Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnick Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Shkarko

Shikime
1,340,653

Komente

 • Po jasmina ka rënë ne dashuri me andin shum

  Arjeta XhemailiArjeta Xhemaili7 ditë më parë
 • Andi Asht perj Peje a dini Qka thojna na tjere Ktyre perj Peje Runa Zot teje 😂😂😂😂😂😂

  Mehmet MuhadriMehmet Muhadri12 ditë më parë
 • Ah kjo dhelper dinake kjo jasmina

  Gjevdet BujupaiGjevdet Bujupai13 ditë më parë
 • kjo ledidada a hala eshtë ktu

  Luan KadrijaLuan Kadrija14 ditë më parë
 • pse nuk jan dal sod dhe dje perputhen?

  ILLYRIAN WarriorILLYRIAN Warrior15 ditë më parë
 • Ky Mevalni „ S‘eshte puthur prandaj can“ phaaaaa fshatar i pares dore!!!

  Kralb OzKralb Oz16 ditë më parë
 • O sa interosont qe osht

  Flora GashiFlora Gashi17 ditë më parë
 • fi

  Enso DzikaEnso Dzika20 ditë më parë
 • jasmina car ju ke ber dhembeve, i ke pas kaq te bukur

  -soy simp--soy simp-20 ditë më parë
 • Like kush ka të njëjtin mendim me mua që edhe pse e dimë që emisioni eshtë i gjithi skenar prapseprapë e shofim cdo ditë 👇🤦

  doire aintudoire aintu20 ditë më parë
 • Mimo mino nino

  Ges MirditaGes Mirdita20 ditë më parë
 • Macja mimo mino

  Ges MirditaGes Mirdita20 ditë më parë
 • Mimon

  Ges MirditaGes Mirdita20 ditë më parë
 • Fëmin bythe

  Merfi OxaMerfi Oxa21 ditë më parë
 • 31:55 😂😂😂😂😂

  mandu & mochimandu & mochi21 ditë më parë
 • Sa me edukate qe eshte Lediana ja liroi vendin andit qe te rrinte ma jasminen dhe ajo te shkonte tek mevlani Respekte💝

  Avatoon_mucizeAvatoon_mucize21 ditë më parë
 • Mevlani ka shum te drejt per Olen👏👏👏

  wnnalis cioovwnnalis cioov21 ditë më parë
 • O andi e thash dhe un m para 😂😂😂✌

  xhuljano_230xhuljano_23021 ditë më parë
 • Mace me udhar veç sot kam pa hahaha

  Luanesha78Luanesha7822 ditë më parë
 • Mevlani mbas 8 muajve arriti ta gjeje ne fund kurse te tjeret e gjejne per nje muaj

  Lorenci ShkodraLorenci Shkodra22 ditë më parë
 • 2:25 te kafshon thot murati te kafshon macja ahhaha🤣🤣🤣

  Ges MirditaGes Mirdita22 ditë më parë
 • E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

  bilinas minibilinas mini22 ditë më parë
 • Jasmina out

  Hey ThereHey There22 ditë më parë
 • Kto t tjerat sa vijn behen me t bukura antonela ben te kunderten cdo dit me e shemtut😂🤡

  XdoriX LyricXdoriX Lyric22 ditë më parë
 • Jasemina e do andin vecem per letra qe te ngeci andej nga amerika, ca lidhje kan kta te dy qe pa u lidhur akoma bejn kshtu llogarite te lidheshin diten tjeter do ndaheshin duket djelli qe ne mengjes nuk kan pik lidhje per lidhjen e tyre esht thjesht mashtrim ose do te ngeci asimina per arsyje te tjera, O cuna ju thaft dora neqofte se harxhoni leket per kto sorrat

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος Γαλαίος22 ditë më parë
 • Cke mo Mevlan pse shfryn kur thote Bora per takimin, kur ben ti tangerllik mos ngelte njeri aman...po e sigurove Ledjanen e ben pordhe tani.

  kristi kristikristi kristi22 ditë më parë
 • Ky i riu me tattu el dorado i shqiperis

  Algas UraAlgas Ura22 ditë më parë
 • Thoni ndonje fjale positive more njerez .

  Suzana LileSuzana Lile22 ditë më parë
 • E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

  bocoy noiubocoy noiu23 ditë më parë
 • Bitter i tharte thote truthara Jasmine!😂

  Marsela KoreMarsela Kore23 ditë më parë
 • Vk

  Klaus NikolliKlaus Nikolli23 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭

  ALBA_4_LIFEALBA_4_LIFE23 ditë më parë
 • Po kjo laraska qan pse esht deklaruar per Andin

  ALBA_4_LIFEALBA_4_LIFE23 ditë më parë
 • Skenar i rrathes 😏😏😏

  Natasha CelaNatasha Cela23 ditë më parë
 • prek macen ene ha llelel

  Mesut KamberiMesut Kamberi23 ditë më parë
 • Uaaa po kjo Antonela pse esht ber kshtu shum esht prishur😔 si ka mundesi!!

  Vlore albVlore alb23 ditë më parë
 • 1- Jasemini shume e serte, jo funny, llogarikerkuese dhe jo joshese. 2 - Andi ka gjete dike me te mire jashte se eshte distancu komplet.

  Humor ShkodreHumor Shkodre23 ditë më parë
 • As te kafshon as te ha 🤣🤣🤣🤣😅

  Erselda HakorjaErselda Hakorja23 ditë më parë
 • Ai idioti qe thot pese here qe nje vajze eshte me e paraqitshme se nje tjeter ashtu si pa te keq. Cfare injoranti! Rip!

  Humor ShkodreHumor Shkodre23 ditë më parë
 • Sa kot kjo Jazmina duket fare fallco ne cdo gje I beri dhurat vetes unaz gjasme ja beri Andi 🤮🤮🤮🤮 aty dukej qarte qe kjo e kish organizuar vete sepse skish pike emocioni 🤢🤢🤢🤢

  Eleni HakarepiEleni Hakarepi23 ditë më parë
 • Kjo Jasmina po i ndalon Andit te pershendetet me njerezit bo bo sa e semure gjynaf e shkreta.Andi futja vrapit

  Me And meMe And me24 ditë më parë
 • Ku te largohet ANDI dhe JASMINA nuk ka vleft ky program shikushmeria e kosovarve do te bie 1%

  Gjevdet BujupaiGjevdet Bujupai24 ditë më parë
 • ishte thjesht preteksi.

  bouytt guytbouytt guyt24 ditë më parë
 • B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618793350

  Adi123Adi12324 ditë më parë
 • Lere fare ket Jasminen o Andi ,se nuk ja vlen ,femer stresuese 😂😂😂

  kevin renokevin reno24 ditë më parë
 • Asnjeri Murati: eshte femer apo meshkuj

  Fabio LlushaFabio Llusha24 ditë më parë
 • krejt pa lidhje sic16cvjeçare bejne jasmina edhe andic me te lodhe me kto skena si bejne me njeritjetrin

  Gjergj GilajGjergj Gilaj24 ditë më parë
 • Jasmina fake

  Roland KukaRoland Kuka24 ditë më parë
 • alnick.info/throw/ramcfJ9qamqmo7s/video.html

  Administratori i pallatit tim - Your VoiceAdministratori i pallatit tim - Your Voice24 ditë më parë
 • nuk e di pse por Antonela duket sikur secilen dit qe vjen po plaket me shume

  healthy lifestylehealthy lifestyle24 ditë më parë
 • 1 minute heshtje per Jasminen qe kujton se bitter do te thote e tharte😚

  Kristi KristiKristi Kristi24 ditë më parë
 • ANDI &JASMINA NUK KANE LIDHJE ME NJ TJ

  Silvia KolaSilvia Kola24 ditë më parë
 • Shikoni shum PZ Jasmina Andi Aman se ju shikoj e vuaj e un me ju Andi e shikon me sy te dashuruar e Jasmina duket qe e do.nuk eshte pun lidhjesh kta duhen eshte mekat ti nderhysh do Perendia jan ter jeten bashk

  Esmeralda KulaEsmeralda Kula24 ditë më parë
 • Sa koti kjo jasmina leshi, pa lezet një karakter kotiii fare pa lidhje 🤮🤮🤮🤮🤮

  Bamby BambyBamby Bamby24 ditë më parë
 • Emisioni i përputhen është emision i reklamave. Është për të vjellur se sa reklama bëhen në këtë emision. Nuk ka më lumturi për ta shikuar.

  Naim MalokuNaim Maloku24 ditë më parë
 • Nuk i plas kujt per jasminen dhe kete emision koti like kush mendon si une👍😘

  Anisa BardhiAnisa Bardhi24 ditë më parë
 • Jasmina qan nga xhelozia se mos ja mar Ola Andin dhe ben keto mashtrime qè ti ven nga afer po kjo dhe antonela dhe sara nuk jan per tè krijuar familje jan pikersht keto qè prishen familjen.

  Joni XhafiJoni Xhafi24 ditë më parë
 • Macja mbas kesaj video ka per tu bere e famshme xdddd

  Yugioh Duel LinksYugioh Duel Links24 ditë më parë
 • Jasmina nuk e do Andin thjesht eshtè xheloze se mos ja mirte Ola kaq.

  Joni XhafiJoni Xhafi24 ditë më parë
 • Po ci paski bo ktij muratit e paski majt ne hekra deri tani

  adela kolaveriadela kolaveri24 ditë më parë
 • Kjo jasmina mjeri burr kush te ket ose andi... boboo shum e komplikuer 🙄

  Adelina LinaAdelina Lina24 ditë më parë
 • Lot korkodili jeni ber mu si slagat e rumanise ne mest te Anglise turp me gjith emisjon dhe top chanell ka ran shm posht si staff...

  A U S T R A L I ALA U S T R A L I AL24 ditë më parë
 • Jasmina, posesive,e smure!!

  Ana BardhoshiAna Bardhoshi24 ditë më parë
 • Mese ja din pikat e dobta jasmines pse nuk i ban tr lumtut anidi pom foket se edhe ti je pak sa arrogant.

  Perparim PepshiPerparim Pepshi24 ditë më parë
 • Jasmina -Antonela dhompira vertet. Gjith me filters. 🤢🤮

  My tararaMy tarara24 ditë më parë
 • Ky andi me jasemina jan kot me kot se kpt per ca rrin bashk

  Megi NdoniMegi Ndoni24 ditë më parë
 • Bravo Ola bej ,cfare ndjen mos I degjo kritikat fanatike te injoranteve ,por shko drejt Europe's mebmndje hapur 👍😊

  kevin renokevin reno24 ditë më parë
 • Sa keq ju kthye Bora Mevlanit. Ai thjesht donte me zbut situaten kur po qante Jasmina, po ju doni klikime e doni te zgjasni zenken e tyre idjote 😂

  vbddfy euuytvbddfy euuyt24 ditë më parë
 • Si e durin Andi kete debilen

  Sadete BabaSadete Baba25 ditë më parë
 • Me shum reklama se program naj keni shpifur ne reklama

  saliji merxhansaliji merxhan25 ditë më parë
 • bravo murat shyqyr qe e le sindin se do te bente vetem shtres vlla

  Besmir kajoBesmir kajo25 ditë më parë
 • Bora is bare forcing it with the fake couple andi jasmina

  Ardenis GjoniArdenis Gjoni25 ditë më parë
 • Hahhahahahah jasmina dhe andi jan te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Mili milionMili milion25 ditë më parë
 • Me materialiste se jazmina nuk ka !

  Tullio SanremoTullio Sanremo25 ditë më parë
 • O Murat mere Olen !

  Tullio SanremoTullio Sanremo25 ditë më parë
 • Andi ka kuptu qe Jasmina don perkdhelur nga ai edhe per inat nuk e ben po ate gje. Por me kohen do ti qendroj besnik e ka thjesht provokim ne fillim per ta kuptu se sa eshte ajo per te. Dhe Andi fitoj ate qe deshi se ajo ju deklaru edhe pranoj qe ka pelqim dhe nuk e shef si shok. Ne kete histori kam kalu dhe vet te lodh shume ne fillim por me ne fund bije cdo gje ne vend sepse kan shume kimi

  Rosy Apple KitchenRosy Apple Kitchen25 ditë më parë
 • Sa grada ke o Shefe.

  Ermir CenajErmir Cenaj25 ditë më parë
 • Bitter eshte e hidhur jo e tharët. Kjo Jazmina ben sikur ka bo nja 10 vrasje.

  Drragoi1Drragoi125 ditë më parë
 • ah kto rreklamattt

  InsaneGamer™InsaneGamer™25 ditë më parë
 • Kush e kapi kur u thane emrat qe do zgjidhnin vajzat Antonela tha kush eshte shkruajtur kishte harruar ke i kishte thene olsa me zgjedh, as emrat Nuk i shkruajn vete 😂😂😂

  Anita FerhatiAnita Ferhati25 ditë më parë
 • O bora kot I nxierni kto reklamat se njesoj I bejm skip

  Griselda DokoGriselda Doko25 ditë më parë
 • P. S nje minute heshtje per “narcist” thene nga Bora.

  Miss Ashes to AshesMiss Ashes to Ashes25 ditë më parë
 • Nata e pare e dashurise-thote Arjani per Jasminen dhe Andin. Arjan, nata e pare e dashurise per ta, eshte nje kujtim i larget. Jane tek e disata...!

  Miss Ashes to AshesMiss Ashes to Ashes25 ditë më parë
 • Jasmina dhe andi jan t bukur per tu pa bashk po nk shkojn se nji mashkull don nji femer qe ajo ja rrit vetbesimin atij dhe me shum dhe jo me e ul

  hans entertainmenthans entertainment25 ditë më parë
 • Bitter dmth e hidhur oj jasmin,

  doriana dedjadoriana dedja25 ditë më parë
 • Genjen pra genjen

  Erion VrapiErion Vrapi25 ditë më parë
 • Valla moj Jasmina qikjo asht “Karma” se lujte me Princinn veq per me bo xheloz Andin e tash kaj se shum mir po ta bon bitch ke marr ni leksion tmir njet 🖕🏻

  Labby NotLabby Not25 ditë më parë
 • Jasmina o lot krokodili, po veprimet me atdheun i harrove

  Leonard BrashaLeonard Brasha25 ditë më parë
 • 53:29 Andi spaske faj qe tpaska nxan gjumi nket karrike...hahahahaha....

  I Sinqert për të KritikuarI Sinqert për të Kritikuar25 ditë më parë
 • Boni unlike ksaj robqiresh

  TIRONSI FF FREE FIRETIRONSI FF FREE FIRE25 ditë më parë
 • Jam 30vjeq dhe te them drejten ky andi vs. jasmina doren ne zemer me kujton adoleshencen kur isha 14vjec. Gjithsesi ju falnderoj qe ma kujtuat nje kohe te kahmotshme.

  Pajtim OsmanollajPajtim Osmanollaj25 ditë më parë
 • Murati nuk agjeron, i ka menstruacionet.

  Aaron Kastriot IseniAaron Kastriot Iseni25 ditë më parë
 • Jasmina nuk duhet gja dreqit.....

  Petrit DedaPetrit Deda25 ditë më parë
 • Per zotin ky andi lopë e gjall total

  Albanet BabacomAlbanet Babacom25 ditë më parë
 • Kjo antonela eshte bo si Laura tek 100 vitrinat qe ska lon mashkull pa u q.

  Email ZyrtarEmail Zyrtar25 ditë më parë
 • hajt ola se ta kthen tjetra kta ke sigurt100%

  Liridona JakupiLiridona Jakupi25 ditë më parë
 • vjen tjetra ja kthen oles karma kthehet qka bajsh kthehet

  Liridona JakupiLiridona Jakupi25 ditë më parë
 • Ola pse e ke zerin si burre ??Na e shpife!

  Genève SuisseGenève Suisse25 ditë më parë
 • Omg kjo xhelozi nga Jasmina eshte semundje se di moj vajz nuk kalohet jeta me ket xhelozi qe ke ti

  Aferdita ZenuniAferdita Zenuni25 ditë më parë
 • Po mendoj qe jasmina ka rene ne dashur me anidn❤️😍🥰

  Elona HoxhaElona Hoxha25 ditë më parë