Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alnick.info

Shkarko

Shikime
204,197

Komente

 • A0cjijjhgcxxchip

  Tirana BeratTirana BeratMuaj më parë
 • NA U BÈ VEZA SI TATUAZH 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  User UserUser UserMuaj më parë
 • LLAFE STORI .... TALLJE PÈRFEKTE

  User UserUser UserMuaj më parë
 • keni marre fund

  Luca MaionneLuca MaionneMuaj më parë
 • I3igepb30tv42ofiv

  Moza IsaiMoza IsaiMuaj më parë
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  seeni gztyseeni gztyMuaj më parë
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  soiung toiuesoiung toiueMuaj më parë
 • Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

  tani lacitani laciMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  nieooj gotoynieooj gotoyMuaj më parë
 • Lere lere nolt

  Entela ShehuEntela ShehuMuaj më parë
  • Jeni fantastik te gjith

   seeni gztyseeni gztyMuaj më parë
 • gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

  Tiku2008tikuTiku2008tikuMuaj më parë
  • A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

   soiung toiuesoiung toiueMuaj më parë
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena GushoMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  bocoy noiubocoy noiuMuaj më parë
 • Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

  ujori ujoriujori ujoriMuaj më parë
  • 😂😂😂😂😂😂

   nieooj gotoynieooj gotoyMuaj më parë
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  Vjosana DidaVjosana DidaMuaj më parë
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  Vjosana DidaVjosana DidaMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Ana AnaAna AnaMuaj më parë
  • Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

   bocoy noiubocoy noiuMuaj më parë
 • O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

  ardjan ahmetiardjan ahmetiMuaj më parë
 • GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

  Murat ShehuMurat ShehuMuaj më parë
 • Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

  Dhurata DervishajDhurata DervishajMuaj më parë
 • Ku je moj artiste

  numer onenumer oneMuaj më parë
 • Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

  IndoDoesStuffIndoDoesStuffMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  MiraMiraMuaj më parë
 • Jeni fantastik te gjith

  Mine DervishiMine DervishiMuaj më parë
 • A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

  Koli KolaKoli KolaMuaj më parë
 • Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

  Arian MucollariArian MucollariMuaj më parë
  • Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

   ardjan ahmetiardjan ahmetiMuaj më parë
  • Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

   Στεφανος ΛακαςΣτεφανος ΛακαςMuaj më parë
 • Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

  Tata TataTata TataMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Vasilika FfbddVasilika FfbddMuaj më parë
 • Haa visho me balen ne ashensor haaa

  Vasilika FfbddVasilika FfbddMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

  Vasilika FfbddVasilika FfbddMuaj më parë
 • Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

  Marcy cushiMarcy cushiMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

  Franga PerajFranga PerajMuaj më parë
  • Ft we

   Zana KofsaZana KofsaMuaj më parë
 • Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

  lili shytalili shytaMuaj më parë
 • Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

  Luljeta LuliLuljeta LuliMuaj më parë
 • Ka vdek a ke me jahajaja

  Eva RriskaEva RriskaMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva RriskaMuaj më parë
 • Me makaronat reklam perfekt gone

  Ilirjan NdojaIlirjan NdojaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

  Irisa PetoIrisa PetoMuaj më parë
 • Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀

  Mirela ÇelajMirela ÇelajMuaj më parë