Yll Limani - A ki me rrejt

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: ylllimani
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

Shkarko

Shikime
1,694,304

Komente

 • Suksese yll😊❤

  Bleona.Elona PajazitiBleona.Elona Pajaziti13 orë më parë
 • Jam varikars

  FF REDIONIFF REDIONI20 orë më parë
 • 👍👍👍

  Aida DurmishiAida DurmishiDitë më parë
 • Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....

  Juljo MukaJuljo Muka3 ditë më parë
 • Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚

  Arnesa GashiArnesa Gashi4 ditë më parë
 • 💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊

  Biran Damla Yilmz FansBiran Damla Yilmz Fans8 ditë më parë
 • Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘

  Lindia LindiaLindia Lindia8 ditë më parë
 • Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥

  〽INNA**D〽〽INNA**D〽8 ditë më parë
 • Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu10 ditë më parë
 • Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱

  Yo YoYo Yo10 ditë më parë
 • Ek

  Klaudia DhuliKlaudia Dhuli10 ditë më parë
 • 11 k

  Klaudia DhuliKlaudia Dhuli10 ditë më parë
 • Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge

  Just MeriJust Meri10 ditë më parë
 • Super keng love

  Xhevat BerishaXhevat Berisha11 ditë më parë
 • Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰

  Katerina BeqiriKaterina Beqiri11 ditë më parë
  • Krahasohet😊✌

   Ajnure JashanicaAjnure Jashanica8 orë më parë
 • Si gjithmon me i miri

  Katerina BeqiriKaterina Beqiri11 ditë më parë
 • Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu13 ditë më parë
 • 👌👌👌

  Fatime MatranxhiFatime Matranxhi13 ditë më parë
 • 👑👑👑

  Ujala LatifiUjala Latifi13 ditë më parë
 • Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  sokin jonsokin jon13 ditë më parë
 • Filma me titra shqip 👇 alnick.info/round/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg

  Kristian CelaKristian Cela13 ditë më parë
 • beautiful as always

  Ada SatkaAda Satka14 ditë më parë
  • Me Ben s... Plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Bravo ylli 👏👏😍

  Ina YzeirajIna Yzeiraj14 ditë më parë
  • Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

   sokin jonsokin jon13 ditë më parë
 • Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin

  Eni EniEni Eni14 ditë më parë
  • 😂🤣🤣lott

   number one1number one18 ditë më parë
 • 8

  Elisa CenokaciElisa Cenokaci14 ditë më parë
 • 77

  Elisa CenokaciElisa Cenokaci14 ditë më parë
 • 🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

  doire aintudoire aintu15 ditë më parë
  • SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

   seiom jvonyseiom jvony14 ditë më parë
 • Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

  Jella EnsarJella Ensar15 ditë më parë
  • Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

   seiom jvonyseiom jvony14 ditë më parë
 • Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺

  Rovi OsmaniRovi Osmani15 ditë më parë
  • Me Ben s....

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯

  Nurie MuçaNurie Muça15 ditë më parë
  • Po sje bre veq ty🤔

   doire aintudoire aintu15 ditë më parë
 • Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶

  Nurie MuçaNurie Muça15 ditë më parë
 • O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏

  mikea hiooimikea hiooi15 ditë më parë
  • Me Ben s... Plliz☺

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu17 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  blerim bardhiblerim bardhi17 ditë më parë
 • Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁

  Enid XhaferiEnid Xhaferi17 ditë më parë
 • 💜💜🌸🌸

  Ester XhoelEster Xhoel17 ditë më parë
 • Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  seiom jvonyseiom jvony18 ditë më parë
  • I am sorry why did you copy my comment

   ilda canguilda cangu17 ditë më parë
 • Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

  cutE &cutEcutE &cutE18 ditë më parë
  • O sa e bkr kenga yll je

   yuoop nokeyuoop noke17 ditë më parë
 • Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

  hoiy vinosahoiy vinosa18 ditë më parë
  • Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

   yuoop nokeyuoop noke17 ditë më parë
 • Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  yuoop nokeyuoop noke19 ditë më parë
  • I am sorry why did you copy my comment?

   ilda canguilda cangu17 ditë më parë
 • Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

  Fatos SuloFatos Sulo19 ditë më parë
  • @seiom jvony ¹½¹wwqwqwwwqwwwwwwwww¹wwq4qwrqwrqwqwwrqwwrqwrqqwqrwrqqwqrwqwrqqwrwrqwrqwqqwrqwrqwwrqwqwqqqwrqwrqwrqqrqrwwwwrqr

   Bukurije BurjaniBukurije BurjaniDitë më parë
  • 🙈🙈🙈🙈🙈

   seiom jvonyseiom jvony18 ditë më parë
 • SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

  Elio ambraElio ambra19 ditë më parë
  • 😘😘😘😚😚

   hoiy vinosahoiy vinosa18 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  blerim bardhiblerim bardhi19 ditë më parë
 • Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Algira HajrullaAlgira Hajrulla19 ditë më parë
 • Po sje bre veq ty🤔

  Imrane RrustemiImrane Rrustemi20 ditë më parë
 • Love it ❤️

  kirsheta kirshetakirsheta kirsheta20 ditë më parë
 • nice

  J-kupJ-kup20 ditë më parë
 • O jet ti

  Amanda JushiAmanda Jushi20 ditë më parë
 • Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤

  ꧂ Rovena ꧁꧂ Rovena ꧁20 ditë më parë
  • @yuoop noke me Ben s....pllizz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
  • @yuoop noke E vërtet 🙂

   ꧂ Rovena ꧁꧂ Rovena ꧁18 ditë më parë
  • Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

   yuoop nokeyuoop noke19 ditë më parë
 • 😍❤️

  Ergisa EleziErgisa Elezi20 ditë më parë
 • Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

  Xhulo BeraXhulo Bera20 ditë më parë
 • O sa e bkr kenga yll je

  Florjan PataFlorjan Pata21 ditë më parë
 • o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo

  Eri VeliaEri Velia21 ditë më parë
  • Mr Ben s....plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Ma vdiqet me kto keng

  lule luleelule lulee21 ditë më parë
  • Me Ben s.....plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • 🙈🙈🙈🙈🙈

  lule luleelule lulee21 ditë më parë
 • 😘😘😘😚😚

  elizabeta thaqielizabeta thaqi21 ditë më parë
 • Yll limani shum të dua

  elizabeta thaqielizabeta thaqi21 ditë më parë
 • Bravo je yll i vërtet 😍😍

  Erjola IbiErjola Ibi21 ditë më parë
 • 🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt

  miri mirimiri miri22 ditë më parë
 • Vidioklipi shum nice .

  Fjona ShahoFjona Shaho22 ditë më parë
 • Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!

  M. MorinaM. Morina22 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩

  Jona JonajonaJona Jonajona22 ditë më parë
 • Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes

  abbsnn coseabbsnn cose22 ditë më parë
 • Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!

  Bensu SoralBensu Soral22 ditë më parë
 • Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙

  KleaKlea22 ditë më parë
 • Yll ke emrin yllje vete🥰🥰

  Elis CokuElis Coku22 ditë më parë
 • Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥

  babygirl 2021babygirl 202123 ditë më parë
 • Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏

  Bleta TVBleta TV23 ditë më parë
  • Me Ben s.....plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Mimiri ylli liman

  Petrit PetritPetrit Petrit23 ditë më parë
 • 0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍

  B AB A23 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍

  Raima IsmailiRaima Ismaili23 ditë më parë
 • Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩

  Giulia giulianaGiulia giuliana23 ditë më parë
  • Me Ben s....plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️

  Ilire DemajIlire Demaj23 ditë më parë
 • 👍👍

  REXHEPAJ FLAMURREXHEPAJ FLAMUR23 ditë më parë
 • Vabbè grande cambia grande

  Sara MocciaSara Moccia23 ditë më parë
 • La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero

  Sara MocciaSara Moccia23 ditë më parë
 • Hajd shko pra gjej ma mire 👋

  Esmeralda KaciEsmeralda Kaci24 ditë më parë
 • ⭐️⭐️⭐️⭐️

  Bora AhmetBora Ahmet24 ditë më parë
 • Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑

  Jella EnsarJella Ensar24 ditë më parë
 • Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟

  Era CukaEra Cuka24 ditë më parë
 • Super 👏👏

  Anita CelaAnita Cela24 ditë më parë
 • Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...

  Seveljana MushiSeveljana Mushi24 ditë më parë
 • Te dua shumë 💗✌️

  AJLA AKIAJLA AKI24 ditë më parë
 • Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit

  EndiEndi24 ditë më parë
  • Me Ben s.... Plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘

  Lene StenajLene Stenaj24 ditë më parë
  • Me Ben s.... Plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

  Tatlim_0Tatlim_024 ditë më parë
 • O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘

  Ylli RamadaniYlli Ramadani24 ditë më parë
  • @Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪

   Ylli RamadaniYlli Ramadani21 ditë më parë
  • Cka ki ??Mos vdiqe😂😂

   Yllza RamadaniYllza Ramadani22 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Sindi XhelilajSindi Xhelilaj24 ditë më parë
 • Ay theweeknd wanna be 💀

  GruddyGruddy25 ditë më parë
 • ❤️❤️

  Arnesa GashiArnesa Gashi25 ditë më parë
 • Je i mrekullueshem.❤❤❤❤

  Klea HoxhajKlea Hoxhaj25 ditë më parë
 • Bukur.

  Elton BurguElton Burgu25 ditë më parë
  • MELISA.

   Elton BurguElton Burgu25 ditë më parë
 • Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣

  Val hurricaneVal hurricane25 ditë më parë
 • shum e bukur👏👌❤️

  Florind BerishaFlorind Berisha25 ditë më parë
 • 🤙😍

  Tuana MaxhuniTuana Maxhuni25 ditë më parë
 • Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰

  The Last LyricsThe Last Lyrics25 ditë më parë
  • Me Ben s..... Plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Super kenge sic ka emrin eshte ⭐⭐

  Armjona TashiArmjona Tashi25 ditë më parë
 • Kejt mut e ke bo me qato voice efekt a qa jan 🤷‍♂️ zanin e ki perfect me zor e prish 🤷‍♂️❤🔥

  Blerand QamiliBlerand Qamili25 ditë më parë
 • Aww🥰😍😍

  Ola LamajjOla Lamajj25 ditë më parë
  • Me Ben s...plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›10 ditë më parë
 • Krejt Po rrejn kapak 🤷🏻‍♀️

  Qendresa BrahaQendresa Braha25 ditë më parë
  • @Skenda 1234 eh jeta :)

   Qendresa BrahaQendresa Braha23 ditë më parë
  • DIKUSH KAPAK DiKUSH TENGJERE UNË JO

   Skenda 1234Skenda 123424 ditë më parë