‘S’lëpijmë ku pështyjmë’: Me kë janë prishur Andi dhe Melisa?

Melisa Lleshi
Andi Shehi
Perputhen

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Shkarko

Shikime
369,425

Komente

 • Ju kam zemer U plakshi bashke

  Vasili MetajVasili Metaj6 ditë më parë
 • Nese ajo zonja qe pastron te kta BYTH GRISuR duhet menjeher te largoet nga kta njerez plera . Ka shume njerez qe kane lek dhe nuk flasin si kta . Kta duken qe jane vk qe nga VESHJA FAKE 🤮

  Klajdi KlajdiKlajdi Klajdi8 ditë më parë
 • Mua me pelqejne keta te dy sepse hoqen dore perfundimisht nga perputhen dhe nuk u kthyen me kurre Nese do donin sukses akoma me teper do ishin akoma pas perputhen por shof qe keta te dy vazhdojne bashk te lumtur shohin terezin e tyre e jo si ata arxhinjt e tjere q jan ber si muti pas kpuces bredhin han pin qyl i bien qylit I uroj vetem suksese dhe mos u ndafshit kurr sepse ju u treguat me te drejtet qe nuk u kthyhet me kurre jo si shqipja apo tea qe ca nuk kan keputur edhe prap i shikon atje

  Antonio SalvatoreAntonio Salvatore16 ditë më parë
 • Pastruese thuhet por ti spaske mend në krye

  Mehmet SfishtaMehmet Sfishta23 ditë më parë
 • DY FYTURAT ME TE PISTA TE RINISE SHQIPETARE ME IMORALET LUMII I TE RINJVE ANDI DHE MELISA

  Martha AgencyMartha Agency28 ditë më parë
 • O andi nuk të thot kush se je i keq por shum keq më melisen nuk të shkon ty esht shum negative vetëm tea të shkon ty

  Davida QarkuDavida QarkuMuaj më parë
 • Mesohuni te shpreheni te dy se bashku se nuk thuhet pastruse, po nje zonje qe na ndihnom per punet e shtepise.

  ALBANA HAXHILLARIALBANA HAXHILLARIMuaj më parë
 • Pastruese thot copa mishit🤮

  fatjola pashollarifatjola pashollariMuaj më parë
 • Bravo për Andin dhe për Melisën që kishin karaktere të fort edhe ishin dy nga protagonistët kryesor te Përputhen!

  Andy KacaniAndy KacaniMuaj më parë
 • Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit

  dolita windodolita windoMuaj më parë
 • po ju jeni shum njerz publik te mdhej n shipni

  Luan KadrijaLuan KadrijaMuaj më parë
 • Ne te gjithe kete pjese ju te komenteve pse diskutoni vetem kete pjesen e pastruses ashtu e thane

  Laura OrmenajLaura OrmenajMuaj më parë
 • Sa ke lepi ti moj zemer, bashke me kete mashkullin qe e "shfrytezoj"Olsa,thoni faleminderit te pakten perputhen qe u dha doren.

  doire aintudoire aintuMuaj më parë
  • Oj meliss edge une i kam emrin melis

   dolita windodolita windoMuaj më parë
 • Aman o andi ku eshte dinjiteti jot kur ishe ne nje lidhje me melisen dhe per fame pranove qe kjo te puthej e prekej me gjith djemt e perputhen ..nuk kuptoj dmth

  yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Jeni me te miret❤💕❤💕❤

  Taynafan❤Taynafan❤Muaj më parë
 • Melis mundohu me eleminu pak te qeshuren pa lidhje .se mete foluren dihet me lacianshe

  MM DiMM DiMuaj më parë
  • oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ

   doire aintudoire aintuMuaj më parë
 • O Zot kur bejn e kta t dy ....

  Hey MeHey MeMuaj më parë
  • aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem

   yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Do ju zhduk po futet turinjte ne shtepine time. Pre jush po pi ilace pa padur nevoje?

  Asliana MaleAsliana MaleMuaj më parë
 • Cifti

  Pamela CakaPamela CakaMuaj më parë
 • Oj Melisa ruje Andin se ta mer Shkenda se ajo o e njoftun qe ka nda gra prej burrave

  DepressedGirlButHappyDepressedGirlButHappyMuaj më parë
 • Çifti me i bukur ❤❤❤

  kejvina Queen ❤kejvina Queen ❤Muaj më parë
 • Cift pa lidhje,debia

  Sali HysenlikaSali HysenlikaMuaj më parë
 • Nse kjo dashuri zgjat un to behem synet ne gju se posht jam ber njer

  Zeni BeshajZeni BeshajMuaj më parë
 • Muajt plot mut se mjalti ja kan baruar me ko ksaj

  Zeni BeshajZeni BeshajMuaj më parë
 • Bravo jeni mat mir Respekt

  Jeton AvdulliJeton AvdulliMuaj më parë
 • Kur thua publiku shqiptar dhe e shan kupto q kto shqiptare ju kan ngrit aty ku jeni

  Qani GjeciQani GjeciMuaj më parë
 • Na eshpifet ilk moj baxhell bashke me ate katunarin andin

  Edi PocariEdi PocariMuaj më parë
 • Oj meliss edge une i kam emrin melis

  Dona MehmetiDona MehmetiMuaj më parë
 • sepse jeni vk te dy vec per lek bani xhdo gja e shitni edhe njeni tj

  klaudjo kalajklaudjo kalajMuaj më parë
 • oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ

  Gokce_Hande_Sinem_Queen_Ve_MelegimGokce_Hande_Sinem_Queen_Ve_MelegimMuaj më parë
 • aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem

  Nadia DodaNadia DodaMuaj më parë
 • Dy ♥️ ♥️ 💫💫

  Adrian GashiAdrian GashiMuaj më parë
 • Jeni shum te bukur si cift

  Agim KrakulliAgim KrakulliMuaj më parë
 • Po ato puthje qe beje ne takime me tean ne faqe ne qafe ca ishin mo Andi pse genjeni jeni bashke per inat te fansave dhe Fatjonit qe ju zbuloi dhe olses

  Melinda AdemiMelinda AdemiMuaj më parë
 • Ty nuk te interesonte melisa kur u fut ne perputhen? Riktheje pak shikoje emisjonin?Po tani 🙈 çfare do te thote kjo ? Nuk shkon me kte teme fare ? Po ju lumte qe moret fame ne kete emisjon! Ndersa talentet .....??

  Alltane DishaAlltane DishaMuaj më parë
 • Kur kan sha majkell xheksonin normal qe ty qe e meriton do te shplajn o rrot kari 🤣

  elidon rytaelidon rytaMuaj më parë
 • FATJONI FT MELISA CUMENNT

  danqi Luandanqi LuanMuaj më parë
 • Te pakten pagujeni ate pastruesen e mos i genjeni me nje $ 10 ne dite se u vret mundi i fuksras e u shoqeron gjithe jeten ju e cilin do qe nuk i jep ate qe i takon !

  Victoria PalokaVictoria PalokaMuaj më parë
 • Ka marr pastruse Andi qr fol si me qen pasardhes i sheikve jeni legjenda bashk me makinat me qera edhe pastruset(sanitaret ) (10.000 euro)

  Flori ukaFlori ukaMuaj më parë
 • Sa injorante! Si e etiketojne zonjen qe I miremban pastruese?!

  erisi kukaerisi kukaMuaj më parë
 • 🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Briktu LucyBriktu LucyMuaj më parë
 • Me te then te drejten vec Andi Tea ishte si duhet por nfund doli di doli se te gjith sjan perputhur ama ashtu duhet me qen ciftet kjo Melisa vec takime me puthje shkalavitje spam asnji artikulim fjale katastrov ti qe ja hodhe fundin Fatjonit ik moj mos me prish gojen dhe kjo qenka dashuri po lini ati fjal se ste mer Andi duke pa se si i bejshe takimet ty

  R KR KMuaj më parë
 • Cka nuk beni me djemt Melisa tash na tregon dashurin Andi i fundit ishte se Fatjoni hoqi dor dhe ja nxori te gjitha se perpara nuk kishte lidhje me Andin nuk jemi pa sy ose budallej

  R KR KMuaj më parë
 • Dashuria juaj nisi kur kthien shpinen te gjith djemt se per ndryshe doja thyeje brinjt haaaa shum posht me Melisen ke ren Andi kjo vec qe perdrydhet tjeter gje ska

  R KR KMuaj më parë
 • kemi 2 çej

  BE SIBE SIMuaj më parë
 • Pershendetje Andi e din qe ke be be per zitin jam vetem per ty i tha Teas keshtu qe me Tean shume shkojshi si per bukuri me sjellje te gjitha se vec me me sy kuptoheshi kur shiqoheshi ju dy me ato syte te bujura e te malitura te dy shkurt rall takohen kto cifte po se dij nuk qe pa ze fytyra ju tregonte a sa i perket Melises vec qeshet e dim krejt nuk e ke ate nder qe e kisha sa ishe me Tean su mirte vesht askush mezysh e madhe ate qe i tha Shaipja Teas qe ty ke fol per Tean deri ju sa dilshi ntakim zdua ti besoj asaj se shum kam qen fanca juaj Melisa ste len me fol shkur artikulimi qendrimi edisa gjera tjera nuk pershtatesh fare po sbesoj se e ke gjst me kte Melisa ke peshti Mevlanin Fatjonin Atdheu u trembe sta mbajti

  R KR KMuaj më parë
 • Melissa mut Kenge ka ber

  Indrit XhikaIndrit XhikaMuaj më parë
 • U puth me 500 aty kjo te perputhen me fatjonin kur doli u smu kjo😁🙆‍♂️

  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4hRvrgwgvecrv Rcrvrh4hMuaj më parë
 • Femi😱❤❤👱‍♀️👶👱‍♂️

  rejsi xhrejsi xhMuaj më parë
 • Femi

  rejsi xhrejsi xhMuaj më parë
 • Quhet dikush qe na ndihmon me punet e shtepise, jo pastruese o katurnalleku dhe jeta🤦🏽‍♀️

  Jac BraJac BraMuaj më parë
 • Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit

  bcvbb hyuibcvbb hyuiMuaj më parë
 • Edhe vete e thoni qe jeni popull,skrahasoeni me yje shqiptre e jo,jo me boterore(artiste)por denglat I keni te medha.Si mund te thoni ju kemi mare Pastruse??.Eshte nje pune e ndershme,qe e fiton lekun me djerse,e jo me pislleqe te cilat te krijojne ate"perandori"qe keni kap ju.

  Tasha ZylfoTasha ZylfoMuaj më parë
 • Jo mo Andi, nuk vendosin njerezit e tjerë se cfare dëshirojnë ata, ti thjesht e zgjodhe që ta shfrytëzosh për t'i sjellë vehtes miradinat që ke

  Arta JArta JMuaj më parë
 • Pastruse qe na Gatuan.Mos rafshe ne dore te Jevgut se te mer frymen. Quhet ndimse ose puntore.Vipat e karit

  Jimi JJimi JMuaj më parë
  • Oooo andi a E di sa peder mashkull je

   bcvbb hyuibcvbb hyuiMuaj më parë
 • Aman mi Melisa te kujtohet vetia kur ishe ne perputhje qe se paranoje hajt mo i cop k....rv

  Ina GjinajIna GjinajMuaj më parë
 • Jeni Shum Shum Qift i bukur, por gabimi ju qe se keni pranu prej në fillim lidhjen e juaj.se besoj qe do ishi hala ma t pëlqyar pêr qdo Shqiptar.

  Merita SejdiMerita SejdiMuaj më parë
 • O Andi netakim me melisen evure metrin per mos tu afruar etash shum te dashuruar efudin. Emelises shko merrja fatjonit se ndoshta po jarun kujtim 😂😂😂😂😂

  Faire SaitiFaire SaitiMuaj më parë
 • Flliqtana mashtrus🤮🤮

  M SwedenM SwedenMuaj më parë
 • Ske pas mundesi me lepi prandaj😉

  Tea TeaTea TeaMuaj më parë
 • Mos e krahaso Michael Jacksonin me ty o andii

  Blondina MatarovaBlondina MatarovaMuaj më parë
 • Je lepij me gjith cunat e botes andi eshte i fundi per ty

  Ardiana ZeqiriArdiana ZeqiriMuaj më parë
 • Jeni cift specjal

  Altin SinkaAltin SinkaMuaj më parë
 • Kur u be kjo sy palara te thot mar pastruse mos ngelt njeri ne kembe,po ti vjen nga mjerimi e kushedi te duket tirana prandaj fluturon me presh mer te tem pastuse se e ben mir ate zanat eshte eksperte se pun tjeter sbesoj se di .

  Blerina AvdiajBlerina AvdiajMuaj më parë
  • E ka mesuese

   Alb16Alb16Muaj më parë
 • Nga hiq gje u ben te famshem kto po krejt i kan kto luks po dhe shkolle andi nuk ka u be' aktor

  Hajredin ReciHajredin ReciMuaj më parë
 • O Zot gjithkushi me mor fam sdi sdi🤦🏽‍♀️si fryhen mas pari thu se kush ken kta 🤮

  bouytt guytbouytt guytMuaj më parë
 • Melisa andi jeni ma re miret edhe qifti bukur jeni prsh🥰👋

  Emin NurediniEmin NurediniMuaj më parë
 • Ky Andi Gjithmon kur ecen me duket si ma pas ne te se si i sforcuar ecen😉 .

  Arjan DArjan DMuaj më parë
 • Oooo andi a E di sa peder mashkull je

  Ime PrezimeIme PrezimeMuaj më parë
 • Oj Melis o llokum ,paq fat gjith jeten . ❤

  A. Thaqi94A. Thaqi94Muaj më parë
 • Melisa msohu me u shpreee nje her gabele dukesh veq

  Behare SaidiBehare SaidiMuaj më parë
 • Oooooo bobobo melisa gabele. Duket dhe nuk di te fol akoma dhe shummm po shet adi veq me tejan isht cift qe mund te shkoni

  Behare SaidiBehare SaidiMuaj më parë
 • Shum e rent per tea ne se verte andi ka pasur nje lidhe me tea dhe e ofendote ashtu ne emisjon sa me shqipen e pastaj me melisen kur e ofendonin melise i dilt ne mbrotje kur i tha ana ti rolin e dashnores po luan po paska qen e vertet me keto qe po shohim nuk e tregoj te verteten kengen per tean e ka ber po tea ne trotuar mos paci fatin tim pese nuk e thoni te verten po kur e pask ber vet kontraten pese ike nga e misjoni nuk e dim te verten shpesojm qe nje dite tatregon te verten

  Rina SaliajRina SaliajMuaj më parë
 • Kemi marr pastruse tash i ofendoni edhe grat shqiptare qe e bejn at pune se sikur ju keni qen dikushi ne jet po edhe ju keni pastruar po tash sikur keni ba fam turp

  dashuria ime bardhokdashuria ime bardhokMuaj më parë
 • Nuk i thuhet pastruese por ndihmse! domethan kur ti je i pa aft të kryesh punët e tua thërret dikë të të ndihmoj me pages Pjesa tjeter ajo fjal PASTRUESE është ofenduese injorant

  Ide AziIde AziMuaj më parë
 • Gjermanisht i thojn Haus Frau-Gru Shtepije

  Bajram HalitiBajram HalitiMuaj më parë
  • 😒😒😒😒qe do thot shtepiake!!!!! Dhe jo sanitare apo ndihmese

   Kristina NdojaKristina NdojaMuaj më parë
 • Per momentin kemi dy qenj🤣

  Enxhi 17Enxhi 17Muaj më parë
 • Krimbat e qenefit me pastruese ,,injorante 3 dite shkolle si keni flisni ne menyren me ofenduese 🤑🤑

  Xhuana MazelliXhuana MazelliMuaj më parë
 • cifti bukur❤️❤️

  qamiltudaqamiltudaMuaj më parë
 • Se kuptoj ket Melisen pse qesh pa arsye 🤷🏻‍♀️😕

  Zana KrasniqiZana KrasniqiMuaj më parë
  • As ski me kuptu naj her se se kuptova as un kurr😂😂😂

   youtube channelyoutube channelMuaj më parë
 • E beri olsa me lokal melisen , na shesin pordh tani

  Thjesht edaThjesht edaMuaj më parë
  • Eda: Jan ba te gjith me lokale e restorante bisnese makina u ban dhe kengetar. I bani edhe publiku me venendje Te ktyre njerezve perputhen Se tgjith jan fut vec per fam Jan kejt bordello Lgbt. Mjer populli i shkret se nuk do me dit asnje se kan halle e probleme Edhe me pa dicka tv me kaluar kohen, dalin kto bordellot Si shiten per 1 euro Njerez te degjeneruar.

   Kur LegjendaKur LegjendaMuaj më parë
 • Po hajde more se mate mir ska ku ve ,,,, ju uroj jet te gjat zoti ju bekoft ,❤❤

  Rukije LjumaRukije LjumaMuaj më parë
 • Power couple

  N. I.N. I.Muaj më parë
 • Melis

  Lilifilli LilifilliLilifilli LilifilliMuaj më parë
 • 🌹🌹🌹😍😍😍😍🌹🌹🌹😍😍🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

  Lilifilli LilifilliLilifilli LilifilliMuaj më parë
 • O andi sa armiq paskeni bere. Asnji nuk flet per vertetesine e intervistes tuaj te gjithe kapen pas nji fjale ( pastruse) qe ne fund te fundit cfardo lloj emri tjeter ti vendosesh pastruse ngelet thelbi. Ata as e shane as e poshteruan thane skemi kohe dhe na ndihmon. Mjaft bullizuat dy te rinje qe as kane vrare e as kane prere neser mund te jene femijet motrat ose vellezerit tuaj ne vend te tyre

  Lashi ZeroLashi ZeroMuaj më parë
 • Po pra te luhatshem se sje i njejti

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj AlbanaMuaj më parë
 • Kemi mar nje ndihmese per shpin thuhet a medet imagjinoje sikur te jeni duku me l'art si shprehi ju

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj AlbanaMuaj më parë
 • Tani e vertet qe kur flasim ne perditshmeri i themi edhe pastruese por te pakten ne nje emision ti zgjedhim pak fjalet gjithsesi ju uroj gjith te mirat

  Genta KejdaGenta KejdaMuaj më parë
 • a je gazetare a prostitut e parod

  astrit schererbauerastrit schererbauerMuaj më parë
 • malokt kan ec lara e shifni gjupellat si kan fillu t din t jetojn 😂

  Money MoneyMoney MoneyMuaj më parë
 • O barbone femer po ti u ktheve prezantuese mbasi ike nga perputhen ,edhe na thu sot nk lepij ku beshtyjj...ordinera

  AlbaniangirlAlbaniangirlMuaj më parë
  • U terbonte Melisa kur e pyesnin per Andin, ishte e viktimizuar. Po suksese se sot personat si puna ktyre behen me fame.

   yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Jo pastruse o njerze pa shkoll marim mdimse thuhet legena

  Ada CenaAda CenaMuaj më parë
 • Pse nuk keni thene e kemi marr nje ndihmëse 🌝

  Edaaa HavolliEdaaa HavolliMuaj më parë
 • Po te E diell pse shkon? Dhe aty esht olsa regjisore

  Pregnancy&MotherhoodPregnancy&MotherhoodMuaj më parë
 • sa me pelqejn bashk

  Ina DoriIna DoriMuaj më parë
 • Shum te mir jeni dyt ishalla gjithmon bashk jeni

  prishtina Dori Prishtinaprishtina Dori PrishtinaMuaj më parë
 • Kta roqira byth palar bejn si pasanik thon kemi pastruse

  Luca LucaLuca LucaMuaj më parë
 • Bir nona vet eshtr ber Melisa me mar pastruse ne shtepi te mbyten punet o te keqen ti dhe Andi jeni apo dhe leckat tuaja nuk lani dot,Andi i dashur harrove intervisten te Olsi vlla qe boje si viktim me demek tkishte tradhetu Tea pikerishte Tea Armand Shehi qe as emrin sja permend sot po i drejtohesh ate person pikerisht nga ajo Tea more fam mor And djali dhe me vjen keq te zhgenjej po luaj cik me bukur se as me aktru spo din tanim sa mbarove aktrimin me Tean tka ik dhe ty lezeti sikur dije me fol bukur mo pse je katandis kshu??Meq nuk peshtyni aty ku lepini Melisa rikthehet te per💋si prezantuese mbasi doli nga aty ti besh shyqyr Olses qe nuk lejoj Fationin me te demasku se e shihje mir viktimizimin Melke e dashur,te mos harrojm ishe ti qe Olses i thoshe flm per mundesin qw te kish dhene dhe e perqafoje me shm dashuri tpkten thuajini flm qe ju beri me fam e lek dhe tboni ty Melke e dashur me pastruse ndihmese dmth ose sanitare quhet ndryshe.

  Elena HekuraniElena HekuraniMuaj më parë
  • @klinton bekaj shumica e nenave tona kan punu e punojn ate pun por duhet ti zgjedhim me kujdes fjalet qe nxjerrim nga goja sidomos kur je personazh publik,mund ti thuash kemi mar nje zonj qe na ben punet e shtepise ose gatuan nuk eshte nevoja me u shpreh ashtu per nje njeri qe ka bagazh nrm e din me fol.

   Elena HekuraniElena HekuraniMuaj më parë
  • ×××):🖐pflegerin ose reinigerin si i bjen shqip kjo ktu mei than pastruese nje Femne ai person te lajmron ne Firm dhe te del problem personi vetem nese don me e fal vet se nuk eshte e lejushme kur i thua pastruese (putzfrau)cdo nje pastron shtepin e vet e tash mi than putzfrau a ose putzmann atehe Nenat tona mei quajt pastruese qe nakan rrit ne a kjo po i bjen ashtu

   klinton bekajklinton bekajMuaj më parë
 • Bravo Mwlisa je 1 vajze e snqerte

  Esma ZaimiEsma ZaimiMuaj më parë