Al Pazar - Visho lovidhjari / Ti poshte une lart - Show Humori - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alnick.info

Shkarko

Shikime
242,621

Komente

 • Super femer kjo goca me flok te kapura mmmm

  Toni TaniToni Tani2 ditë më parë
 • Super

  Llambri MadhiLlambri Madhi5 ditë më parë
 • Shume bukur, ky njeri eshte nje talent i vertet. 👍💯

  Bon BonBon Bon6 ditë më parë
 • Vcvy

  Tirana ImeTirana Ime14 ditë më parë
 • Yo Koqo Devole Humor

  rinor lushi2rinor lushi223 ditë më parë
 • E boll se na cave karin o llaka

  Bardhyl MerkoBardhyl Merko27 ditë më parë
 • Bravo , te papare !

  Fran ImerajFran Imeraj27 ditë më parë
 • o

  Lali PaliLali PaliMuaj më parë
 • ♥️😘🤣🤣

  Lorea KadiuLorea KadiuMuaj më parë
 • Super

  BT TERRORIBT TERRORIMuaj më parë
 • ♥️♥️

  sokol dervishisokol dervishiMuaj më parë
 • Agron je i papar na kenaqet bravo jugu

  Vladimir ShalsiVladimir ShalsiMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🖐️

  Edison NothoriusEdison NothoriusMuaj më parë
 • Shiko shiko Visho😂😂😂😂😂

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhenMuaj më parë
 • Shume kot perzure aktoret me te mire

  ARDJAN KUQJAARDJAN KUQJAMuaj më parë
 • A pa ze i keni luajtur...Si u moret vesh ...me shenja....oh ....medet..

  Besri SharanjaBesri SharanjaMuaj më parë
 • O Goni je i papare 1️⃣🇦🇱

  Flori MfloFlori MfloMuaj më parë
 • O gone ndero zanat vlla se te ka dal boja as per te qar ste ben me ti

  Mixing By Dj GiulioMixing By Dj GiulioMuaj më parë
 • Oooo me i bukuri i pallatit 😀😀😀 edhe une sa te pash mi sono inamorata 😂😂😂😂

  ANETA LIKOANETA LIKOMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  ANETA LIKOANETA LIKOMuaj më parë
 • Visho shum qesharak prsh nga Llapi-Podujeva

  Alban JahaAlban JahaMuaj më parë
  • Shum bukur aktrimi,Per fat te keq ka shum tipa si Visho

   Giannis DimitriGiannis DimitriMuaj më parë
 • Vetem humorist sesht ky b q

  Rasim MujaRasim MujaMuaj më parë
 • 04:42 si quhet kjo vajza e gjate ??

  Një Copëz JetëNjë Copëz JetëMuaj më parë
  • @Toni Kolombo pls subscribe Lere se e gjeta inger-skura quhet

   Një Copëz JetëNjë Copëz JetëMuaj më parë
  • Une sedi se tadisha dotatregojsha e mrij po sedi Besom ok salute 🌍🇸🇳🇹🇿🥂

   Toni KolomboToni KolomboMuaj më parë
 • Visho manjaku...kot pa pik lidhje ky humor

  Indrit XhemajIndrit XhemajMuaj më parë
 • Loood😂😂🇦🇱😂😂

  19 9819 98Muaj më parë
 • e merzitshme

  Leonard LeoLeonard LeoMuaj më parë
 • Kot fare

  Gezim KuqiGezim KuqiMuaj më parë
 • Humor quhet ky?.

  Orsida VeseliOrsida VeseliMuaj më parë
  • Analfabetizem

   Ardo LondonArdo LondonMuaj më parë
 • Agron llaka je fantastik

  Marjana TarajMarjana TarajMuaj më parë
 • Ky bo humor .....kte me e kap dhe me i dhen nanji shkelm bythes

  Dhurata PerraDhurata PerraMuaj më parë
 • Vajzat e reja shum të bukura, kan nevoj që të gjejn personazhin e duhur, se si vetvetja nuk me duken aq komike. Sharja e djalit ne fund, ësht komplet pa lidhje. Mendoj se frymezon brezat e ri të perdorin sharjet si gje normale.

  chin leechin leeMuaj më parë
  • Mirë e keni ju po ja që ÇTI bësh Telespektatorit që si bëjmë dot si ju SIGNOMI qirie PJOS ISTE? Qen kinez ? Se komentin e pëlqen apo ndaj të bëra dhe ok.

   Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
 • Tsntella per mbules tavoline

  Rula BekioRula BekioMuaj më parë
 • Kot fare 😑

  GamerGamerMuaj më parë
 • Visho je i madh 😅😅😅

  ujori ujoriujori ujoriMuaj më parë
 • Anyone knows the name of blonde girl in the end

  devis zylalidevis zylaliMuaj më parë
 • O visho ce bere vakon

  may maymay mayMuaj më parë
 • Sa kot

  Anila PenguAnila PenguMuaj më parë
 • Degjenerim total, 30 vjet renie e lire, punesohen vetem legena ne çdo cep

  naun beranaun beraMuaj më parë