Konkurentja shperthen ne lot, akuza dhe kunderakuza me jurine ne Style Star, 7 Maj 2021

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: alnick.info

Shkarko

Shikime
229,838

Komente

 • Ti kosovarja qe je te juria meso me fol shqip oj e perveluar

  sidorela brosidorela bro3 orë më parë
 • Kjo Donika qe as qe po e njoh kush eshte. Aty qenka ulur per te ofenduar e jo per te gjykuar!

  Gresa Ukhaxhaj - Elev Vuxenutbildningen KarlskronaGresa Ukhaxhaj - Elev Vuxenutbildningen Karlskrona3 ditë më parë
 • Kto juria ktu sdin te vishen per vete jo me te gjykojne kto.Kjo kosovarja zemer nje palo dizajnere je qe inspirohesh nga American celebrities por nje imitim jashtezakonisht i dobet.Pastaj mund te jesh “dizajnere “ edhe ul kto te tjeret vetem qe sjan aty ku je ti por komentet e tua ste bejne njeri.Entitled brat thon amerikanet qe kopjon kjo dobesisht.Shko stilo taynen se vulgare eshte nga koka tek kembet si ti. 🙄

  Ema’ ShEma’ Sh8 ditë më parë
 • E para veshja e Violës ishte shumë e bukur dhe e përshtatshme me temën. E dyta Boriana kishte veshur tyl me body poshtë, pjesën e pasme e kishte të ekspozuar dhe mori vendin e parë kurse Violën e masakruan. E treta Donika, je mirë? Si skandalizohesh nga Viola kur uhhhhhhhh e pe veten në pasqyrë ça ke veshur pa pasur fare temë lingerie?

  Bora JonuziBora Jonuzi9 ditë më parë
 • U

  Selina UkajSelina Ukaj10 ditë më parë
 • Niko shume ironik..por edhe keto gocat nuk dine te pranojne kritika..sa per mua vete stil nuk ka aty..

  Eli AlEli Al10 ditë më parë
 • Po pra kjo donika vetem autovleresim..nuk la vend qe ta vleresonin te tjeret..

  Eli AlEli Al10 ditë më parë
 • Kjo kosovrja qenka fiks vari lesht

  Sergio QoshkuSergio Qoshku17 ditë më parë
 • Un do jap noten sot per Edukaten e Donikes 0 ( LOP E GJALL)

  E ME M17 ditë më parë
 • Kiara yll qe shkelqen te duamm per pozitivitetin qe kee 💗💗💗🎀🎀🎀🎀🎀

  E ME M17 ditë më parë
 • Donika cje vesh sikur po punon ne cirk....në qoftese nuk te pelqen dicka shprehe me mire...ishte ashiqare that you are hating on Viola, vetem nga menyra si u shpreve ...girl please, ur not all that

  Stella BoshnjakuStella Boshnjaku17 ditë më parë
 • DONIKA SA E SHEMTUAR QE QENKE MOJ VAJZ, TE RROFTE FYTYRA POR KE NJE SHPIRT E ZEMER TE ZI. Bravo Viola 'JURIA DUHET TE GJEJ FJALET'. Donika e shpifur kaq.

  Nensi RustemiNensi Rustemi17 ditë më parë
 • Ti je att e un jam ktu. O zot i madh cfar jurie egoiste dhe te pa ditur. Donika, ama je tregu e dh|me koke edhe ti.

  Carnews MagazineCarnews Magazine18 ditë më parë
 • Kjo prosti e mban veten per stiliste😱🤮🤫🤐

  Ervin KuqiErvin Kuqi19 ditë më parë
 • Ket Doniken e kisha ngre zhag deri ne prishtin turp te keshe moj femer e poshter ne tv ta uleshe nje femer turp gjdo dit reklamon vullgarizer neper spotet e kentarve tone pp ashtu turp edhe kushe ta dha mundsin me qen ti moj Donika ne tv kur ka shum dizajner qe e meritojm ate vend

  Sheherzade SylejmaniSheherzade Sylejmani19 ditë më parë
 • Shoh ne Netflix "The Next In Fashion" pastaj hap kte gjene edhe vjen pyetja... Pse dreqin linda ne Shqiperi ?! 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😱

  Elisonia SuliElisonia Suli20 ditë më parë
 • Personalisht nuk njoh as nje nga juristet. Po gjykoj juristet, Donika kare, Nikolaqi rrot dhe Miranda (Miranda e ka emrin?) garipe.

  ppl needppl need21 ditë më parë
 • Viola sje askushi ti Te na perqeshesh se qysh ne flasim Dhe sa i perket donikes mendoj qe foli jo mire mirpo As mua Si dizajnere e ardhshme skishte as nji pik lidhje me temen Sepse ne po bejm shkolle Dhe kto qe bejn sikur din nuk e di dmth t merr

  love lovelove love21 ditë më parë
 • 100 kile varse nqaf miranda 😂😂

  Yasmin LoveYasmin Love21 ditë më parë
 • po pse nuk iku ajo laurela qe heren tj mos e penalizonte konkurenten e re

  Yasmin LoveYasmin Love21 ditë më parë
 • Donika te qift derri robt praaa buc

  Ladi SejdiniLadi Sejdini21 ditë më parë
 • Donika po kritikom pa lidhje Jam 100% e sigurt qe nuk paske fare lidhje per veshje e ktyre vajzave edhe gjuha jote shqype esht shum e ulet sikur mos me pas kokrre shkolle si katunare flet. Edhe Kurr nuk te paska m pa ty kush hamamı je ti moj

  Shyhrete MuharremiShyhrete Muharremi22 ditë më parë
 • Donika e ka gabim qka the thjest i vjen inati se ska guximin si viola

  arbnoraaa berishaarbnoraaa berisha22 ditë më parë
 • WTF ca eshte kjo Donika la nam gjykon te tjret dhe vet eshte veshur si.......

  Franceska ShehuFranceska Shehu23 ditë më parë
 • ca esht kjo donika sja ka iden fare kultures , si e ofendon tjetren

  fariola sulejmanifariola sulejmani24 ditë më parë
 • kush o kjo donika allahileee na nks edhe nuk e njohim qa pja rritni morrin ksaj 🙄 kjo veq ofendime po jepp

  Aurela KryeziuAurela Kryeziu24 ditë më parë
 • 🇽🇰♥️

  valmire qerimivalmire qerimi25 ditë më parë
 • TE LUMTE VJOLA QE JA MBLODHE KSAJ DEBILES QYSH E THE DHE TI I KE RENE NE SY SKA RENDESI PER KEQ APO PER MIRE

  Tereza VrapiTereza Vrapi25 ditë më parë
 • O donika u dhjefsh kur u be surrati jote te kritikoj qe me je bere si ato furcat ngjyra ngjyra qe merr plhurat . Po per strip je ti moj nga kemba deri tek llastiku i flokeve . Trape

  Zil 12Zil 1225 ditë më parë
 • Donika veq cicat qe i ka tmira se per gjona tjera as sma levrit hiq sepse a bullicat e vaktit qe ishin para shume viteve sjan si donika sepse aty per kete eshte tema dhe nuke mundet te jete kaq vulgare ne komente ku degjeneroje deri ne ofendime ja pra mbaje ofendimet DONIKA pshursha qe sdi as te pshuresh e jo ti te veshesh dike

  Mamer mamerMamer mamer25 ditë më parë
 • Donika shume e mire , shpresoj te vije prap .

  Marte MacajMarte Macaj25 ditë më parë
 • Kur flet kjo Donika qe eshte vesh si James Charles ne Coachella nuk e di dmth, prandaj u vishkan te gjithe kengetaret shqiptare si ai.

  alter egoalter ego25 ditë më parë
 • Donika duhet me qene cdo here ne emision,eshte pak e bezdisshme por e thot ate realen per vajzat

  vali.mvali.m26 ditë më parë
 • kjo donika edhe kno pse a vesh pi douet vetja a bash kurv kjo pe gjykon dikan pa pa pa

  Ganimete 1Ganimete 127 ditë më parë
 • Kjo Donika mere me lëng se mishi u mbarua 😂😂😂 ka dal ne tv sdin me lidh dy fjal niveli iteligjences -1 sic dha dhe Voten 👍

  GilaGila27 ditë më parë
 • Zeri i donikes me duket si zeri I Elita Rudi

  amina asllaniamina asllani28 ditë më parë
 • O Vjola, ste gjykoi njeri se u zhveshe. Te gjykoi se ishe totalisht vulgare ne zhveshjen tende. Viktimizime kot.

  Sara PSara P28 ditë më parë
 • Jam vet nga Kosova edhe u gezova shum kur e pash ne juri po me ket vajzen tone me keto sjellje qe jep kshill aty qe u bo e famshme nga Tayna per bese me vjen keq sa arrogante sa femer idiote e pa kultur u shfaq,sdi skom skom fjalllll ma ka qu tugin pyfff injorante.

  Maggi OMaggi O28 ditë më parë
 • turp mos e ftoni me Doniken tmerrr si e ben dike mu ndje keq idiote femer turp Donika Loci ,Dizajnere e deshtumeeee

  Ina krasniIna krasni29 ditë më parë
 • Tmerrr oj Donika femen ma tpa sjellshme moti skom pa, bonu ma e but kur tfol jo kaq negative🤢

  Ina krasniIna krasni29 ditë më parë
 • Per mua me duket se jyria jystifokohet me kto goca injorante. Mir qe nuk din te fishen mir po edhe i kundervihen jyris pà te drejt. Nuk jeni aty per ty zen me jyrin jeni aty per te mesuar nga keshillat qe ato ju japin. Tme therrasin mua àty si jyri nuk hymbas kohen time me goca te tilla nuk ja vlen. Jan shum te egra

  migena Shemellarimigena Shemellari29 ditë më parë
 • Kjo Donika me at vlersim qe e beri mendova qe po ja bente vetes hahhaha te veshura njesoj ishin te dyja

  Annu AnuuAnnu Anuu29 ditë më parë
 • Qa gjykime koti po ajo me ato bizhuteri ne qafe juristja qa po ben ka hapur dygjan zingjiresh ne qafe?

  Eleonora hoxha LolaaahoxhaEleonora hoxha Lolaaahoxha29 ditë më parë
 • Donika je nje zero! Turp!

  Beauty TipsBeauty TipsMuaj më parë
 • Ky niko shum idot bash me ket dhelpren e bardh që qeshin edhe pse jam e kosovës ti moj dhelper mos e gjykoni një stiliste në hapat e par ne at menyr aq vullgare 😞

  Xhani XhaniXhani XhaniMuaj më parë
 • Tani e kuptoj pse Tayna vishet perher si katunare 😂😂

  Vanessa MartiniVanessa MartiniMuaj më parë
  • Vec tayna q svishet si katunare mo ja fusni kot

   NN3 ditë më parë
  • Fiks😂😂

   Eli AlEli Al10 ditë më parë
 • Ky niko me duket ma ka fut ksaj donikes qe i djeg per kte bagjellon e kosov qe japin p. Per pk fame

  Toni XhemaliToni XhemaliMuaj më parë
 • Donika shume pa edukate u tregove.Pavaresisht stilit te vajzes dhe mua nuk me pelqen,por komunikimi nga ana jote eshte 0 Zhgenjyese qe je pjese e jurise.

  Esmeralda RamaEsmeralda RamaMuaj më parë
 • Hallall donika se aty ski ardh per mbeshtetje po per gjykim e vleresim . Se shqiptart keshtu duke ua bo rrafsh kan mbet ku kan mbet . Kush nuk i pranon kritikat te lere emisjonin se kjo viola a ba si sindi i perputhen

  DeealboDeealboMuaj më parë
 • Shumica femrave shqiperi e Kan stilin vulgar Sie strip club ose prostetuta. Kjo esht Fakt dhe realitet. Me vjen keq pse vishin ashtu mendoj se Kan komplexe vetem me gjet ni burr te gabuar. Se Ata burra se pranon ksi femra me ket Stil vetem shfrytzojn femrat sexualisht. Me keqardhje. Por po shihet e dexhohet.

  Lana's BackweltLana's BackweltMuaj më parë
 • *Viola pse qan per zhgarravinen me emrin DONIKA?Meso te flasesh shqip DONIKA*

  Genève SuisseGenève SuisseMuaj më parë
  • Donika flete me nendialekt gege nga Peja, me mire se disa aty qe po perdorin barbarizma grek etk etj

   Ariana GjinaliAriana GjinaliMuaj më parë
 • Kjo alda esht fiks si ato macet kur i krehin bishtin. Di kjo femer te pranoje dhe kritikat? Veshja e saj fiks sikur esht zgjuar nga gjumi ne nje mengjes te fresket dhe ka hedhur kimonon lart. Nderkoh kjo cdo kritike e kthen me kunderkritike te tipit “Keshtu esht stili im” “Un jam wow”. Mblidh mendjen se ka aty vajza qe bejn jo vetem veshje spektakolare por kane dhe sjelljen e denje. Grua llastice dhe arrogante.

  Sunny FlowerSunny FlowerMuaj më parë
 • Femra me vulgare se kosovaret nuk ka se shef veten si eshte 🤢

  Ari SüssAri SüssMuaj më parë
 • Donika qenka vesh per vete si bordello

  Romina Romi11Romina Romi11Muaj më parë
 • Jan ul 3 juri shurramana/e qe emrin e vet sdin me e shkrujt, pa pik respekti nuk din se si te sillen në televizion,dhe te japin mend te ofendojn ! Se vendojn gishtin nga vetja ta shofin çar flliqesirash jan ! Programi, prezantusja, Juria e keni -0.

  besijan besibesijan besiMuaj më parë
 • Miranda ngjan me Jasminen tek perputhen

  Aida GAida GMuaj më parë
 • Miranda si me ken fatorino autobuzi

  Aida GAida GMuaj më parë
 • Ahhh mi Kiara, po ja pse sduhen bere prezantuese cdo lloj robi nga instagrami. Ske piken e profesionalizmit. Qe nga menyra si prezanton, qe te menyra si i drejtohesh jurise dhe konkurenteve here pas here pa piken e edukates. Shume keq.

  Sara PSara PMuaj më parë
 • Juri me e poshter kurr nuk kam pa qe i fyen me fjal kandidatet per mendimin tim ket juri e kisha hequr qafe per -1 minut te turpshem jeni juria shkoni ruani buallicat

  Tigri TigriTigri TigriMuaj më parë
 • Si mundohet Donika te flasë me Kultur po ja futt kottt si nuk di të Flasë ashtu kopja e Taynes turp të vijë kshtuqeee Miranda është Queen$$$

  Miranda KosovoMiranda KosovoMuaj më parë
 • Keshtu kemi per te ngel ne me ketr matelitet ala eehh

  Henki DediaHenki DediaMuaj më parë
 • Viola nje yll i vertet keshtu vazhdo zemer suksese

  Henki DediaHenki DediaMuaj më parë
 • Ajo Donika qenka mbush me mllef diku tjeter dhe ja shfaqi asaj goces, Pa pik turpi me ato fjal

  Moni.sMoni.sMuaj më parë
 • Vjola super katunare , veshje 1 euroshe te tregu Medreses dhe po rin te semafori po pret furgonin ..😅🤢🤮

  Eib KujxhiuEib KujxhiuMuaj më parë
 • Donikaa bajateee bajateeee phuuu tpaska hi vetja qef bre fmiaqeeee ikk anejjj

  Arsa BegajArsa BegajMuaj më parë
 • miranda ti je shume e mire i mbeshtet vajzat o ylllll i vlores dhe niko sh i mire 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  Monika HoxhajMonika HoxhajMuaj më parë
 • Dorisi fiks si nare e burrelit tipike duket ahahahahahahahahah🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Fusha OlaFusha OlaMuaj më parë
 • Doris kurtagja me ata turinjte si lop

  Fusha OlaFusha OlaMuaj më parë
 • Kjo donika qenka nje injorante qe se Di dmth . Kush e lejon ate idiote Te flas ne ate menyre

  Mila MorphMila MorphMuaj më parë
 • Ket Doniken se paskam pa kurre po uroj as mos ta shoh me Turpi me i madh i Star Style

  lori llori lMuaj më parë
 • sa i mire qenka ba niko sot

  Vojsava PrishtinaVojsava PrishtinaMuaj më parë
 • “Eshte teper e egzagjerume” Tu e marr parasysh qe je ne me ni show qe dohesh me luftu, sakrifiku, edhe me guxu per me perdor stil pa marr parasysh a ka vjedh stil apo ka dal e egzagjerume. Kjo donika qe e vesh Taynen vet modelin e saj nklipin “Wtf” e ka kopju apet tu e marr parasysh qe dul tu spjegu qe mos vjedhni ide prej dizajnerave. Show it’s a show okay ? Osht turp prejt teje edhe turp qe e ke prezantu Kosoven in that show! You was talking in that old mentality mans like a “woman” i nevojitet KOD I VESHJES edhe me ni show. Ni quote prej nje F.designer B.baldwin “Be faithful to your own taste, because nothing you really like is ever out of style” So baby be more respected se nuk ki perpara dizajnere qe dohet met pelqy qysh ti don me stilin qe e ki that don’t have even a name. Thjesht je kan ni perfytyrim i mentalitetit tvjeter shqiptar

  Agron JakupiAgron JakupiMuaj më parë
 • Qit donikënn hekne mos i shtin njerzit me na urry sherri ni biqi

  Amelia HiraAmelia HiraMuaj më parë
 • Kto si mos me dit per qa po shkojn stil 0

  Amelia HiraAmelia HiraMuaj më parë
 • Donika femer arrogante gjasme vipse kto Aman ti mbaj sheik vl Hap kshu tu shit trupi e vet si femer

  Anna LleshiAnna LleshiMuaj më parë
 • alnick.info/throw/xbvXZYCfqK2nldE/video.html

  Ali SedaghatAli SedaghatMuaj më parë
 • It’s so annoying how they can’t be constructive when judging but just bashing ppl

  Marsildaa MMarsildaa MMuaj më parë
 • Donika zonin si elita rudi🤣

  Ibadete SylaIbadete SylaMuaj më parë
 • Desmina fol katastrof

  Albina BalajAlbina BalajMuaj më parë
 • VIOLAA ti deshiron vetem vemendje prandaj vajzave ju vendos nota te ulta qe ti te flasesh te japesh mendimin tend ufff mjaft u shtire

  Heyy GirlHeyy GirlMuaj më parë
 • Po fatima ku esht ?

  DeboraDeboraMuaj më parë
 • Kush eshte kjo Kosovarja si flet me kaq ofendime 🤮🤮🤮🤮

  Liam jolaLiam jolaMuaj më parë
 • Despina kulmi nuk dije te thoje dot Eiffel Tower vere ne Google translate dhe ndigjoje si ta thuash koukla mou .!!😊

  Antonjeta KolgjokajAntonjeta KolgjokajMuaj më parë
 • Kjo Donika nje kokerr katunaret na flet per moden kjo qe eshte vesh per vehte fiks per bodell e jo per nje emisjon ndersa vajza po sjedhin veshjet e brendshme .! Cfare don kjo me tregu me ket veshje ? Apo do ndalet ne ndonje bordello rruges?

  Antonjeta KolgjokajAntonjeta KolgjokajMuaj më parë
 • Ksaj Donikes ca i duket vetja hera pare qe e shoh dhe ma ka shpifur me ate sjellje

  Gzime MustafiGzime MustafiMuaj më parë
 • Ty niko turp t vij qe dhe me Miranden do t grricesh krriç

  shella shellashella shellaMuaj më parë
 • Sa e mir qe esht kjo Miranda rob zoti

  shella shellashella shellaMuaj më parë
 • Per mendimin tim Donika u shpreh ne nje menyre pa dorashka. Por qe ne te vertete, ne thelb, ka te drejte edhe pse e shprehur pak rende.

  123 123123 123Muaj më parë
 • sende trrrreejaa haha

  Reon ReonReon ReonMuaj më parë
 • Niko dhe syzet e tij me infra... vetem 3-sha jep 🤪

  Sara CaushiSara CaushiMuaj më parë
 • dorina kishte drejt ne lidhje me at gocen se fare ska stil kjo

  mejina maliqimejina maliqiMuaj më parë
 • Boriana the bestttt ❤

  Ela banaEla banaMuaj më parë
 • Miranda spaska faj qe vendte gjithmon syzet.Mos i hiq kurr syzet.

  Leandra MalshiLeandra MalshiMuaj më parë
 • Donika, meso si te artikulosh dhe te komentosh me njefare takti. Me sepate rri aty ne Kosove me mire. Nuk e di kush te mer ty ne juri. Mos flasim per veshjen tende pastaj , burdello eshte pak!🤷‍♀️

  Besa BesaBesa BesaMuaj më parë
 • Donika e dashur, te gjithe jemi te mendimit se ne rregull eshte me jep kritika, por jo me ofendu. U duke si me pas diqka personale me Violen. Çuditesha me fjalet e tua kunder saj!!!

  PeacefullyBPeacefullyBMuaj më parë
 • Mashkull i degjeneruar. Te dhjefsha stilin tende syzet e tua.

  SaimoSaimoMuaj më parë
 • Jeni ne nje emisjon qe ju ndjekin nga e gjith Shqiperia e Kosova vajzat jane shum te mira kurse juria nuk kam koment. As fjalet as mendimet nuk i zgjedhin ne menyr te duhur . Sidomos Donika qe thot respektoje kodin e veshjes e nuk e shikon veshjen e saj dhe ofendon vajzat . Vajzat mbeshtetin vajzat e di esht nje gare dhe te gjith kan mendimet e tyre por zgjidheni menyren e te shprehurit ju lutem mos ofendoni . Kurse e qeshura qe vinte nga Donika dhe Niko ishte shum ofenduese ndaj vajzes me nje fjal TURP tju vij te dyve nje stilist asnjeher nuk ofendon ne ate menyr pa edukat stilistet japin mendimet e tyre me vend . Dhe komentet e juris duhen te respektohen edhe nga vajzat por zgjidhni fjalet Juria shum dobt perveq Mirandes qe edhe pse nuk i pelqen veshja komentin e jep ne menyr te duhur . Pra para se te thuash diqka mendoje 3 her sepse fjala jote do te kthehet kunder teje edhe pse je nje i njohur ne publik nuk do te thot se mund te ofendosh ke te duash ti dhe te jesh ajo mendemadhja qe nuk do te jesh e mbeshtetur nga publiku...

  Me FMe FMuaj më parë
 • Disa nga vajzat shume te pasjellshme ! Niko ,Miranda dhe kushdo qe eshte pjese e juris jane ikonat e stylit ne Shqiperi kshq vajza po tregoni sh pak nivel dhe style !

  Blerina IsmalajBlerina IsmalajMuaj më parë
 • Ju falenderojj pa fundd per mbeshtetjen qe me keni dhenn 😘😘😘🥰 Nje falenderim i madh shkon per te gjith njerzit nga Kosova qe me kan mbeshtet dhe me kan derguar pa fundd mesazhe 😘 Juu duaaa pa funddddd 😘😘😘😘

  Vjola QyraVjola QyraMuaj më parë
  • Shko moj k@re

   Just MeJust MeMuaj më parë
  • hahahahahajajajaja

   Unknown DisasterUnknown DisasterMuaj më parë
 • ❌❌❌❌Jurija 👎👎👎‼️gojen jav pshurrsha

  Akssa BegolliAkssa BegolliMuaj më parë