 70 vjetorin ,qe mplaket dita dites dhe une se perqafoj dot nje here 😐😐😐

  Elisa cookElisa cook3 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥 MEVLI & SABIANI 🔥🔥🔥

  Mateo GerxhiMateo Gerxhi4 ditë më parë
 • Mevlan Je i mir❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  selman hoxhaselman hoxha6 ditë më parë
 • Edhe me muzik u merka Mevlani a euuuu

  Moni GeMoni Ge6 ditë më parë
 • Me kuptem shpiert me ket kenge sukus yll

  Gena LatifiGena Latifi6 ditë më parë
 • Rrofte gurbeti se shqiperia eshte qir mbrapsht

  X DX D7 ditë më parë
 • 10 her ne dit e degjoj ket keng🥰

  majlinda rexhbeqajmajlinda rexhbeqaj7 ditë më parë
 • 😭😭😭😭

  Elisa ZykajElisa Zykaj7 ditë më parë
 • 🤗😀😇

  Klevis ManiKlevis Mani7 ditë më parë
 • Respect from USA beautiful song

  TNTN8 ditë më parë
 • ah gurbet ah gurbet sevincresulofficial

  JoyresJoyres8 ditë më parë
 • Super kenge

  Uesli KolaveriUesli Kolaveri8 ditë më parë
 • Gndkcundb

  Kela FishtiKela Fishti9 ditë më parë
 • Sma kishte marr mendja se do fillonin me mpelqy kongt e tua o mevlan po qa nuk ndodhka 🤣❤️

  Urim GashiUrim Gashi10 ditë më parë
 • Bravo ta lumtë goja😀😀

  Pellumb GazidedePellumb Gazidede10 ditë më parë
 • o

  Alma KajaAlma Kaja10 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️muzik shum e dukur

  Dorina MarkuDorina Marku11 ditë më parë
  • Poòòoooooo shum

   Dorina MarkuDorina Marku11 ditë më parë
 • Mevli une e degjoj ne te gjitha vendet qe ndollem sipershembull ne rruge ,ne te gjitha vendet qe ndollem si ce thashe me perpara dhe ju dua shume

  Melo HatikaMelo Hatika11 ditë më parë
 • 👍🇦🇱

  Liridon MehmetiLiridon Mehmeti11 ditë më parë
 • S'kam fjalë për kto vargje sa te verteta dhe plote kuptimë prsh 🌟🌟👏👏👏

  Ela UruciEla Uruci12 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👍

  Pullum LeciniPullum Lecini14 ditë më parë
 • Shum prekse👏

  Albana VelajAlbana Velaj15 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 BRAVO TE GJITH !!!!!!!!!!!😭😭😭😭😭😭🤧🤧🤧🤧🤧🤧🤧😭😭😭😭😭😭😭☹️🤧🤧🤧🤧

  Jony shqipJony shqip15 ditë më parë
 • Je Zeri.,i loteve te mija...e Nenes sime...e gjithe atyre qe me duan. .i miei piu sinceri auguri....,🙏

  Oli MoneOli Mone16 ditë më parë
 • Kurbeti na esht ber pjes e jetes Jemi ndar nga njerizit perse gjalli, uroi gjith Shqipetaret kudo qe jan tjeni mir dhe bashkim sa me te shpejt pran familjes tuaj Ju dua shum ❤️🙏

  Ola VloraOla Vlora16 ditë më parë
 • Bravo na pikllut me këtë këngë

  Remzie UruciRemzie Uruci17 ditë më parë
 • T'gjithe ata qe kane ba dis like jane dashnoret e Mevlanit... nice song brother

  Gus MilaniGus Milani17 ditë më parë
 • Ermali Fejzullahu dhe Gena Ajo

  Resul SaitiResul Saiti17 ditë më parë
 • sabri fejzullahu goditje ne zemer

  Resul SaitiResul Saiti17 ditë më parë
 • GENA DHE ERMAL FEJZULLAHU

  Resul SaitiResul Saiti17 ditë më parë
 • Prsh nga franca 3 vite larg familjes dhe shqiperis Rrespekte per ket keng per te gjith grubetqaret ❤️

  secret worldsecret world18 ditë më parë
 • Me ka prek shum kjo keng me ka mar malli për djalin tim ❤😘

  Besnik JancaBesnik Janca19 ditë më parë
 • Oj, Nafaka jeme Ermal Fejzullahu ft Gena Ajo oosksskks

  Sindrit SaitiSindrit Saiti19 ditë më parë
 • Kenga me mire brave

  Liljana NasaiLiljana Nasai20 ditë më parë
 • Shuuum e bukur ju lumte goja bravoooooooo

  Shqipe lamnicaShqipe lamnica21 ditë më parë
 • SUPER....

  Eliona RusiEliona Rusi21 ditë më parë
 • Faleminderit per ket kenge kaq te mrekullushme dhe faleminderit qe me bere te qaj.... se nuk pyte loti per burr ...

  Roli LandiRoli Landi22 ditë më parë
 • Kjo kenge eshte as Mevlan a kur e KENDON me rengjethet mishi se ikam ne gurbet femijet e njerzit e dashur zeri yt me sheron pak dhimbjen je yll ke shpirt te paster te uroj fat

  Suzana CinariSuzana Cinari22 ditë më parë
 • Ke dedikuar nji kong shm t bkr si per mevlanin dhe per sabianin flas sepse kjo kong esht nji kong e cila m kujton dike qe km shm perbrenda zemres brrrravoo per kongen 👏👏👏😎😎😎

  Boss BossBoss Boss22 ditë më parë
 • Super keng ...

  Sonila ToliSonila Toli22 ditë më parë
 • Super keng

  Fation IsmajliFation Ismajli22 ditë më parë
 • Super kenge bravo

  EL TonEL Ton23 ditë më parë
 • Unë kam paparë babi 2 vjet

  Fabjol KalotiFabjol Kaloti23 ditë më parë
 • Mevli ke nji nane shembull Lum ajo per ty dhe lum e lum ti per ate 💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐👍

  Lulja LuljetaLulja Luljeta23 ditë më parë
 • Shum kenge e bukur 4 vjet ne mergim larg njerze te zemres 😢😢

  florjan kanapariflorjan kanapari24 ditë më parë
 • Beautiful song

  Floreta XhaferriFloreta Xhaferri26 ditë më parë
 • Shume bukur

  Mirela NdojaMirela Ndoja26 ditë më parë
 • Rajla

  Renato RenatooRenato Renatoo26 ditë më parë
 • A ja qiva motren keti papgalli e dul Edhe në muzik a? Shqiptart e MJERE

  Skenderbeg TheGreatiSkenderbegSkenderbeg TheGreatiSkenderbeg26 ditë më parë
 • Per muzik per familjen flm mevlan dhe sabjani per ket keg se kam vllajin larg ne kurbet dhe e di sa vuajtje ka kurbeti urime

  Nardi CarciuNardi Carciu27 ditë më parë
 • bravo mevlan je super kengetar👍👍👍💚💚

  Tonitlovty TonitlovtyTonitlovty Tonitlovty27 ditë më parë
 • Shum e bukur Mevlan te uroj suksese ne kenge dhe fat ne jet dhe nje nuse sic je vet 😊🌹🙏

  Vjollca CavolliVjollca Cavolli28 ditë më parë
 • Je super talent o mevl biavo na prek shum me kte kngn e kurbetit pz

  Alfred BicakuAlfred Bicaku28 ditë më parë
 • Brao mevlan me ke prek shum me kete keng suksese.

  Rozeta HallulliRozeta Hallulli28 ditë më parë
 • Pershendetje nga Geneva per ju shum kenge e mirë

  Remzi UkzmailRemzi Ukzmail29 ditë më parë
 • Po ky mevlani o me tana te mirat be Zot ruje shumee tfu mevli ❤️❤️❤️❤️❤️

  Shkurte FejzaShkurte FejzaMuaj më parë
 • Bravo Mevlan keng rengjethse me lot ne sy po e degjoi

  Enkelejda BilibashiEnkelejda BilibashiMuaj më parë
 • Love from iran respect to

  حسن زعفرانیهحسن زعفرانیهMuaj më parë
 • Shum bukur zeri muzika testi zoti iu rujt ,

  Anila SpaneshiAnila SpaneshiMuaj më parë
 • Te lumt mevlan

  Emirald DamziEmirald DamziMuaj më parë
 • Mevlan je mbreti i kavajes me kete kenge na coptove zemren vlla te pershendes 🕊🕊🕊

  ana anaana anaMuaj më parë
 • 🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭

  Gerald DushkuGerald DushkuMuaj më parë
 • Ppk0

  Lg M200nLg M200nMuaj më parë
 • bravoo per. kangen. lumm. nana. qe. te. ka. mevlan👌

  Hidajete LimanajHidajete LimanajMuaj më parë
 • Na djegu ky gurbet me preke telat e zemres meket keng mevlan mukabe si terepi qdo mengjes endegjoj dua te plas

  Minavere GratzMinavere GratzMuaj më parë
 • bravo mevlan shum prekse per ne qe jetojm jasht shqipris suksese ne projekte te tjera

  Doa DoaDoa DoaMuaj më parë
 • xdvgfgbgd

  guri limoniguri limoniMuaj më parë
 • Fģysw00

  Bashkim PajazitiBashkim PajazitiMuaj më parë
 • Bravo

  Geni DokuGeni DokuMuaj më parë
 • Gfhggggğjfzsydkydkaror67dtusitsistura7585868xyxyuf

  Nerkeelida ShaholliNerkeelida ShaholliMuaj më parë
 • 2021 comente po i boj 2022💪🤣

  Astrit KoraniAstrit KoraniMuaj më parë
 • R❤

  schwerster Nikschwerster NikMuaj më parë
 • GOD KEEPS BOTH of you BLESSED GUYS, it's AMAZING SONG ❤👑👑💯🙏🙏💯❤

  kalia komanakukalia komanakuMuaj më parë
 • Te Vjen me Vjell 🤮🤮🤮🤮🤮🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ kush esht aj budall ce e degjon muziken tane, Schwein

  Valmira ZajmiValmira ZajmiMuaj më parë
 • Was für eine Achlo bist du Mevlan

  Valmira ZajmiValmira ZajmiMuaj më parë
 • Mevlan mua me pelqen Mami jot duket si ❤️

  Bukurie MucaBukurie MucaMuaj më parë
 • Super keng

  Emanuelaibrushi EmanuelaibrushiEmanuelaibrushi EmanuelaibrushiMuaj më parë
 • Nje tekst i thjesht , por fjale te cmuara. Shume kenge e bukur Mevlan. Kush eshte ne emigrim, larg familjes e kupton shum mire, emocionet qe te shkakton.😥😥. Suksese nga Anglia.

  Esmeralda KoçiEsmeralda KoçiMuaj më parë
 • Efekti i perfucken...

  ILLYRIAN SONILLYRIAN SONMuaj më parë
 • My 076445636 has

  Fuat ShabaniFuat ShabaniMuaj më parë
 • 👽👽👽

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaMuaj më parë
 • 0yi

  Franko MetaFranko MetaMuaj më parë
 • The best decisions and how to make a good decision about what we have to be the best and most successful and have been working with you to be able that you can expect from your company that they are willingness in doing and what the company and your friends and customers are the ones we have in common and you have the right for them and to get the most successful people out there is a very competitive market and will have a job done in a few days before you begin to get a job that will be responsible with the company will be able that you can achieve your best performance and make it more difficult for the future of their business to work with your team that you are going through and what they are willing for your company and the business and business development team's business model will not make any profit on a single day and then the next generation and how they have been through and how they have to understand that they have the opportunity and experience to provide the opportunity for you to make the decision to be the only ones to get the best of their customers in the next generation and future of your business partner with your company that they have made the best decisions and the company that will help them understand the opportunity to share their ideas and your business and marketing efforts and make the decision that the business to work together to make a decision about whether or the future to get to know your business partners will have a job and you have the right for the future to get to the business to make a difference in your company that will help you find a

  Anisa BallaAnisa BallaMuaj më parë
 • Te lumt esht e vertet na mori mqaf vetem qajm

  ioanna122ioanna122Muaj më parë
 • 🥺😭🥺🥺🙏❤

  Lila BushiLila BushiMuaj më parë
 • ❤❤❤

  Minire MorinaMinire MorinaMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤❤❤

  Keni VllacajKeni VllacajMuaj më parë
 • mmkklkkoji

  abenardo celaabenardo celaMuaj më parë
 • Pse dreqin 1.1 k dislikes ?! 🤦‍♀️🥺

  •FATIME_*_BASHA••FATIME_*_BASHA•Muaj më parë
 • 🥺keng qe te prek 🥺sidomos zeri mevlanit 🥺🥺🥺

  •FATIME_*_BASHA••FATIME_*_BASHA•Muaj më parë
 • Luj ajo nen qe te Ka ber o mevlan

  gjov *gjergjigjov *gjergjiMuaj më parë