Elvana Gjata - Kunadhe

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Shkarko

Shikime
3,316,236

Komente

 • Shum mir 🥰😘♥️

  Mlle DianaMlle Diana13 orë më parë
 • Очень красивая девушка и песни творчество мне очень нравится С Украины ❤️

  marina Yankovichmarina Yankovich20 orë më parë
 • Adorable 😍💕 🇸🇦

  ريم -ريم -Ditë më parë
 • Shume bukurrrrrr😍😍💎💎

  kujtim ciflikukujtim ciflikuDitë më parë
 • Të lumt të gjitha këngët janë të mrekullueshme

  Xheni BuciXheni BuciDitë më parë
 • Te lumt je nje kengetare yll💝💝

  Elidon VloreElidon Vlore2 ditë më parë
 • Can someone translate the song plzzzz🎵🎵🎵

  Tania EhabTania Ehab2 ditë më parë
 • bravo te lumt.

  M DM D3 ditë më parë
 • Super keng.😘

  Sandra VogliSandra Vogli3 ditë më parë
 • Te ka dhene zoti nje ze kaq te embel si je dhe vete. Jepi lavdine atij

  majlinda bardhimajlinda bardhi3 ditë më parë
 • BRAVO

  Elvin KasaElvin Kasa3 ditë më parë
 • Всё супер. Лучшая песня, которую я слышала...

  Elizaveta KalmykovaElizaveta Kalmykova3 ditë më parë
  • Shyqyr qe degjuam nje keng nga ty se kemi 1 vit qe nuk degjoim 😂😍❤️❤️❤️❤️❤️🦊moj kunadhe ✨✨✨✨✨

   sokin jonsokin jon2 ditë më parë
 • Qa dmth fjala Kunadhe ?

  Labinot LabinotLabinot Labinot4 ditë më parë
  • Dhelpër

   Gangsters’ league the bookGangsters’ league the book3 ditë më parë
 • Shumë bukur 👑 Queen 👑

  Tynaj Shamli Kastrati ☑Tynaj Shamli Kastrati ☑4 ditë më parë
 • Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

  dolita windodolita windo4 ditë më parë
 • CUTIE U KE DJEG!

  Albina KerlukuAlbina Kerluku4 ditë më parë
 • Elvana eshte dashuri

  Albana LikramaAlbana Likrama4 ditë më parë
 • Elvana je një yll i muzikës shqiptare,zëri yt dhe hijëshia jote të ngrenë lart në qiell çdo njeri që të dëgjon.

  Ardit SubashiArdit Subashi4 ditë më parë
  • Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

   dolita windodolita windo4 ditë më parë
 • 🌹🌹🌹

  Tiarna TTiarna T5 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Tiarna TTiarna T5 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Tiarna TTiarna T5 ditë më parë
 • Ku ke dal keshtu vendi shume level up elvana bukuroshe

  Rezarta SelimiRezarta Selimi5 ditë më parë
 • Na kenaqe shpirtin elvana je talent te uroj lumturi😊💖🌍❤❤❤

  Donika SharkaDonika Sharka5 ditë më parë
 • Ku na dhe apo kunadhe ! Fjala e fjalit e bashume krijon nje fjal kot pa kuptim, ... kunadhe 😂😅😄

  Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-5 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Joy MekaJoy Meka5 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Joy MekaJoy Meka5 ditë më parë
 • Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

  alida flusalida flus5 ditë më parë
  • Diva shqiptare na knaqe na kishte marre malli te degjonim kenge per se mbari diva jon te duam 👑👑👑😍🤩🤩🤩

   sokin jonsokin jon2 ditë më parë
 • 👍👍👍

  Нелля НелляНелля Нелля5 ditë më parë
 • Yshvdcfsgt😍😍😍😍

  Irena KasemiIrena Kasemi5 ditë më parë
 • bravo

  ANDRO BANDZELADZEANDRO BANDZELADZE6 ditë më parë
 • Per shqiptarët jashtë Shqipërisë kunadhja është "bukla" kurse fjalen "loqk" nuk per perkthej per shqiptarët e Shqipërisë se e kanë mësuar "kosovarqen"😂

  Filan FistekuFilan Fisteku6 ditë më parë
  • Loqk thone edhe ne veri te Shqiperise, eshte dialekt gege. A jeni me verte kaq injoranta per nendialektet gege dhe fonologjine dhe rrjedhimisht ortografine e tyre o shqipefoles te gjuhes standarde (e vendosur arbitrarisht nga sistemi i kaluar)??

   Sara VukaSara Vuka6 ditë më parë
 • Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

  Majlinda KononaMajlinda Konona6 ditë më parë
 • ❤😟🥺😘

  KaterinaKaterina6 ditë më parë
  • Unike💝

   alida flusalida flus5 ditë më parë
 • Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

  alida frasheri bodinialida frasheri bodini6 ditë më parë
 • Яб женился на ней без сомнений но я парень не богат и она несмотриш на таких как я

  Viki TikiViki Tiki6 ditë më parë
 • Яб женился на ней без сомнений мая богиня я сутками ее слушаю но я парень не богатый и вряд ли она посмотри на такова как я

  Viki TikiViki Tiki6 ditë më parë
 • 👰🤵💋

  Viki TikiViki Tiki6 ditë më parë
 • Ishalla miss Gjata

  Gentiana EminiGentiana Emini7 ditë më parë
 • Sam pelcen

  Luljeta PreçiLuljeta Preçi7 ditë më parë
 • Me kte teks kenge me duket se ja ke kushtuar vetes se me duket se dicka ka ndodhur ne jeten tuaj

  maik. tironamaik. tirona7 ditë më parë
 • Elvana 🌹

  Mayor MayorMayor Mayor7 ditë më parë
 • Such a vibe 🙈

  Mayor MayorMayor Mayor7 ditë më parë
 • Queen 👑

  Mayor MayorMayor Mayor7 ditë më parë
 • Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

  Rudina StraubRudina Straub8 ditë më parë
 • Je e shkelqyer.zeri jot kumbon si bilbil. Bravo

  majlinda bardhimajlinda bardhi8 ditë më parë
 • Na bere per vete me keto keng .Moj kunadhe 💜🖤💜🖤

  Mikea MikiMikea Miki8 ditë më parë
 • 🤗🥰💓🎹👍😘💐

  Камилла БарейчеваКамилла Барейчева8 ditë më parë
 • Unike💝

  Xhesika KamberajXhesika Kamberaj8 ditë më parë
 • Elvana godet gjithmone me keto ritme te muzikes qytetare !

  Everything VeneraEverything Venera9 ditë më parë
 • Syper🤪

  стандоффстандофф9 ditë më parë
 • Je nje kengtare shumë e bukur te dua shumë Elvana gjata

  Negjmije ThaqiNegjmije Thaqi9 ditë më parë
 • 👏🌹

  Ervis ShehiErvis Shehi9 ditë më parë
 • Цышаски мотив

  Маша ФилипМаша Филип10 ditë më parë
 • I kendove lules lulja eshte paqe paqa sjell dashurin ,

  Loci EleziLoci Elezi10 ditë më parë
 • It is amazing what else do i have too say

  Anni ZakaAnni Zaka10 ditë më parë
 • Je me e mira elvan 😍. 🔝.. Danoce

  Bledi DervishiBledi Dervishi10 ditë më parë
 • Super hit❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟🌟🌟🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Anxhela TafilajAnxhela Tafilaj10 ditë më parë
 • Omg

  The summer is coming- Me Duar Të ArtaThe summer is coming- Me Duar Të Arta10 ditë më parë
 • 🌸💌

  Vasil BashajVasil Bashaj10 ditë më parë
 • I love you... 🙈

  MWO Real EstateMWO Real Estate11 ditë më parë
 • 🌹

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
 • Fiksim kjo kenge 🎶🌹

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
 • O e bukur 😍😍😍

  Music AlMusic Al11 ditë më parë
 • I need English translation help please!!! 🥺🥺🥺🥺 anyone?

  Lisbet AsconLisbet Ascon11 ditë më parë
 • Me ne fund muzik shqip qe ka kuptim dhe te kenaq zemren 👏🏻

  Vjollca DodajVjollca Dodaj11 ditë më parë
 • Yll,zemer ,shpirt je shume e bukur❤❤❤😻😻👸👸👸

  Landi TabakuLandi Tabaku11 ditë më parë
 • Ze te mrekullueshem je shume e mire

  Bedri HanajBedri Hanaj11 ditë më parë
 • ❤mos i thuj kunadhe

  its ernesta dedoits ernesta dedo11 ditë më parë
 • Obsessed ❤️

  Adriana SimoniAdriana Simoni11 ditë më parë
 • je kengetarja me e mir

  Asim PerlatiAsim Perlati11 ditë më parë
 • Sa e bukur qe je oj shtriga e bukur ❤️😘

  Besa HBesa H11 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Ela VloreEla Vlore11 ditë më parë
 • Let’s go Eurovision and win ittt 🌸❤️

  Χρήστος ΜΧρήστος Μ11 ditë më parë
 • Wow sa kenge e bukur

  DJ steisiDJ steisi11 ditë më parë
 • Shume ebukur

  Kida CingerimaKida Cingerima12 ditë më parë
 • 😍

  Rina SulkajRina Sulkaj12 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  Anna AnnaAnna Anna12 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💕💕💞💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Viki TikiViki Tiki12 ditë më parë
 • Te lumte elvan♡☆

  Artur MyrtezaiArtur Myrtezai12 ditë më parë
 • Do te na kishe nderu po te ishe ne eurovision

  Antonjo MandiAntonjo Mandi12 ditë më parë
 • 💪🏼❤️‍🔥

  Марат РомановМарат Романов12 ditë më parë
 • Сладкая ❤❤💋💋

  Николай ПанченкоНиколай Панченко12 ditë më parë
 • Qendro gjithnje ne kete version Elvana sepse e qan

  Mon CherièMon Cheriè13 ditë më parë
 • Yts😍😍😍😍xzfFgfzvvd😊😊😊

  Irena KasemiIrena Kasemi13 ditë më parë
 • Hczgsvsv

  Irena KasemiIrena Kasemi13 ditë më parë
 • Hsfsfzcffa💋💋💋❤❤🤩🤩😘😘😛😛😍😍🥰🥰🙏🙏🌞🌞🌏🌏👭👭👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👧

  Irena KasemiIrena Kasemi13 ditë më parë
 • 😍😍😍❤😘😘😘👏😍👌😘

  Nori MuratiNori Murati13 ditë më parë
 • From France 🇫🇷 LOVE IT !!! 😍 🇦🇱 🇽🇰

  soinu foigsoinu foig13 ditë më parë
 • Kenge koti pa ridhem fare

  Ed AlbaneseEd Albanese13 ditë më parë
 • Ahhhh I love this sm - Love from Serbia 😊💕💕

  MIMI KUMIMI KU14 ditë më parë
 • Muzika e bukur , interpretimi shume I mire , teksti pa kuptim fare

  Bana LilajBana Lilaj14 ditë më parë
 • Mos i thoj kunadhe

  Noel KarajNoel Karaj14 ditë më parë
 • Was bedeutet kunadhe auf deutsch?

  Valdeta IlaziValdeta Ilazi14 ditë më parë
  • Marder

   kiba.97kiba.9713 ditë më parë
 • Love it from RO!

  Ruluca VasilicaRuluca Vasilica14 ditë më parë
 • Like music!

  Leonel GjetaLeonel Gjeta14 ditë më parë
 • Super Vokal

  Poli TikaPoli Tika14 ditë më parë
  • I dont really understand albania langauge ! But i really like the rythem of albanian music 😇😇😇

   soinu foigsoinu foig13 ditë më parë
 • PURE ART BY THE QUEEN 🙏

  JoannaJoanna14 ditë më parë
 • Класна

  Светлана КазаченкаСветлана Казаченка14 ditë më parë
 • 🦦👌

  Irid ZiuIrid Ziu15 ditë më parë
 • Artiste e vërtet!!!!

  Toni AsaniToni Asani15 ditë më parë