Zbatimi i kesaj fjale te lumturon jeten familjare!

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Shkarko

Shikime
173,258

Komente

 • Jeni një chift i mrekullueshëm Zoti ju begatofte

  Vathe GungaVathe GungaMuaj më parë
 • Zoti ju rujt!

  Debora KDebora KMuaj më parë
 • Sa zemer mir jemi aq te perçar jemi cop copa...shum popull i vuajtur paskemi qen! Ka i gjeten rruget armiku e na bon copa copa neper bot....pa ia dit vleren kombit e sot jemi ku jemi...ku ka ma zemer bardh se shqiptari por ilaçin nuk ia gjetem kurr perçarjes....33 vjet ne mergim fen kush nuk na mohoj kemi kisha e xhamija dhe ate ne gjuhen qe kemi...por fmija niprit nuk mesojn ne gjuhet e nenave qe kan te gjith mergimit....rezulltat i fes dhe kombit....nese boj gabim Puna e Zotit ai me denoft e jo turli pesimist e estremist...

  Ismet BeadiniIsmet BeadiniMuaj më parë
 • 🌹❤️❤️🌹

  Aisheh IsmailajAisheh IsmailajMuaj më parë
 • zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

  Ionida PezaIonida PezaMuaj më parë
 • zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

  Ionida PezaIonida PezaMuaj më parë
 • Mashallah🤲♥️♥️🤲🌹🌹🤲💎💎🤲☀️☀️🤲🌟🌟🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲♥️🌹☝️🌹♥️🤲

  Youtube YoutubeYoutube YoutubeMuaj më parë
 • Oh Allah🤲♥️♥️Ruj breh këta Dy♥️♥️ZEMRA se shummmm jan Pershtat Amin jahrabih Allah🤲♥️♥️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲🌹🌹🤲

  Youtube YoutubeYoutube YoutubeMuaj më parë
 • Marshalla

  Sazan CokuSazan CokuMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏

  Merte MerteMerte MerteMuaj më parë
 • Zoti ju dhente shendet familjarisht

  Rovena ZacelliRovena ZacelliMuaj më parë
 • Allahu ka mallkuar atë që shkul vetullat dhe atë që e vepron këtë

  vsvsMuaj më parë
 • Keti mund ti thuash Hoxh e jo si disa Hoxhellar smund ti quaj as hoxhellar se ka shum me cek thon duhet me rra bashkeshorten sheno nese ashtu ne disa ajete kur thot rrahe gruen nese nuk te ndegjo disa mentalitete te flliqura tradita se jan duke i bart ne vendin ton nga shtetet ekstrimiste qe i kan bart tu e njollos fejen islame kam par shum duke mbuluar gruan vetes hoxhellar e naper npishina ndeti tu u zhvesh tu vizatu pejsen intime sa me ngusht vetes hoxhellar gruja duhet te duket si gruja e hoxhes nderuar e bukur e moralshme e respektushme e jo tu ik prej vllaut burrit mos mja jap doren jasht respektit traditav tona shqiptare mbaje fejen me respekt me tradit shqiptare me moral e jo gjeste arabve tzi 🔊

  Mirjeta BytyqiMirjeta BytyqiMuaj më parë
 • 🌹☝️🤲🤲👏👏

  enkeleda topienkeleda topiMuaj më parë
 • Ju lumte! Per lakmi, keshtu eshte kure je njeri ja di vleren si burrit si gruas.

  Milazim PiliqiMilazim PiliqiMuaj më parë
 • pershendetje dhe respekt z elvis

  ZARIF BAJRAMIZARIF BAJRAMIMuaj më parë
 • Te mahesh muslmiman a jaja gruhen kit me shminka e kie edhe neve nuk na istereson se te mer 5 mij euro edhe ato 5000 euro nuk i meriton se shom mahesh

  11 vjechar11 vjecharMuaj më parë
 • 💙❤️🙏🙏🙏🙏

  Valbone ShkodraValbone ShkodraMuaj më parë
 • She is so beautiful women 🥰

  Alisa CokaAlisa CokaMuaj më parë
 • Ish kan ide e mir me fol Hoxhe per Perputhen e Big borther e Love Story qfar mendimi ke qe po degjenerojn rinin

  smile foryousmile foryouMuaj më parë
 • Respekt

  Lutfije GjyshincaLutfije GjyshincaMuaj më parë
 • IMAM Elvis Naci tpershendes perzemersisht nga Kosova je njesh i pashem i sinqert dijetar i shkolluar pozitiv poashtu dhe Gruaja dhe familja juaj jan njejt edukata ju veqon dhe keshillat tua shkencofe islamile edukative jan shum te nevijshme Allahu te shperbleft jemi me fat qe te kemi ty.Zoti te bekoft

  smile foryousmile foryouMuaj më parë
 • 🙏🙏ERVIS KU DO TE JESHE TE NDIMOFTE ZOTY DHE ME FAMILJE KU JENI RRESPEKTE TE KEMI PAQ DASHURI PER NJERI TJETRIN DHE LUTURI KU DO QE JEMI TE GJITHE POPULLI SHQIPTAR 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  Qqqq 1234Qqqq 1234Muaj më parë
 • Inderuari E.Naci zoti ju shperbleft.

  Zejnije HajdafkchZejnije HajdafkchMuaj më parë
 • Pse duhet të mar shëmbull tek këta unë shëmbullin e merja tek prindrit e mi

  Lucy PashaiLucy PashaiMuaj më parë
 • Fatma dukesh si sulltanesh 🤩💜Zoti e rujt familjen tuaj.

  Elisa ElisaElisa ElisaMuaj më parë
 • Me te miret..

  Rezi MalajRezi MalajMuaj më parë
 • Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯

  Dafina MalajDafina MalajMuaj më parë
 • Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘

  Edona GashiEdona GashiMuaj më parë
 • Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅

  Rudi RudiRudi RudiMuaj më parë
  • @Viollca Rovi Dil dhe ti Te shofim I her ca malli je Se Fatmen e Pam te lyme Te pispillosme Gruja Hoxhes demek Hoxhe Ky Kastraveci pa fare 😂😂😂. Ky Visi osht 1 koqe kanari qe Se ka shokun dhe gruja do i vij mas avazit

   Rudi RudiRudi RudiMuaj më parë
  • O zot pa fund dashuria juajmmiresia e zermes kudo qe te ini

   Viollca RoviViollca RoviMuaj më parë
 • Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre

  F KF KMuaj më parë
 • Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲

  Selhane TerziaSelhane TerziaMuaj më parë
 • Mashalla 💖 💖

  Noeli IleonNoeli IleonMuaj më parë
 • Besoj se te gjitha bashkeshortet do deshironin miresine e nje burri! Dashurine dhe rrespektin e tij! 😔

  Ermonela RaftiErmonela RaftiMuaj më parë
 • Dy yje mashallah ⭐️⭐️

  Leunora MehjaLeunora MehjaMuaj më parë
 • 💕💕💕💕💕💕👍

  Mona KujajMona KujajMuaj më parë
 • 🧿🧿 Mashalla sa te mir jeni ..🙏🙏🕋

  Lumnije ShalaLumnije ShalaMuaj më parë
 • Zoti ju rujt dhe ju dhent me shum lumturi je Hoxha me i mir dhe i sinqert ne gjith shqiptarin 1bravo te fort per ty dhe familjes tënde.

  Luli VeizajLuli VeizajMuaj më parë
 • MASHA ALLA ZOTI U RUAJT NGA ÇDO E KEQE .

  Atixhe MuratiAtixhe MuratiMuaj më parë
 • 🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🕌🕋☝🏻🌟

  Indrit CaraIndrit CaraMuaj më parë
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻🌟

  Indrit CaraIndrit CaraMuaj më parë
 • !

  Turk Sherif fr dr eTurk Sherif fr dr eMuaj më parë
 • ❤❤🤲🙏

  MiraMiraMuaj më parë
 • Marshalla. Jete te lumtur bashke. Zoti te shperblefte hoxhe I nderuar, bashke me familjen tende te mrekullueshme

  Mimoza VeseliMimoza VeseliMuaj më parë
 • Bukur marshllha !!!!❤️

  Alberta AlametiAlberta AlametiMuaj më parë
 • Zoti ju rujt

  Neta NdouNeta NdouMuaj më parë
 • Elhamdulilah nje shembull i shkelqyer sidomos per kohen esodit qe shum pak kaqifte te lumtura meate qejukadhan Zoti . Lum femiet ejuaj sijukan

  N0 0BN0 0BMuaj më parë
 • Allahi jashtoft muhabetin

  j sj sMuaj më parë
 • Zoti ju bekoftë

  Sife SifeSife SifeMuaj më parë
 • Jeni per Mashalla te dy. Çift shum ibukur,qofshi tlumtur gjithmon

  Nebije A.Nebije A.Muaj më parë
 • Mashallah Allahu ju rujt Allahu ju kenaqte edhe ne ket bote edhe ne tjetren bashke ,qofshit gjithmon

  Muarem IseniMuarem IseniMuaj më parë
 • MShallah ju qoft ju dhasht zoti qdo temir ne jet jeni dy yje ze bukur👍👍🤲

  Mire ShahinajMire ShahinajMuaj më parë
 • Mashallah Allahu ju ruajt inshallah shembull per burat Shqiptar per do e do qysh e respekton gruan e vet me ket synqeritet dhe me keto fjal te qeta vallahi shum pak ka qifte te lumtura Allahu na mundesoft te jena shembull i tyre ❤💙🤲🤲🤲

  Melek LjimoniMelek LjimoniMuaj më parë
 • Jeni qift te mrekullushem dhe shembullor. ALLAHU VU RUAJT

  linda lindalinda lindaMuaj më parë
 • Jeni shum te mir zoti madh ju rujte

  Rudina GjineRudina GjineMuaj më parë
 • Sa mire ju jeni 💋💞💞💞💞

  Edona GashiEdona GashiMuaj më parë
 • 👍👏

  Ramije EtemiRamije EtemiMuaj më parë
 • MashAllah nese mundet subcribe edhe ju qe e shikoni sms

  Berra HalitiBerra HalitiMuaj më parë
 • Zoti u bekofte

  Miranda AlbMiranda AlbMuaj më parë
 • Zoti ju bekofte hoxhe Elvis.

  Matilda XhufkaMatilda XhufkaMuaj më parë
 • Marshalla zoti ju rujt 🙏 jeni shembulle per gjithe hoxhallaret ne gjithe rethin ne ballkan ju ndegjoj ne youtube kshillat e juaja ma qetsojn shpirtin zoti ju dhasht gjitha te mirat e botes amin🙏🙏

  Zyhrije TairiZyhrije TairiMuaj më parë
 • Me te bukurit💕 me te nderuarit

  mxc vargasmxc vargasMuaj më parë
 • selamun alejkum kur fillon programi shipteret per shiptaret mezi e presim

  refet mamutirefet mamutiMuaj më parë
 • Ju ruajt Allahu i madh gjith jeten e kalofshi ne harmoni me njeri tjetrin🤲

  Feime IsufiFeime IsufiMuaj më parë
 • Mashalla, Ju Rujt Zoti inshalla,,,,

  Alvin ShalaAlvin ShalaMuaj më parë
 • Zoti u ruajt kofshi gjithmon te lumtur

  Trg PlayTrg PlayMuaj më parë
 • MashaAllah sa te bukur qe jeni

  mimoza likamimoza likaMuaj më parë
 • .Mashalla i Bekofte Allahu familjen e tij

  Arjan GrutiArjan GrutiMuaj më parë
 • Mashallah Allahi juka beku inshallah dajm qofshi me gzime

  Linda LindaLinda LindaMuaj më parë
 • Jeni me te bukurit e botes ,nga shpirti zemra qe keni !Jeni per tu admiruar Zoti ju bekofte dhe u mbrofte nga cdo gje e keqe🙏🙏❤️❤️

  Mimosetta MommyMimosetta MommyMuaj më parë
 • In sha Allah.

  ekrem ekremiekrem ekremiMuaj më parë
 • Siete bellissimi ❤❤🦋🦋👑👑

  nusha gjokanusha gjokaMuaj më parë
 • Mashallah ALLAHU ju rujt Shenbull për te gjith 🤲🤲🤲

  Fahrie ThaqiFahrie ThaqiMuaj më parë
 • MashAllah

  e.d24e.d24Muaj më parë
 • Allahu ju mbrofte nga xhdo e keqe

  Dishani VikingDishani VikingMuaj më parë
 • MashAllah., më bëtë të çaj. Allahu ju rujt❤️

  100% Glamour100% GlamourMuaj më parë
 • O Zot, lavdërimi qoftë për ty .. Zot, O Zot, mbro popullin e mirëfilltë Mysliman të Shqipërisë nga çdo e keqe dhe bekoji ata Dhe ai hapi dyert e të gjitha të mirave për ta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  &HAMZA 005H&HAMZA 005HMuaj më parë
 • Marashall ju rujt allahu jeni. Qofshit gjithmon te lumtur

  Lut LutiLut LutiMuaj më parë
  • Gabim e thoni MashaAllah.

   bizinsaninkaderinicabasinabaglikildikbizinsaninkaderinicabasinabaglikildikMuaj më parë
 • Allahu ju rujt, paqi gjith harmoni ne jet ,familja e juaj shkelqeft gjith met mira. Ama ti vlla Elvis e din mir qe Gruaja me islam zduhet te reklamohet sidomos ne rrjete socjale. Allahu mas pari me falt mua3taj gjith Muslimant ya Rabb.

  NeroNeroMuaj më parë
 • MashaAllah ❤❤❤❤❤❤

  sarah abcsarah abcMuaj më parë
 • Allahu ju shpërbleftë me Xhenet, jeni shembull për të gjithë ne. Mashallah

  6666Muaj më parë
 • Mashallah 🥰 ju rujt Allahu gjithmon qofshit te lumtur inshallah ☝️🤲🤲

  Nerxhivane OsmaniNerxhivane OsmaniMuaj më parë
 • MashAllah....Shembulli maj mir ne Vitet e Ditet e sotme qe duhet ta ket qdo Musliman e Muslimane.... Allahu ju rujt juve edh Gjith Ata qe ikan Kto Vlera ne Familjen e tyre Amin 🤲☝️

  Edona Veliq-SallahuEdona Veliq-SallahuMuaj më parë
  • Mashall saçifti mrekullushm zoti udhasht jet tgjot

   Hajri KurtishiHajri KurtishiMuaj më parë
 • Ju pershendes perzemersisht paqi gjithmon lumturi e harmoni ne zemrat e juaja ashtu siq jeni sot si princi me nje princes.

  Luljeta ZeqiriLuljeta ZeqiriMuaj më parë
 • ZOTI JU BEKOFTE DHE JENI SHEMBULL PER TE GJITHE ÇIFTET DHE SHEMBULL PER TE GJITHE RININE SHQIPTARE QE E KANE LENE UDHEN E ZOTIT MARSHALLA SI DY PELLUMBA 🕊🕊QE JEPNI VETEM PAQE NE ZEMRAT TONA ESHTE NJE FJALE TURKE ,,,,ALLAH NAZAR DEYMESI ,,QE DO THOTE,,,O ZOT SYRI KEQ MOS JU PAFTE 👀👀🤲🤲❤❤ME GEZON SHPIRTI DHE ZEMRA KUR JU SHOH TE DY PELLUMBA PAQEJE ELVIS❤FATMA ❤QOFSHIT TE BEKUAR JU PERSHENDES NGA ITALIA 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Mandeta ShengjergjiMandeta ShengjergjiMuaj më parë
 • 🤗🤗🤗

  Loreta LoriLoreta LoriMuaj më parë
 • Vetëm Allahu që ka ditë me ju bë për njëri tjetrin🤲! Bashkshortja e juaj, ka një stil dhe garderob për lakmi, shumë më pëlqen 🤗. Jeni qiftë për tu marr shembull, Allahu ju rujt.

  Shqipe MalokuShqipe MalokuMuaj më parë
 • Ma shaa Allah, Zoti ju rujt

  Dashmir RamadaniDashmir RamadaniMuaj më parë
 • Allahi ju dhasht gjith lumturi.

  Naide BellagoshiNaide BellagoshiMuaj më parë
 • Mashalla allahu ju rujt amin

  Abdelkader BenmertazaAbdelkader BenmertazaMuaj më parë
 • Mashallah mashallah

  ela Ahmetiela AhmetiMuaj më parë
 • Marshalla te dy 👌👌si mis edhe me mbulese 👑👑

  Rabie IvzikuRabie IvzikuMuaj më parë
 • Zoti tu jape ni jet te gjate

  Fuat AtipiFuat AtipiMuaj më parë
 • Marshallah🤲🤲🤲

  Vangel KondraliuVangel KondraliuMuaj më parë
 • Marshalli🤲🤲

  Vangel KondraliuVangel KondraliuMuaj më parë
 • Marshallah lakuvete labilah zoti u ruajt

  Erinda UjkaErinda UjkaMuaj më parë
 • Mashallah 🥰❤️😍

  Pran VeraPran VeraMuaj më parë
 • si 🧚‍♂️🧚‍♀️jeni 🌹🌷🌺🥀

  Lola KrekaLola KrekaMuaj më parë
 • Marshallah me te vertet jeni Mir qift shum i mrekullueshem per thu lakmu e per tju patur zili shembull qe gjdo burr shqiptar duhet ta marr nga elvisi po se u sjell burri mir me gruen e to padyshim se gruja do te sillet shum shum ma mir me burrin e vet e kjo asht edukata qe e ka elvisi e sot jan ktu ku jan. E ju kisha than shum qikave le te shikojn Mir qka po marrin per burr se ne dit te sodit shum ma mir me pas nje burr musliman kshtu si vllau jon elvisi per me qen te lumtura se i din senet ma mir allahu ju ruajt

  Tuana GashiTuana GashiMuaj më parë
 • Allahu u rujt ☝️🤲

  Zhaneta DervishiZhaneta DervishiMuaj më parë