Shyhrete Behluli - Per te zhdukurit

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​
Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_behluli
© & ℗ Shyhrete Behluli & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko

Shikime
154,389

Komente

 • 😔😥👏

  Adelina kuqiAdelina kuqi2 ditë më parë
 • Respekt për familjet e të zhdukurve dhe për durimin e tyre! Por nuk e kam të qartë, se a duhet të këndohet në këtë rast, apo jo? Dhe se kjo këngë a po i ngushllon familjarët e të zhdukurve, apo po i pikllon edhe më shumë! Shpresoj të diskutoj dikush mbi këtë temë, por ju lutem pa idhnime!,!

  Sadik KastratiSadik Kastrati14 ditë më parë
 • 😭😭

  Hasije BakiHasije Baki14 ditë më parë
 • Skam komente per ty je emerkullushme ⭐👑 Gjdo keng se e kendon ndegjohet pakofi je ♥️🥰

  GjeroneGjerone15 ditë më parë
 • Allahu jau dhasht gajretin atyve familiare qe 22 vite nuk din per fatin e te dashurve 😢😢,ylli i mushtishti si gjith mon nr 1 💐

  Igbale KrasniqiIgbale Krasniqi15 ditë më parë
 • Te kendofte zemra o yll bote, je kengetare e pazevensushem me ate za aq te embel. Kush nigjon kenget tua i zgjatet jeta.

  Ylber PrendiYlber Prendi15 ditë më parë
 • 💔😭 zoti jav lehtsoft dhimbjen e i bashkoft ne xhehnet 🤲🏻

  Valekadpre KadpreValekadpre Kadpre16 ditë më parë
 • 😭😭🤲🤲

  Ljliana KurtiLjliana Kurti16 ditë më parë
 • 😢😢😢😢Shum kenge emotive!!!

  Senka EminiiSenka Eminii18 ditë më parë
 • Shum kenge e bukur dhe me vend .

  Hattie 4years KelmendiHattie 4years Kelmendi18 ditë më parë
 • Nuk ngopemm tu e ndëgju këtë këngë🇱🇷🌸💞💌🌹

  Jeta MemJeta Mem19 ditë më parë
 • 😔😢😭🤲

  Flurije KukalajFlurije Kukalaj22 ditë më parë
 • Ho bre goja te lumt moter 😭😭😭🙌

  Berisha RamushBerisha Ramush22 ditë më parë
 • 🤣🤣🙏🙏🙏🙏

  Jasemin HisenajJasemin Hisenaj22 ditë më parë
 • Keng e mallengjimi 🙏

  Ricardo SaneRicardo Sane22 ditë më parë
 • Teper kenge e dhimbshme qe shpirtin me ta coptu... Zoti ua shtoft durimin dhe ju japt forc te gjitheve shqipetarve qe kurr si kan gjete te dashurit e tyre... 😭😭😭😭 zoti i vraft serbt sa familjen kan shkatrru.... Kjo eshte edhe ma e keqe se vdekja se e din qe jan te vdekur po zemra iu thot qe ka shance qe te kthehen nje dite e kjo eshte tortur psiqike edhe ma e madhe... Lavdi te gjithe deshmoreve te Kosoves dhe gjitheve qe sakrifikuan per lirin qe gezojm...

  Besa FazBesa Faz23 ditë më parë
 • Ihhhh e merzitshme je ba, nuk bahen kenge e klipe çdo jave, ihhhh pusho moj pak ti merr malli ndegjuesit.

  Arber KrasniqiArber Krasniqi23 ditë më parë
  • Na cudite pa men na lae po ti a e veren qe bajat je bo me kto kenge

   N RRN RR22 ditë më parë
 • Te lumt shyhrete je ylli muzikes sa keng e dhimbshme o zot shum e nenat jan met pa djemt e tyre😥

  Arberesha SylaArberesha Syla23 ditë më parë
 • Paqi forcë per familjaret kjo këngë thellsitsht ju lendon 😥 per mendimin tim ska nevoj mi hap varrt e vjetra shum familje shpirtnisht jan te lendum 🥺 une besoj se me ksi melodi edhe ma shumë jan të pikllum 😥😥😥

  Miside KoraqiMiside Koraqi24 ditë më parë
 • 👏👏👏👏🇦🇱🇲🇫😢

  Jutbina SalihajJutbina Salihaj24 ditë më parë
 • Nuk e di a ka ndonjë këngëtare qe kendon më bukur me ndjenja dhe me mesazhe të forta e prekse në cdo keng. Zoti i ndihmoft cdo nenë e familje që përballet në jetë me sfida të tilla. Zoti ktheft te cdo familje sado pak shpres dhe buzqeshje.🤲

  Besjana KryeziuBesjana Kryeziu24 ditë më parë
 • SA shum nana i priten djemt,sa shum nuse priten burrat,sa shum motra priten vllaznin ,sa shum femij mbeten pa Prind, Une e pata fatin Baba dhe vellau te shpetojn Po shum hastreta mbeten aty e nuk u kthyn ma😢I pershendes te gjitha Nenat e Nuset qe me vite i priten me te dashurit e tyre,ishalla ne xhenet🥰❤

  z Az A24 ditë më parë
 • Tlumt ajo goj

  ajsvwuhabq gwgauquvqvaajsvwuhabq gwgauquvqva24 ditë më parë
 • Zoti u dhasht forc gjith atyre qe u ka ndodh😥

  Shpres MulajShpres Mulaj25 ditë më parë
 • Super kengtare, Shyrete dhe nje zoj e vertet.

  Behije DeliuBehije Deliu25 ditë më parë
 • Hallall tkoft Alalhi te shperbleft per ket kang

  Arsim AhmetiArsim Ahmeti25 ditë më parë
 • Keng shum e bukur

  Vjollca MuratiVjollca Murati25 ditë më parë
 • Suksese

  EL PATRONEL PATRON25 ditë më parë
 • 🤔🤔😘😘🙉🙉🙈🙈🙈🙇👌👏💙

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi25 ditë më parë
 • mas 22 viteve t paska ra ndermend me qit kang pèr tè zhdukurit

  Bekim IballiBekim Iballi25 ditë më parë
  • Po kjo keng eshte para 22 viteve po tash ne karantin nuk kan dasma i perpunon kenget e vjetra

   Merita JashariMerita Jashari25 ditë më parë
 • Respekt 👍

  Prenk PrenrecajPrenk Prenrecaj25 ditë më parë
 • 😥😥

  Fatmire ZekaFatmire Zeka25 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😍😍😍

  Ema AsllaniEma Asllani25 ditë më parë
 • Bravo; muzika duhet te percjell nje mesazh.Shyhrete Behluli ja del mbane gjithmone te realizoje kenge me kuptim.💯

  M. MorinaM. Morina26 ditë më parë
 • 💖👍

  Merovci GanaMerovci Gana26 ditë më parë
 • Te lumte goja Shyrete shum këngë e dhimshem 😔😢😘😍❤

  Drita BerishaDrita Berisha26 ditë më parë
 • Albania alnick.info/throw/x5jJqWGQr4WjhsU/video.html

  Anila GegaAnila Gega26 ditë më parë
 • Bukur

  Anila GegaAnila Gega26 ditë më parë
 • Pak si von ju ka dal gjumi.... z.Kurti e z.Osmani ju a kujtun se kemi plag te pasheruara ende. Ju u lshut veq lulije lulije kah 5, 6 mi Euro nata, e mos paguj fare tatim per shtet. dikush shume e dikush hiq.dikush me lot n'sy tan kohen e dikush 24. ore me fustan me xixa...kopi e shkinav. Nje grusht popull mos me ja dit hallin njeri tjetrit. Marre ju koft te gjithve juve qe i thoni vetit estrad. Hehe ju ka tha kaqepi ska dasma.

  Valbona PajazitiValbona Pajaziti26 ditë më parë
 • Brravo o ylli i Kosoves je numer 1☺☺☺☺❤❤❤👌👌👌👌💕💕💕💕💕👍👍👍

  Barbie LondraBarbie Londra26 ditë më parë
 • Kenge shume e bukur bravo

  Kadime RamadaniKadime Ramadani26 ditë më parë
 • Oo zot mta kput shpirtin kja kang kush ika t zhdukur ju kthefshin sama shpejt mju flladit atyne nanav sado pak shpirti kush i ka deshmor lavd🤲🏻😢😢

  Hello OOHello OO26 ditë më parë
 • Mir gjipeknojsh pokjo kanga asht moqme

  Valmir ShalaValmir Shala26 ditë më parë
 • Kenge e qellume te lumte goja bilbili i shqiptaris

  Eduart DervishiEduart Dervishi26 ditë më parë
 • Aman sa bukur i kendon cdo zhaner por ama bravo i kofte ati qe i ben tekstet

  Xheje GashiXheje Gashi26 ditë më parë
 • Kush e bon e ka bo DISLIKE eshte i biri çetnikes

  Al DeAl De26 ditë më parë
 • Zoti ja ktheft Serbeve e Turqeve. Kush na ka sundu e luftu kunder vendit ton. Sa krimet na kan bo vendit tonë e sa traumat na kan lan. Zot merr hak ne ta.Zoti ja letsoft dhembjen familjareve te viktimave te luftes Shyrete jemi me fat qe te kemi bilbyli i Kosoves dhe nje zonje qe shkelqen qdo here.

  smile foryousmile foryou26 ditë më parë
 • 😔😔🙏🏻

  Lorisa AmeliaLorisa Amelia26 ditë më parë
 • Te lumt je me e mira 😭😭

  Rafaela LimanllariRafaela Limanllari26 ditë më parë
 • 😭😭😭

  Luan fazeLuan faze26 ditë më parë
 • forca onena qe keni humbur mte dadhurit udjekshin edhe ato prse xhalli si ju qe udoxhet pr fmijet tuaj eti shiret zoti ti dhasht tana tmirat e botes dhe shendet mosu plaksh kur oj moter

  Florent AliuFlorent Aliu27 ditë më parë
 • Un per vehte nuk ekam kete ndjenje vetem se me lot po e laj kete keng shumm shperblime pas'shi ne Xhehnet oj nena e motra e baballar e vllazni qe nuk i dini ku i keni te dashurit tuaj ...ju bashkoft Allahu ne Xhehnet ne perjetsi ska sprov me te rand Allahu ju don keni besim tek Ai dhe vetem te Ai keni mbeshtetje 😓😥😭😢

  Erihat MakolliErihat Makolli27 ditë më parë
 • Mehlem për varrë. No comment. ☝️🤲🙏✨🌙🌍💞🤲🙏🤲🙏🤲🙏🕊🕊🕊🕊😘🕊😘🕊

  Niko BelllNiko Belll27 ditë më parë
 • Si mundet dikush ketê kêng ta bej dislike xnxnxn .Kjo kêng meriton me miliona Like

  Vjollca HajriziVjollca Hajrizi27 ditë më parë
 • Po e ndegjdoj ket keng Me lot ne sy e me zemer te coptuar e me shum mall per babin e vllaun te zhdukur ne kralan 😭😭😭😭 te lumt e madhja shyhrete te kendoft zemra gjithmon 🤲🤲🤲😭😭😭

  Besarta HajdarajBesarta Hajdaraj27 ditë më parë
  • Zoti ju dhasht force me perballu kete djimbje aq te madhe...😭😭

   Besa FazBesa Faz23 ditë më parë
  • Zoti ju rujt juve te gjalleve,po ata nuk jan te zhdukur gjenden ne mesin tone... Lavdi deshmoreve ,Lavdi te zhdukurve🙏

   Xy PrXy Pr25 ditë më parë
 • 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  ERDI Freestyle lolERDI Freestyle lol27 ditë më parë
 • Ni kang e dhimshme per ata si naj mur armiku e ma sna kthej kurr te pakten te dishum ku jon te gjall a po te vdekur me largu kit ankth te lumt zoja shyhret sa do pak me na zbut dhimjet 😥😥

  Fatmir TahiriFatmir Tahiri27 ditë më parë
 • Zeri yt sheron plget e shpirtin e qdo kuj mbreteresh ❤️🌹

  Rusha PalushajRusha Palushaj27 ditë më parë
 • Ti je ilaqi i jon per krejt dhimbjeve tona

  Baki BeryBaki Bery27 ditë më parë
 • 😥😥😥🙏🙏🙏

  Fatmir TahiriFatmir Tahiri27 ditë më parë
 • Te gjith Lutemi si te gjith te zhdukurit te kthehen te gjall pran familje.Flm per këngën bilbili i Kosoves

  Leonit KrasniqiLeonit Krasniqi27 ditë më parë
 • Allahu forc Familiearve qe kan humbur me te dashur

  Aferdita TafilajAferdita Tafilaj27 ditë më parë
 • Te paqim me jete gjatè moj Shyhrete

  zyrafete dardhishtazyrafete dardhishta27 ditë më parë
 • E dashura shyhrete behluli Allahu kur mos hupt Allahu rujt ty e familjen tende se po shkruj kete komment e po qaj me lot 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😥😥😥😥😥😥

  Ibrahim RamadaniIbrahim Ramadani27 ditë më parë
 • Te Faleminderit për ktè kènge, sa lot po derdhim për vèllanë e zhdukur qe 22 vite, nëna dhe babai po e shtyjnë jeten me zor...në pritje..😢😢😢😢

  Monika AlimehajMonika Alimehaj27 ditë më parë
  • @Fazile Lushaku lavdi për vllaun ,pushoft ne parajse🙏

   Xy PrXy Pr24 ditë më parë
  • Me lot ne sy pendegjoj ket kang se edhe vllaun tem makan vrra ne luft po kufomen ekena gjet shkrum e hi po bile edim vorrin edim ku pushojne eshnat eti ety oj mother zoti gajret te dhasht bashk me print etu eishalla bashkohemi ne parajs bashk e krejt e

   Fazile LushakuFazile Lushaku25 ditë më parë
  • eh moj moter ju dhasht zoti forcen e te jesh krenare se vllau eshtë Heroi i pavdekshem ...e prinderit qofshin me shendet se per ta asht shum edhe ma rend qofshin ne lule gjenetit te gjithë ata qe ran per lirin e KOSOVES-DARDANES SE VUAJTUR😪😪😪🤲🤲🤲

   DritaDrita25 ditë më parë
  • Vellau i juaj eshte ne mesin tuaj dhe ne mes gjitheve ne Kosovarëve... Do te bashkohemi nje dite te gjithe ne Parajsë🙏

   Xy PrXy Pr25 ditë më parë
  • Ishalla i takoni ne gjenet Amin 🙏😭😭

   Joanna UsaJoanna Usa26 ditë më parë
 • 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  b jb j27 ditë më parë
  • bravo

   avni sufiavni sufi26 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😢😢✌👌

   Elvis BerishaElvis Berisha26 ditë më parë
  • Edhe ne qoft se do mirrte nje titull kët keng dot ta shkruajm ne liber te ginisit je mbretresha ykona e e qdo gjenerate Shyhrete ❤⭐🌟

   Valbona KryeziuValbona Kryeziu27 ditë më parë
 • Te lumt goja shyrete 🌹🌹🌹🌹🌸🌸🌸🌷🌷🌷♥️♥️♥️♥️🌞🌞🌞🌞👸👸👸👸👸

  Lucie MyftariLucie Myftari27 ditë më parë
 • Don allahu e kjo kenge sado pak tja lehteson dhimbjen atyre qe akoma sdin ku i kan bijt e bijat ne ket muaj te ramazanit meshiroft zoti e u lehtesoft dhimbjen keng shum e bukur per te kujtuar se nuk jan vetem kta njerz😞🤲🤲

  zevegs gsgshzevegs gsgsh27 ditë më parë
 • TE LUMTE GOJA BRAVO 😭😭😭 👇 TEKSTI PER TE ZHDUKURIT ME HERT MOTER M'ZBARDH KOKEN KTHYER E MAJ NGA DERA LOTI VARUR NGRIN QERPALLAT DUKE PRIT ME ZE PRANVERAT . PASH NJI LULE ME NGJYRE MALLI JU AFROVA PRAN ATY MOSKA MBIJ NGA GJAKU I DJALIT E'SE UN NUK PO E DI REFRENI FJALE AS LETER QE SA VJET A ESHTE GJALL SDI A'KA VDEK VARRIN VEC ME JA PAS DIT KISHA SHKU ME E PA PER DIT TEKSTI DY IKEN DITET IKEN STINET PLAG E DHEMBJE ME PER HAPEN NGA KOLONA AS DIT PRILLI TE VETMIN DJAL MU KUR MA KAPEN . TASH E SHOH E E'TAKOJ DJALIN TIM MU M'PERNGJAN MOS LE NONE FJALET TE ME TINGLLOJN SHUM T'REND JETEN MA BON REFRENI DY FJALE AS LETER QE SA VJETA ESHTE GJALL SDI A'KA VDEK VARRIN VEC ME JA PAS DIT KISHA SHKU ME E PA PER DIT TEKSTI TRE NDAJ DHE SHPRESA VDES E FUNDIT GJITHMON KESHTU E PASKAN THON ZOTI DASHT PER TE GJITHE JU PRINDER QE TE ZHDUKURIT GJALLE TE JEN . NDAJ DHE SHPRESA VDES E FUNDIT GJITHMON KESHTU E PASKAN THON ZOTI DASHT TE PER GJITHE JU PRINDER QE TE ZHDUKURIT GJALL TE JEN REFRENI TRE FJALE AS LETER QE SA VJET A ESHTE GJALL SDI A'KA VDEK VARRIN VEC ME JA PAS DIT KISHA SHKU ME E PA PER DIT . FJALE AS LETER QE SA VJET A ESHTE GJALL SDI A'KA VDEK VARRIN VEC ME JA PAS DIT KISHA SHKU ME E PA PER DIT

  Arsi CenaArsi Cena27 ditë më parë
 • Te lumt shyrete

  Anife JusufiAnife Jusufi27 ditë më parë
 • potelumt per kto kënge se nam kelan ne artin e muzikës po ishalla kije shendet e jet sa malët.

  Elmaz BrezaElmaz Breza27 ditë më parë
 • Shummm bukur,kendofshh gjithmon

  Agnesa GashiAgnesa Gashi27 ditë më parë
 • Zëri yt shëron plagët💌💫🌞🌅🔥

  Jeta MemJeta Mem27 ditë më parë
 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

  Klorentina AhmatajKlorentina Ahmataj27 ditë më parë
 • Aaa te lumte goja shyhret se na kenaqe me kenget jam fancja jote nga kuksi 👌👌💎💎💎💎💎👑👑👑👑👑👑💋💋💋💋💋💋

  H. SH.H. SH.27 ditë më parë