Kasta e vjetër e Sali Berishës fundosi Lulzim Bashën, humbësit e mëdhenj të PD-së nga Xhelal Mziu

#reportTV #lajmeshqip #lajme
Rrethi i vjetër i Sali Berishës, të cilit Lulzim Basha i besoi drejtimin fushatës për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, fundosi edhe një herë Partinë Demokratike, duke e lënë në opozitë deri në vitin 2025. Disfatat më të rënda dhe të papritura, Partia Demokratike i ka pësuar pikërisht në ato qarqe të drejtuara nga njerëzit pranë Sali Berisha, nga i cili Lulzim Basha nuk arriti të ndahej as në këto zgjedhje, duke përsëritur të njëjtën sjellje si në 2015 dhe 2017. Teksa po numërohen gjysma e fletëve të votimit dhe fitorja e PS-së në këto zgjedhje është e qartë, Partia Demokratike po pëson një disfatë të thellë në Dibër.

Shkarko

Shikime
130,839

Komente

 • kur mos fitofshin

  kolim jonekolim jone10 ditë më parë
 • ORE KETA TE PD DUHEN LARGUAR TE GJITH SE KEMI 30 VITE ME KETA. QE NGA BERISHA DHE SHUM TE TJERE.SA TE JEN KETA NUK MARRIN ME PUSHTET. KETA BLUT E KUQ KAN 30 VITE QE THERRASIN POSHT KOMUNIZMI. KUR KETA JAN 80 PERQIND KOMUNISTA SI BERISHA NISHANI SHEHU BALLIU E SHUM TE TJERE. SA TE JEN KETA EDHE DEMOKRATET E VERTET NUK VOTOJNE PREJ 26 VITESH

  Ha AluHa Alu11 ditë më parë
 • Mjere populli po te presi hajer nga paloka larg qofte te perfundojm si vendet afrikane

  Rahim TrupjaRahim Trupja11 ditë më parë
 • Fytyrat me te degjenr jan keta plerat e pd askush nuk esht demokrat te gjith jane komunista bira komunistash dhe tallen me popullin i pari qe do dali nga selia e pd ta terheqin zvare ate te gjatin lulin ai esht mafja kryesore ne pd sepse e bejen pd pron te tyre mf te cohen gjith demokratet kudo we jane te lene dit takimi ta permbysim nje here e per gjithmone kasten enveriste te saliut e te lulit se ne emer te pd. Penetroin tallen me demokratet e vertete

  Chuck BejkoChuck Bejko12 ditë më parë
  • Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinj

   kolim jonekolim jone10 ditë më parë
 • A ju humbtë varri

  citroen unocitroen uno12 ditë më parë
  • Nuk humbi demokratja nga saliu se saliu eshte lider por humbi se socialistet din te vjedhin

   kolim jonekolim jone10 ditë më parë
 • 🖕🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🥕🖕🥕🖕

  Dode VDode V12 ditë më parë
  • Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinj

   kolim jonekolim jone10 ditë më parë
 • Pal Pal Palokë esapi vazhdoni.

  Vilson KondakciuVilson Kondakciu12 ditë më parë
 • Te gjatin dhe iliri ne vlore , kujdese sfurqet hahahahahahaha

  bocoy noiubocoy noiu13 ditë më parë
 • Po me keto fytyra , kurre nuk do fitojne.Fytyrat me te urryera te popullit.

  Diana KatundiDiana Katundi13 ditë më parë
 • Disfat e njepasnjeshme.FITORE PS SPETAKOLARE.FOLI FJALA POPULLORE HUMBESAT E BERISHES Lulezim Basha Te largohen PD te REFORMOHET PD KA LEN GJURME E SHIJE TE HIDHUR NE MEMORJEN POPULLORE NDAJ PER TE TRETEN HERE POPULLI ME VOTE E NDESHKOJ.PD e ndershem te marrin ne dore fatet e PD e cila eshte force opozitare me potenciale per Shqiperine Por fizionomia e saj te jete Jo urrejtje jo dhune e shkaterim e vellavrasje.LULEZIM BASHA PRANO HUMBJEN LERI MENJANE TEORITE E VJEDHJES SE VOTAVE SE ESHTE RASTE I PERSERITUR TRE HERE.TI HAPET RRUGE REFORMIMIT SHENDOSHJES DHE KURIMIT TE PD.

  Flora GushaFlora Gusha13 ditë më parë
 • Ede Paloka do dy ore te nxjere nje llafe, se eshte gagace ,Tritan Shehu nuk ka nevoje te veje ne tualet se ka bibilna,kurse e fundit eshte ,se Hollivudi do e lozi dhe nje here Tarzanin, por pa citen ,se do ta lozi Gazmend Bardhi.

  Albert DajaAlbert Daja13 ditë më parë
  • kjo e mori më qaf P D se bëjnë të njëjtat gjëra që bënte sala iku gomari plak është bër si qen i rrahur

   bocoy noiubocoy noiu13 ditë më parë
 • Deri dje thoshnit zoteri populli voton dhe qeron Ramen,sot dilka qe Rama vodhi votat.ky eshte motiv juaj kur humbeni..Beni Mark Markun kryetar dhe zgjedhjet i fitoni ne vitin 2080.

  Sotiri GkikaSotiri Gkika13 ditë më parë
 • Pallask hajni

  Peja PejaPeja Peja14 ditë më parë
 • Mbase zhduken ca plera si paloqja

  Zhaklina11Zhaklina1114 ditë më parë
 • Dote te fitonte PD me E Paloken,Dritan Shehun ,apo Fabrikantit te pare ne Shqiperi G Rulin ..Rama 6 muaj per para sete fillonte fushata i kablere votat cdo vote 500 deri nji mi $.Efitoj duke share Salihin dhe gangren Meta e fallxhoren sic e qujti Ram Moniken.Pa as nji program se egarantuan per fitoren e bindshme kundra Lulit te vockerr.

  Halil CelajHalil Celaj14 ditë më parë
 • Berisha ka lulin qe perdor si prostitut po boll me limoni ska me leng

  Hlias StefanidisHlias Stefanidis14 ditë më parë
 • Mbaje thuthuqin se do fitosh ne zgjedhjet e 5.e Ramen.(Edi Palothuthuqin).

  Kastriot KatsiKastriot Katsi14 ditë më parë
 • Amin te ikin per lesh akoma mbajn plakun mere me Dritan preshin paloken salianjin etj njerez pa pik vizioni e pregatitje Intelektuale

  Sokol BekoSokol Beko14 ditë më parë
 • Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinjge.majko.rrofte.sala.rrofte.edi.qe.na.e.fu...te.jgidheve

  Halil ZguraHalil Zgura14 ditë më parë
 • Nuk humbi demokratja nga saliu se saliu eshte lider por humbi se socialistet din te vjedhin

  Lili ArapiLili Arapi14 ditë më parë
 • Paloka te dali n pension te parakoshem ...

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj15 ditë më parë
 • Deri sa te jet sali berisha dhe luli nuk ka per te fituar kurr Pd

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj15 ditë më parë
 • Humben me lezet Se mori ne krye xhelalin budallajin gazmend kriminelin dhe moniken fhallxhoren

  Refail SulaRefail Sula15 ditë më parë
 • Lulezim Basha te largohet sa me pare nga partia Demokratike... Eshte nje egoist dhe asgje me shume.../Po te kishte dale me nje liste te veteme nga te gjitha partite opozitare do kishte fituar.../

  G. Z.G. Z.15 ditë më parë
 • O portal shkerdhate o kurv , sju vje zor dezinformoni publikun se ne vent te merreni me vjedhjet e votave merreni me Berishen

  Mirsada HoxhajMirsada Hoxhaj15 ditë më parë
 • kjo e mori më qaf P D se bëjnë të njëjtat gjëra që bënte sala iku gomari plak është bër si qen i rrahur

  Beta KajaBeta Kaja15 ditë më parë
 • Mendimi im nuk eshtr se pd ka no i problem pot eshte Edi shume i forte ne krahasim me kto xhaketa te dale.jashte mode

  Guillermo ZapateroGuillermo Zapatero15 ditë më parë
 • Partial demokratike ne shqiperi duhet te distancohet nga e rat dhe Klimt kriminale 30vjeqare brenda saje pd. Ja duhet te zevendesohet me gjak te paster demokratike te novelist rinore per furore demokratike figurat dhe emirates e vjeter karrjeriste dhe kriminelet jo vetem ne ghiribizzano e pd se por qe Kalyan Edhe ne parti te rena apo te manta nuk Kane per te fiutar kurre partiamo e vjeter demokratike duhet te shkrihet fare sepse ajo eshte nje vrasese e kryetarit te pare te saje dhe later brocajve te shkodres duke u kthyer ne tri dekada salla operazioni per eleminimin e njerezve politike ne asgjesim kte gje Po ben Putin ne ridi ndan kundershtareve te Tij politik parti e re demokratike me njerez per zhvillim jo per demoracizem. Nuk me vjen keq fare sepse nga dita e pare e krinimit partise demokratike Edhe ne 90 ne mitingun e pare ne mirdite kemi nga perkrahesit per te drejten e demokracise qe Po krijohej dhe I kam njohur nga afer te gjithe kte kope humbesish neper miti gje Edhe dasma fukarejsh neper mitingje Ku berisha si nje qen stani me nje kope qingjash studente qe sot jane thinjur duke vjedhur popullin humbja eshte e drejte pasrohu o partise ajo ngjyra blu seshte me e Jogjakarta ju vete ma Zing.vn se ngjyra e Kuqe 👎🏿

  Martin PerlekaMartin Perleka15 ditë më parë
 • Nuk ka rendesi kush fiton , shqiptaret prape jane te humbur ! Nuk ka dale akoma nje burre qe ti doje te miren atij vendi , te ndeshkoje fajtoret dhe ti siguroj te ardhrnen.Komunizmi i ka rrenjet e thella dhe duket sikur eshte nje semundje e trashegueshme .

  free at lastfree at last16 ditë më parë
 • mir qe jeni tv robqim bythlepires i shitur,po edhe gy gazekari qe po flet qeka o cop analfabeti qe sdika me lidh dy fjal,mso me fol o tqifsha robt ty shefit tend e krejt partive politike me militantet e tyre injoranta

  anonymoussanonymouss16 ditë më parë
 • O popull Legen si mer votoni komunistate harrut tollonin mer copa muti ,rallen e vajgurit,pantallonat me arna,cizmet ellastikut,shoshonet,o buka misrit,Sic thonte xhevdet mustafa,kur errethuan komunistat ne rrogozhin, buk me voj,dyqanet vetem me pras te that,i Mart kovidi te gjith ish komunistet

  Denis HoxhaDenis Hoxha16 ditë më parë
 • PD duhet me bo një reformë thebësore duke i shfaros të gjithë këto sguçat e vjetër se pëndryshe kurrë ska me fitu

  A GA G16 ditë më parë
 • Me vjen keq per Lulzim Bashen gjeja e pare qe duhet te bente te distanciohet nga spioni i Serbeve dhe armiku i kombit tone Ka varare te pafajshem shqipetare dhe kosovare kur gjith populli i di te gjitha nuk e di si spo e varasin kriminelin

  Sergej KuciSergej Kuci16 ditë më parë
 • Me ne fund shqiperia kuptoi kush jan demokratet me kto zgjedhje ata kan humbur cdo gje Burgu i pret sali efendi dhe kelyshat e tjer ashtu si skrapaliu trapit

  Eduart CordeniEduart Cordeni16 ditë më parë
 • O tritan te keqen nena si è mbajte preshin brenda, nuk e mbajta me deshire por ma futen me pahire

  Agim QosjaAgim Qosja16 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 shyqyr qe umbet o plera kriminela

  tit kullatit kulla16 ditë më parë
 • Kerma saliu

  Mira miraMira mira16 ditë më parë
 • ME SE FUNDI SHIHNI NE SY TE VERTETEN PO NUK U SHKEPUTET NGA E VJETRA ASNJE HERE NUK FITON PD. MJAFT ME TE SHARA DHE OFENDIME POPULLI DO TE DEGJOJNE GJERA TE ZGJUARA DHE TE PJEKURA. PD KISHTE NJEREZ TE PJEKUR DHE TE ZGJUAR TE DALI DIKUSH E TI BASHKOJ.

  Chef AlexChef Alex16 ditë më parë
 • Tani do thojme,,,, luli. Moni.. Meta.. Ikni.. Ska me rama ik

  Lin ZefiLin Zefi16 ditë më parë
 • Sa mir po me vjen hahahah

  Veneranda GjeloshiVeneranda Gjeloshi16 ditë më parë
 • DISFATE E DEMOKRACIS NE SHQIPERI...PA OPOZITE SHQIPERIA...

  Jani LekaJani Leka16 ditë më parë
 • Pershendetje E kam thene per Lulin qe nuk eshte per politike

  Fatbardha AvdejFatbardha Avdej16 ditë më parë
 • Popull i pa parashikueshum,vetèdisonu njiher,pur veti e keni

  Hamdi MramoriHamdi Mramori16 ditë më parë
 • Mos u merzisni rilindja presim te mbaroj loja

  George MilanoGeorge Milano16 ditë më parë
  • Hahahah

   zeus olympuszeus olympus16 ditë më parë
 • Bobob bobo

  Gimi DociGimi Doci16 ditë më parë
 • Me paloken do fitoj p.d

  Capricorn 17Capricorn 1716 ditë më parë
 • Po fitohet me xhelal shpellarin!!

  Florjan PashajFlorjan Pashaj16 ditë më parë
 • Ju qifsha televizionin u kthy dibra o kara

  O MO M16 ditë më parë
 • Bravo Ed nudisti dhe Partia komuniste u vendoset dikaturen neo komuniste. Si ne 1941. Uroj covidi tju mbysi keta plehra komuniste dhe faren keqe te tyre. Vdekje komunizmit liri popullit

  T MT M16 ditë më parë
 • Televizion me kurva burra dhe gra. BQ dhe RQ JENI.😤😤

  Durim SaraciDurim Saraci16 ditë më parë
 • Presh.. Per Bishen.. Presh. Per Lulin e vockel... Doppio Raki.. Nga Skrapari.. Per Mutin.

  Artur AliuArtur Aliu16 ditë më parë
 • Populli shqiptar e ka kuptu perfundimisht kush esht e keqja e kombit prandaj dhe i ndeshkoj...jo se Edi Rama ësht burr më i mir Por mes te kqijave shqiptaret zgjodhen te keqen me pak te dhimshme te pakten duket me pro europiane..

  Nic The KingNic The King16 ditë më parë
 • OOOO Basha.. Me Berishen dhe Liken sfitohet.. Mziu duhet te arrestohet se esht nje flliqsire e keqe seksuale.. Gazmend gay Bardhi Vrasesi e humbi PDn..

  Bes BauBes Bau16 ditë më parë
 • F y njerez me kater kemb. Votoni skllaverin

  Lulzim SadikuLulzim Sadiku16 ditë më parë
 • Edi Rama Edi rama Edi rama

  Samira HoxhaSamira Hoxha16 ditë më parë
 • Pu pu pu gjall esht ky moster ci gje djajt

  Samira HoxhaSamira Hoxha16 ditë më parë
 • Nisha mir per ju 😆😆

  A LA L16 ditë më parë
 • Xhelal bjeri daulles kerce vallen e kuksit

  Klark RamaKlark Rama16 ditë më parë
  • Ti bjeri bythes tani

   fatmir gjinifatmir gjini16 ditë më parë
 • po normal qe vodhi rama

  Helloou BitchHelloou Bitch16 ditë më parë
 • Mus mjen shum keq se ju jeni tui votu politikanet qe jan mbi 30 vitte n qeveri t shqipri kto njerz nuk punoi per popull po per intereset e veta zgjohuni shqipria ka neboi per politikat te gjenerata te reja

  gjoniii gjoniiigjoniii gjoniii16 ditë më parë
 • Respektoni voten e popullit sepse nuk ju duam , jeni hajdutet e shqiperise zoti ju denofte atje kemi shptesa,AMIN, fjala e popullit ne mendjen e ZOTIT.

  DrejtesiDrejtesi16 ditë më parë
 • Ilir. Budalla Bente Thirrje per. Sfurqi Por. Tash i KAN Hy ne. Bith Atina Monikes. E Lulit. E. Sali. Qenit Fitorja. E. Morro Z Rama e ps ja u. Pershndes. Nga. Drnica E. Hashim. Thaqit Forca. Rama

  Ekrem RexEkrem Rex16 ditë më parë
 • Partia me famkece pd e lsi

  Gjergj LleshiGjergj Lleshi16 ditë më parë
 • PO KU KA ME TURP TE VIJE NE PUSHTET FLAMA SALI BERISHA KARAXHIC.

  Jamba 95Jamba 9516 ditë më parë
 • 😂😂😂💪💪💪💪

  Mikele LelajMikele Lelaj16 ditë më parë
 • O njerez akoma me Xhelal Meziun turp skandal

  llaqi taqillaqi taqi16 ditë më parë
 • Motren luli motren dhe moi

  Mariglen CorrushiMariglen Corrushi16 ditë më parë
 • Me vjen keq per lulin por 100 vjet ne opozit ka me ngel sa te jet korriqi berisha nuk i beson kush me berishes gynjyshtar vrases

  Pjeter GjinajPjeter Gjinaj16 ditë më parë
  • E drejt i pari do zbyth berisha

   Lido TiloLido Tilo14 ditë më parë
 • Shkuat ne te semes PD e LSI .jeni ber njerez pa vler e skeni me vler

  armando bletaarmando bleta16 ditë më parë
 • I shkreti Sali qenka picku ,,💣

  Veronika DibraVeronika Dibra16 ditë më parë
 • Mos u merzisni saliu do e ket gati kryetarin e ri

  aqif aqifiaqif aqifi16 ditë më parë
 • Kanë thanë nji kohé se intelegjenca gjindet ne mesin e popullit,por nuk po kuptoj si ky populli i Shqipë risè prap po e votojnè psn.Edi Ramen,pak ka bèrè per Shqipèrinè.

  Hamdi MramoriHamdi Mramori16 ditë më parë
 • Ca janë këto lajme budallalliqe Ju qënka bërë Doktori makth Lereni doktorin rehat por thoni që votat u shitën

  Evenildevi GroslerEvenildevi Grosler16 ditë më parë
  • Berisha e keqja me e madhe e kombit shqiptar

   Lido TiloLido Tilo14 ditë më parë
  • Ai nuk është makth është kancer i Shqipërisë

   autoktonus 2autoktonus 216 ditë më parë
 • Opo lili iku me ramen do ta mar rama per te pastruar hamlet e ps

  Adill HaanAdill Haan16 ditë më parë
 • Lulushi flet per ndryshim por harron qe ndryshimi nuk behet me komunistat e konvertuar ne demokrat ndryshimi behet me te rinj gje qe ketu e 30 vjet as ka ndodhur as do te ndodhe deri sa te vdesin keta se ndryshe nuk heqin dor nga politika

  zeni 0086zeni 008616 ditë më parë
 • Vetëm Agron Shehaj ka PD,që nuk e dëgjova të shante ,por u suall tamam europian.Lum ata që do ta kenë në Kuvend

  Ludmilla KucukuLudmilla Kucuku16 ditë më parë
  • Bravo un nga veriu jam por ai duhet ta marrin partin demokratike te behet kryetar i partis demokratike eti azhesoin kta te vjetrit nard ndoka duhet te ja lshoin partin te rinjeve fatmir mediu edo tier vetem ai eban partin demokratike e reformon asht i ri edo jugu e veriu me kto zhedhje partija demokratike ka kapitullua pershendetje

   Arben GjolajArben Gjolaj16 ditë më parë
 • Ku e pate juve humbjen , apo ja u shkaperdheu trute Edvinovic litarxhiu ???

  old castleold castle16 ditë më parë
 • Per sa kohe PD bashkpunon me ilir meten dhe Monika kryemadhi kurre nuk fiton hyyýt bajga na turpruat

  Fatos MullaFatos Mulla16 ditë më parë
  • Te lumte goja .ponkuje me ja thane

   Julian MarkuJulian Marku14 ditë më parë
 • te gjit per karike e kan menjen

  Edmond AsllaniEdmond Asllani16 ditë më parë
 • kur mos fitofshin

  Edmond AsllaniEdmond Asllani16 ditë më parë
 • O njerez nuk ka dhe nuk do ket zgjedhje te lira ne shqiperi per sa koh te ndryshohet vullneti i popullit jemi ber gazi i botes. Vota knsiderohet si mall qe shitet e blihet si tjudoj qefi pushtetarve.Ky vend kurr nuk do rreshtohet krah vendeve europjane .Turp

  Emrie BallaEmrie Balla16 ditë më parë
  • Pse nuk tu duken të lira këto zgjedhje pavarsisht se LSI i bleu të gjitha votat që mori

   autoktonus 2autoktonus 216 ditë më parë
 • Ju jeni kriminela dhe moret cka merituat se menduat se populli han bar. Ju qisfaha ropt po ju skeni gjak ne vena. Edhe ne 2021 pretendoni me fitu me sali berishen e ilir meten moterqimat me te mdhej si ka shqiperia. Hani mut tani jau qiu karrieren i gjati ktejtve

  London AlbLondon Alb16 ditë më parë
 • Humbja e bashës ësht e qart nga pasojat e berishës

  Grigori BalliuGrigori Balliu16 ditë më parë
  • Po me cubat e tij e ka mbajtur pushtetin berisha kuptohet dhe me ndihmen e fuqishme internacionaliste te pp europiane pra antishqptareve andaj e beri pershesh e aplikoi e solli tmerrin hitlerian kane frike te thone si u largua gruaja kur e pyet gazetarja e frikesuar se po te flite mire per aRamen e ka nga prapa ndersa i shoqi me guximtar por I shkreti dhe ay I frikesuar ishte po ne zemer thone qe eshte pozitiv ky banor bile jane me fat qe e kane aty prane jo kot ka shkuar atje ka mend nje rruge e dy pune njeh konkretisht mentalitetin e fshatarit qe e e ndihmon te krijoj programme per grupet shoqerore qytetara

   Artur MurraArtur Murra16 ditë më parë
  • @Kaco Cela stë kuptoj ça pazari thua dhe ça trimat e saliut thua të grin

   Grigori BalliuGrigori Balliu16 ditë më parë
  • foli njeher edit per pazarin e par mbase te pranon se te grin trimat e saliut

   Kaco CelaKaco Cela16 ditë më parë
 • Ju qifha lajmet ju fallxhorve t report tv. Ku e pat si mbarojn zgjedhjet q flisni e bni lajme

  Tayar DyndariTayar Dyndari16 ditë më parë
 • Veriu do vendos kufininin boll me talljen e madhe qe jan ti ba .jan te gjitha bashk Kundera veriut

  Mark NikolliMark Nikolli16 ditë më parë
  • Pse mërzitesh nuk shan njeri veriun nuk e përfaqson një i çmëndur veriun ....

   rage mp3rage mp316 ditë më parë
 • Jo Lulzim Basha po tere shqiperia sa te eshte Sala ne jete do t ju kaplon zia.Se ky punon me skenar Serbije kombit shqiptar si don rreze lirie.Armiku te i padituri dr-deperton lehte e thelle te mirat e kombit gjithe jau mbledhe.Se populli i verber s jau dhuron kush syte.Pse po e fundosni veten askush si pyet.gjeniu.

  Rrahim DrenasiRrahim Drenasi16 ditë më parë
  • E vertet saliu kryekriminel

   Lido TiloLido Tilo14 ditë më parë
 • Ik o qifsha rropt kyshat e rames.ska mbaruar akoma

  Juventus NYCJuventus NYC16 ditë më parë
 • Salin lulin moniken meten ti fusish ne ni thes plerash dhe ne detin e zi pty halet

  Alfred NdoiAlfred Ndoi16 ditë më parë
  • @Franci 02 mbylle halen

   Alfred NdoiAlfred Ndoi15 ditë më parë
  • He mor qorr mor surrat fitove se qe ipari nelist as 100 vota nuk imer ti as ikemar kurr.

   Franci 02Franci 0216 ditë më parë
 • Mbaruam me kta mbeturina tani fillon arrestimi

  Marenglen HoxhaMarenglen Hoxha16 ditë më parë
  • Shku mor gomare ,ku ka bire kurvet me arrestu 1. Po ra 1 ,bjen e gjith kuoala . Keshtu qe na rrofte mjerimi dhe azili se keta klysh super putanash jane te vendosur me mbrojte njeri tjetrin.

   Julian MarkuJulian Marku14 ditë më parë
  • Ishalla!

   Artur MurraArtur Murra16 ditë më parë
 • Ormaj. Banda. PD. Mbaroj. Punuan. me. Vjedh Populli me. EDIN INJORANTET. AJDUTET. ME. PD🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷🇹🇷

  Festim KertushaFestim Kertusha16 ditë më parë
 • Luli mbaje prap sale mbaje se ate e don populli shum se vrau gjysmen e burrave ne tropoj dhe e la kete popull fukara ka 30 vjet.

  Gon DibraniGon Dibrani16 ditë më parë
  • Saliu po mbante lulin

   Lido TiloLido Tilo14 ditë më parë
 • Po milionat që mer Carlo Bol

  Anil AsllaniAnil Asllani16 ditë më parë
 • Tritan shehu dhe Paloka dy fytyra qe vetem mbrapsh e cojn PD

  Meggy TurjaMeggy Turja16 ditë më parë
  • @John Calder Definitely, I have been watching on flixzone for years myself :)

   Mikel AlbistonMikel Albiston2 ditë më parë
  • pro trick : you can watch movies on flixzone. I've been using them for watching a lot of movies during the lockdown.

   John CalderJohn Calder2 ditë më parë
  • Mayy. Turja ti ke shkruar për dy persona e gabuar shumë për mua. PD. Duhen që të ikin mbi 10% të kësaj PD. Dhe deri te kryetari i PD. DHE sali Berisha e ka parti familjare. Por sali Berisha me çdo kusht duhet ta lërë PD. Po SIKU ky kështu kanë të përfundojnë gjithmonë. Këtë parti duhet që ta marri një grup mergimtare.qe të avancojë përpara. Kryetar PD të viret mërgimtar.dhe ti seleksonoje cjane njërës qe mbajtën Shqipërinë të robëruar për 22 vite dhe çfarë benebderi në 2013 këto parti për 22. Prandaj që të avancojë kjo parti. Duhet të fillojë organizimi për seleksonoje që kush ka marrë pjesë për 22 dhe ky grup të rinj që shpifin gënjejnë dhe janë shumë Agresive si parti. Prandaj them unë këtë PD ta marri një grup mergimtare dhe lideri i PD të jetë mërgimtar. Që të fitojë në zgjedhjet e ardhshme.

   Shpetim MuciShpetim Muci13 ditë më parë
  • Ka dhe te tjere te neveritshme qe ia turbulluan mendje pak ishte gramozne pashko e sa e sa si keto qe e larguan pd nga demokracia e vertete se ishte bere per t'u ndruar ay sistem por shkatruan dhe shume te mira qe kishte ajo kohe kishte fronte pune sigurine nuk mund ted mohohen te mirat e asaj kohe ishte shoqerii e sinqerte ka patur me shume po,zitivetet individi atehere por qe amerika vet e ndertoi komunizmin vet e lufton me zemer e shpirt e perdori hitlerin per shfarosjen e shoqerise ne Europe vet e strehuan ne Argentine e prandaj me force gati tere presidentet anerikan kane qene perkrahes te flakte maltusian ligji Darviniann qe aplikoi famekeqi ne te pafajshmit andaj ka perparesi ne mjekesi gjermania se kavie u bene roberit ka perparesi ne shkence se perthithi mendjen intelektuaktuale dhe sot e aplikon me llotarine amerikane e Reagan me fuqine e shpirtit hitlerane sa vatra lufte neper glob edhe sot vazhdojne ato ekspansioniste pra hulumtoni do kuptoni se kush pop e do vertete dhe instaluan tek ne mininazizmin qeketo 31 vjet sa me sacrifice po punon kjo qeveri dhe prap ka elemente qe nuk duan te kuptojne se kush vertete e do kete pop dhe nga frika e terrorist eshte votuat per Pd e tani ke frime te luaj femia ne oborr se.....etj etj kjo Pd ka sjell vec turbullira shyqyr qe fitoi kjo partia e Edi Rames se do fillonin pasigurite s largimet nga puna e kaosi terrori rrembime vajzash per orgji shih sa I eshte bere koka thuthucit e triton preshit e sa si keto qe beri mire basha qe disa I largoi po yi largonte bashkepunetoret e berishes te zgjidhte element pozitiv te intelektueve profesionis atehere e kishte fitoren ne xhep te largonte kontigjentjn e te fortjt e injorantet qe cobani I kohes sales behet kryetar dege pa arsim perkates pse se bente te fortin andaj ka fituar se ka perdorur dhunen nuk e harroj kurre si terhiqeshin nga floket studentet ne Shkoder qe nje pjese e lane fakulteti u kthye ne nje parti puro naz,izskinesh dhe era e saj ka kohe qe ndjehert dhe tek ne sepse dhe neper Europe ringjallenit pinjollet e se keqes jane ngritur zgjuar e po marrin fryme sa dhe ne parlamentin gjerman kane zene vend si tek ne murriz e gjurici e sa si keto me fryme antinjeri e flasin sikur duan njerine me hipokrizi qe gjoja demaskojne per te ruajtur ate vend te ngrohet ku pula u ben me dy tre kuqe njeheresh dhe parlamenti yne ka kete kontigjent te rrezikshem per shoqerine qe e duan si ato e duan sa hipokrizi manifestonne me ulurimat e tyre nuk din te diskutojne qetesisht shihni me sa arguments e arsye diskutojn e te partise soc andaj sepse jane social pra socialists (qajne hallin e nevojtareve)qytetarja

   Artur MurraArtur Murra16 ditë më parë
 • More kaqola akoma mereni .me sali loqen ati i ka mbaruar ajri dhe ju vazhdoni ta ndiqni nga prapa ai esht tradhetari i shqiperis jo demokrat

  Halil AgaliouHalil Agaliou16 ditë më parë
 • Ah tv I poshter. Mashtrusat e bollinos. Ju qifsha ropt e italianit. O rrace e poshter. Komunista muti.

  Gent GentGent Gent16 ditë më parë
 • Hahahahahaha poveri vuoi #PD

  Florenc SpahiuFlorenc Spahiu16 ditë më parë
 • Fitore rama

  Alban AliuAlban Aliu16 ditë më parë
 • Me vjen keq per opoziten shqipetare por keta jan te gjith te goditur

  BesnikBesnik16 ditë më parë
  • E dhjeve fare ooo lulush

   Nikolas ZhupaniNikolas Zhupani14 ditë më parë
  • Nuk fiton pd me keta ora xhelal ziu thoj turp turp

   Nikolas ZhupaniNikolas Zhupani14 ditë më parë
 • Te gjatin dhe iliri ne vlore , kujdese sfurqet hahahahahahaha

  Fatos LanajFatos Lanaj16 ditë më parë
 • Ore kush fitoi mor aman

  Al PacinoAl Pacino16 ditë më parë
  • Mona fitoj poben mitingun gati,,,do ftoj dhe lulin🤣🤣🤣🤣🇦🇱

   Anna AnnaAnna Anna16 ditë më parë