Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Shkarko

Shikime
302,157

Komente

 • Episodi 2 : alnick.info/throw/qZnOdqewmZ59Ys0/video.html&ab_channel=NGOP

  NGOPNGOP22 ditë më parë
  • 1bbk

   Eli HysaEli HysaDitë më parë
 • Parakalo cik

  Gilson ToshkollariGilson Toshkollari5 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Matilda MyslymiMatilda Myslymi7 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   Matilda MyslymiMatilda Myslymi7 ditë më parë
 • per zotin selo

  Fatlum BajramiFatlum Bajrami14 ditë më parë
 • Jeni me te miret 🤣🤣🤣 Sa ma shum me ket aktor nese ka te pa pame💪💪💪

  Sadik KrasniqiSadik Krasniqi16 ditë më parë
 • Si e ka emrin ku filmi

  RZ OfficialRZ Official16 ditë më parë
 • Si e ka titulin ky filmi ne te vertet?? Please kush e di

  erjon jahoerjon jaho17 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Annie AnnAnnie Ann23 ditë më parë
 • o grupi i ngop po shkollen Siri Shapllo nga e gjete ? apo keni ndonje gjirokastrit ne salle?

  A.R. ProductionA.R. Production25 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌 me lot

  Gotshot 83Gotshot 8326 ditë më parë
 • kurve vllait 😂😂😂😂

  xhuliano manxharajxhuliano manxharaj26 ditë më parë
 • Ngop eshte 0

  Stiv ShalariStiv Shalari27 ditë më parë
 • 5:34 Lot fare😋😋

  ff ndritiff ndriti27 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  ching chingching ching28 ditë më parë
 • 😆😆😆

  Aldion AzizajAldion Azizaj28 ditë më parë
 • 05:24 mekjee😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

  FF GECIFF GECI29 ditë më parë
 • 08:51 mesuesja ime drejtuar mua pasi flas per 0.0000000000000003 sekonda me shokun e bankes

  MrNoobMrNoobMuaj më parë
 • Bravo

  Alken AzizajAlken AzizajMuaj më parë
 • O zoot mba doren 😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣

  ERY KING GAMERERY KING GAMERMuaj më parë
 • O lot lot 😂😂😂

  Mario MucajMario MucajMuaj më parë
 • Baba selim

  Vision TVVision TVMuaj më parë
 • Shpejt amon se u knaqem

  Vision TVVision TVMuaj më parë
 • Duam te 4

  Vision TVVision TVMuaj më parë
 • Ne shkollen Siri Shapllo 😂😂😂😂

  Fabian DukaFabian DukaMuaj më parë
 • 😂🤣🤣🤣

  Ana AnaAna AnaMuaj më parë
 • O vella nje bluz me selon

  Eraldooo YmeyEraldooo YmeyMuaj më parë
 • Specidjana 🤣🤣

  Sofiana ShkembiSofiana ShkembiMuaj më parë
 • Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄

  Pamela IbrajPamela IbrajMuaj më parë
 • Deka me lot😂😂😂😂😂

  Jetoj Per nje arsyeJetoj Per nje arsyeMuaj më parë
 • po Specidjana 🤣🤣🤣

  Gero B&WGero B&WMuaj më parë
 • 8:15 hahahahah jeni te medhenj

  Fatjon MuhoFatjon MuhoMuaj më parë
 • Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂

  Arsen SkenderajArsen SkenderajMuaj më parë
 • 0:22😂😂😂 lot fare

  Santi BejkoSanti BejkoMuaj më parë
 • Profesori i bije me dor😂😂😂

  Naruto Albania videosNaruto Albania videosMuaj më parë
 • Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍

  Arben PrengaArben PrengaMuaj më parë
 • si e ka emrin ky filmi

  Donald CaniDonald CaniMuaj më parë
 • Bravo

  Olsi KumeOlsi KumeMuaj më parë
 • Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂

  Ardian HasanpapajArdian HasanpapajMuaj më parë
 • 2:25 hahahahahahahahahaha

  HildaTo0327DHildaTo0327DMuaj më parë
 • Shumë bukur

  Darlen ManellariDarlen ManellariMuaj më parë
 • grkkskskr

  Ervin Spaholli12Ervin Spaholli12Muaj më parë
 • O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂

  Gezim MyrtajGezim MyrtajMuaj më parë
 • Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅

  GabrielGabrielMuaj më parë
 • Ahaha lajk

  Sara DuciSara DuciMuaj më parë
 • Si e ka emrin filmi ne te vertet ?

  Gerti albaniaGerti albaniaMuaj më parë
 • Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha

  Relik KotsoRelik KotsoMuaj më parë
 • Hahahaaahhahaaah

  Viktor ValdesViktor ValdesMuaj më parë
 • 9:37 boll se e theve lott🤣🤣

  Zona BlackZona BlackMuaj më parë
 • 3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Arxhes BerishaArxhes BerishaMuaj më parë
 • Suusss😂😂😂

  MIMOZAMIMOZAMuaj më parë
 • 9:11 ,🤣

  Miri MetolliMiri MetolliMuaj më parë
 • Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂

  Petrit PaliPetrit PaliMuaj më parë
 • 2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂

  ΣigmaΣigmaMuaj më parë
 • Si e ka emrin filmi

  Mariglen NurceMariglen NurceMuaj më parë
 • Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100

  Borana JaçajBorana JaçajMuaj më parë
 • Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂

  Ismail KukesIsmail KukesMuaj më parë
 • Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣

  Lucky YouLucky YouMuaj më parë
  • Murgu 😂😂

   Santi BejkoSanti BejkoMuaj më parë
 • E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂

  MohanMohanMuaj më parë
 • 💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳

  Paulo ShkarpaPaulo ShkarpaMuaj më parë
 • 8:10 parakalo çik 😂😂😂

  Rand SesiRand Sesi2 muaj më parë
 • 5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂

  B AB A2 muaj më parë
 • Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣

  Elvis LoliElvis Loli2 muaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Ronaldo ZoguRonaldo Zogu2 muaj më parë
 • O profesor ma ze me dor ahah ahah

  Ledjon SheraLedjon Shera2 muaj më parë
 • Ekzemplar

  Vlore VelçeVlore Velçe2 muaj më parë
 • Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣

  Tile LazTile Laz2 muaj më parë
 • Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare

  DON XHONI 6677DON XHONI 66772 muaj më parë
 • Ben nje vidjo tjet

  Natasha CelaNatasha Cela2 muaj më parë
 • Pjesa e dyte kur fillon???

  xristos keramitzisxristos keramitzis2 muaj më parë
 • Bos jepi pije drokon

  Mateo BoSiMateo BoSi2 muaj më parë
 • 2shin 🤣🤣

  gamen tvgamen tv2 muaj më parë
 • Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪

  Eran 007Eran 0072 muaj më parë
 • sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓

  GENAGENA2 muaj më parë
 • ahahhaha. te medhenj jeni

  GENAGENA2 muaj më parë
 • Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2

  Dyrrah DyrrahDyrrah Dyrrah2 muaj më parë
 • Paulo shkarpa Ju do shume

  Paulo ShkarpaPaulo Shkarpa2 muaj më parë
 • Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33

  Muhamet SpahijajMuhamet Spahijaj2 muaj më parë
 • Specidjana me Specidiskun 🤪

  Komentatori UnikKomentatori Unik2 muaj më parë
 • specidianaa ahahahahahahhahah

  who am iwho am i2 muaj më parë
 • Hahahaha

  ERALD 007ERALD 0072 muaj më parë
 • P.o. ky osht sa. Gallat

  Ergi BodiniErgi Bodini2 muaj më parë
 • Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe

  Gerard GermaniGerard Germani2 muaj më parë
 • Si e ka emrin filmi

  [ALB] *JoKeR*[ALB] *JoKeR*2 muaj më parë
 • 2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂

  SHZ CRIMINALSHZ CRIMINAL2 muaj më parë
 • 6:55-7:25 Lot

  FF ALBOZFF ALBOZ2 muaj më parë
 • O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni

  Amarildo JaupiAmarildo Jaupi2 muaj më parë
 • The best man✌🏽

  Adrijan SulejmaniAdrijan Sulejmani2 muaj më parë
 • Uuuiuuuiii Selua

  Game 4R4Game 4R42 muaj më parë
 • Selua is back ❤️👍

  Esra Bilgic & Murat YildirimEsra Bilgic & Murat Yildirim2 muaj më parë
  • B

   Mario ItalyMario Italy20 ditë më parë
 • Boni filmin e plot

  Andrea LushaAndrea Lusha2 muaj më parë
 • Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera

  Andrea LushaAndrea Lusha2 muaj më parë
 • Hahaha do na cahet sovaja

  Boss BoyyBoss Boyy2 muaj më parë
 • Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm

  Vlora VloraVlora Vlora2 muaj më parë
 • Hahahah

  Vlora VloraVlora Vlora2 muaj më parë
 • 😂😂😂

  Ela LeeEla Lee2 muaj më parë
 • Specidjana derr pidhi

  muaha hahahamuaha hahaha2 muaj më parë
 • Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.

  david jesedavid jese2 muaj më parë
 • Po 2 kur de dali

  kevin canikevin cani2 muaj më parë
 • SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI

  david jesedavid jese2 muaj më parë
 • 👑👑👑👑👑👑👑

  R MR M2 muaj më parë