DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania
Muscle Gain : muscle_gain_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Shkarko

Shikime
68,060

Komente

 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Omer KodraOmer Kodra11 ditë më parë
 • Dopio Pite Videoja 2

  Ador ThemeliAdor Themeli19 ditë më parë
 • Pse nuk ka zë kenga

  Kristina PriftiKristina Prifti20 ditë më parë
 • Si mund ta porosis Mondin. Mundesoni pagese me keste?

  Fabi OlaFabi Ola26 ditë më parë
 • ja u bllokoi kengen karkiva shqip o cuna... :P

  Real Media TvReal Media Tv26 ditë më parë
 • Ju jeni ilac kunder merzitjes .

  DoniDoni26 ditë më parë
 • Rrasja mondit tangat 🤣🤣🤣🤣lotiii

  Creepy GCreepy G27 ditë më parë
 • Russja mondit 😋

  Kreshnik MarkeKreshnik Marke27 ditë më parë
 • Sa u ben ne total lot ropt

  tigri i gjirokashtrestigri i gjirokashtres27 ditë më parë
 • Te heqim patenten 3 vjet bllokohet mjeti 3 vjet 50000 gjobe te djegim dhe shtepin hahaha si gjermanet ne luften e 2 boterore

  Klinton RakipajKlinton Rakipaj27 ditë më parë
 • Filluat dhe ju me ironit e njeri tjetrit po' vereni ate muziken te strafkullaja

  Toni DobratToni Dobrat27 ditë më parë
 • Hahahahahahahahahahaha kjo me selone o cuna zoti u dricovte rrugte e jetese tuaje

  Eglantina TokuEglantina Toku28 ditë më parë
 • 18:41 me mir nje sufllaqe te mbush barkun

  luisluis28 ditë më parë
 • Bastriu nuk ka per t'ua dhene KURRE shancin ta quani mashtrues... ai po j'ua thote qe tani se s'ka per te bere nje m.. per ju!

  Erik AndreaErik Andrea28 ditë më parë
 • Pse ja ke ulur zërin?

  Ador ThemeliAdor Themeli28 ditë më parë
 • Po thuaje motin ore

  Ador ThemeliAdor Themeli28 ditë më parë
 • 128

  Ador ThemeliAdor Themeli28 ditë më parë
 • 14:01 kjo melodia qenka super. kush mund t m dergoj nje link

  L1572L157228 ditë më parë
 • Kerkoni videon ne FB, per fat te mire atje muzika eshte akoma👍

  Almir AdriAlmir Adri28 ditë më parë
 • "o ma mbylle deren" ahahahah

  EP FOOTBALLEP FOOTBALL28 ditë më parë
 • Me vjen keq faqja muzika ishte e imja por ma hoqen per arsye shkelje te copyright, sipas faqes 97 music publishing un paskam kopjuar muziken e Krenar Seitit (kacurrelja) jane te vetmit maskarenj qe bllokojne video vetem per te bere keq, po te sillen te gjithe keshtu nuk duhet te ekzistoje asnje cover ne ALnick, jane maskarenj qe nuk meritojne asnje follower😡😡😡😡😡😡😡😡

  Almir AdriAlmir Adri29 ditë më parë
 • jeni ma t miret 🥶

  Fabio RamaFabio Rama29 ditë më parë
 • Rrasja mondit shpeto veten

  Free Fire -Free Fire -29 ditë më parë
 • Me te bukurit por te kenga pse ska ze

  Bjorki SkreliBjorki Skreli29 ditë më parë
 • Me mungon Maci☹️😺

  Lida LidaLida Lida29 ditë më parë
 • Kam deshir ta degjoj topestrafullarin Vajze moj te zent kovidi po eshte e bllokuar postojeni diku tjeter

  VIDEOS KOTVIDEOS KOT29 ditë më parë
 • Nuk ka volum a ca se nuk degjohet ky erioni🤣🤣🤣🤣🤣

  Imar CizmjaImar Cizmja29 ditë më parë
 • Me SELON e keni myt 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Endri CelaEndri Cela29 ditë më parë
 • 😂 😂 😂 😂 Mondiiiiiii

  Latini 95Latini 95Muaj më parë
 • Pse su degju ajo keng fjaz te zeft kovidi

  Enisi HalilajEnisi HalilajMuaj më parë
 • 😂😂 Mondi po iku uj I qifja miun

  AK-47 OfficialAK-47 OfficialMuaj më parë
 • Gjyna ata deputete kush ka me aq sa keni 😅😅😅😅

  Illegal IllegalIllegal IllegalMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂👏👏

  Flutura SelimiFlutura SelimiMuaj më parë
 • Pse e keni hequr muziken o cuna

  Toni DobratToni DobratMuaj më parë
 • Super video vazhdoni Chuna

  Joni CanajJoni CanajMuaj më parë
 • Duam kengen e Erion Topestrafullarit 😂

  a kukaa kukaMuaj më parë
 • Selo trimi u bë selo t'hini😅

  ADI TRASHANIADI TRASHANIMuaj më parë
 • Jeni fantastis

  Eridjon AvdulajEridjon AvdulajMuaj më parë
 • pse nuk i shkojn zilet numrit te modit e hahahahhahahahhahahhahahahahaah

  NO NAMENO NAMEMuaj më parë
 • Bravo cuna, suksese

  Nikolla PNikolla PMuaj më parë
 • Shume e bukur! Po te Kenga vajze moj te zente covidi ska ze ; rishiheni cuna

  Arjona FerraArjona FerraMuaj më parë
 • Pse ska ze tek pjesa ku eshte videoklipi?

  Mariklen CelaMariklen CelaMuaj më parë
 • Pse ska audio haleja diskografike?

  Fatbardh PikaloshiFatbardh PikaloshiMuaj më parë
 • Pse nuk hapni Nje televizion.

  KrisildKrisildMuaj më parë
 • haahahahha jeni te medhenj loot

  Ardit ÇikaArdit ÇikaMuaj më parë
 • kjo kenga nuk ka audio

  Alb DesignAlb DesignMuaj më parë
 • Tag Te gjithe Mondave 😂😂😂

  Zyra E MekateveZyra E MekateveMuaj më parë
 • nuk degjohet kenga cuna

  IT punaIT punaMuaj më parë
 • E dua sesben ate " rrasja Mondit" ja vlen cdo qindark 😋😋

  Anna annaAnna annaMuaj më parë
 • Nuk ka audio te Erion tobestrafullari

  Mustafa AgaMustafa AgaMuaj më parë
 • Boni dhe naj horoskop

  Valentin BezatiValentin BezatiMuaj më parë
 • Duam ngop fails

  Ultras KukesiUltras KukesiMuaj më parë
 • Po se marr vesh pse shikohen me shum kto spektaklet e tjera te humorit ,jeni i vetmi program ne shqiperi qe beni humor te arrire.Vazhdoni keshtu dhe shpresoj te keni sa me shum mbeshtetje dhe audience.

  Vito MazrrekVito MazrrekMuaj më parë
 • Kenga e Erion tebestrafullarit eshte pa audio “pa ze“ nuk po e degjojm

  Tani TaniTani TaniMuaj më parë
  • Po

   Ador ThemeliAdor Themeli10 ditë më parë
  • Përmendi Covidinb

   Joni MirakaJoni Miraka28 ditë më parë
  • Ska paguar te drejtat e autorit 🤣

   Juljan LlambroJuljan LlambroMuaj më parë
  • Rpt po

   Abdulsamad SulimanAbdulsamad SulimanMuaj më parë
  • Po

   Gaming AlbaniaGaming AlbaniaMuaj më parë
 • Ore as te ju nuk degjoej ajo topestrafullari apo ka problem tlf im

  Kristi LlanajKristi LlanajMuaj më parë
 • Hahaaaa...sa i egër xhaja.

  GD KaciGD KaciMuaj më parë
 • Kenga pse pa ze

  Florin FerollariFlorin FerollariMuaj më parë
 • ahaahaha super emisjon

  Sidrit art-drwSidrit art-drwMuaj më parë
 • Kenga skishte ze megjithate super video

  dioni dhe shoketdioni dhe shoketMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣 me kujtoni “A.M.A.N. Ta Katharmata” jeni gjenial fare 🤣🤣🤣🤣

  SilvioSilvioMuaj më parë
 • Karkiva Shqip paska mar hak, ka heq zerin e kenges.

  Erjol MuhametiErjol MuhametiMuaj më parë
 • Legjenda jeni .... Po ska ze Karkiva si me e gjet me ze o boba 🤔🤔

  Mikel B.Mikel B.Muaj më parë
 • -Zë be.. -Bë ze 🤣🤣🤣

  Ester CarkanjiEster CarkanjiMuaj më parë
 • Beni ngop parashikmet

  Olsi AllaOlsi AllaMuaj më parë
 • Jeni me te miret

  Manuel XhaferriManuel XhaferriMuaj më parë
 • Jeni te medhej

  blendi shahajblendi shahajMuaj më parë
 • 9:27 ore i juaji ishte ai plaku😂apo ndonje i rruges ?

  NajoNajoMuaj më parë
 • Pse e keni hequr kengen te tajbestrafkullaja?

  Marius IljaziMarius IljaziMuaj më parë
 • Por kenga nuk kishte ze nje emision fantastik

  Besnik RamadanajBesnik RamadanajMuaj më parë
 • Ore, pse nuk me punojne bokset mua tek kenga e Topestrafullarit? Vetem zhurma e sustave te makines doegjohet. 😂😂😂😂

  ΣigmaΣigmaMuaj më parë
 • NE PJESA E KENGES NGA KARKIVA SHQIP NUK KA ZE ? JA U KA HEQ COPYRIGHTI ?

  ARBIOS Records & Beat Remix ProductionARBIOS Records & Beat Remix ProductionMuaj më parë
 • Dua te blej nji mondi te lutem 🤣🤣🤣

  inna kodheliinna kodheliMuaj më parë
 • Vetem mua me del kenga pa ze?

  RedKinG88RedKinG88Muaj më parë
  • Tani e pashe

   Gezim StrokaGezim Stroka29 ditë më parë
  • Jo sme del

   Gezim StrokaGezim Stroka29 ditë më parë
  • Mua me del

   Gezim StrokaGezim Stroka29 ditë më parë
 • Un nuk e degjova kengen nuk u degjonte

  Diamant SopajDiamant SopajMuaj më parë
 • Nuk ka zë te kënga “vajzë moj të zënt Covid”. ?

  Pimpin aint easyPimpin aint easyMuaj më parë
 • Hahahahahahah e kam kthyher disa here Duke pare tajbestrafullan.... Biond sy shkruar me syze dhe me ato mustakat hahahaha super performance duke ndjekur me vrap ate super goce aaahahahaahahah....respekte

  Toni DobratToni DobratMuaj më parë
 • Hellbanianz😂😂

  Fabjon BlogFabjon BlogMuaj më parë
 • Ngop-emisioni i humorit👏👏

  Ilirjan TashiIlirjan TashiMuaj më parë
 • Shqipet e marr 🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅

  Rei shqip TvRei shqip TvMuaj më parë
 • Jeni super 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😂😂😂te papareeee jeniiii

  mario danomario danoMuaj më parë
 • Lot te gjitha 🤣

  Enes LikajEnes LikajMuaj më parë
 • 20:19 Obobo tatimet😂😂

  5Gaming5GamingMuaj më parë
 • Jeni boba fareeee ❤️

  Law TheKidtvLaw TheKidtvMuaj më parë
 • Jeni te medhenj 💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅMuaj më parë
 • Mondi iku uji o te q... miun 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

  dorjeton cepeledorjeton cepeleMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  eDeDMuaj më parë
 • Ca Beni mi r jini jam Selo rezili beni prap me profesorin Selon

  Fabio MustafajFabio MustafajMuaj më parë
 • behet ndonj ulje per produktin rasja mondit

  Klaudio DervishbehajKlaudio DervishbehajMuaj më parë
 • Shqipet e marr😂😂

  Flori LyricsFlori LyricsMuaj më parë
 • Bukur cuna

  Erikoerik RodiErikoerik RodiMuaj më parë
 • Ishalla po u japin driten jeshile te na beni ndonji humor show ne ndonji TV po su Len ata moterqirat uqerit e Vjeter

  Artenis HysenbelliArtenis HysenbelliMuaj më parë
 • Super te dhjefsha portokalli edhe gjith ato te tjerat

  Artenis HysenbelliArtenis HysenbelliMuaj më parë
 • Jeni te mrekullueshëm faleminderit qe na beni me Qeshur....

  Alex MAlex MMuaj më parë
 • Shqipet e marr hahahahha

  Egzon HasanajEgzon HasanajMuaj më parë
 • Jeni me te miret

  Artenis HysenbelliArtenis HysenbelliMuaj më parë
 • Qr Ca bobe ishte ky plaku me rob shpie

  Mr BoyMr BoyMuaj më parë
 • Po plaku që u fut byçyk 🤣, " Edi Rama???" - Basha...Basha"🤣🤣🤣

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • Shum flm per te gjitha videiot. jeni super vazhdoni mos u ndalni nuk ka si ju.

  Ervis AnastasiErvis AnastasiMuaj më parë
 • Basha basha...hahahhahaha

  Eno PeshtanakuEno PeshtanakuMuaj më parë
 • Jeni te medhenj!Keep up the good work

  Noni NonNoni NonMuaj më parë