Irkenc hyka - Më Fal

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix&master - JoJo

Follow Irkenc Hyka:
Instagram: irkenc.hyka?hl=en
Facebook: IrkencHykaOfficial/

Follow JoJo
mixedbyjojo?hl=en

Follow UnixMusic:
Instagram: unixmusicprod

Shkarko

Shikime
1,912,149

Komente

 • Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel? 🙏

  DidineDidine18 orë më parë
 • Bravo

  Myrt TemajMyrt Temaj21 ditë më parë
 • Sikur personat te ishin te vertet si paraqiten ne tekstet e kengeve

  Melisa XhekaMelisa XhekaMuaj më parë
 • 🎼🎵🎶🎧🎷🎸🎹📈📉🎤super muzik🔥

  Anisa NisaAnisa NisaMuaj më parë
 • ⏰sikur te ndalja kohen dhe irkenci te ishte i pavdekshem🧭🌟🔥🔥🔥💯💋👍

  Anisa NisaAnisa NisaMuaj më parë
 • Shum nice 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👍

  Anisa NisaAnisa NisaMuaj më parë
 • 😇

  loqka loqkaloqka loqkaMuaj më parë
 • Ma nale zemren kur ma bone baj baj🎇✨🌟🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👌💋

  Anisa NisaAnisa NisaMuaj më parë
 • O zemra ime💗💓💕❤💛💥💫🌟🔥

  Anisa NisaAnisa NisaMuaj më parë
 • I love you te prsh irkenci me i mire ne bote bravo super kenge💋❤❤💥👌

  Anisa NisaAnisa NisaMuaj më parë
 • I love this❤💓🌟💥💥💥👏

  Ali BabaAli Baba2 muaj më parë
 • 👏👏👏

  Silva ValteriSilva Valteri3 muaj më parë
 • Super cute 🥰

  Estrada OfficialEstrada Official3 muaj më parë
 • Eh lum kush e Ka provu dhe mjer kush e Ka dashurin e vertet sepse pastaj zemra ngrin dhe nuk dashurin me kurr

  Elona LonaElona Lona3 muaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  sophie Barbiesophie Barbie3 muaj më parë
 • Super👍👍

  Gayane TovmasyanGayane Tovmasyan3 muaj më parë
 • tlutem mfal se tkom bo me qajte ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  lana zlana z3 muaj më parë
 • shum e veshtir jeta kur vjen dikush ne jetën tende kur ti je shum e lumtur vjen dikush qe enderroje qe te lumturon , po ne fund ta ben gjith jetën lemsh , dhe te len me sy te pikelluar 💔💔🥺

  Lindita KuliLindita Kuli3 muaj më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞❣💘💕💖💝💗❤❤💓💞💞💞💞💞kavaje 💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💗❤💝❤❤1 irkenc hyka 💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💓💓💓💓💓

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa3 muaj më parë
 • er

  mirlinda kurtimirlinda kurti3 muaj më parë
 • Ky meriton milona klikime ka nje ze perfect

  Bashkim KadishaniBashkim Kadishani3 muaj më parë
 • Megaaa

  Fatlume HasaniFatlume Hasani4 muaj më parë
 • E adhuroj😍😍😍😍suuuuper Melodi super Tekst ...Zeri Fantastik💕💕💕💕❤

  My LoveMy Love4 muaj më parë
 • Eneida xhatufa💓💓💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴💓💞❣💘💕💔💖💝💗❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞❣💘💕💔💖💝💗❤emila💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤arisi💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤me fal💎💎💙💙💚💚

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa4 muaj më parë
 • Please good people,can someone translate on English.Song is so touching my soul.It is beautifull 💖💝❤️💕💞💕💗

  S DS D4 muaj më parë
 • 💥NEW ALBANIAN ARTIST 🇦🇱🎉/ SUPPORT HIM ALESIO - HARROM ⬇️ alnick.info/throw/pMq6g3Jkiq2IeLM/video.html

  Oriola EriOriola Eri4 muaj më parë
 • 💥NEW ALBANIAN ARTIST 🇦🇱🎉/ SUPPORT HIM ALESIO - HARROM ⬇️ alnick.info/throw/pMq6g3Jkiq2IeLM/video.html

  Oriola EriOriola Eri4 muaj më parë
 • Por edhe kjo kenga e bukur por si tayna jo

  Klea KleaKlea Klea4 muaj më parë
 • Nuk esht dashuria ajo qe na vret esht vetmia largimi i atyre personave qe na Ben te dashurojm dhe ne fund na lan vetem 😩😣

  Anisa BardhoshiAnisa Bardhoshi4 muaj më parë
 • yuhoiui039i1🥈

  Remzije DemolliRemzije Demolli4 muaj më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Briktu LucyBriktu Lucy4 muaj më parë
 • Nice song

  Alba XhekaAlba Xheka4 muaj më parë
 • Been waitin way too long🙏🏼

  wnnalis cioovwnnalis cioov4 muaj më parë
 • Diten kur ke shku edhe engjejt derdhen lotttt😥 superrrr kenge

  Hygerta KasemiHygerta Kasemi4 muaj më parë
 • Pse ju djem jeni budal e se kuptoni en qat filim po e kuptoni en fund ?

  belle bellebelle belle4 muaj më parë
 • 👏👏👏👏👏❤❤❤❤

  Najada BallshkashiNajada Ballshkashi4 muaj më parë
 • Zë i bukur brravo, suksese., 👏👌 Meti 💪UÇK💪Strellc Zvicerr. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

  Meti RomantikMeti Romantik4 muaj më parë
  • @wnnalis cioov Nëse jeni shqiptare pse keni shkru në gjuh te huaj dhe pse me identitet jo shqiptar-e.!🤔

   Meti RomantikMeti Romantik4 muaj më parë
  • I love the vid so funny aha

   wnnalis cioovwnnalis cioov4 muaj më parë
 • 🇨🇿 absolut ❤️ 🇦🇱and 🇽🇰 music 🙏🏻

  seiom jvonyseiom jvony4 muaj më parë
  • Shpirti jem

   miko foinmiko foin4 muaj më parë
 • 🔥🔥🔥

  ALAL4 muaj më parë
 • Perfekt gjdo muzik 😍😍😍😍

  Elvira DezdariElvira Dezdari4 muaj më parë
 • Congratulations 😍🎶🎶

  miko foinmiko foin4 muaj më parë
  • Super keng...shum njerez e gjejn veten ne kte keng.....por jeta vazhdon......Pas shiut del ylberi😉😘😜

   seiom jvonyseiom jvony4 muaj më parë
 • Mka marre malli - like Me fal - comment 💚✅

  doire aintudoire aintu4 muaj më parë
 • Super hit 🤗🤗

  Anxhela AnxhiAnxhela Anxhi4 muaj më parë
 • 🎵🎼🎼👉 Black Joaquin Bondoni

  Erlin TorresErlin Torres4 muaj më parë
 • Sa e km vuajtur ikjdn tendw por tanime ste dua qafen thyefsh mos u kthefsh kurre me ne jtn time 😭😭😭😭😭😭

  abbsnn coseabbsnn cose4 muaj më parë
  • T' lutem me fal ti se t'kam bo me qajte👉👈😩😞

   miko foinmiko foin4 muaj më parë
 • Njisheiiiiiiii @@......

  marieplayroblox deuschmarieplayroblox deusch4 muaj më parë
  • 💔

   doire aintudoire aintu4 muaj më parë
 • Ledri: Jom ka des syt me ti pa Irkenci: Jam gati me vdek syt me ti pa

  OKSANAOKSANA4 muaj më parë
 • Can sieht immer noch gleich aus

  SHQIPE_KOSOVASHQIPE_KOSOVA4 muaj më parë
  • O zemra jem

   abbsnn coseabbsnn cose4 muaj më parë
 • ❤❤❤❤❤🔥🔥🔥

  Emanuela DemajEmanuela Demaj4 muaj më parë
 • I love the vid so funny aha

  bilinas minibilinas mini4 muaj më parë
 • Pse nuk ja dim njerzeve vleren sa i kem afer por ja dim mbasi largohen😞😞

  Mbreti AkrepMbreti Akrep4 muaj më parë
 • Shpirti jem

  loqka loqkaloqka loqka4 muaj më parë
 • 😍😍😍😍

  Alba BuduriAlba Buduri4 muaj më parë
 • 💞💞💞😘😘

  Elife LumaniElife Lumani4 muaj më parë
  • Me qajte te bon nje mashkull qe eshte pa kurfare karakteri se ai qe eshte burre taman burre te respekton e te don ste bon me qajte pooo flase nga pervoja une 😡😡😡😡😡

   bilinas minibilinas mini4 muaj më parë
 • Super keng...shum njerez e gjejn veten ne kte keng.....por jeta vazhdon......Pas shiut del ylberi😉😘😜

  Xhemi GremiXhemi Gremi4 muaj më parë
 • Diten kur ti shku dhe engjejt derdhen lot😍

  saylinda.18 dsaylinda.18 d4 muaj më parë
 • Super kenge 😄😄😄

  Antonela NjelinaAntonela Njelina4 muaj më parë
 • Nje super hit 25.05.2018 ❤️

  stela skorastela skora4 muaj më parë
 • T' lutem me fal ti se t'kam bo me qajte👉👈😩😞

  Evelina EvyyyEvelina Evyyy4 muaj më parë
 • 💔

  Ornela BejdoOrnela Bejdo4 muaj më parë
 • 🥺😍 👏🏼👏🏼👏🏼

  vh rhvh rh4 muaj më parë
 • 😍😍😍

  Maria CalaMaria Cala4 muaj më parë
 • O zemra jem

  loqka loqkaloqka loqka4 muaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥

  ꪑꫀꪶꪖ 02ꪑꫀꪶꪖ 024 muaj më parë
 • Bravo 👏

  Imer HidaImer Hida4 muaj më parë
 • Tkishaaaaa

  Bora RBora R4 muaj më parë
 • lyrics ???????

  Belul MustafaBelul Mustafa4 muaj më parë
 • Me qajte te bon nje mashkull qe eshte pa kurfare karakteri se ai qe eshte burre taman burre te respekton e te don ste bon me qajte pooo flase nga pervoja une 😡😡😡😡😡

  abby hookabby hook4 muaj më parë
 • E bukur 👍

  Silvana ana SilvanaSilvana ana Silvana4 muaj më parë
 • Thjesht super kang 😍😍😍😍👍👍👍👍

  Djellona MalokuDjellona Maloku4 muaj më parë
 • Omg 😲❣❣❣❣❣❣❣❣❣

  Xhina SaciXhina Saci4 muaj më parë
 • 🙏🙏🙏❤❤❤❤❤❤❤❤

  enkelejda vathienkelejda vathi4 muaj më parë
 • English please?

  CristaCrista4 muaj më parë
 • 😍😍😍

  Alexa J SAlexa J S4 muaj më parë
 • Je kangtar shum i mir amo me Butrintin ska asht i Shkellgjyshem😋🙄😜🥰🥰

  loqka loqkaloqka loqka4 muaj më parë
 • I vetmi person qe sqet kurr kang palidhje Love u♥️

  Drena ZDrena Z4 muaj më parë
 • 🥺🥺🥺

  It’s AjSeLIt’s AjSeL4 muaj më parë
 • 😊😋❤🤷‍♀️

  Marjana CaushiMarjana Caushi4 muaj më parë
 • Te lumt 🔥🔥

  Lola SahitiLola Sahiti4 muaj më parë
  • Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗l

   Gatimet e mamitGatimet e mamit4 muaj më parë
 • Love from Kurdistan 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 💕 💕 💕

  hassan hassanhassan hassan4 muaj më parë
 • Omggg ca zeriii😭😭😭😍😍

  Marsi MarselaMarsi Marsela4 muaj më parë
  • Super kengetar

   So llSo ll4 muaj më parë
 • Thjesht i pa krahasushem me asnje kangetar bravo tekst me kuptim za perfekt ritem spektakolar

  Giulian LondonGiulian London4 muaj më parë
 • Shum kange e mir 😂😘😘😘

  loqka loqkaloqka loqka4 muaj më parë
 • Great songs irkenc but always too short! :(

  mamichulamamichula4 muaj më parë
 • Armida vllaca ❤ ❤

  miri mirimiri miri4 muaj më parë
 • 👏👏❤

  Ene HoxhaEne Hoxha4 muaj më parë
  • Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗e

   Gatimet e mamitGatimet e mamit4 muaj më parë
 • Fjala e bukur asht bye bye 🤷‍♀️

  loqka loqkaloqka loqka4 muaj më parë
 • Bukur👏

  βιόσανα Hoxhaβιόσανα Hoxha4 muaj më parë
 • Oooo e ka myt😭

  Marinela BrajaMarinela Braja4 muaj më parë
 • 🖤🖤🖤

  Teresa DobosTeresa Dobos4 muaj më parë
 • 🇦🇱🇧🇦👐🏻

  Ayla AdilovićAyla Adilović4 muaj më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  ThizIzNeryThizIzNery4 muaj më parë
 • Legjenda si gjithmone kengetar njish like kush epelqen Kte kengetar

  Bledjan MetaBledjan Meta4 muaj më parë
  • Nuk e ndroj me Butrintin

   loqka loqkaloqka loqka4 muaj më parë
 • Wowww ❤❤

  AnaAna4 muaj më parë
 • 😍😍😍🤗 love love your voice

  Suela ElaSuela Ela4 muaj më parë
 • Can someone translate to English?Song is beautifull 💝💕❤️💞💞

  S DS D4 muaj më parë
 • Super keng

  Lene StenajLene Stenaj4 muaj më parë
 • E nese vetem jam un kam faj e nese me urren un kam fej se ti mke dasht e un sdita met majt 🥺🥺

  Adriana GjokazaAdriana Gjokaza4 muaj më parë
 • 👏👏👏

  Anisa NikollaAnisa Nikolla4 muaj më parë
 • 🖤

  MaleeeMaleee4 muaj më parë