DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Shkarko

Shikime
48,793

Komente

 • Kjo e dokumenteve fiks realiteti shiptar..bravo cuna.

  Kledi BreguKledi Bregu4 ditë më parë
 • Si mac i embel eshte ky Marsi😍😍😍

  YACHTYACHT4 ditë më parë
 • Ore jeni qe jeni ju jepuni ne TV

  Fier FierFier Fier6 ditë më parë
 • Ngop legjendat

  Eris ShkembiEris Shkembi7 ditë më parë
 • Fjalet e liga i degjojn hahaha

  ALS》 Birbil《ALS》 Birbil《8 ditë më parë
 • E keni qare kete episod , ju lumte

  Admir MeziniAdmir Mezini8 ditë më parë
 • 69 NICE

  Juli GjokaJuli Gjoka8 ditë më parë
 • Ju meritoni urime djema! Ju me të vërtetë bëni një punë të shkëlqyeshme dhe keni shumë humor!😂👏😂

  Marcel GuriMarcel Guri8 ditë më parë
 • Ku ta di une sa vend me le Zylyfja...

  Eduart CekaniEduart Cekani8 ditë më parë
 • Prezakiiiiii

  Nick OxiaNick Oxia8 ditë më parë
 • Jam në llermi 🤓

  BLEDAR SENKABLEDAR SENKA8 ditë më parë
 • me te miret jeni😍😍

  Eli GjoniEli Gjoni9 ditë më parë
 • "Nëma pak buzën. Jo! Se kamë ngrënë qep.."😂😂😂

  Marko MërkuriMarko Mërkuri9 ditë më parë
 • 12:34

  Ador ThemeliAdor Themeli9 ditë më parë
 • Me te miret 😂😂😂

  Ana AnaAna Ana10 ditë më parë
 • 🤣😂😂😂

  Ana AnaAna Ana10 ditë më parë
 • Pershembull me ke.ber mua te lumtur.. ✨TU BEFT VEREMI✨ 😂😂😂

  Ester CarkanjiEster Carkanji10 ditë më parë
 • Ngop vetem tepelensit e din CA do thot ne gop I thon pickles gop hhahh keta Jan tipa fare

  Lishen ShehuLishen Shehu10 ditë më parë
 • Po karkiva ku ishte sot

  Vilson LicajVilson Licaj10 ditë më parë
 • 💪💪💪💪💪💪💪bravo cuna

  gesi gesigesi gesi10 ditë më parë
 • nje pyetje kam une per ju te dy prezantusit se rrini si per gjynah.. pse o vellezer ?

  Kuj desKuj des10 ditë më parë
 • "S'kishim kohe per debat me erdhi shapka kokes pa pritur une e di ca kam hequr ate nate"

  Marçela shehuMarçela shehu10 ditë më parë
 • "Jam ne "Llermi" vij per pes min" ahahahhahahahahahajajaha

  Marçela shehuMarçela shehu10 ditë më parë
 • ''Mbariiimeee,ti je moooj?"

  Marçela shehuMarçela shehu10 ditë më parë
  • Dhe pastaj e mbylli

   Ador ThemeliAdor Themeli9 ditë më parë
 • "Kapu me kta, shih ça bejn, polizia!" Ahahhahahahah se ky qe me i ardhur vet.

  Marçela shehuMarçela shehu10 ditë më parë
 • Reality

  Omer KodraOmer Kodra10 ditë më parë
 • legjenda te humorit jeni bisha fare

  Alfred HaskurtiAlfred Haskurti10 ditë më parë
 • Je I legjenda

  FF GTA5 FRE FIREFF GTA5 FRE FIRE10 ditë më parë
 • O Edi Rama i shikon keto ti vlla apo vk popull del ne 🤦🏻‍♂️😡

  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ __ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _10 ditë më parë
 • Hahahaha 🤣🤣🤣

  HANAHANA10 ditë më parë
 • Drejtori - jam ne llermi vi per 5 minuta lol 😂

  adnant paliadnant pali10 ditë më parë
 • Shume bukur na shpoldheni me humor presim me shume ju pershendes.

  Ylli XhaxhajYlli Xhaxhaj10 ditë më parë
 • Te lumte gopja 😂😂😂😂

  Illegal IllegalIllegal Illegal10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂

  Klinton HamatiKlinton Hamati10 ditë më parë
 • A tqivsha portokallin me kosheren klanifornian alpazarin dhe ca jan kta kurvat e ktyre televizioneve se dopio piteja i qin nenen i con npidh tarusesh

  AkatsukiMc1_FeloAkatsukiMc1_Felo10 ditë më parë
 • Jeni t papar

  UnknownillyrianUnknownillyrian10 ditë më parë
 • Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  Mimoza AhmetiMimoza Ahmeti10 ditë më parë
 • 25:36 Selo = Anxhela Trans?

  v.v.11 ditë më parë
 • 9:38 sa larg ka shku teknollogjia, vllai tu loz CS ne youtube

  SlimKingSlimKing11 ditë më parë
 • Rakun bobe 🤣🤣🤣🤣

  bmw Mbmw M11 ditë më parë
 • 😅😂😂

  Enox PubgEnox Pubg11 ditë më parë
 • Po karkiva??

  Aleksjo LiciAleksjo Lici11 ditë më parë
 • Hahahahahahahaha mose vdekshite kur kjo me firmene eshte e pa pare

  Eglantina TokuEglantina Toku11 ditë më parë
 • Tokat un i kam nkucov si kam n kin🤣

  sergej qamasergej qama11 ditë më parë
  • @Mary brs ee na kucova je dhe ti mbq vlla un jam na lagja 1 maj

   sergej qamasergej qama10 ditë më parë
  • @sergej qama un jam te lagjja 11 janari po ti

   Mary brsMary brs10 ditë më parë
  • @Mary brs po vlla

   sergej qamasergej qama10 ditë më parë
  • Nga kucova je ti vlla

   Mary brsMary brs10 ditë më parë
 • duam filmin te plot se na lodhet pjesh pjesh ...😡

  Viktor IsarajViktor Isaraj11 ditë më parë
 • Jeni 1sha

  jeton tbajeton tba11 ditë më parë
 • Ju lutem mqafshi subsbrice faqes fre fire mushu boyz eshte nje djale i vogel

  mushu boyzmushu boyz11 ditë më parë
 • Këzëazë 69, lot 😂😂

  F AF A11 ditë më parë
 • Super ide realizimi 🔥

  Travel with AjdiTravel with Ajdi11 ditë më parë
 • shum kinge kjo vajza

  ny londonny london11 ditë më parë
  • @Marjola File po

   ny londonny london8 ditë më parë
  • Per xhoana karaj po thua?

   Marjola FileMarjola File8 ditë më parë
 • çuna mundohuni ta mbushni më shum programin me dublime jeni të papar

  Daniel AlushajDaniel Alushaj11 ditë më parë
 • Jeni fantastik!Respekte!

  Blerim LicoBlerim Lico11 ditë më parë
 • Pica Karpiçoza...hahaaaa

  GD KaciGD Kaci11 ditë më parë
 • Une mezi ju pres ..na kenaqet jeni me te miret ❤❤❤❤

  Izabel InnaIzabel Inna11 ditë më parë
 • O ngopi bejeni perseri ate me ata te rtshes super fare 😂😂😂😂

  gaming with Albaniagaming with Albania11 ditë më parë
 • I shkreti selo 😂

  Puffi_ _OfficialPuffi_ _Official11 ditë më parë
 • Realiteti i sotem shqiptar ne disa skece

  Esra Bilgic & Murat YildirimEsra Bilgic & Murat Yildirim11 ditë më parë
 • Bravo jeni te paret

  Donaldi AhmetlliDonaldi Ahmetlli11 ditë më parë
 • Jeni kampiona 👑👑

  plaku i rilindjes dhe nipcjaplaku i rilindjes dhe nipcja11 ditë më parë
 • Oooooouuuuu po ca ka kjo

  Mazhar SevasterMazhar Sevaster11 ditë më parë
 • Sikur ta di do te jete looot😂😂

  Luan O.T.R NOIZYLuan O.T.R NOIZY11 ditë më parë
 • Petrit sypetriti cfar kenge do kendoj

  Sefo IbrahimiSefo Ibrahimi11 ditë më parë
  • Nuk kendovi sot

   Luan O.T.R NOIZYLuan O.T.R NOIZY11 ditë më parë
  • KARKIVA SHQIP left the chat

   Esra Bilgic & Murat YildirimEsra Bilgic & Murat Yildirim11 ditë më parë
  • Ahhhaha lot

   Luan O.T.R NOIZYLuan O.T.R NOIZY11 ditë më parë
 • Ngop Legjenda 😍 gjigandët e humorit 💓

  Explore AlbanianExplore Albanian11 ditë më parë