Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM6CAYDxKaXh49XEJA
iTunes: music.apple.com/us/album/feel-good-feat-cbiz-single/1564437732
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

Shkarko

Shikime
1,550,939

Komente

 • 0:46 🔥

  Ackount user UseraAckount user Usera2 orë më parë
 • Po si i bëni like këtije tru k.... që shanë shqipetaret sepse kanë bindje të ndryshme politike. Ky eshte nje tru Gomare

  Bylis For everBylis For ever4 orë më parë
 • alnick.info/throw/1a64enmLlGupm7s/video.html

  Vraka VrakaVraka Vraka5 orë më parë
 • teksi më amator i bër ndonjeher stres shum dobët prisja shum më shum i ke zhgënjyer fansat shum 🤦

  Nona NonaNona NonaDitë më parë
 • O ti qifsha robt ty

  petrit kurpalipetrit kurpali2 ditë më parë
 • BB4LIFE ❤❤🔥🔥🔥

  Renis KeciRenis Keci2 ditë më parë
 • Teksti i stresit nr 1

  DitartDitart3 ditë më parë
 • stresi ka shum stres

  Fatjon AliuFatjon Aliu4 ditë më parë
 • Stresi is dick

  pro tvpro tv5 ditë më parë
 • 👍👍👍👍

  Egzon ImeriEgzon Imeri5 ditë më parë
 • Stresi fake

  Eri QamaEri Qama5 ditë më parë
 • Spo I merr 2 million klikime

  Vin VanVin Van6 ditë më parë
 • Super🥰

  Vin VanVin Van6 ditë më parë
 • Cheap Zezake Birminghami , car rentals edhe nje Xhamaikan . Njiefsha mire per ju , normal Ajo Pune, me G Class, votoni Tom Doshin.....

  djalingatropojadjalingatropoja7 ditë më parë
 • Jam ktu per me ngju muziken sme plas fare per komentet hajt tung

  Kristian TuciKristian Tuci7 ditë më parë
 • Teksti ?😂

  M4RKOM4RKO7 ditë më parë
 • alnick.info/throw/0NKcjJmFaaOLctU/video.html

  Removed from YouTubeRemoved from YouTube8 ditë më parë
 • 💯

  TROPOJAN NTTROPOJAN NT8 ditë më parë
 • *Hey Broo,you are number* 1️⃣👐🇦🇱

  Genève SuisseGenève Suisse8 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱

  Gzim SpjGzim Spj9 ditë më parë
 • Nga jugu ne veri 🇦🇱 Super Keng

  Elvis HidajElvis Hidaj9 ditë më parë
 • E psh gje gjuje edhe ike me vrap

  Skiner EleziSkiner Elezi9 ditë më parë
 • une dinguerie se son !!!!

  Aur la PirateAur la Pirate9 ditë më parë
 • une dinguerie se son !!!!

  Aur la PirateAur la Pirate9 ditë më parë
 • Kush me bo like i shalla gjeni dashnore

  Skiner EleziSkiner Elezi9 ditë më parë
 • Wallahi kong e pordht or shok

  Kled AliajKled Aliaj9 ditë më parë
 • Mirë klipi deri në 3:12.....po këta 4 gaxhgauna nga mbrapa dhe atë kacolen te shkallet ç'i keni a tqifja????

  Toni KidToni Kid9 ditë më parë
 • KUSH E SHEH KET KOMENT IA BOFT ZOTI KABULL RAMAZANIN .

  FF SOKOLFF SOKOL9 ditë më parë
 • Ku je pra

  CllevioCllevio10 ditë më parë
 • 🤮🤮 rep ma palidhje nuk paskna degju kenge rrugeve kujdes fjalorin nuk do thot po kendoj vetem me flliq me goj 🤮

  Engji RmnEngji Rmn10 ditë më parë
 • Respekt keng shum e fort🤙🤙🙏

  Dodaj RobertDodaj Robert10 ditë më parë
 • You Re a legend Strsi both of you

  Andy HodaAndy Hoda11 ditë më parë
 • 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🖕

  Xhevrie BuciXhevrie Buci11 ditë më parë
  • Ça ke

   Vin VanVin Van10 ditë më parë
 • O stres ke thy rregord me kete muzik shm bukur przt bravi bravo stres zoti te bekoft bro😀😀🤘🤘🙏

  Florian SinaniFlorian Sinani11 ditë më parë
 • Bos lali me shok

  Fier FierFier Fier11 ditë më parë
 • BB4LIFE🤘❤

  Bad boyBad boy11 ditë më parë
 • Bolet e rona, s'po mi man dot 🤣🤣🤣

  Endrit AvdiuEndrit Avdiu11 ditë më parë
 • Bravo stresi✌

  Nakos StefanakosNakos Stefanakos11 ditë më parë
 • viewsat e cbiz mund te jen 1000-1500 te tjerat jan gjith shqipe ahahaahha

  private gprivate g11 ditë më parë
 • 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

  Klajdi DaciKlajdi Daci11 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥😎😎😎😎😎

  Ish 0115Ish 011511 ditë më parë
 • Pse se po o stres nje kenge per PD-ne✌✌✌✌😅😅

  Vin VanVin Van12 ditë më parë
 • Dat nigga aint talking bout shit..stressi u ok bro .. but what was that bout london to philly?

  LT JacoberLT Jacober12 ditë më parë
 • keng barbonash

  Albbi GBAlbbi GB12 ditë më parë
 • Super kenge vec vazhdoni

  Toni GuraToni Gura13 ditë më parë
 • Amo bisha paske fillu me kopju noizyn se ithe ne kenge tu ukap me qdo lloj race kur boni bashkpunim me ate zezakun italian tani po I bon vet mos fol per tjeret mos ubo adoleshent👌

  inax crinax cr13 ditë më parë
 • Krejt po thon jam p.. Some e ke myt stres vec mos u nal bomb mas bombe

  Renato CanajRenato Canaj13 ditë më parë
 • Du er så fuckin smuk 👀

  tralala tralalatralala tralala13 ditë më parë
 • Ça karin o kjo kong ropqime

  this is fan page the best music songthis is fan page the best music song13 ditë më parë
 • BadBoy4Life

  StrixxGamingStrixxGaming13 ditë më parë
 • rrobqiri mutit me muzik evgjitesh

  The Black Rat InnThe Black Rat Inn13 ditë më parë
 • Vari karsa

  Adrian KlosAdrian Klos14 ditë më parë
 • O stresi edhe luli i prputhen ta kaloi me shikime 🤣🤣 ik mor ropqir i muti

  riki proriki pro14 ditë më parë
 • Tu Ba stresi si vinzi 🤦‍♀️

  Stesi KolaStesi Kola14 ditë më parë
 • Stresi❤️❤️❤️❤️❤️

  FF BADBOYFF BADBOY14 ditë më parë
 • C BIZ good voice

  TheRealABD ScuzaTheRealABD Scuza14 ditë më parë
 • This is littt😜😜💥🔥

  Christian ShatroChristian Shatro14 ditë më parë
 • 1.1milion shikime🤑🤑🤑

  stresi tayna stresi'taynastresi tayna stresi'tayna14 ditë më parë
 • Ec bet boj

  Mandi MandiMandi Mandi15 ditë më parë
 • Qr ky stresi kaq kohe artist , iken andej nga ishulli me mafioza per na i shpi bari, do me dal si escobar ne clip qe e ka ba cheap fare si dhe muziken. Ishalla po te hecin punet e tjera o stres, se shof qe je stresu pak.

  Albaniaa DurrsiAlbaniaa Durrsi15 ditë më parë
 • Ke hum si lul basha

  AJ LalaAJ Lala15 ditë më parë
 • Bravo. Te. Lumte

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
  • Eshte. Kar ai. Tjetri

   Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • O. Bosi. Si. Kar. Je

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Stresi. Ka. Kenuar. Me mire. Se. Ti. Huaji

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
  • Bravo. Ja. Ke. Qire. Nenen. Stres. Ati. Te. Huajt

   Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Apo. Kishe. Turpe. Eeeeeee

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Fareeeeee

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Pse nuk. I. Xhvesheeee

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Me. Burr. Ti. Je.

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Te. Lumte

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Te. Bukra. Nga. Bythet. Te. Mdhja. Dhe. Sist. E. Mdhjaja. Si. Bole. Te. Rena

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • E. Ke. Qar. O. Kare. Fare. Me. Gjithe. Me. Ato. Kurva

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Bravo. Kar

  Ballaban KokaBallaban Koka15 ditë më parë
 • Bashkohu ti dhe noizy dhe qiani nenen te gjithve qe ju bejn dissa 2 legjendave

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ15 ditë më parë
 • Cbiz is a cokehead so this kinda sound fits him perfectly

  GREGRE15 ditë më parë
 • Shiitt 🤮

  Best ThingsBest Things15 ditë më parë
 • He Mo refugjat anglie Ku je ?? Se spo te shoh? 😂 barbon .. yttt ropqir

  Best ThingsBest Things15 ditë më parë
 • Eeee stresiiiiiii bosiiiii je I madh king

  yutube 2021yutube 202115 ditë më parë
 • Super keng bro

  Fation OmeriFation Omeri15 ditë më parë
 • DIASPORA U INJORUA PRAPE ASNJE EURO PER PER SHQIPERINE DERI SA TE MARRIN TE DREJTEN E VOTES

  Kacurri LinzaKacurri Linza15 ditë më parë
 • 🔥🔥👍🏼

  Bani 86Bani 8615 ditë më parë
 • 101% FAKE music..

  LORD OfWarLORD OfWar15 ditë më parë
 • Presim vish Shiperi tja Qim ropt ed rames me kallash 💪

  Kazaz KavajaKazaz Kavaja16 ditë më parë
 • Dobet ska lidh trap drill futja gjum stresi

  e.b e.be.b e.b16 ditë më parë
 • Ik mor rrobqira ben keng akoma ky pallosh muti..

  Coming SoonComing Soon16 ditë më parë
 • C B I Z 💥🚀

  Pineal GlandPineal Gland16 ditë më parë
 • 🥰💞🔥🔥

  Benita CotterillBenita Cotterill16 ditë më parë
 • Hajt krejt demokratet te bejn like ktu

  anxhela malajanxhela malaj16 ditë më parë
 • Kot fare cesht mor kjo kenge,??????????

  Juli ZagradiJuli Zagradi16 ditë më parë
 • Rama ki

  Xhemal DumiXhemal Dumi16 ditë më parë
 • Ik re kalama ban tfortin kot kur ke zemren e leprit

  e. guberjae. guberja16 ditë më parë
 • All those girls are not in shape that’s so weird 🙈🤷🏻‍♂️

  MP PowerMP Power16 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Durim RexhepiDurim Rexhepi17 ditë më parë
 • Nahengsh rakun

  Nuriet IsufajNuriet Isufaj17 ditë më parë
 • o stresssss i ke ra ne qaf kot kti zanati o broo prz sje me kndu ske za ske asigja me rrecitu pa lidhje di edhe vet

  You YouYou You17 ditë më parë
 • 1 milly ✌️✌️✌️✌️✌️

  ST BRUDAST BRUDA17 ditë më parë
 • Te qifsha kengen tende ...keng kari ...sipas kenges po tbej komentin varikars ...nuk doli i keng pa sharje

  Erald QosjaErald Qosja17 ditë më parë
 • Spoti mir stresi zonin si me shti me zor me knu pak ma eger u dasht me knu e veshjen kombinimi i stilit edhe i spotit jo shum npershtatje musik nritma tngadalshem

  bujar gashibujar gashi17 ditë më parë
 • Gazi views, unless everyone in dudes country watched it lol

  Juggernaut WorldJuggernaut World17 ditë më parë
 • 2:44 stresi is high😂😂😂

  NoizyNoizy17 ditë më parë
 • Kush bon subscribe ta konfirmoj me like zoti ja boft mbar kush bon subscribe 👐

  H I T M E N G A M I N GH I T M E N G A M I N G17 ditë më parë