Sali Berisha duhet të japë dorëheqjen - Monolog nga Ylli Rakipi në "Të Paekspozuarit" - MCN TV

#yllirakipi #tepaekspozuarit #mcntv #saliberisha #lulzimbasha #partiademokratike

Shkarko

Shikime
76,145

Komente

 • Ty tka mbajt sala si legen o yll taipi

  Krenar TrokaKrenar Troka2 ditë më parë
 • Saliu te largohet per te miren e popullit,ai mban peng PD.Sala nuk zbret nga kali vet,duhet ta zbresin te tjere

  Poli BerdufiPoli Berdufi3 ditë më parë
 • SALIU DUET TE JAPI DOREGJEN IK NA POLITIKA BASHA PO MORRE SALIUN NUKE COJNE PD VENDE SALIU ISHTE DY HERE PRESIDENTE DY HERE KRYEMINISTERIN SHQIPERISE SHKATRROJE VENDIN SHQIPERISE BRAVO YLLI RAKIPI JENI RRUGEN DREJTE 30 VJETE VRANE VODHEN BRAVO KENI FOLUR TAMEM 👏👏👏👏👏

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vlora3 ditë më parë
 • 9

  Lize MarkuLize Marku4 ditë më parë
 • O Ylli RAKIPI mos thuaj qe SALI Berisha RREZOJ komunizmin. A kishte sali Berisha forcë që të rrëzonte bustin e diktatorit. Në atë kohë kur Shqipëria ishte komunizem, nuk flisje dot një fjalë të keqe kundër komunizmit sepse të arrestonin të shpini në burgun e spaqit. E si na doli sali Berisha kaq i fuqishëm qe RREZOJ bustin jo jo jo. Ylli RAKIPI. NUK rrezoshe busti aq kollaj sa thua ti. POR sistemin komunist (. ISH SHOKU RAMIS ALIA KRYEMINISTËR.) DH ky njeri e këthevi sistemin e. PKSH. Ky njeri është Lidership. Që dha urdhër sa Liali Berishës. Azem ajdari dhe sindikatat e punëtorëve. Që sistemi i Komunizmit e kethevi në DEMOKRACI. SHQIPËRINË. PA URDHËR IN E KËTIJ kush kishte bythe të rrëzonte komunizmin në atë kohë. Sa te thoshnje një fjalë kundër komunizmit të vinte policia të arrestonte. E një herë (. O YLLI. RAKIPI.) Njerzit në kohën e komunizmit nuk Benje një pordhe dot sepse të vite të arrestonte policia. Dhe na është lider SALI BERISHA NA PASKA MUNDUR KOMUNIZMIN E PPSH. ESHTE PËR TË QESHUR O. YLLI RAKIPI SA HERË E KE THËNË. QE SALI BERISHA ESHTE LIDER QË THYEU KOMUNIZMIN ESHTE PËR TU QESHUR ME KËTO FJALË QË PO THUA 100 HERË ME NJE EMISJON.

  Shpetim MuciShpetim Muci6 ditë më parë
 • Bravo rrespekte shyqyr qe po tregon nje te vertet por kete e Kan marre vesh te gjith tashi!

  Koplik ShkoderKoplik Shkoder6 ditë më parë
 • Qe Saliu e ka privatizu PD e kemi kuptuar po ti ku ishe deri dje o Ylli. Te gjith njelloj jeni edhe ju lajmet sipas interesit te xhepit i krijoni, edhe partite politike PD, PS, LSI. Te gjith nje llum,

  geronimo geronimogeronimo geronimo6 ditë më parë
 • O RAKI KTHEJE ME UZO , SE TE KAZENE. TE .KA ZENE. TY POR E PIRA..JOTE..NUK MUND TE ZERE TE TJERET. HAJE CORBEN SE TE BEN MIRE , POR PER. VETEN TENDE.

  Spartak DedeSpartak Dede7 ditë më parë
 • Luli i mire - 1 milion euro pasuri duke punu si perkthyes

  Genc TatoGenc Tato7 ditë më parë
 • Edi Rama nuk e ka rrëmbyer po e ka fituar me punë

  MARTE VladiMARTE Vladi7 ditë më parë
 • PD u kriju nga studentet e 90-S Por u pushtu nga sigurimi shtetit

  maku makmaku mak7 ditë më parë
 • EDI ramen e don i gjith populli shqiptar , sali berisha esht nje idiot i fliqt dhe i koruptum.tfala nga maqedonia

  MAXI HUSKYMAXI HUSKY7 ditë më parë
 • Ylli Rakipi na habite , deri dje e doje Berishen me shum se Mark Marku hahahahahaa. ..ta beri me sy pushteti Rames dhe ty .

  Fiks FareFiks Fare8 ditë më parë
 • Po te doje luli te te hape nje parti te re te quhet parti (SA.LU) partia sali luli dhe tna lere partine tone qe e kemi krijuar me gjak . PD nuk eshte prona askujt por eshte e jona e demokrateve. Pse me elbasan nuk vajti luli me salen ti dilnin balle banditeve po dolem me demokratet e vertet dhe po paguajme me gjak kush po e mbron pap leken qe i ngelen femijet pa baba dhe kushedi sa do rrijne ata femije pa baba. Tell lutem sa lu na lini me hadhin tone respecte demikrateve

  Shnajder SerjaniShnajder Serjani8 ditë më parë
 • PD jan hajduta dhe vrases more ylli ska shans qe ta mari PD edhe kur te vdesi sala .

  Ivan GjoniIvan Gjoni8 ditë më parë
 • Bravo 👏 je i madh

  Xhuljan HulioXhuljan Hulio8 ditë më parë
 • ,,,, E VERTET ,,,,,

  Gjergj BrungaGjergj Brunga8 ditë më parë
 • besoi se ylli rakipi kur don me dit din ma mir se kush do tieter ket monolog duhet ta bate dekada ma par do shifshim se ku do ishte shqypnia sot po eka nimue berishen né rrugen e ti kriminale

  Zef TefaZef Tefa8 ditë më parë
 • Cne I erdhi goja ktit kulishit te sales kto I dinim me koh dhe ti I dije apo Jan prish interesat

  fatjon dulefatjon dule8 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Doni IsufiDoni Isufi8 ditë më parë
 • Eshte nje fjale e vertete qe ze shume vend . Rakipi fole drejt.

  Vasil CaniVasil Cani8 ditë më parë
 • I sherbeve me zll te madh duke mo e kuptuar sekush eshte Berishame gazeten Albania.!!Mbas 30 vje ve piken mbi I .!! Tanie mori fera uraten.!?

  Osumi OsumiOsumi Osumi8 ditë më parë
 • Komunizmin nuk e rezoi partia Demokratike,por lejizja studentore ku benin pjes si:Majko,Fino,Meta,Rama,Hajdari...PD pastaj u themelua....

  Fadil TairiFadil Tairi8 ditë më parë
 • Fituan bandat

  Feriz ferizFeriz feriz9 ditë më parë
 • Bravo

  Bonna BonaBonna Bona9 ditë më parë
 • Berisha eshte diktator e komunist i qelbur se leshon ate zyre per rinine per njerez me shkolle per te ardhmen e vendit por jo kjo tregon se kush jane komunistat ne Shqiperi plaku Mere qe nga strofulla e tij e PD do te komandoje e te krijoje gjakderdhje ytttttt plehra politikan mashtrusa

  blue beachblue beach9 ditë më parë
 • saliu nk duhet t largohet se ai esht lezeti ✌

  Helloou BitchHelloou Bitch9 ditë më parë
 • Ky esht burrmaskara.por berisha dhe basha duhet te largohen patjter.n.q.s.nji fije dinjitet nuk duhet te aarijn ti heqin me protesta.boll.deri ketu ishit.je masakrut p.d.

  Capricorn 17Capricorn 179 ditë më parë
 • PD,ka me Shku drei ne 10 deputet ne te ardhmen Sikur LDK e Is komunisti Jugossllav.edhe Sala komunist Jugossllav esht edhe ky nuk largohet nga politika se komunist asht...

  Ruzhdi AlitjahaRuzhdi Alitjaha9 ditë më parë
 • Sigurisht qe z.Basha nuk eshte si edi rama dhe nuk duam qe te fitojme zgjedhjet me metodat e tij.Ju z.Rakipi vazhdoni te shkruani e flisni per ramen si atehere kur me porosi te tij nga Vienae mbrojtet per hapjen e portes se liqenit artificial te Tiranes dhe ndodhen permbytje ne Tirane.Na e keni thene vete.NE NUK DUAM NJE KRYETAR TE P.D. HAJDUT E BLERES VOTASH si rama.

  Erion berdica2002Erion berdica20029 ditë më parë
 • O ylli sa i sigurt je ti se do ta beje berisha kete e para dhe luli pse ke dashur te jesh kukull loder neduart e tjetrit

  Taku BaxhellaTaku Baxhella10 ditë më parë
 • deri dje, po ky gazetar , ylli rakipi e quajti Z. Edi, Edi diarreja, sot e nderroi pllaken se po e sheh qarte rrjedhen e jetes...

  aladinaladin10 ditë më parë
 • mire qe te erdhi goja o ylli rakipi. Me ne fund..., me mire vone se kurre. Ju, media beni nje pune te PISTE aty ne Shqiperi, po tani qe e pate qe e fitoi Z. Edi juve po ju zgjidhet gjuha...

  aladinaladin10 ditë më parë
 • Shyqyr qe fole një her tamam o kok bole

  Gero GeroGero Gero10 ditë më parë
 • Pse nuk e hoqet me kohe ju kte sali berishen,qe sot te kishte votuar populli per Partine Demokratike pse e lat kaq vone apo keni pasur frike turp tju vije juve

  Tina BonheurTina Bonheur10 ditë më parë
 • Pabesia ...zgjedhjet pa rival nepotizmi trashegimnia e partis mungesa e vizjonit ben ate qe populli te var bidonat ....po ska rivalitet do presim te rritet zaho.......

  Luli ShkullakuLuli Shkullaku10 ditë më parë
 • 🤙🖐🖐🖖👌

  Gjergj BrungaGjergj Brunga10 ditë më parë
 • Shumica e ketyre komenteve jan pa vende miqte e .Ky Rakipi ka ber namin kunder Rames dhe tashti e ktheu per interesat etij dhe nesre do mar ne intervist dhe edin duke i lepir bythen

  Artur AlushiArtur Alushi10 ditë më parë
 • Demokracine e duam ,po nuk u futen ne burg 1 AI we hapi PIRAMIDAT DEPOT E ARMEVE GERDECCI 21 JANARIN ,,,,,CADRAT DJEGJEN E ZYRAVE TESHTETIT . ::::: CURCILLI KA THENE : E KALUARA E KEQE NUK DUHET ::::: HARUAR :::::: SEPSE AJO perseritet DHE SHQIPERIA NUK E DO ME KETE USA dheEU :: LIGHI MBI TE GJITHE NHELLOI

  Berti D.Berti D.10 ditë më parë
 • Edhe nje roman te kishe shkrua per PD ne 5 minuta i the gjithça BRAVO Rakipi ,ne fakt ti je i math por nuk don.

  Isuf DishaIsuf Disha10 ditë më parë
 • O Ylli!!! Jam shprehur qe ne 1994-en kur zuri me shkop gome ish te perndjekurit politike nga greva e urise. Sali Berisha nuk ishte domokrat por nje i emeruar nga blloku i kuq qe mos te kishte te djathte ne Shqiperi.

  Ymer SiqecaYmer Siqeca10 ditë më parë
 • Degjo O

  Berti D.Berti D.10 ditë më parë
 • Komunizmin nuk e rrezoi Berisha, Komunizmi Ra sepse nuk patì Sukses Ekonomik, sot komunistet jan me mir se kurr fal Berishes,

  Shefqet HasimajShefqet Hasimaj10 ditë më parë
 • Berisha e kreu misjonin e Gorbacovit, tashti eshte mjaft I lumtur!!!!!

  Shefqet HasimajShefqet Hasimaj10 ditë më parë
 • Shyqyr qe fole nje her nje te vertet👏👏

  Artan BlloshmiArtan Blloshmi11 ditë më parë
 • Ke të drejt plotësisht.

  niko correjniko correj11 ditë më parë
 • Ke folur ashtu sic esht po deri dje ke folur steprapthi

  Ymer BejleriYmer Bejleri11 ditë më parë
 • Eshte e para here qe te ndegjoj te flasesh si burre I forte por Edi Rama fitoi me merte

  Zana ThanasiZana Thanasi11 ditë më parë
 • Ka shum demokrat qe nuk votojn asni parti dhe jan te zhgenjyer nga pd

  Violet VioletViolet Violet11 ditë më parë
 • PPSH shkatroi Shqiperin me bindje se eshte tu be te miren per Shtetin Sali Berisha shkatroi Shqiperin me deshir per ta shkatruar Shtetin

  KrokiKroki11 ditë më parë
 • Lider demokrat roje e note ne koperativat buqsore hajde democrazia hajde kesaj i thone qe ne shqiperi behen te gjithcka jeriu ben jeri dhe ijorance zoti giornalista

  André CelaAndré Cela11 ditë më parë
 • Bravo gjigand gjigand gjigand

  Kuti SamsungKuti Samsung11 ditë më parë
 • Bravoooo ZYlli per keto qe fole sote .te kame share dhe kritikuar gati 2 vjete.sepse e dija ne qfar e gjendje eshte PD. por ti me shoket tuaj shume vone e keni kuptuar.sepse ju keni partiak interessash .jo per demokraci te kulluar

  Fadil GjanaFadil Gjana11 ditë më parë
 • BERISHA ESHTE HAJDUT ,KRIMINEL E VRASES SPIUN I SERBEVE SEPSAE EDHE GRUAN MUMJE E KA jUGOSLLAVE qERROHUNI MASKArenje nje here e pergjithmone

  Jakov SollomoniJakov Sollomoni11 ditë më parë
 • Sali Berisha eshte tja beshe gjyqin ne mes te tiranes

  Gezim DelilajGezim Delilaj11 ditë më parë
 • Hahahahahaha 👏👏👏👏👏👏😂😂😂😂😂😂😂

  Tessi MusTessi Mus11 ditë më parë
 • Para zgjedhjeve RA...KI...P. Pas zgjedhjeve YLL...I.

  Sotiri GkikaSotiri Gkika11 ditë më parë
 • Ai se me vjen ndot ti ze emrin ,duhet te jepte dorheqje qe atehere kur dha urdher te perdorej arma per te shtypur protestat paqesore te shaiptarve per te drejtat etyre dhe me von vijon shperberja e shtetit me hapjen e depove te armatimit etj etj

  Dona DonikaDona Donika11 ditë më parë
 • Ku ishe me pare ti o koqe kanari qe flet si i vjeli pas kofinit ti je nje reaksionar qe ske parti pa ide ashtu siç eshte pd ku te dal qyli sipas teje kur lind djale eshte i imi kurse vajze i thua mbaje je i neveritshem._________________________genova ________________________italy.

  nastradini maxnastradini max11 ditë më parë
 • Here pare qe bie dakort me kte budallain

  Xhelo SejkoXhelo Sejko11 ditë më parë
 • Per her te par te degjova te flasesh me korektesi dhe pa ekstremitet.Si duket ke marr leje nga partia te flasesh pa doracka dhe pa mllef per kundershtaret politike."BRAVO"

  Kastriot KatsiKastriot Katsi11 ditë më parë
 • Po nuk jep dorheqje ai gjelbanik si kriminel duhet puashkatuar por ka disa shtasa shqipetar si e done prape

  Aleks BurgajAleks Burgaj11 ditë më parë
 • Akoma del ne ekranet TV. Ike ike Nuk je per kete pune

  Agron BardhoAgron Bardho11 ditë më parë
 • SHIKO NE KAMERA O YLLI

  jurgen trokajurgen troka11 ditë më parë
 • Bravo Z Rakipi kesaj radhe ke folur si duhet.

  Al HasanAl Hasan11 ditë më parë
 • PD është partia e shqipëtarëve, nuk e krijoj Saliu o plerë! E krijuan shqiptarët pasi u vranë me mijëra njerëz në komunizëm, edhe këtë parti të shqiptarëve e bleu Saliu në 90 duke asgjësuar çdo lider të PD gjatë gjithë kësaj kohe!

  AlbgridAlbgrid11 ditë më parë
 • Ankohen demokratët për vjedhjet kur Saliu dhe Luli vodhën zgjedhjet, bashkinë e Tiranes, Shqiptarët, KQZ Mediat edhe e bëri Arben Ristanin deputet të PD. Edhe kujtoni se shqiptarët do e harrojnë se kush plera janë akoma përballë, edhe që sot kanë vjedhur vetë edhe akuzojnë të tjerët!

  AlbgridAlbgrid11 ditë më parë
 • KY NDJEK SHEMBULLIN E ENVERIT : POR KURRE SASHTE I AFTE SI XHAXHI ,,,

  Gjergj BrungaGjergj Brunga11 ditë më parë
 • Po' keni te drejte 💯👌 veste ne Shqiperi do Zoti 🙏🙏🙏 Amen amen Edo e do populli mos ja keput kote kedo te veme ty comuniste

  Edison NothoriusEdison Nothorius11 ditë më parë
 • O legen rakipi ,e ktheve pllaken tani ,a cfar ban leku,trego sa te dha rama o bythqir.Popull qe genjehet me 50 mije lekshe,te degjenerum.

  Safet VeizajSafet Veizaj11 ditë më parë
 • JU LUMTE ZOTI RAKIPI 👍👍👍JENI MODERATORI ME I MIRE NE SHQIPERI.. NDOSHTA DHE ME I MIRI NE GJITH BALLKANIN.. JU LUMTE DHE ZOTI JU BEKOFT 👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱SALIU E SHKATROJ SHQIPERINE DHE CDO GJE TE SHENJTE SHQIPTARE.. DUHET TE ZHDUKET NGA POLITIKA SHQIPTARE..

  Bes BauBes Bau11 ditë më parë
 • NJE .PRALLE QE DUHET TE NA I TREGOSH DY HERE NE DITE , NJE HERE NE . MENGJES KUR SA NA DEL GJUMI , DHE HEREN EDYTE NE DARK ,PARA SE TE BIEM PER GJUM , QE TE FLEME REHAT .....NGA MENGJEZI NE DARK DHE. NGA DARKA NE ZABAH... PEALL QE. TE LEHTESON , GJUMUN NE 24 ORE. BRAVO.....RAKI PI , LAFONTEN I KOHRAVE MODERNE. NA KENAQET, ME .PERALLAT E BUKURA PER TRUSTET E LULELAKRES ,PD,PS,LSI E DREQI ME BRI. DHE BREHTI DO JU KET ZILI PER. KET REKLAM QE BENI TANI NE KETE DEREXHE. .....SHQIPERI

  Spartak DedeSpartak Dede11 ditë më parë
  • JES .

   Lefter QalliajLefter Qalliaj11 ditë më parë
 • Bravo kefol shum mir

  Playboy TVPlayboy TV11 ditë më parë
 • Shyqyr që fole një herë siç duhet

  RTSH SHQIPRTSH SHQIP11 ditë më parë
 • Sot ke Folur Tamam si Gazetar Kjo eshte Fjala Juaj e Mbar Ky Duhet te Jet Modeli i nje Gazetari Jo Gjithmon Andej nga Era ta Mari

  Halim BreguHalim Bregu11 ditë më parë
 • Je fol si BURRAT BOLL ME ME POLITIKEN E VJETER ✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪👍

  RenatoRenato11 ditë më parë
 • O ylli rakipi tani pe Sabaun ti per sali berishen qe te ike

  Meri MingaMeri Minga11 ditë më parë
 • Fiks fare

  daku08daku0811 ditë më parë
 • Rakipi kjo deklarate behej nje muaj para jo tani mgjth me mire vone se kurre

  Ilir VloraIlir Vlora11 ditë më parë
 • Kurre nje here tjeter nuk ke fole drejt vetem sot

  kol popajkol popaj11 ditë më parë
 • Po kerkon dicka qe nuk mund te ndodhe

  Ahmet MalevijaAhmet Malevija11 ditë më parë
 • PD ka per te fituar kur te largohet berisha , basha dhe gjith matrapazet e vjeter.

  Stelio SSStelio SS12 ditë më parë
 • Bravo ai esht ber me Keq se enver hoxha

  nik paradisonik paradiso12 ditë më parë
 • Me ne fund e the o ylli

  Arjanit ShqipetarArjanit Shqipetar12 ditë më parë
 • Bravo 👏👏👏👏.Hera e pare qe te deggjoj.me kenaqesi. Kjo eshte e verteta.

  Fabiola LiveFabiola Live12 ditë më parë
 • Kur ka ngel monologu per nje karrocier kooperative.!!!

  Glen80 EleziGlen80 Elezi12 ditë më parë
 • Sali berishes nuk i falet qe nuk i shperblej te presekutuamit por po i shperblen rama shu kan dek pa i marr leket sales nuk i falet qe vandosi 8 vjet shperblim per te pushkatuarit si e gjukoni ju ...mendoni per ket shtres ....qe kan met jetima

  Gjeto MacajGjeto Macaj12 ditë më parë
 • Me ne fund të gjithë Sufllaqexhijte komente pozitive per Ylli Rakipin (Kadriun) apo nuk quhet me Kadri ky?

  SUPPORT INFOSUPPORT INFO12 ditë më parë
 • Ķe te drejte! Jam emigrant dhe demokrat i 90-91 po nuk do votoja pd pikerisht per kete.

  ardian kryemadhiardian kryemadhi12 ditë më parë
 • Po ta kishit thënë më përpara këtë për saliun ai ndoshta nuk do të ishte më aty, prandaj jeni të gjithë fajtorë që një fantazëm antidemokratike dhe antishqiptare ekzistonë edhe falë fajëve të juaja!

  Gj.KastriotiGj.Kastrioti12 ditë më parë
 • Deri die e mbroje o legen burr tani na pranoke realitetin

  Lirjan AvramiLirjan Avrami12 ditë më parë
 • Kur akuzon ramen e shajn komunistat e shkerllym

  Bobi VlorBobi Vlor12 ditë më parë
 • Qa bani ju per udjenc pupupu ta kishe salen aty nuk fo ma

  Kastriot VociKastriot Voci12 ditë më parë
 • PO SHYQYR QE FOLE NJEHER TE VERTETETN PE SALI VRSESIN

  BesnikBesnik12 ditë më parë
 • Luli dogje shqiperin per Salin

  Luan ShehuLuan Shehu12 ditë më parë
 • Pasi u dakortsove me Ramen...

  leli tropileli tropi12 ditë më parë
 • Shume vone e ke kuptuar o Rakipi! Ku ishe para zgjedhjeve? Kur dashit i bien koqet nuk i afrohen me delet!!

  Shqipetar AtdhetarShqipetar Atdhetar12 ditë më parë
 • Po a do të japin këta dorëheqjen? Nuk e kanë atë kulturë , atë dinjitet, nuk kanë aspak dhëmshuri , dashuri dhe respekt për popullin e tyre. Ata shqipëtarët i kosiderojnë si dele.Saliu , çifti Meta, por edhe Basha( edhe pse është disi më ndryshe nga ata) nga varfanjak janë bërë të kamur , bëjnë një jetë komode. E gjitha kjo në saj të pushtetit . Hiqeni nga mëndja se japin dorëheqjen. Përsa i përket akuzës se Rama me bandat ka blerë dhe vjedhur votat është një avaz i vjetër dhe ishëmtuar që s'të bën nder ty dhe të tjerëve që e thonë . Z. Rakipi , nuk e kuptoni që bëheni qesharak? Tallet Shqipëria me ju.

  Arber VajkaliArber Vajkali12 ditë më parë
 • Dikur e ka then namik hoti qe vetem plumbi e zbret saliun nga kali po ne s besonim

  Lido TiloLido Tilo12 ditë më parë
 • Z. Rakipi! Bëre një monolog interesant. Kishte aty shumë dritë e shumë hije.. Të kërkosh sot mbas 30 vjetësh dorëheqjen e Saliut është shumë e vonuar. Ky njeri duhej qëruar nga politika që në vitin e zi 97 që ti e të tjerë si ti i shërbyet me shumë zell. Është përgjegjësi qëndror për shkatërrimin dhe çuarjen e Shqipërisë drejt katastrofës më të madhe në histori. Morali qytetar dhe njerëzor kërkon ( ashtu si kudo në botën e qytetëruar) , humbësit duhet të japin dorëheqjen.

  Arber VajkaliArber Vajkali12 ditë më parë