Elgit Doda - Thare (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗧𝗵𝗮𝗿𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Thare #Folé

Shkarko

Shikime
911,761

Komente

 • ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare

  Elgit DodaElgit DodaMuaj më parë
  • 👏👏👏

   Anonys AnonyAnonys Anony20 ditë më parë
  • Mungon kenga ne Apple music😟

   Sara BllikuSara BllikuMuaj më parë
  • 👌👌👌👌👌

   Real LoveeeReal LoveeeMuaj më parë
  • @Poxhani Fam foososo

   Ukshini BesnikUkshini BesnikMuaj më parë
 • nje talent i papare !!!!!

  Barber_selectBarber_select3 ditë më parë
 • I don't understand this lyric but I love song ..Voice very beautiful sad 😭😭😭.... ❤❤❤❤. So pain overloaded.. My 💕 heart And specially music🎶. Very very beautiful✨❤ heart link🔗.... Thank 🙏God... 😥😥😭😭

  pudhucherry Sathiyaraj sathiyamdiva26pudhucherry Sathiyaraj sathiyamdiva263 ditë më parë
 • TRANSLATION PLEASE😭

  Karen DiazKaren Diaz4 ditë më parë
 • ❤️😩

  nora leonoranora leonora10 ditë më parë
 • Hey i m from india... I don't no your language. But i like your all song .... Woow nice music ..... More Love you Elgit Doda larg.. I love you E.Doda

  Pritam DebPritam Deb14 ditë më parë
 • “Un të t’jetoj me zor.. me zor .. dua të t’shoh.. ti nuk je jo..”

  ermal pulaermal pula15 ditë më parë
 • Πολύ μελαγχολίκο. Είσαι τέλειος 💞💞💞💞

  Αλμπανα ΧικαιΑλμπανα Χικαι15 ditë më parë
 • Very nice addicted to Elgit doda listening from Tunisia 🇹🇳

  Fatma SayadiFatma Sayadi17 ditë më parë
 • Ehh 😞

  No NameNo Name17 ditë më parë
 • English lyrics please 🙏

  Jimmy HJJimmy HJ18 ditë më parë
 • Feeling deep ,,,,, sad

  Nabilla AmorNabilla Amor19 ditë më parë
 • إبداع وتطوير المواقع والمنتديات العربية

  6ixn9ne official6ixn9ne official19 ditë më parë
 • I don't know the language but the vibe oh man, I can feel every part of this video and song

  Muhi JMuhi J20 ditë më parë
  • Best you not understand the lyrics.. extremely touching and deeply depressing.. as you can tell from the clip, almost suicide like..

   ermal pulaermal pula16 ditë më parë
 • NO SIGAS BAJANDO SOLO AHI TAK TAKA

  ALEX JHERSON CHUQUIMANGO CHILONALEX JHERSON CHUQUIMANGO CHILON21 ditë më parë
 • Koj osh super kenge

  Emiljan MurriziEmiljan Murrizi22 ditë më parë
 • Bravoooo ktu ke kto vargje gjen veten 😘🙏🙏

  Adelina XhocukaAdelina Xhocuka22 ditë më parë
 • Kenget e tua jane kaq te bukura ,bravo ❤👊👍

  Eda KumbullaEda Kumbulla24 ditë më parë
 • Stay strong something good is coming for you!

  Jasmina DalipiJasmina Dalipi26 ditë më parë
 • Ke prek shpirtrat e vrame o bylbyl

  Ladia OswaldLadia Oswald26 ditë më parë
 • 🥺🥺

  Fjora MedulajFjora Medulaj26 ditë më parë
 • 😥💔👍🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana HaydeyMuaj më parë
 • 💔💔💔

  Zicaffy KarlZicaffy KarlMuaj më parë
 • 👏

  Mihaela EllaMihaela EllaMuaj më parë
 • Super kenge..

  Besiana GjokaBesiana GjokaMuaj më parë
 • 😭

  Nika XNika XMuaj më parë
 • Hermosa canción y muy hermosa voz. ¡Me encanta!😇 No entiendo lo que dice en español, pero igual es muy profunda.😉

  more Alemore AleMuaj më parë
 • na rrenqethe me kete video super 👍👍👍

  abi tashiabi tashiMuaj më parë
 • Ktu e gjej veten, shpresoj t’me gjesh edhe ti mua mes ktyre komenteve...💔

  Klevian ShahiniKlevian ShahiniMuaj më parë
  • @Rovena Arapi jo gjate dites..

   Klevian ShahiniKlevian Shahini2 ditë më parë
  • dont be sad

   Rovena ArapiRovena Arapi2 ditë më parë
 • Amore mio ti amo 😘

  Bleri IdaBleri IdaMuaj më parë
 • alnick.info/throw/yJvddoGnmHJqpq8/video.html

  Kidaime 2021Kidaime 2021Muaj më parë
 • Kenge shum e bukur.. respekt

  Chippi BallazhiChippi BallazhiMuaj më parë
 • Per ke esht dedikim ?

  Fjona ShahoFjona ShahoMuaj më parë
 • Shjm prekse si kenge dhe super vidjo

  Jona PatraJona PatraMuaj më parë
 • SUPER

  Laser PhotoLaser PhotoMuaj më parë
 • Amazing Singer. Love you Elgit..

  Kozeta SefaKozeta SefaMuaj më parë
 • Super bro!!!! 👐

  tuhin senguptatuhin senguptaMuaj më parë
  • Super keng bravo 🙌🙌🙌

   Rock girlRock girlMuaj më parë
 • I love all of your songs.You are so talented.Congrats!

  Areti TuraniAreti TuraniMuaj më parë
  • Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

   Rock girlRock girlMuaj më parë
 • Super kenge bravo Elgid Doda kengetari im i preferuar ❤❤❤❤❤💓💓💓❤❤❤💘💘💘

  Endri Era LlangoziEndri Era LlangoziMuaj më parë
 • Oooooo zot na hape plaget ,,,tekst sh i bukur 😍

  Marianna NelaMarianna NelaMuaj më parë
 • the bes elgiti je i papar plako

  Mateo korcMateo korcMuaj më parë
 • 🇲🇦❤️🇦🇱

  Mariam Ksh06Mariam Ksh06Muaj më parë
 • 👀

  Izabela BashaIzabela BashaMuaj më parë
 • 💣🔝💣🔝👏🏻👉👑👈⭐️♥️

  po nipo niMuaj më parë
 • Je mbreti i muzikes . Flor mumajesi dhe si ti nuk vijn me nket estrad

  Rock girlRock girlMuaj më parë
 • 🥋

  Joker BJoker BMuaj më parë
  • O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

   Rock girlRock girlMuaj më parë
 • Fantastic 👏

  Kristina AKristina AMuaj më parë
 • bravooo

  servis universalservis universalMuaj më parë
 • Grande elgit ..! Super vlla..

  Liri MokuLiri MokuMuaj më parë
 • Wow 😱 Ta prek shpirtit 😌

  Alexa Ema DevaAlexa Ema DevaMuaj më parë
 • Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

  Ornela BreguOrnela BreguMuaj më parë
 • Super keng bravo 🙌🙌🙌

  Oljan SefaOljan SefaMuaj më parë
 • Bravo super keng 😘😘😘

  Anna DoukaAnna DoukaMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  Siti ZarianaSiti ZarianaMuaj më parë
 • mach ein lied mit flori M. das würde sich mega anhöten mit euren stimmen 😍

  Sam SannySam SannyMuaj më parë
 • Uuueee c'kengeee 🥵🥵🔥🔥

  FABIOO EPOKAFABIOO EPOKAMuaj më parë
 • Big Like Për Ktt Këng :V

  eioshen boboieioshen boboiMuaj më parë
 • Ajo qe shkon nuk kthehet kur 😭😭😭😭😭

  dj- bigi Albaniadj- bigi AlbaniaMuaj më parë
  • Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

   eioshen boboieioshen boboiMuaj më parë
 • Big Like Për Ktt Këng :V

  dcoog anmldcoog anmlMuaj më parë
 • Superr kangg 🎶🤍🎶

  Bessa FeriziBessa FeriziMuaj më parë
 • O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

  Goranski VeVoGoranski VeVoMuaj më parë
 • Dëgjova dikur këngëtarin tek e ulëret dhimbjen (Child in time) dhe sot, këngëtarin që e belbëzon. Më la pa fjalë...dhe pa mësim. Replay gjithë ditën, e cila do të bëhet muaj, e sigurtë.

  Monar AmMonar AmMuaj më parë
 • ❤❤❤❤❤

  SHORENA CHUBINIDZESHORENA CHUBINIDZEMuaj më parë
 • Super

  Vojsava KajoVojsava KajoMuaj më parë
 • Super 💓💓

  Stefania stefaniaStefania stefaniaMuaj më parë
 • Like kush e kaluar kete situat!😢😢

  alien landed on earth alien landed on earthalien landed on earth alien landed on earthMuaj më parë
 • bravo elgitttt

  Dyli LleshiDyli LleshiMuaj më parë
 • Mer pjes te kenga magjike se esht nje keng e ndjer dhe patjeter e ke te fituar cmimin .

  Nisa HysaNisa HysaMuaj më parë
 • Super 👌👌🙏🙏

  marina sinanajmarina sinanajMuaj më parë
 • Vk

  Redi AmsterdamRedi AmsterdamMuaj më parë
 • Na kujton histori shume prekse 😥

  Gabriel VrapiGabriel VrapiMuaj më parë
 • Pięknie spiewasz . Naprawdę bravo .Pozdrawiam z Polski .👏😊😉

  Monika MajewskaMonika MajewskaMuaj më parë
 • Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

  Anja JollaAnja JollaMuaj më parë
 • Po këndon sikur sa je zgjuar nga gjumi elgit. Nuk të shkon as ky rol....

  Ermira ErmiraErmira ErmiraMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥

  Dijellza ZyberiDijellza ZyberiMuaj më parë
 • Shumë keng e varfër ... ...pa ngjyra .keng bardh e zi...😞

  Ervin HeqimajErvin HeqimajMuaj më parë
 • 🥺

  Sonilaa MucaaSonilaa MucaaMuaj më parë
 • Kenge e mrekullueshme....edhe sidomos njerezve qe e kane humbur lirin edhe ndodhen neper burgje......

  Klement NushajKlement NushajMuaj më parë
 • Je krenari ne hite te uroj sa me shum suksese. Kush nga ju me ben subscribe e falenderoj

  I Love You AlbaniaI Love You AlbaniaMuaj më parë
 • Hey miq kush nga ju e ve doren ne zemer dhe me ben subscribe zoti e ruajt

  I Love You AlbaniaI Love You AlbaniaMuaj më parë
 • Can someone translate some lyrics or tell me what's the song about? Thank you 😁

  andreea radesandreea radesMuaj më parë
  • The clip and lyrics describe the feeling when you are lost,suffer too much because of a failed and painful past love experience. He says i loved you too much,my other half was with you,i can't forgive myself.

   Real MadridReal MadridMuaj më parë
 • Sa me fat ata qe dhane e moren dashuri , e sa te mjere e te pafat ata qe dashurin se njohen....

  DebianDebianMuaj më parë
  • Vk mor shok sduhet te varemi nkto karlliqe

   Lenxhi XxxtentacionLenxhi Xxxtentacion19 ditë më parë
  • Vertet sa te pafat ata qe e refuzuan dhe nuk e njohen dot dashurine..

   Fatma AliajFatma AliajMuaj më parë
 • 😢e kam then ky njeri esht krijuar per te ber muzik vertet rrenqethese 😍

  Agnesa annaAgnesa annaMuaj më parë
 • 💣

  Armela HasiArmela HasiMuaj më parë
 • sa prekse 🥺

  Ariela IbiAriela IbiMuaj më parë
 • Fantastico ✋✋💪💪❤❤❤

  TheKristinemarkuTheKristinemarkuMuaj më parë
 • Cdo kenge e jotja eshte perle nuk kam fjale 🥺 me renqethe ❤

  Maria MarulkaMaria MarulkaMuaj më parë
 • Ze brilant

  Rovena DervishiRovena DervishiMuaj më parë
 • 😔😔😔

  Rambo0012Rambo0012Muaj më parë
 • 😢

  Lucas PereiraLucas PereiraMuaj më parë
 • 🥺🤍

  Aldona QerimajAldona QerimajMuaj më parë
 • Me i miri per balada super kemg suksese elgit✌🏻✌🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻😘

  Ersa ErsaErsa ErsaMuaj më parë
 • in love with this video :)

  Mira MarianaMira MarianaMuaj më parë
 • ❤❤❤

  Adriana Ramona SanduAdriana Ramona SanduMuaj më parë
 • 👍👍👍👍

  Claudio Rs7Claudio Rs7Muaj më parë
 • Jonny -Аллея Russia version

  Imuk AsimovaImuk AsimovaMuaj më parë
 • Elgid doda💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤thare💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaMuaj më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaMuaj më parë
 • 1💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💘💖💝💗❤❤💔💔

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaMuaj më parë
 • Cdo kenge e jotja esht plot ndjenje 😕😘

  Paola DakaPaola DakaMuaj më parë