Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Shkarko

Shikime
3,646,575

Komente

 • Ta kap mamin

  Aleksi EshjaAleksi EshjaDitë më parë
 • Te qifsha mami

  Aleksi EshjaAleksi EshjaDitë më parë
 • 💯🍾🍾🍾🍾

  Gazi HasulaGazi HasulaDitë më parë
 • valla kete keng vetem relpay e bej 100 k ndoshta vetem prej meje i ka

  Nezir AsaniNezir Asani2 ditë më parë
 • osht zani i nenes

  luli luljetaluli luljeta3 ditë më parë
 • bravo

  Sula BossiSula Bossi3 ditë më parë
 • Kjo eshte nje nga kenget me me kuptim qe rinia shqiptare duhet ta digjoj me vemendje

  Bledi FeneriBledi Feneri3 ditë më parë
 • 😭😭😭😭

  Vlore VloreVlore Vlore5 ditë më parë
 • Nuk shtirem po te kerkoj ndime si vllau vllaut!!

  Albert VataAlbert Vata5 ditë më parë
 • Ke shpirt te madh o patriot po pate munci me ndimo 1😔

  Albert VataAlbert Vata5 ditë më parë
 • 😔

  Albert VataAlbert Vata5 ditë më parë
 • Zoti qofte me ne

  Albert VataAlbert Vata5 ditë më parë
 • Po pate munci

  Albert VataAlbert Vata5 ditë më parë
 • Ta kerkoj ket ndime o patriot!!

  Albert VataAlbert Vata5 ditë më parë
 • Stresi shoku ime se je vlla te lutem me ndimo me I shok QE ka ra mrena ne Italy ?

  Albert VataAlbert Vata5 ditë më parë
 • King je o stres mos te haje karin per kerkan

  Albion AvdiaAlbion Avdia5 ditë më parë
 • Bravo streso dhe gentinjo Ne duam keto kenge dhe jo dissa, pse me shajt reperat e tjere??? Gjithsekush nga karrieren e tij.. jemi te gjithe shqiptar dhe duhet me ruajt njeri-tjetrin.... Respekte

  Eriseld BreguEriseld Bregu5 ditë më parë
 • Super keng qe te dy ✊✊🔥🔥fantastiken bravo 🙌 ❤️🇦🇱❤️

  Super MarioSuper Mario6 ditë më parë
 • Tridhjet e sa vite djali edhe thot "prej gabime mesoj" interesante

  Niko GjergjvatajNiko Gjergjvataj6 ditë më parë
 • Jeg skal

  tralala tralalatralala tralala7 ditë më parë
 • Fatter ikke så meget men arbejder på det vi ses lille ven 😂

  tralala tralalatralala tralala7 ditë më parë
 • 💋😘❤

  Shkurtesa ShkurtesaShkurtesa Shkurtesa7 ditë më parë
 • Se asnje her nuk mbizoteroj te ne e verteta Te rujt zoti big like nga bilbao shok

  Fany RovFany Rov7 ditë më parë
 • Klodjan Rasha 🙏🙏🙏❤️❤️😭😭😭

  ST BRUDAST BRUDA9 ditë më parë
 • Gentinjo esht njeri ndaj met mirve

  Hashim ThaqiHashim Thaqi9 ditë më parë
 • Nena ime vdeku😒😔😣

  Hajrije MuzliukajHajrije Muzliukaj10 ditë më parë
  • Ngushellime🙏

   eduart Hysieduart Hysi8 ditë më parë
 • Super keng suksese ❤

  Ashkim GjeloshiAshkim Gjeloshi10 ditë më parë
 • Muzika qe e ngoj 10her ndit😍💪

  Senad mobileSenad mobile10 ditë më parë
 • Ju lumt ka koh Qe skam degju dicka te mir si kjo

  Vigan RasimiVigan Rasimi10 ditë më parë
 • U cfar kenge na emocionoi rrespekte Arkimed super tekst ba ka marr malli per nenen, ngelem ne kurbet vetem😢 💔

  Malta 01Malta 0111 ditë më parë
 • Hallall qe ke mendu o stres se rama esht rrot kari

  Flavio AlldervishiFlavio Alldervishi11 ditë më parë
 • Si un 😒😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

  Reshmiko BakuReshmiko Baku12 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

   Reshmiko BakuReshmiko Baku12 ditë më parë
 • 😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢

  Reshmiko BakuReshmiko Baku12 ditë më parë
 • Stresi ke shum te drejt 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😊😊😊😊😊😊😊😊😊😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼🤟

  Reshmiko BakuReshmiko Baku12 ditë më parë
 • Superrrrrrrr

  Naseebullah MohammadiNaseebullah Mohammadi13 ditë më parë
 • $👑

  Elsa L3!u!Elsa L3!u!13 ditë më parë
 • Sa like behen per nenen💜

  stiven Stiven_631stiven Stiven_63114 ditë më parë
 • like kush i peldeu pjesa e stresit

  Orgito KacaOrgito Kaca14 ditë më parë
 • Klodian rasha

  Distian RapajDistian Rapaj14 ditë më parë
 • Du er så ond , 😂

  tralala tralalatralala tralala15 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respects!!!!!!!!!

  Sebastian SharkaSebastian Sharka15 ditë më parë
 • Sa like shkojne per nenen 👇

  Rei GamingRei Gaming15 ditë më parë
 • vllaqko

  gangster me temelgangster me temel15 ditë më parë
 • Daniel ENDDaniel END15 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1 stresi 1💎💎💙💙💚💚❤❤💔💖💝💗❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa15 ditë më parë
 • Kenge vk

  Matteo DevittoMatteo Devitto16 ditë më parë
 • sa like shkojn per kete keng👇🤘

  FF STRESI 77FF STRESI 7716 ditë më parë
 • WHY DO ALBAINIANZ JUST STEal someone elses flow and rythm ?

  undecidedundecided17 ditë më parë
 • Nice song

  Albert VataAlbert Vata17 ditë më parë
 • Great song

  WORLD VIDEO ON CCTVWORLD VIDEO ON CCTV17 ditë më parë
 • Pushofsh ne paqe Klodian Rasha 😟😟

  Aleks LleshiAleks Lleshi17 ditë më parë
 • .👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  Luan IdrizajLuan Idrizaj18 ditë më parë
 • 🔥

  aurel hykaaurel hyka19 ditë më parë
 • stresi be nje kenge me emrin tim e kam emrin arjol

  Lani DredhaLani Dredha20 ditë më parë
 • Bravo @stresi per Kete Kenge

  Ronaldo salceniRonaldo salceni21 ditë më parë
 • E dua nenen ❤❤❤❤

  Gezimi XhepiGezimi Xhepi21 ditë më parë
 • ❤️

  LADALADA23 ditë më parë
 • No clicking

  David HAJDARAJDavid HAJDARAJ24 ditë më parë
 • Sjcus ťisbo udvid o ieviw uev kwviw ie oweboevjw Ejowvweji Sjisvj Sbjsvjsgu eioecje Ebiebje ejowhoe bb eioe

  sa sasa sa25 ditë më parë
 • Duci ivy i sos jsioe js i ie ob siv so jr ieb jie Joevi Skhoso jyic jowbisnosnobdji Gdigisvi dioev uevue i

  sa sasa sa25 ditë më parë
 • Socus

  sa sasa sa25 ditë më parë
 • Si iei ieiuw u sixuw

  sa sasa sa25 ditë më parë
 • R.l.P 🥺♥️♥️🇦🇱

  Leone 014Leone 01425 ditë më parë
 • Pin for your fanss ,♥️

  xhemi bicakuxhemi bicaku26 ditë më parë
 • 3M🔥👑

  1124 21141124 211427 ditë më parë
 • Te krejt ata qe pi keshin Ushtart deken per atdhen e juj dhe e thajten Zëmren e nones dhe ju nuk ja dini vleren

  Rem EntertaimentRem Entertaiment28 ditë më parë
 • Uqifsh o kar

  Erviol PutroErviol Putro28 ditë më parë
 • 🥰🥰😍❤❤❤❤dtresit

  Evisa ShtepenjaEvisa Shtepenja28 ditë më parë
  • Stresit

   Evisa ShtepenjaEvisa Shtepenja28 ditë më parë
 • Jeta ime me probleme spo di ka me çu po jeta mka deshmu kerkujna njet me i besa

  Taku SulaTaku Sula29 ditë më parë
 • Kujt i keba diss ma kthe mu izit

  Izi BuzhaniIzi Buzhani29 ditë më parë
 • King

  Renis KeciRenis Keci29 ditë më parë
 • NONA I MUZIKES STRESI

  Gjendi ShehuGjendi ShehuMuaj më parë
 • 💯💯💯💯💥💥

  Andi KociAndi KociMuaj më parë
 • Sa like bohen per nones. 👇

  sabinasabinaMuaj më parë
  • @LOREDANA ciao

   sabinasabinaMuaj më parë
  • @LOREDANA ok po une dije e kom shkrujt

   sabinasabinaMuaj më parë
  • Kam marr 323 like🥰

   LOREDANALOREDANAMuaj më parë
  • Edhe un e kam shkur ni koment

   LOREDANALOREDANAMuaj më parë
  • Sabina

   LOREDANALOREDANAMuaj më parë
 • Shkon i han karin nooizyt per pak fam Ja ne qfar niveli ke ra o ropqim

  ILLYRIAN WarriorILLYRIAN WarriorMuaj më parë
 • stresu

  Erli LociErli LociMuaj më parë
 • bravo

  Erli LociErli LociMuaj më parë
 • 😭😭😭😭😭😭

  Erli LociErli LociMuaj më parë
 • 😭R.I.P KLODIAN RASHA 😭

  444.AND1444.AND1Muaj më parë
 • ❤️❤️❤️Deri ndhe bbf4life

  Naim BerishaNaim BerishaMuaj më parë
 • tekstin njk a bon

  Nisii425Nisii425Muaj më parë
 • Si ma munsi vetem 2,8 million views

  shqiperia Nena imeshqiperia Nena imeMuaj më parë
 • Life Is Good ,kenge e mire ,zduhet me u dorzu .

  Afet isenAfet isenMuaj më parë
 • 🎭🙏🏻

  Romina RRomina RMuaj më parë
 • 👑

  medina dinamedina dinaMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  amir limaniamir limaniMuaj më parë
 • Bigg Stressi

  FOLOFOLOMuaj më parë
 • Shum e fort💯👑❤❤

  1124 21141124 2114Muaj më parë
 • Disslikes should be tested for COVID 19, cuz they have no taste.

  Elsuida MElsuida MMuaj më parë
 • Hallall buka nanes

  Genci BenjaGenci BenjaMuaj më parë
 • KLD Rasha

  Emiljano AhmetiEmiljano AhmetiMuaj më parë
 • KLODJAN RASHA R.I.P

  free firefree fireMuaj më parë
 • 1:01😞

  Fauna E ensaritFauna E ensaritMuaj më parë
 • respect from Romania

  AgresAgresMuaj më parë
 • Sa like shkojn per nenat

  Florian BackaFlorian BackaMuaj më parë
 • Kenga qe me pelqen nga stresi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Allahu i rujt Nenat tona ne cdo moment🙏🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤❤❤😘😘😇😍😍😍😍😍😇😇😘 Sa like behen per MBRETERESHAT TONA ?? TE DUA MAM❤

  •KLEA••KLEA•Muaj më parë
  • Te lumt goja klea .respekte.nga cunat e tirones

   Guess GuessGuess Guess24 ditë më parë
 • Po ik o shoku se sje per keng ti ndro sport shoku

  Best ThingsBest ThingsMuaj më parë
 • Bravo arkimed e ke qa ket keng suksese dhe vullnet pac ne jet 🇦🇱♥️

  Gerald ZakaGerald ZakaMuaj më parë
 • 🇬🇷+🇦🇱❤❤❤❤

  Domna KazantzoglouDomna KazantzoglouMuaj më parë
 • Bravo stres je cun me zemer te madhe...Respekte vlla!

  Toti RinaToti RinaMuaj më parë