Albulena Ukaj ft. Muharrem Ahmeti - Smuna (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Ardian Kastrati
Lyrics: MUMA
M.U.A.& hair: Arber Bytyqi
Styling: Pajtim Raci

Shkarko

Shikime
330,812

Komente

 • 👌👌🔥🔥🔥♥️♥️🌺😘😘🌻🌻

  Florent BerishaFlorent Berisha4 ditë më parë
 • Muharem 101% 💥

  Aasar LionAasar Lion4 ditë më parë
 • Muharrem ahmeti love you from israel

  Oshri DestaOshri Desta4 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Rebjona RebiRebjona Rebi5 ditë më parë
 • 🖐🖐❤❤

  gisi cacagisi caca5 ditë më parë
 • Shum e bukur

  Violeta EminiVioleta Emini5 ditë më parë
 • Shum keng e bukur e ndjeshme 👏👏

  Bardha TafaBardha Tafa6 ditë më parë
 • Muharrem ti ke lind vetem me këndu .bravoo.e suksese ne jet e ne familje.bravoo bravoo

  Nikolin BreguNikolin Bregu6 ditë më parë
 • Muharemi dihet qe esht mbret ne rrymen e vet ..Po dhe Albulena esht kengetare shum e mir pasi e njoh dhe e kam degjuar live 🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏BRAVO

  Flora ZyberiFlora Zyberi6 ditë më parë
 • Super kang . Mvjen keq qe do shkurre kangtar marrin ma shum klikime se ti . Respekte legjenda e muziks Shqiptare 🇦🇱✅

  Asair FishtaAsair Fishta6 ditë më parë
 • bravo legjenda muharrem ahmeti..😐👏👏👏😊

  xhulja xhuljaxhulja xhulja6 ditë më parë
 • Legjend je muharem ameti bravo shum kenga e mir.albulena me veshje katstrof provokuse

  Almir MiliAlmir Mili6 ditë më parë
 • Wallai king asht muharrem ahmeti kush ja ka inatin ❤️❤️❤️❤️❤️

  Mergim KrasniqiMergim Krasniqi7 ditë më parë
 • (4.05.2021) ......😞.... ......🥀.....

  adiloviq Elisaadiloviq Elisa8 ditë më parë
 • Uffffff🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭

  Adela RexhepiAdela Rexhepi8 ditë më parë
 • Mbreti 👑

  Qendrim MurseliQendrim Murseli8 ditë më parë
 • Brava Shqipe ❤🖤🇦🇱👌

  Bujar CullhaiBujar Cullhai8 ditë më parë
 • 👑👑👑👑👑👑👑MUAREM AHMETI 👑👑👑👑👑

  Marjo QerimiMarjo Qerimi9 ditë më parë
 • ❤️❤️👌

  Elvana HalitiElvana Haliti9 ditë më parë
 • Super star albulena ⭐⭐⭐⭐ muharremi king 👑👑👑👑

  Albanian ToniAlbanian Toni9 ditë më parë
 • Sulsese🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

  Fatmir TahiriFatmir Tahiri10 ditë më parë
 • Epaskan pshur nta , ska faj corona ikap do njerz te pa fajshemm pokape ket vajz qka esht vdesh krejt

  vali valivali vali10 ditë më parë
 • Bravo Muharrem Ahmeti dhe Albulena

  Arian BossiArian Bossi10 ditë më parë
 • Kjo Albulena me mire te kish këndi me mozik se sa me muharrem Ahmetin ma mir i kish dal një këngë seksi me mozik nozy o me ndo një kngtar

  Muhamer IsufiMuhamer Isufi10 ditë më parë
 • Shum keng e bukur

  Anjeza AnjeaAnjeza Anjea10 ditë më parë
 • The Goat per Musike .. !

  egzon krasniqegzon krasniq10 ditë më parë
 • Qetsi shpirti🥺🥺🥺🥺

  Elda BegajElda Begaj10 ditë më parë
 • Jam e quditur🤔🤔 me Albulenen me tregu drejt ne kete keng me ka pelqyer zeri🎶🎶 i saj po te shkojka zeri per balada. Perfekt.

  Loris AnikaLoris Anika10 ditë më parë
 • Muharem your voice is amazing❤️ this perfect duet with this 👸🏼 bring me to my remembers🙏🏻.....faleminderit 😘🌷💝

  Danissa SochorDanissa Sochor10 ditë më parë
 • Muharrem..... his voice is perfect.

  marius valentinmarius valentin10 ditë më parë
 • E paska hijdis Muharrem Ahmeti🎤🎵⭐👌👌👌

  Aferdita **Aferdita **10 ditë më parë
 • Wow super bashkëpunim,ju lumtë ✨✨✨✨✨

  Egzona GurguriEgzona Gurguri10 ditë më parë
 • I pavdekshem jeh mbreti

  Arlind BajraArlind Bajra10 ditë më parë
 • Ahmeti 🤴🤴🤴🤴🤴🤴

  Vjollca AhmetiVjollca Ahmeti10 ditë më parë
 • Kallkeeeeee😎😎😎

  Vjollca AhmetiVjollca Ahmeti10 ditë më parë
 • Bravo 😎😎😎😎

  Vjollca AhmetiVjollca Ahmeti10 ditë më parë
 • Muharrem. Je. Mbreti👑 i muzikes 🤍🤍💎

  Adela ArjanAdela Arjan10 ditë më parë
 • Wooiw, qfar kenge respekt

  Bahrije BytyqiBahrije Bytyqi10 ditë më parë
 • Me.ket veshje katastrof kjo shumm provokuse

  Shpresa BytyciShpresa Bytyci10 ditë më parë
 • Gjigandet e muzikes bravo

  Romeo MyzyrajRomeo Myzyraj10 ditë më parë
 • Muharrem Ahmeti kengetar i vertet artist Shqiperia krenohet me ty Muma Texet me te bukra

  AlskedRrenjaMusicAlskedRrenjaMusic10 ditë më parë
 • super Rrem

  Nikos VataNikos Vata10 ditë më parë
 • Muharem Ahmeti legjend ngelesh gjithmone !! Zoti te rujt 💙

  Sonila VokaSonila Voka10 ditë më parë
 • Muharremi shum i fort 👌🏽🔥

  Arian N.Arian N.11 ditë më parë
 • &🤗🤗

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi11 ditë më parë
 • Bravoo muharem ahmeti je shum i mir keng shum e mire normalisht shum e dashur js legjend

  Buqe camiBuqe cami11 ditë më parë
 • Like nga Wiena

  fıgaro fıgarfıgaro fıgar11 ditë më parë
 • Rema mir ë ka kendu, por original esht kenga edhe ma e mirë... Oksana Sers 😍

  Teuta MustafaTeuta Mustafa11 ditë më parë
 • Smuna pa t'pa shpirt un ty, smunem per kta dy sy, nuk mundem pa ty besom, kjo zemer prap te don ❤️🔥🔥🔥

  Be SaBe Sa11 ditë më parë
 • 🤍🤍🤍🤍

  Irida AmedovIrida Amedov11 ditë më parë
 • Rrema mreti i pavdekshmi

  Gentjan CermaGentjan Cerma11 ditë më parë
 • qekjo albulen ma mir mu ndesh krejt zulak sa me qit gjys trupit

  Ali GashiAli Gashi11 ditë më parë
 • 🇦🇲musik Armenia🇦🇲 Oksana Sers mexkem hamarelu

  Արմ ջանԱրմ ջան11 ditë më parë
 • 🙄❤❤❤

  Benita DuciBenita Duci11 ditë më parë
 • 👑👑👑👑👑👑Muharrem Ahmeti 👑👑👑👑

  DiarDiar11 ditë më parë
 • Weee extra❤❤

  Dardan Aliu officialDardan Aliu official11 ditë më parë
 • Albulen 🔥 🍒 👌

  Il3gal BurnoutIl3gal Burnout11 ditë më parë
 • Shum bukur 👏👏🌟 Suksese te metejshme ✋

  Rovena KallmacakuRovena Kallmacaku11 ditë më parë
 • Muharrem ahmeti king 👑

  Bayram KastratiBayram Kastrati11 ditë më parë
 • Nitro njeri po me zo osht. Ma imadhi..Respekt remoo

  beny.kings. rexhepi.beny.kings. rexhepi.11 ditë më parë
 • Super konga suksese marshallah

  Elton athinaElton athina11 ditë më parë
 • في حوزتهم ضل رابع البيت المعمور

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد11 ditë më parë
 • 😍

  Vjosa KrasniqiVjosa Krasniqi11 ditë më parë
 • انا ضفر بنان تحت ذي طول لماذا اختار المكساج ضفر شعركي اوامر ضدنا ني غيب اعلمنا اغاني

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد11 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Valentina KrasniqiValentina Krasniqi11 ditë më parë
 • في كل طاوله جديده وقديمه قزمين اسنان طوليه في الميموري انتم تلك النحاس الطولي في اعلى رئس الميموري هو رئسي اعرف اين دونالد ترامب لانزل الى الميموري النحاس مدخل تعبئه الميموري اغاني انتم اندر ميموري

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد11 ditë më parë
 • M%H Nr 1☹ Krenar jemi te gjith romet me ty☝️

  Ergys Tironci OfficialErgys Tironci Official11 ditë më parë
 • JU LUMTE GOJA QE TE DY BRAVO SUKSESE MUHARREM 🔥🔥🔥💥💥💥 RREMA🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥 👇 TEKSTI SMUNA💔 ALBULENA UKAJ KETE GOTE PO E PI PER TY DASHNI PER KREJT GENJESHTRAT QE DIKUR MI THOJE TI CDO MERZI PO E MBYS O ME RAKI ASNJIHER NUK MENDOVE LOTET E MI MUHARREM AHMETI JA ME FAL A ME FAL EDI TY T'KAM VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON . NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL TEKSTI DY MUHARREM AHMETI KETE GOTE PO E PI O ME SHOQRIN PO JU TREGON SE I POSHTER JAM ME TY S'KAM NDER QE SHAJ A SA GABIM SE T'HUMBA UN TANI E NUK KA ME KTHMI ALBULENA UKAJ NUK TA FAL NUK TA FAL SE TI M'KE VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI DY MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA MIR UN NE KRY SMUNA PA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA T'PA TY DHE SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL

  Arsi CenaArsi Cena11 ditë më parë
 • 👍

  Jemi KosovarJemi Kosovar11 ditë më parë
 • Ufff 😢😢😢

  Beba JoteBeba Jote11 ditë më parë
 • 😢😕💗

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 211 ditë më parë
 • 💗💗💗

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 211 ditë më parë
 • Super Text 😘😘

  Aj babaAj baba11 ditë më parë
 • shun bukur !!! mashallah!!!

  Edmond LuloEdmond Lulo11 ditë më parë
 • Yll

  Genta zh,italiGenta zh,itali11 ditë më parë
 • super bashkunim🤩🤩🤩🤩jeni yjee

  Ale AlesjaAle Alesja11 ditë më parë
 • ZOTI tmarroft 🤮🤮🤮🤮

  Nafa NafaNafa Nafa11 ditë më parë
 • Bravo Muharem kakto vinagi top 💯

  Veronika MitkovaVeronika Mitkova11 ditë më parë
 • Who wants milk and cookies

  mitch dmitch d11 ditë më parë
 • King je nummer 1

  Avdull OsmaniAvdull Osmani11 ditë më parë
 • Z ?

  Emanuela BrolliEmanuela Brolli11 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Alika MaisuradzeAlika Maisuradze11 ditë më parë
 • Oksy Avdalyan - Sers Mexq Em Hamarelu)))

  ԴԱՎԹՅԱՆ_ԴԱՎԹՅԱՆ_11 ditë më parë
 • Ti muharrem Kishe ne rrugen e Zotit e jo ma me ksin kuqka Hallall super musliman je ti

  F MF M11 ditë më parë
 • O rremo e paske kall krejt rrespekt je nje kengetar i madh legjend e gjallë

  Ersen DemiriErsen Demiri11 ditë më parë
 • Superr tekst 💖💖💖

  Janina -ShJanina -Sh11 ditë më parë
  • yes

   Mourad KhouyaMourad Khouya10 ditë më parë
 • Ihaa e paske djeg krejt a

  arti rrustaarti rrusta11 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Mirsat SalihiMirsat Salihi11 ditë më parë
 • Bravoooo❤❤❤❤❤🤩🤩😘😘😍😍😍❤❤🤩🤩😘🤗🤗🤗🤗😍😍😍❤🤩😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘🤩🤩🤩❤❤❤😍😍😍😍😍😍😘😘🤩🤩😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤩🤩❤❤❤❤💛💔💔💔💔💔❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔❤❤❤❤

  lovelove11 ditë më parë
 • Very nice 👏👏😘

  Angela Nela TrifanAngela Nela Trifan11 ditë më parë
 • Who else found ArkivaShqip by coincidence and now addicted to watching it like me ?

  Fun TravelFun Travel11 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  Florjan OfficialFlorjan Official11 ditë më parë
 • Ckdjď5s .f

  Fida MustafaFida Mustafa11 ditë më parë
 • My Instagram @albo03nbg follow me une jam shqiptar 🇽🇰🇽🇰🇦🇱 @albo03nbg

  alboalbo11 ditë më parë
 • Albulena Ukaj💙💙 Super kengetare 👇

  AM13 AM13AM13 AM1311 ditë më parë