Situata e vitit 2021 e permendur ne Kur'an! Çfare po ndodh me njerzimin?

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Shkarko

Shikime
279,518

Komente

 • ALLAHU eshte ☝️ Agjerim te leht gjith vllezerve dhe motrave te muajit te bekuar te ramazanit

  Albbii 18Albbii 18Ditë më parë
 • 🤲🤲

  Reshadije HamzaReshadije Hamza2 ditë më parë
 • Smundet me.e mposht zotin askush sado qe te na helmojn zoti loshon shijun dhe i lan ye gjitha helmet allahu esht me i madhi

  Lavdrim AdiliLavdrim Adili2 ditë më parë
 • O Allah na fal na meshiro na jep shendet e na begato te gjitheve La ilahe Il Allah ☝💚❤

  Kozeta BengaKozeta Benga3 ditë më parë
 • ♥️🙏♥️☝️♥️🙏♥️☝️♥️🙏♥️☝️ 🕋♥️MASHA ALLAH ♥️🕋

  Xhi NaXhi Na3 ditë më parë
 • Amin ishalla na ndihmo o zot i madhrishum 🙏🙏🙏🤲🤲🤲

  Valentina AgajValentina Agaj3 ditë më parë
 • Amin o zote .

  Pranvera IsmailiPranvera Ismaili4 ditë më parë
 • Ferri nuk ekziston o njeres ,as parajsa ne qiell ; Jane shpifje te krereve fetare dhe Prandaj Zoti do ta zhdukij kete bote te papergjegjeshme ....

  Gianni PatanoGianni Patano4 ditë më parë
 • Religoni none cuelo risolve Problemin ,curani e colcune altro Pero deve eseci sempre uman Dio ugale pertuti

  Mersin RrapajMersin Rrapaj4 ditë më parë
 • Jo kjo eshte rrene teper e madhe ne asnje fq kurani s permend vit qka mund te ndodh.po Hoxhallaret jane kunder popullit e kunder zotit xh.sh se rrejne te gjithe e kush ju beson e degjon veten e familjen e vet do ta helomon i madh e i vogel kurr s do te perparon.gjeniu

  Rrahim DrenasiRrahim Drenasi5 ditë më parë
 • Shka i kam ber une zotit se kam lindur i varfur, dhe ai po testoj me mua per te frikuar te pasurit🤔

  Rob TahRob Tah6 ditë më parë
 • Testimi vjen ne baze te gjynave menyra si e interpreto eshte sikur zoti jua non te kqijat Por zoti nuk i bo keq njeriut vec njeriu i bo zullum vetes se vet aty ne bekare gjithashtu thot shejatni ju frikson juve me varferi mos bini pre pasi zoti jep per kedo risk atij qe I heqet rrisku ndodh per shkak te mendjemadhsis edhe jo falemderus nda Allahut

  Ray RayRay Ray6 ditë më parë
 • Me te mbaruar testimi zoti do te sjell bollekun !!! Nese jo.Testimi nuk ka kuptim.

  Mark HajatiMark Hajati7 ditë më parë
 • Faleminderit

  Skrapar CorovodeSkrapar Corovode8 ditë më parë
 • Allahu na ruajt te gjitheve nga keto sprova,, boll jemi sprovuar jan aq e lodhur ,, sa te vdes tani nuk me dhimbset jeta😰😰😰😰

  Behare VilaBehare Vila8 ditë më parë
 • Po zgjIdhjen nuk e the apo pret te kaloje kjo situate dhe te na thuash vazhdimin Mos e ngatrro zotin me covid

  Niku LalaNiku Lala10 ditë më parë
 • Allah inshallah na fal gabimet na ruj nga sprovat mos na sporovo ne familje ☝️🤲🤲🤲🤲

  Nerxhivane OsmaniNerxhivane Osmani11 ditë më parë
 • Kjo esht nje sprov e sat dot zgjat vetem nje zot e di

  ajet tsakuajet tsaku12 ditë më parë
 • O zote na ndimo te gjithve 🙏🙏Amin

  Aleks MuskajAleks Muskaj12 ditë më parë
 • Allahi na ndihmoftë aminnnn inshaallah

  Feride CukovciFeride Cukovci14 ditë më parë
 • Selam Shum e vertet por ju kisha nje Lutje Kete muzik ne video shum e keqe si ne kisha ,me dhembin vesht me jep ndjesi shum te keqe sa qe smun te koncentrohem

  Fitore ZajmiFitore Zajmi14 ditë më parë
 • O zot ruaj dhe shikoj gjithe boten vere dore o zote

  a sota sotaa sota sota14 ditë më parë
 • Elhamdulilah

  Aleksander VishaAleksander Visha15 ditë më parë
 • ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

  Sevdail BajraSevdail Bajra15 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲

  Neal IseniNeal Iseni15 ditë më parë
 • Lum Bafshum per TY O I MADHI ZOT

  Becker HabitBecker Habit17 ditë më parë
 • Allahu Ekber

  Dashmir RamadaniDashmir Ramadani18 ditë më parë
 • Kush me thot kush e ka shkruar kuranin??

  entoniergi 2008entoniergi 200818 ditë më parë
  • A nuk mendojnë ata për Kur'anin? Të ishte ai prej tjetërkujt e jo prej All llahut, me siguri në të do të gjenin shumë kundërthënie. (4:82)

   Besmir KoçiaBesmir Koçia17 ditë më parë
 • Mos u beni budallej ju po perpiqeni te justifikoni pabarzine dhe vjedhjen qe u behet popujve nga 1% e njezve neper mjet gjoja rregullave dhe ligjeve i kan mar te gjitha pasurite e tokes ata lloj mashtruesish prandaj krijuan edhe fene gjoja ua ka fajn zoti .... por edhe vet shteti ekziston vec per mbrojtur ata 1% te mallkuar qe i kan skllavruar te gjith njerzit ne bote ...njerzit do ngrihen nje dite nuk ka rrugzgjidhje tjetr ..feja esht njorance ata duan tna mbajne ne injorance qe te mos ngrihemi vet por ta kerkojme shpetimin nga qielli ....pfffffffff

  Ms SkMs Sk19 ditë më parë
 • La ilahe il lallah Muhameden resulullah oh Zoti yn Ti je fals e Don faljen Falem edhe mu 🤲🤲🕋🕋

  Florim IbraimiFlorim Ibraimi20 ditë më parë
 • Te gjitha fete pa perjashtim kane nje qellim te fitojne para 🤑🤑🤑 duke genjyer dhe friksuar njerzit . Po bravo u qofte se shumica e njrzeve nuk kane me shume sgjuarsi se sa majmuni 🐵🐵🐵🐵.dhe ju ja keni arritur qellimit per mbrekkulli.

  Haki AhmetiHaki Ahmeti20 ditë më parë
 • Amin inshallah

  Vetëm Shqip gamingVetëm Shqip gaming21 ditë më parë
 • Allah ti nji na drejto nga e mara te gjith njerzimin jepujav durimin o i madherushem ☝🏼

  Fatmire MehmetiFatmire Mehmeti21 ditë më parë
 • A mund te me thote dikush se ne cilen faqe te Kuranit,qendron kjo?

  Hdjfje HshfdHdjfje Hshfd21 ditë më parë
  • Ju me siguri do të viheni në provë me pasurinë tuaj dhe me jetën tuaj dhe ju do të dëgjoni shumë fyerje nga ana e atyre që u është dhënë Libri pra jush dhe nga paganët. Nëse jeni durimtarë dhe i druani Perëndisë, me të vërtetë, ajo është vendosmëri (e madhe) në vepër. (3:186)

   Besmir KoçiaBesmir Koçia11 ditë më parë
 • 🤲

  Celular LineCelular Line22 ditë më parë
 • BISMILAHI RAHMAN'S RAHIM. Te falenderoj o Alla qe te gjith njerzit e dashur e 4 femijet e mij mi percolle shendosh e mire, nga kjo smundje qe mori shum jet, te qofsha fal Allahu i Gjithpushtetshem🤲🤲🤲🤲

  DUKATE KURTALIJADUKATE KURTALIJA22 ditë më parë
 • Mbështetemi tek ti i madhi Zot

  DrejtesiaDrejtesia22 ditë më parë
 • A KISHE SHKU PARA ZOTIT PA FAMILJE?????????

  geri porjageri porja23 ditë më parë
 • O ZOT na mbaj pran teje te gjith myslimanet dhe na mbro e na meshiro na co ne rrugen e duhur 🙏🙏🙏

  Merita SinametaMerita Sinameta23 ditë më parë
 • ALLAHU EKBER

  stefany winstonstefany winston23 ditë më parë
 • O Allah Na Mbro O Allah Na Udhezo O Allah Na Meshiro Na Ruaj Edhe Na Ndihmo 🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲

  Era AldaEra Alda23 ditë më parë
 • Po vdesin dhe shume njerez

  Adi BushiAdi Bushi24 ditë më parë
 • Allahu na foorcoft ne rrugen e drejt e na udhzoft e nga vesvveset te na largoj InshaAllah

  dashnia per Allahun videodashnia per Allahun video25 ditë më parë
 • Si eshte e mundur dhe keni kurajon të nxirrni jashte kontestit ajetet kuranore,dhe të beni propagande me nje fatkeqesi siç eshte covid,duke e diabolizuar Zotin.Eshte e turpshme ku arrin kulmi i injorances per interesa të caktuara.

  Jet MatJet Mat25 ditë më parë
 • Shum të vërteta dhe domethënëse këto shprehje nga kurani.Gjith lavdërimet le të jenë për Zotin.Amin.

  Luiza KonicaLuiza Konica26 ditë më parë
 • O zot te iki kjo koler e keqe qe esht kovid 19 te iki sa me par te jet e mundur dhe ti kthehemi normalitetit🙏🙏🙏🙏🙏😓😔

  Edi LyteEdi Lyte26 ditë më parë
 • Fjale arta rrealiteti sotem amin zot bane ma mire per mbare njerezimin🙏

  Edona AgojciEdona Agojci26 ditë më parë
 • Amin zot na mbro e largoje avash kete gja virus amin 🙏

  Edona AgojciEdona Agojci26 ditë më parë
 • Pa te keq po qe 2000 vjet mas pakti ndodhin kto sene

  Ali ShoshiAli Shoshi26 ditë më parë
 • Budalliqe pa lidhje. Feja është shpikje. A keni pa hoxhë ose prift të varfër? Jo! Mashtruesa janë.

  SparkSpark26 ditë më parë
 • O Allah shpresen te ty

  maria sofiamaria sofia26 ditë më parë
 • Gjithcka që bën Zoti është përsosmëri,veprimet që bën i din vetëm ai .

  Idris LushaIdris Lusha27 ditë më parë
 • 🤲🤲☝️

  gazzi garciaigazzi garciai28 ditë më parë
 • La ilahe il Allah Muhameden ResulAllah Allahu Ekber ☝️Elhamdulilah që jemi Musliman 🤲☝️

  Ajshe ZeqiriAjshe Zeqiri28 ditë më parë
  • Emer shum i bukur dhe ju ju ka fal zoti nje bukuri te pa par

   Tufina RulotTufina Rulot20 ditë më parë
  • Te lumt goja Ajshe

   Tufina RulotTufina Rulot20 ditë më parë
 • Dmth e keqa ne toke vjen nga zoti🤔🤔! A nuk eshte ai i gjithmeshireshmi!

  Just MeJust Me29 ditë më parë
 • La e la il Allah !! Mos na sprovofte allahu me shume se sa ne mbajne inshallah

  Shely KodraShely KodraMuaj më parë
 • nuk teston zoti njeriun,po zoti ka thënë e kërkon përditë nga ne ushqim që ne ushqehemi vetë ,kur ka miljarda mëndje zoti një përgjigje do nga të gjithë që është të japim cfarë hamë e pimë vetë e ju servirim të tjerve ,kuptoheni që jemi të kapur të tërë.

  Moijsi GuriMoijsi GuriMuaj më parë
 • Zoti esht I madhe kjo sprov esht nga Zoti we te krjejt rinija rrugen e drejt te Zotit o Zoti ne doren to se mbroje qdo musliman amin

  Halime RexhepiHalime RexhepiMuaj më parë
 • Ruajna Zot Inshallah .

  Nexhi AllaNexhi AllaMuaj më parë
 • Allahu na e mundsoft sabrin,durimin ,na e shtoft dijen me iman e na forcoft para qdo sprove na baft te jemi durimtar,na falt per qdo gabim e qdo lshim inshAllah.Dhasht Allahu qe diten e llogaris te dalim me mekate te falura para Madhris se Tij dhe tgjith besimtareve na dhot jeni te falur.Allahume Amin.

  Ajnisha KrasniqiAjnisha KrasniqiMuaj më parë
  • Amin ya Rabilalemin

   dashnia per Allahun videodashnia per Allahun video25 ditë më parë
 • Elhamdulilah Allahu Ekber 🤲🤲🤲💗☝️🙏☝️💗☝️🙏

  Hatije SimoniHatije SimoniMuaj më parë
 • Ya Allah na meshiro, mos na largo nga meshira jote, nga miresite e tua, nga rruga e drejte dhe feja e paster e Islamit...Allah ❤🤲🕋😢

  Brikena KarafiliBrikena KarafiliMuaj më parë
 • E vertet asht ne qoft se vjen prej zotiz do ja bajm amin ne rast se e kan hedh qafirat ishalla u kthehet ature si e kan shpik

  Fiqiri ShehuFiqiri ShehuMuaj më parë
 • Amin.

  Pranvera IsmailiPranvera IsmailiMuaj më parë
 • Allah forcoj zemrat tona ne fen tende

  Enkeleda BalaEnkeleda BalaMuaj më parë
 • Allahu te shperblefte 2 Hoxhallare ka shqiptaria Elvis dhe Mustafa terniqi

  Kol KavalliKol KavalliMuaj më parë
 • Zoti na mbrofte te gjitheve inshallah,i ndijmofte te gjithe kategorite ne nevoje,i sherofte te gjithe te semuret kudo jane.Na forcofte besimin.Dhe inshallah pasi te kete kaluar kjo situate,te behemi me te mire,ta duam njeri-tjetrin me shume,te vleresojme gjithshka kemi me shume,te mbrojme natyren e magjishme me gjithshka ka krijuar Allahu i madheruar dhe qe prej meshires se tij e ka vene ne funksion te njeriut,dhe njeriu mosmirenjohes e ka shkaterruar.Te kthejme me shume syte nga nevojtaret.Zoti na shpetofte e na pastrofte zemrat,mendjet dhe trupin.

  Besa SerjaniBesa SerjaniMuaj më parë
 • Te Allahut jemi te Allahu do kthehemi

  S. H. THS. H. THMuaj më parë
 • Kjo qka ndodhi ne kete vit eshte test nga udheheqesit e perandorive te medha. Po luajne me neve femije po na testojne si femijet ne shkolle fillore

  Jimmy JimmyJimmy JimmyMuaj më parë
 • La ilaheilalla o zot mos na ndaj naja rahmeti yt 🤲🤲🤲Amin

  Miri BackMiri BackMuaj më parë
 • Iemaj miri ne boten shqiptare koment ngaveseel murseli kosov

  Vesel MurseliVesel MurseliMuaj më parë
 • Amen o zot

  ermal sotaermal sotaMuaj më parë
 • Ama qe sjeni kerkah.zoti nuk dergon as frik as uri . Mos ma beni zotin shkaktar i idiotizmave tona sepse zoti ka kriju aq bukur aq mire ket bote e kur ne e shkatrrojm me urrejtje ndaj njeri tjetrit dhe aq te papergjegjshem e shkurtpames qe jemi bere ia lajm zotit. Joo zoti eshte si nje baba qe te ka dhan shtepin me te gjitha te mirat e ne e shkatrrojm e thojm.baba i ka fajet.

  avdyl burrnikuavdyl burrnikuMuaj më parë
 • Vertet Allahu ju shperblefte , fjala e Allahut ka qen, eshte, dhe do te jet, ne jete te jeteve.Allahu Ekber🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  Genti MozaGenti MozaMuaj më parë
 • Allahu na ia ruajt dinin dhe imanin dhe të jemi të fort se urija po na afrohet si duket yshqimin njerzit e këqinj e zhdukin me qëllim se duan ta pakojn popullaten ashtu e kan planin, mirpo ne i mbështetemi të plot fuqishmit dhe vetëm atëher do të jemi FITOR se kjo botë është kaluese edhe është një test për të gjith njerzimin.Këtu jemi për një kohë të caktuar dhe na pret jeta e përjetshme ku ska fund asnjëher.

  Moje ImeMoje ImeMuaj më parë
 • Allahu EKBER

  Moje ImeMoje ImeMuaj më parë
 • Na e hudhen njerzit ket smullik e jo Zoti.

  Durim IsmailiDurim IsmailiMuaj më parë
 • 155. Sigurisht që Ne do t’ju provojmë me frikë dhe uri, me dëmtim të pasurisë, të njerëzve dhe të të lashtave! Prandaj, përgëzoji të duruarit, 156. të cilët, kur i godet ndonjë fatkeqësi thonë: “Të Allahut jemi dhe vetëm tek Ai do të kthehemi!” 157. Ata do të shpërblehen me bekim dhe mëshirë nga Zoti i tyre; ata janë në rrugën e drejtë! (Kuran, Bekare)

  RIGHT SIDERIGHT SIDEMuaj më parë
 • I madhi zot i lartesuar qoft emri tij e drejt esht rruga e tij duhet ta ndjekim poe lshove rrugen e zotit keto ndodhin allau na falt amin 🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋🕋

  art albaart albaMuaj më parë
 • Oalla sod dit e gjumae un vuaj me nje smundje siha ne xhendje qohem te fali namazin esabahut un sod po endi vetin shum te lodhun te raskapinun tmerzitun tsmur hala mashum oalla faaj gjynahet glbimet mosna lejo te jmi tgabum po tjemi njerz chenetit oalla mosna sprovo me asnje lloj smundje

  kimete selmanikimete selmaniMuaj më parë
  • Allahu te sheroft moter.inshaAllah qdo dhimbje qe e perjeton qofshin falje gjynahesh .Amin

   Njomza BunjakuNjomza BunjakuMuaj më parë
 • Ky eshte testi i te verberve eshte nje politike ku djalli mbreteron besoj ne zot por kjo eshte lufta miljardare dhe eshte nje pastrim i te varferve dhe te pa diturve

  hic asgjehic asgjeMuaj më parë
 • Amin ozt ti ben mrekullina 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

  Erion tomjaErion tomjaMuaj më parë
 • Allahi na ndihmoftë dhe shloftë rahmet jarabelalemin aminnnn🤲👆💕😭😭😭😭

  Feride CukovciFeride CukovciMuaj më parë
 • O Zoti madh te lutem na Ben Banor te Xhenetit na ruaj familjet tona nga mallkimi I shejtanit na udhezo ne rrug te drejt. na largo semundjet nga femijet prindrit tan

  Besi QoqajBesi QoqajMuaj më parë
 • Supan allah 🙏🙏🙏🕋🕋🕋

  indrit xhelali3indrit xhelali3Muaj më parë
 • Allahu na ruajt I qofshim fal amin amin 🙏🙏🙏🕋🕋🕋😥😥😥

  indrit xhelali3indrit xhelali3Muaj më parë
 • Elvis asgje s do te ndodh.Qdo liber fetar shkruan se nese besojne ne zot kane jete e lumturi a nese mendojne se vet jane bere zot.yne zot xh.sh do ti bene pluhur e hi.Thote populli haj-medet qka i bera veti.Besoni ne zote se ndryshe vetja do t ju treti gjeniu

  Rrahim DrenasiRrahim DrenasiMuaj më parë
  • Nuk besoj se viti 2021 u permend ne Kur-an z Elvis kujdes q thua se keni me psue poeti.

   Rrahim DrenasiRrahim Drenasi27 ditë më parë
 • Per ne te vobektit mbeshtetje eshte vetem i MADHI ZOT.

  ziko zikoziko zikoMuaj më parë
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲Allah i Madherushem i plot Fuqishem i botes ty te Falenderojm e ty lutemi per çdo gje 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  Vjollca BajramiVjollca BajramiMuaj më parë
 • 🙏🙏🙏🕋🕋🕋 O Allah na ndihmo dhe na nxir nga kjo pandemi fitimtare na e mundeso muajin e madherishem te Ramazanit ta agjerojne te gjithe besimtare kudo qe ata jetojne ☝️

  Curi PiroCuri PiroMuaj më parë
 • ⬆️ Na ndiqni për Kur'an shqip

  The Quran - SHQIPThe Quran - SHQIPMuaj më parë
 • O zot ishalla zbie termet 😔🙏

  HOLIGAN GAMINGHOLIGAN GAMINGMuaj më parë
 • Kjo video ka lidhje me gjithqka qe sod po sprovohemi dhe testohemi. O ALLAH NA I LEHTESO GJËNDJEN DHE MOS NA LËSHO PREJ RRAHMETIT TËND..AMIN

  ismete Iismete IMuaj më parë
  • Allahumme Amin 🤲🤲🤲

   Ajshe ZeqiriAjshe Zeqiri28 ditë më parë
  • Amin

   Rafis AbduljiRafis AbduljiMuaj më parë
 • 🇦🇱🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲💖💖💖💖

  Ionida PezaIonida PezaMuaj më parë
 • Virusi esht I shpik nga dora e njeriut satanistet që duan të kontrollonin botën dhe e kontrollon, illuminati ka dor këtu dhe në të gjith luftërat që bëhen në glob, atëherë sipas teje Allahu I dashka satanet.. S'esht e vërtet. Për ket virus I ke videot në yjutub që ka fol xhorxh bush që në 2005 që do kemi kovid 19... Nga e dijti ai e shum të tjer!!? Po per rendin e ri botëror pse nuk flisni asnjë klerik si musliman ashtu dhe krishterë asnjë, kush ju pengon! Globalistet Satan (illuminati) po investon prej qindra vitesh për shdukjen e kulteve fetare dhe për degradim të njerëzimit me të gjitha fuqitë... Ju qe flisni ne emër te Zotit qe Jan sprova nuk esht e vërtet, por jeni të shitur të satanet...Zoti na ruit nga zullumqaret... Amin

  Shkelqim MucaShkelqim MucaMuaj më parë
 • SUBEHANAALLAH ELHAMDULLILAH ALLAHU EKBER ..LA HAULE LA KUVETE ILAHE BILLAH....

  HashalillahHashalillahMuaj më parë
 • 🤲😥☝️

  Sarah MuaremovskaSarah MuaremovskaMuaj më parë
 • Qysh po don po e interpreton. kto sene ndodhin gjith ama nejse qikjo video esht katastrof.Nuk ka kontekst edhe ka qindra situate qishtu qe kan ndodh. Krejt po komentohet palidhje e po e shpik kontekstin vet.

  Ass KickerAss KickerMuaj më parë
 • 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Noelia LickollariNoelia LickollariMuaj më parë
 • 🙏🙏🙏🙏🙏

  Besaa KekoBesaa KekoMuaj më parë