Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Shkarko

Shikime
173,966

Komente

 • Nuk mbaj mend ngaqi kam pire bare edhe me jane thare neuronet🤣🤣🤣😂😂😂 sa te medhenj qe jeni.

  Fatjon MuhoFatjon Muho2 ditë më parë
 • Me lote

  Ilda HoxhajIlda Hoxhaj9 ditë më parë
 • 14:00 Frrok, Ndue, Gjon Deda :-)

  Tony DomiTony Domi10 ditë më parë
 • Presori shef kto revista Dhe i bie me doreeee 😂 lottttt

  milen.nikolla Milenmilen.nikolla Milen10 ditë më parë
 • pershndetje nga eno

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO11 ditë më parë
 • d

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO11 ditë më parë
 • dd d d

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO11 ditë më parë
 • Wa frrok ndue gjon deda po ti ktu😂😂😂

  Eli eliEli eli12 ditë më parë
 • 😆😆😆 ka nonje film tjeter si ky?

  Viktor IsarajViktor Isaraj16 ditë më parë
 • Drrog me pangure 😂😂😂

  Ca bere Mir vllaCa bere Mir vlla17 ditë më parë
 • 14:25 Don Xhoni🤣🤣🤣🤣🤣

  Redi kokomaniRedi kokomani18 ditë më parë
 • 40:14

  Ador ThemeliAdor Themeli18 ditë më parë
 • Super hahah

  bossi bossbossi boss18 ditë më parë
 • Baba selim.. Heheheh

  jetnor gorezijetnor gorezi18 ditë më parë
 • Te mrekullushem rrespekte

  Arjan KalicaArjan Kalica21 ditë më parë
 • E kam pa deri ne fund😳😳😳

  KLAJDI SYLAJKLAJDI SYLAJ24 ditë më parë
 • Te hedh zemra ty atje ku te do ajo qe s'thuhet.

  Arsen JahoArsen Jaho24 ditë më parë
 • Po ti e prishe prape une mezi e rregullova ate

  Justdo'itJustdo'it25 ditë më parë
 • haajde 0:26

  NC SadBoyNC SadBoy25 ditë më parë
 • 😂

  Emiljano DushkuEmiljano Dushku25 ditë më parë
 • Ky eshte humor qe e shikon 10 here e nuk te merzitet .!!!

  Lili LiljanaLili Liljana26 ditë më parë
 • O zot sa kam qesh .suksese dhe kshu vazhdoni.

  Blerina AvdiajBlerina Avdiaj27 ditë më parë
 • Te medhej 😂😂

  AlbaniaAlbania27 ditë më parë
 • ngop bossi mbreti humorve

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO27 ditë më parë
 • Kush me thot se si e ka emrin filmi ne greqisht?

  Jurgen NJurgen N27 ditë më parë
  • Roz gatos

   Ina HodollariIna Hodollari19 ditë më parë
  • O roz gatos aktori sotiris moustakas

   Dhimo ThanasiDhimo Thanasi24 ditë më parë
  • Who fucking cares man 🤪, Selo eshte Shqiptar 😉🤣

   Admir OshafiAdmir Oshafi26 ditë më parë
 • Pse e bëni kshu gjithmon thoni e fundit dhe pastaj bëni filmin e plotë pse?

  Ador ThemeliAdor Themeli28 ditë më parë
 • Frrok ndue gjon deda😂😂😂ghaaaa lot

  Sandri LondonSandri London28 ditë më parë
 • Hahahaha po prifti vec me kallash kena gjuajt 😂😂😂

  Izabel InnaIzabel Inna29 ditë më parë
 • O panoo

  Khabib BibaKhabib Biba29 ditë më parë
 • Bravo cuna

  Eno RapushajEno Rapushaj29 ditë më parë
 • edhe asim zeneli seshte mbrapa jo 😂😂😂

  denis lukedenis lukeMuaj më parë
 • Ahahahaahahhaahhqhhq

  Viktor ValdesViktor ValdesMuaj më parë
 • Si e ka emrin filmi vertet❤

  Dana MersiniDana MersiniMuaj më parë
  • Kari sateme

   Niko DruliasNiko Drulias10 ditë më parë
  • @Niko Drulias po ik mor kar me syze se sjam goc

   Ina HodollariIna Hodollari10 ditë më parë
  • Why u don’t care inushe leperushe

   Niko DruliasNiko Drulias11 ditë më parë
  • @EL CALL OF DUTY who cares buddy

   Ina HodollariIna Hodollari18 ditë më parë
  • @Ina Hodollari o ca na the , se ca kam then un para 1 jave

   EL CALL OF DUTYEL CALL OF DUTY19 ditë më parë
 • te papare jeni

  guida guidaguida guidaMuaj më parë
 • Hahahaha baba selim

  live videolive videoMuaj më parë
 • Vazhdoni me filma te tjetri se jeni te paparë

  Pllum CenguPllum CenguMuaj më parë
 • 38:39 lott hahhahhaha

  Xhoni VloreXhoni VloreMuaj më parë
 • Qj ropt lot lot ... bravo i gjithe grupi

  ag agag agMuaj më parë
 • Po ti ku vete i veshur me te zeza ne mes te nates si Batmani : i thote Priftit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Admir OshafiAdmir OshafiMuaj më parë
 • Like kush mendon se ngopi duhet te nxjerri filmin e plot te selos qe esht 1 or jam i pari qe do ta shof rrespekte per te gjith ju te ngopit jeni me te miret ❤

  Rei gjojdeshi mixRei gjojdeshi mixMuaj më parë
  • Si e ka emrin ky filmi

   Suela AldaSuela Alda13 ditë më parë
 • Selo per greket qenka si cekja per ne.

  Olsi AllaOlsi AllaMuaj më parë
 • si e ka titullin niky film

  Merlina LleshiMerlina LleshiMuaj më parë
  • O roz gatos aktori ësht sotiris moustakas

   Dhimo ThanasiDhimo Thanasi24 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Ledjon HaloLedjon HaloMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 e pi ne burim ai ska nevoj per got

  Oni xhuvani OnixhuvaniOni xhuvani OnixhuvaniMuaj më parë
 • amon vtm pa selon mos na lini

  No DesaNo DesaMuaj më parë
 • Si quhet gilmi i vertet

  A. ZiuuA. ZiuuMuaj më parë
  • Ροζ γάτος RoZ gatos

   Klaidi IliaziKlaidi IliaziMuaj më parë
 • E pat emrin e clubit qe vajti selua quhet Dorian emer shqiptare.

  Pamela IbrajPamela IbrajMuaj më parë
  • O kari Dorian Grey quhet klubi tek filmi dhe ska lidhje me iliret pellazget apo kari npill ça thoni ju. Dorian Grey eshte personazh libri i famshem a te qivja

   NIO ABINIO ABI10 ditë më parë
  • @ig91 *Grey.. pse legjend?

   Rand SesiRand Sesi27 ditë më parë
  • Dorian gery esht nje legjend lale

   ig91ig9127 ditë më parë
  • @Rand Sesi Dorianet kan qjen nie nga klanet e ilirianeve te lasht por ne greqi I therasin Dhoreis

   Pamela IbrajPamela Ibraj28 ditë më parë
  • @Pamela Ibraj E analizon dot?

   Rand SesiRand Sesi28 ditë më parë
 • U harrova qe osht film i plot

  Geni CilaGeni CilaMuaj më parë
 • Po ju that qe ishte eisodi i fundit ore

  Geni CilaGeni CilaMuaj më parë
 • Jeni 1sha, ky esht humor I kohes o vllai, Jo humor portokallie dhe klanifornie per te qesh me 2 mendje dhe po te erdh 😜

  TINO FrCityTINO FrCityMuaj më parë
 • O @Ngop me falni a eshte maci me mire me shendet

  DARKWAVE_YTDARKWAVE_YTMuaj më parë
  • Maci ka te 40-tat neser

   Geri IslamajGeri Islamaj27 ditë më parë
  • Maci ka ngordh🥺🥺

   Silva kokaSilva kokaMuaj më parë
 • Gjiganda

  Xhevit FerhatiXhevit FerhatiMuaj më parë
 • Kështu ju duam me video me gallata😘

  Ilirjan TashiIlirjan TashiMuaj më parë
 • Ajo pjs tek kisha me looot hahahaha😂🤦‍♂️

  Ervin PrezaErvin PrezaMuaj më parë
 • Stop....make a pose.....😂😂😂😂

  Toni KicoToni KicoMuaj më parë
 • Super

  andrea Henaandrea HenaMuaj më parë
 • Më në fuuuund këtë e prisja filmin e plot të profesorit

  Genti ProGenti ProMuaj më parë
 • Kush e Kapi kur thoshte kape Sallam i mutit.🤣🤣🤣🤣 Shkruani në kommente

  GAMING ALBANIAGAMING ALBANIAMuaj më parë
 • kete filmin e kam mesuar permendesh .... me pelqen shume ju lumte jeni te pa pare

  Kuj desKuj desMuaj më parë
 • Shumë mirë

  Miri CobaniMiri CobaniMuaj më parë
 • Pershendetje nga New Yorku Ngop ? Kur do t'i filloni serite e reja me selon 🙂? Vazhdoni me selon se Beka humor te pa pare rsp ⚡🇦🇱⚡

  Alessxander MeddaAlessxander MeddaMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱

  Ardian HasanpapajArdian HasanpapajMuaj më parë
 • E kemi par 1 her ket

  Supersajan XSupersajan XMuaj më parë
 • Haahha boll i drodhe

  FF DEGAFF DEGAMuaj më parë
 • Selo Ngop-mani 😹😹

  Explore AlbanianExplore AlbanianMuaj më parë
 • Iuut

  fatjon mehmetifatjon mehmetiMuaj më parë
 • Jeni gallat fare

  Leandro KurbneshiLeandro KurbneshiMuaj më parë
 • I beri sheshe 😂😂😂

  Natasha CelaNatasha CelaMuaj më parë
 • Shkundu selo

  Natasha CelaNatasha CelaMuaj më parë
 • 1

  1 dd gamer albania1 dd gamer albaniaMuaj më parë
 • Do jete lote 😂😂😂😂😂😂 kenaqemi

  Natasha CelaNatasha CelaMuaj më parë
 • Jeni më të mirët!

  Arenc BufiArenc BufiMuaj më parë
 • fillo tlutem se selo esht legjenda

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PROMuaj më parë
 • Bravo👍👍👍👍

  Guri BicajGuri BicajMuaj më parë
 • Profesori super film beni sezonin e dyt te profesorit

  Albanian BossAlbanian BossMuaj më parë
  • Pse ka sezon te 2 ?

   Fatjon MuhoFatjon Muho2 ditë më parë
 • ishalla fillon sa me shpejt

  Agron SHAgron SHMuaj më parë
 • dhe un

  Gjergj2 KillGjergj2 KillMuaj më parë
 • Te kush stacjon

  Eriselda HoxhaEriselda HoxhaMuaj më parë
  • Hahaha te ngopi pra

   Lazaj Tv KANALI 2Lazaj Tv KANALI 2Muaj më parë
 • Neser te dilka filmi i plot

  AS 12AS 12Muaj më parë
 • E bazuar në filmin: Macja Rozë/O roz gatos/The Pink Cat!

  Altin KosovaAltin KosovaMuaj më parë
  • @Gamer Tv Faleminderit, Geraldo Geraldo Geraldo Geraldo!

   Altin KosovaAltin Kosova24 ditë më parë
  • Subscribe kanalin tim ne ALnick

   Daniel ArisDaniel ArisMuaj më parë
  • Ashtu si thua ti eshte o rez gatos

   Gamer TvGamer TvMuaj më parë
  • E di un emrin e filmit

   Gamer TvGamer TvMuaj më parë
 • Diten eshte selo presori naten eshte selo amshori 😂😂😂

  FF LORENCOFF LORENCOMuaj më parë
 • Eshte shume e bukur

  ariariMuaj më parë
 • Mezi e pres te filloj neser

  ariariMuaj më parë
 • Mundesisht bejeni kshu qe ne fillim

  Florin FerollariFlorin FerollariMuaj më parë
 • Ky eshte legjend

  Florin FerollariFlorin FerollariMuaj më parë
 • Mos u ndaleni me selon humor i papar. Pershendetje nga 🇸🇪🇦🇱

  Faton ThaqiFaton ThaqiMuaj më parë
  • @Kye Mauricio Definitely, been watching on Flixzone for months myself =)

   Forrest TimothyForrest Timothy3 ditë më parë
  • A trick: you can watch movies at flixzone. Been using them for watching all kinds of movies these days.

   Kye MauricioKye Mauricio3 ditë më parë
  • Yyyuilhb hhbb I 4ssaou7tut pu gg:y

   Afrim MucajAfrim Mucaj3 ditë më parë
  • @Ador Themeli xol

   Arben CalaArben Cala12 ditë më parë
  • Tjena shqipe

   Adi AlbanoAdi Albano14 ditë më parë
 • Phioooooppo po pse e reklamoni 24 h me par ihaaaaaaaaa

  Ismajl ArifiIsmajl ArifiMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣😎😎😎

  Amelio AliajAmelio AliajMuaj më parë
 • Sot kemi dopio pite mezi po e pres

  Fabian RociFabian RociMuaj më parë
  • @Gezim Stroka 👍😎

   Fabian RociFabian RociMuaj më parë
  • Edhe une

   Gezim StrokaGezim StrokaMuaj më parë
 • 1 koment

  Lazaj Tv KANALI 2Lazaj Tv KANALI 2Muaj më parë