Mimoza Shkodra - Largohu

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Mimoza Shkodra - Largohu
Music & lyrics by: Irkenc Hyka
Mix & Master by: Jojo
Video by Provideo Albania
Ney: Mandi Xhambazi
Hair: Anderrateliehair
Make Up: Anderratelie
Wig Blonde: Ajkune
Dress by: Fikrije Bunjaku

Shkarko

Shikime
1,095,434

Komente

 • Sa e embel je 😍😍

  Erdi ErdiErdi Erdi5 ditë më parë
 • Bravo ! 🔝👏👏👏

  Adelina kuqiAdelina kuqi8 ditë më parë
 • Shumë bukur shumë këndshëm

  Evigrosleri GroslerEvigrosleri Grosler9 ditë më parë
 • Je yll bote🥰

  Anife ArslaniAnife Arslani11 ditë më parë
 • Shumë bukur 🥰

  Muzika ShqiptareMuzika Shqiptare12 ditë më parë
 • Moza super seksi bravo...

  S.sistem S.sistemS.sistem S.sistem16 ditë më parë
 • Super kenge👍🏻super tekst 👍🏻super kengetare 👍🏻Te uroj vetem suksese pafund🙏🏻😍

  Joris JorisiJoris Jorisi17 ditë më parë
 • Shumë këng e bukur Mimoza ka një zë të ëmbël që i shkon shum baladave 🤗🤗🇦🇱🇦🇱❤️❤️

  Mario GjyliMario Gjyli18 ditë më parë
 • in love❤️🇦🇱😍

  Nurbahar TasciNurbahar Tasci21 ditë më parë
 • Maca ime shpirtim ti ma knaq 😊🐱❤🍀😇

  KristjanKristjan22 ditë më parë
 • shum bukur ,suksese

  Jaki DodajJaki Dodaj25 ditë më parë
 • Bravo loqk 🐱❤

  Shkodra ShkodraShkodra Shkodra29 ditë më parë
 • 👍

  Fatmir LaciFatmir LaciMuaj më parë
 • Please can someone translate this? It sounds amazing...😍😍😍 I love Albanian songs

  Ksenija ZekicKsenija ZekicMuaj më parë
  • @tea bara wow Tea thank you soooooooo much! To me it was important to understand the theme of the song, I really appreciate this.🙏 big heart goes for you❤️

   Ksenija ZekicKsenija Zekic4 ditë më parë
  • I tried my best to translating it for you

   tea baratea bara4 ditë më parë
  • I have tried a 1000 times to forgive you when you made mistakes, but you never appreciate it . Now l think when I sow you with someone else playing around on the back you stabbed me. I don’t forgive my self I was blinded like a crazy. I am half a person from this love.If you ever loved me just a little bit go away from me . But I have suffered for you go now and fined someone else

   tea baratea bara4 ditë më parë
  • @Ksenija Zekic Chicago are u , if I have see u on the street I will say u are Latinos ?🙂 Ok if u have this time,i will fool your time with nice Albanian words. 🙂😅

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
  • @Elvis Shahu Illinois :) Po po, I have all the time of the world to wait for the translation☺️😍

   Ksenija ZekicKsenija ZekicMuaj më parë
 • Yll

  aeel aeelaeel aeelMuaj më parë
 • Suksese

  Roberto SerajRoberto SerajMuaj më parë
 • Aiiiiiiiii ... Ju shkoj jeta me vutje !!! Vajzat pi dojn burrat pa punë pa kerr pa profision pa karakter ... Vetëm pamje dhe budallakien e preferojn ta vajzat te sotit !!! E pastaj vajtojn si fëmi !!! Aiiiiiiiii

  Nik RamaNik RamaMuaj më parë
 • ⭐❤

  Ylvije LekajYlvije LekajMuaj më parë
 • Shumë keq eshte kjo bote. Vajzat me te mira po plaken pa meshkuj.

  Dardania LionDardania LionMuaj më parë
 • Bravooooooooo bravooooo bravooo te lumt goja

  Lea GenardaLea GenardaMuaj më parë
 • Mirada Petro

  Kostandin TankuKostandin TankuMuaj më parë
 • Shume bukur Mimoza Shkodra! Zë brilant 😍 interpretim perfekt ❤

  Malvin BidaMalvin BidaMuaj më parë
 • nice balada songs po paske vuajtur nga dashnori sorry

  coser alicoser aliMuaj më parë
 • 😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💞

  Абдулкадир МагомедовАбдулкадир МагомедовMuaj më parë
 • Wow 🤩 sepse ti je 🌟😘😘😘

  loredana ogiciloredana ogiciMuaj më parë
 • You really know how to interpret music and that is not easy❤ We need you at Sessions

  Angel palaciosAngel palaciosMuaj më parë
 • Si ka munsi ky yll.me.qane single.a martona bashk mimoza pls

  Stage musicStage musicMuaj më parë
 • Suksese❤🥂🇦🇱🇽🇰

  Fatmir TahiriFatmir TahiriMuaj më parë
 • Qfare bukuroshe eshte Mimoza Shkodra...bile as Dhurata Dora nuk i afrohet se Mimoza eshte femer natyrale...!

  LucidDreaming XLucidDreaming XMuaj më parë
 • Suksese 😊

  Gazmend RushitiGazmend RushitiMuaj më parë
 • Bravo mimoza shkodra❤❤❤❤❤❤

  Tila TilaTila TilaMuaj më parë
 • Shumë mirë po knon gjithmonë je ma e bukra zoti të bekoftë moj lule silulet e mimozës se ashtu ke edhe emrin të uroj suksese në jetë .

  antonetaantonetaMuaj më parë
 • Si gjithmon Perfekte 👍❤️

  Njomza ANjomza AMuaj më parë
 • 🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Briktu LucyBriktu LucyMuaj më parë
 • Bravo nga kjo keng😭😭😭😭😭

  Kristina KitaKristina KitaMuaj më parë
  • Pse tjerat jo ?🙂

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
 • Bërvo Mimoza Shkodra se isht gjithë gënjeshtra dashurijA qenka shumë e vështir 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

  Sife SifeSife SifeMuaj më parë
 • Si gjithmon perfekte 👌👌⭐😍😍

  Ledi RamaLedi RamaMuaj më parë
 • Shume kengetare e mire, me pelqen se emrin e kemi njejte,e mbiemri yt, eshte qyteti Ku kam lindur Shkodra ime e bukur.

  Fairy KaitlynFairy KaitlynMuaj më parë
  • Dmth dhe ti e meriton ktë emër,apo ta kan uruar te behesh e till.🙂

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
 • Kush janë ato plehra që u thyejnë zemrat gocave!? Njerëz të flliqt 😠😤😒

  Elvis CelaElvis CelaMuaj më parë
 • Congratulazioni ❤💋

  Arev ArevArev ArevMuaj më parë
 • pse bre je kaq e ëmbel 🥰🥰🥰

  Tony KrasTony KrasMuaj më parë
 • Respect keng te mira ke bo gjithmon ( nime a po keni pun ne Pharmacie) ha ha 😝😂

  Veton ShalaVeton ShalaMuaj më parë
 • Vive Albanie 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍🇫🇷🇫🇷🇫🇷

  Taryq RafaiTaryq RafaiMuaj më parë
 • Të shkoj jeta ndaju kushto kang hahahah shum po vun marove krejt

  Flamur ShalaFlamur ShalaMuaj më parë
 • ♥️♥️💥💥

  Megi VuciterniMegi VuciterniMuaj më parë
 • Kush e ka kompozuar kete kenge???

  SILVER43562SILVER43562Muaj më parë
  • Irkenc hyka

   Ola DocajOla DocajMuaj më parë
 • Bravo yll ❤️

  miko foinmiko foinMuaj më parë
 • 😘😘😘♥️🌹

  Ardit AliliArdit AliliMuaj më parë
 • Shum e bukur

  Kujtimtimim Zoku12Kujtimtimim Zoku12Muaj më parë
 • Mire shume , qdo her po dukesh ndryshe.

  ekrem ekremiekrem ekremiMuaj më parë
 • Ndonjeher mundohesh me mish e me shpirt per nje njeri qe sdi ta kthej me t njejeten monedh ☹️

  nori balinori baliMuaj më parë
 • Bravo 🥰👍👍👍👍

  Fazile IbraimiFazile IbraimiMuaj më parë
 • 🥀😘👌

  Lili KarfiaLili KarfiaMuaj më parë
 • Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..

  niddg viiutniddg viiutMuaj më parë
 • 🖤

  Jozefina KumllakuJozefina KumllakuMuaj më parë
  • Pse zemr të zez,dhe shikimin e paske kaq sad ?🙄

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
 • Bukur!

  Doda DodaDoda DodaMuaj më parë
 • Me pelqejn shum baladat e mimozes ke se shum te veqant suksese

  DrenicaDrenicaMuaj më parë
  • Mos u merzit se ka ma keq ,

   niddg viiutniddg viiutMuaj më parë
 • Kenget si ke aq t'mira po Zerin tend se ka askush

  Gencc RexhepiiGencc RexhepiiMuaj më parë
 • Suksese ❤

  Artjola dobraArtjola dobraMuaj më parë
 • Shume e bukur kenga si vete Mimoza te uroj nje fat sa me te mire dhe me nje person qe te vlereson se e meriton ^_^

  DJ ToniDJ ToniMuaj më parë
 • Bravo super keng kjo 😭😭😭

  Neli MyftarajNeli MyftarajMuaj më parë
 • sa muzlk e mir gjdo her ndegjojjjjjjjj ma kujton dike qe bera shumqka per te e ai na ktheu shpinen ahh kjo muzikk 😭😭💔💔💔💔💔💔

  Qendresa MulakuQendresa MulakuMuaj më parë
 • Të këndofte zemra ty bravooo fjal me vënde ke thënë kush të tradhton të vret shpirtin

  Diana ZeliaDiana ZeliaMuaj më parë
 • E njejta gjithemone e dua kete kengetare e kenge super 🤩

  ParisParisMuaj më parë
 • Mimoza ke nje ze te vecante dhe me nje kenge kaq te ndjere je OMG🥰🇦🇱

  Vjollca BimoVjollca BimoMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱ahlllllllllla

  Ap NAp NMuaj më parë
 • 💔

  LeonoraLeonoraMuaj më parë
 • Je e mrekullushme ❤ zoti te rujt paq nafak te mir 🙏🙏🙏🙏

  Fatmire HajdariFatmire HajdariMuaj më parë
  • kjo asht femet e mir kete se ka metitu seldi

   Petrina BytyqiPetrina BytyqiMuaj më parë
 • Kyt Nuk e nigjon kerkush.. Vetom e shohim 😅😅

  33 3333 33Muaj më parë
  • Nfund e qin Seldi 😂😂😂

   KleivisAlbaniaKleivisAlbania22 ditë më parë
 • po ky je moj mbreteresh na kishe munguar muzika te reja nga ty❤

  12345 1234512345 12345Muaj më parë
 • Mos u merzit se ka ma keq ,

  Afrim GegajAfrim GegajMuaj më parë
 • Tu e mbyt trishtimin ne breg te detit 🤔🤔 shume here me e gjalle do ish duke e pastruar kujtimin e lagur n'uj.

  Arlind TafaArlind TafaMuaj më parë
 • si gjithmon ma omel nuk munet me dal kjo kang, respekt

  idriz binaku officialidriz binaku officialMuaj më parë
 • Si anjeher nuk te zhgene me kenget tuja bravissima ♥️❤️😘😭😭

  Elca KajmakuElca KajmakuMuaj më parë
 • Bellissima naturale

  vilma hasibravilma hasibraMuaj më parë
 • Me pak fjale Mimoza, nje kryeveper e vertet 👏❤️

  Nafi PapaNafi PapaMuaj më parë
 • Je kengetare ma,e mir 😘😘😘

  Viola CokalliViola CokalliMuaj më parë
 • SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN

  sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • Sa e bkr🥰👏👏👏🔥

  gerti gjonigerti gjoniMuaj më parë
 • #1💫

  MiMi Blue MoonMiMi Blue MoonMuaj më parë
 • ❤❤

  Imer SadikajImer SadikajMuaj më parë
 • Suksese Mimoz e meriton 🥂 të lumt zoti të rujt .🤗🤲 Me jep qetësi , më jep dhe jetë kur e mendoj vetvrasjen shum herë e ndëgjoj Mimozen.Ti je ilaqi im,shyqyr si të kem dhe të paqim dhe shumë oj DIVA jon.🤕

  blerina maxhuniblerina maxhuniMuaj më parë
  • @Elvis Shahu Montenegro (I'm Serbian). I'm obsessed with Albanian music and the language and always find translation but for this song I can't find anywhere! Can you help? :)

   Ksenija ZekicKsenija ZekicMuaj më parë
  • @Ksenija Zekic Where are u from ?

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
  • There is no translation on Google, can someone translate? Please🙏🥺

   Ksenija ZekicKsenija ZekicMuaj më parë
  • @D29 Kur kan ik për lesh pse çuditen kur dikush i merr vetëm për kënaqësi objektive.🤔 Sdi gjë,por njerz në pamje ka shum, por në brendësi pak jan ato...

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
  • Kto duan burr lole qe ti blej ca to doj qefi dhe ti thot po zemra po shpirti po jeta po nuk e shef se jan gjith te ndara kjo do te thote dicka

   D29D29Muaj më parë
 • Nje perle e vertet je nuk ngopem kurr duke te degjuar , kenget e tua gjithmon me prekin ne shpirtt 😭😭😭

  abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • An Algerian passed by and liked the song very much , and wished you more success and glory

  Abdou BouziniAbdou BouziniMuaj më parë
  • @Shkodra Hb thanks

   Abdou BouziniAbdou BouziniMuaj më parë
  • Ihr seit Genug sowieso 😋

   Shkodra HbShkodra HbMuaj më parë
  • @Viola Cokalli Thank you

   Abdou BouziniAbdou BouziniMuaj më parë
  • Bravissima ❤😘😘

   Viola CokalliViola CokalliMuaj më parë
 • Magnifique 🤩 bravo 🎊🍾🎈🎉 Bravo Bravo

  Taryq RafaiTaryq RafaiMuaj më parë
  • Bellissimo

   FATIME BRAHJAFATIME BRAHJAMuaj më parë
 • Suksese 😍😍❤❤❤

  Emi DiEmi DiMuaj më parë
  • A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇

   abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • Nje keng ne kohen e duhur kjo keng po me pershtatet beso te kymt mojMimoz po shum bukur👍🥰

  Jeta ImaJeta ImaMuaj më parë
 • 👍👏👏👏👏👏

  Ilmi ShaljaniIlmi ShaljaniMuaj më parë
 • Bukuroshe natyrale pa botoxa 🥰😘👍👑

  Xh. DardaneXh. DardaneMuaj më parë
 • The best in Albania ❤❤❤

  Erind HidriErind HidriMuaj më parë
  • Mimozë të lumtë ,paq shendet e suksese gjithë jeten!këngë e bukur po ashtu performim I merekullueshem ....pa rekalama thjeshtë perfekt suksese tutje❤

   Selvete VeliuSelvete VeliuMuaj më parë
 • Beautiful 👍

  Onder BulbulOnder BulbulMuaj më parë
 • Ishallah e ndegjon Shtriga ketë kang ‘Exi’e then qafen 😏

  Besnik DedvukajBesnik DedvukajMuaj më parë
  • Mbase e degjon dhe qeni im mallkuar qofshin te largohen e te thyejne qafen

   Silva CakalliSilva CakalliMuaj më parë
  • Kush esht shtriga ahahah sa i papar qe je

   Silva CakalliSilva CakalliMuaj më parë
  • hahaha😂🤣😂🤣

   Petrina BytyqiPetrina BytyqiMuaj më parë
  • Shyqyr Zotit tu mbush mendja me ba edhe i keng se u pata zhgenjy pak nga ti..! Por prap ti je dhe do mbetesh Kengetarja jeme e preferume..! Respect nga Shkodra ❤️

   sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • Po shkelqen si gjithmone , 💝💝💝

  Bruno JulBruno JulMuaj më parë
 • Ta hanksha shpirtin sa e mira je

  Pole PositionPole PositionMuaj më parë
 • Shum keng bukur

  Drita SpahijaDrita SpahijaMuaj më parë
 • Mimoza Shkodra super artiste

  JULofficialchannelJULofficialchannelMuaj më parë
 • Muzika e bukur., zëri i mrekullueshëm ti vet je si 🌟. .. bravo 👏 👏 👐 suksese

  Agron AllkoAgron AllkoMuaj më parë
  • oh my GOD it keeps getting better

   sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • Diva e kenges shqipetare,je mbreteresha e baladave.🇦🇱❤🇦🇱

  dauti dautidauti dautiMuaj më parë
  • @D29 Ke te drejte ende ska bere operacione plastike. Kur i ben atehere behet diva se per ze dhe stilin e veçante e ka.

   Husso HD video HDHusso HD video HD27 ditë më parë
  • @D29 sa negative qenke😏😏😏

   Emanuela zeraniEmanuela zeraniMuaj më parë
  • Avash m avash ti diva kjo, u bo kjo diva gjithve diva i thoni ju. Kengtare e mir po por shume larg prej dives

   D29D29Muaj më parë
 • 🤩🤩

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 2Muaj më parë
 • A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇

  AM13 AM13AM13 AM13Muaj më parë
  • @Sofije Berisha po vallaj super kengetaree👍👍👍

   AM13 AM13AM13 AM13Muaj më parë
  • Kengetarja me e mir me gjitha te mirat ruje zot

   Sofije BerishaSofije BerishaMuaj më parë