Antonela - Atdhe takimi i munguar, që provokon gjatë të gjithë kohës - Përputhen, 14 Prill 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnick Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Shkarko

Shikime
1,300,860

Komente

 • Antonela smeriton me kan e lumtur ksaj jeta vaj mis hku qather mir o kjo u bo me lujt me ndjenjat e ni njeri kishe pi silli djemt sikur sara khhaaa jo motro kap laj qylyma as per ket pun sje se tbin durt ntok

  ST BossST BossDitë më parë
 • alnick.info/throw/0para3Kao4SmZJo/video.html In fire😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓👈👈👈👈👈👈🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩

  ZoomCollection SystèmeZoomCollection Système4 ditë më parë
 • Antonel pee mendimin timi mere atdheun se mevlani e ka mendjen te lediana

  dea puljadea pulja9 ditë më parë
  • 😇

   dea puljadea pulja9 ditë më parë
 • Antonela as kishe mare

  dea puljadea pulja9 ditë më parë
 • sa varikarist ki atdheu

  Bardhi Refiki06Bardhi Refiki0613 ditë më parë
 • Degjenerimi i shqiptarise

  Emine EmaEmine Ema14 ditë më parë
 • ma dy ftyrshe se antonela skaa

  fortnite girl_.fortnite girl_.15 ditë më parë
  • fol ashiqare be

   fortnite girl_.fortnite girl_.15 ditë më parë
 • budallica😢😢😢

  anduena kallabaanduena kallaba17 ditë më parë
 • Un

  Ali MiftariAli Miftari17 ditë më parë
 • Po e ktheni ne pejsazh erotike program vk

  Alb frAlb fr18 ditë më parë
 • Ky emision osht shembulli perfekt pse 10-20 % djemve bojn sex me 80-90% tfemrav

  Dark FantasyDark Fantasy19 ditë më parë
 • Elvisi kishte te drejt nga fillimi

  Dark FantasyDark Fantasy19 ditë më parë
 • Antonela ka ik per lesh nuk bohet mo

  Ylli VelsulaYlli Velsula20 ditë më parë
 • Riniani me korrekti, intelegjenti edhe esht super cool🥰

  erza T.erza T.20 ditë më parë
 • Skenari left the chat 😂😂😂

  Brisa AvdiuBrisa Avdiu21 ditë më parë
 • Aman o Blerim sa i mire je 😍

  laura Teramolaura Teramo21 ditë më parë
 • Ky qe nuk I heq duart nga xhepi kur puthen 🤦🤦

  blerta veiziblerta veizi21 ditë më parë
 • Femer e nivelit ma ye ultit qe kam pare Antonela sedi si fe pelqejn qunay ty Blerim je nje djal.shum.i menqur hallall te qoft bravo maqedonija

  Valbona BerishaValbona Berisha21 ditë më parë
 • ket her skenari sishte siq duhet

  Azem doshlakuAzem doshlaku22 ditë më parë
 • 😂

  Tani ZaniTani Zani22 ditë më parë
 • e kryu prandaj esht qetesuar emisjon i degjeneruar

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • ku je ti serjoze moj je zhgaravin bashk me ate

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • o femer e degjeneruar ca trasmeton te rinia

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • oh kur ja vlen me ty moj

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • te ran ato pak vlera o atdhe kur puthesh me te

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • o atdhe gjej ndonji tjeter te iki imazhi keq jo me ate se mbytesh me shum a i lexon komentet

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • njerezve ju ben mashalla jan me te zgjuar se ju ju fusin ne filtra dhe ju japin vleresim maksimal jeni te dy te hurit dhe te litarit na e veshtiret jeten keshtu esht rinia shqiptare te pyes olsa pse e ul kaq shum rinin shqiptare se nuk esht keshtu

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • shtype shtype

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • ca flet moj bora ata nuk po pjerdhin per kamerat qe i filmojn duhet te xhvishesh lakuriq para mashkullit ne vask pastaj te njihesh shembull te bukur po jepni per te rinjt degjenerim

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • ty nuk te pjerth njeri po jeni budallenj o cuna qe diskutoni per ate

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • kjo te iken nga shtrati ......

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • rinjan blerim jeni djem me vlera nuk jeni per ate .....

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • mbajeni mend car do i bej atdheu do hakmeret keq per skandalin e puthjes gjoja ja mori me dhun kjo ja ka mar me dhun sma mer mendja qe atdheu ka pelqim ndaj kesaj esht absurde ta pelqej kjo te le ne gjum dhe .......

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • o zot sa e shpifur na vjen per te vjell u qetesua se mevlani nuk e futi ne vask ........kish nevoj ......

  Altin KumarakuAltin Kumaraku22 ditë më parë
 • e lave me atdheun se ishe e veshtir po ti gjeti telat dhe tani fol po deshe per atdheutpo atdheu eshte djal me ndetgjegje jo si ty se equaje se do shpetoje nga grackamoj e pa fytyr

  Meri MerkajMeri Merkaj22 ditë më parë
 • Minuta:47:09 Antonela-: po poooo Atedheeee Atedheu:: une jam zhgarravinaa

  VaLi HoxhaVaLi Hoxha23 ditë më parë
 • Antonela je bere e rendomte me fjalorin dhe llogjiken tende ...Atdhe shyqyr qe ke cik paraqitje se tru ske

  Areti BajoAreti Bajo23 ditë më parë
 • Po pse se futni dhe fatjonin sic futet atdheun

  Aristo bezhanic947Aristo bezhanic94723 ditë më parë
 • O zottt 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ato arushat i ka fafa i lejn per klientet pse shtiren kaq shum kto njerez ??? Ato arushat jan pron e fafes rrin aty 24 or

  Lalalalalal LalaalalalalalaLalalalalal Lalaalalalalala23 ditë më parë
 • 🔝Varikarsat🤣e Per💋

  19 9819 9823 ditë më parë
 • Antonela ka nje buzeqeshje e cila nuk te le naten te besh gjum faleminderit💙

  NT ERDINT ERDI23 ditë më parë
 • O blerim largoju ku ku

  Valbona PekiValbona Peki23 ditë më parë
 • Lumte blerim je super djale

  Valbona PekiValbona Peki23 ditë më parë
 • iiiii sa Prapanica te shpifme qe paska 🤮🤮🤮 Si prostitut Bullgare kenka nga t'passmet 🤮🤮🤮

  Endrit AvdiuEndrit Avdiu23 ditë më parë
 • Bnfkf bujiw ehus

  Bardha qupiBardha qupi23 ditë më parë
 • Hera e pare qe sindi ja la dopjo gjashten Arjanit kur i permendi per te ashtuquajturen lidhjen mes Teas dhe Andit 😉

  seiom jvonyseiom jvony23 ditë më parë
 • A thu qa ka ndodh prapaskenav🤔

  Arty GashiArty Gashi23 ditë më parë
 • Ky atdheu do e puthe aq shume antonelen sa qe ne fund do ja len blerimit

  Rama BajramRama Bajram23 ditë më parë
 • Arjani ka fillu si psikolog tani Morali in firee

  Erselda HakorjaErselda Hakorja23 ditë më parë
 • ❤️💋💓❣️👏💕

  Juli GjergjiJuli Gjergji23 ditë më parë
 • Fakti qe keto debilet pelqejne Atdheun tregon mentalitetin idiot te femrave shqiptare. 🤮 Si spame nje vajze te thosi jo sme kane pelqy sjelljet e tij dhe sdu te dal me te. Mendoj se fakti qe ka lokal ndikon. Ndoshta ato se dijne qe ai e ka me qera.

  Humor ShkodreHumor Shkodre24 ditë më parë
 • Nese Antonela del ne kamer me shume se 3 minuta ne nje episod un -》 🤮🤮🤮

  Humor ShkodreHumor Shkodre24 ditë më parë
 • Degjenerim per popullin

  Niki bojaxhiuNiki bojaxhiu24 ditë më parë
 • O antonela kush te ka ça me mir fatjoni apo atdheu ?🤔

  Cimi CimiCimi Cimi24 ditë më parë
 • Kjo antonela ka hyr ne perputhen vetem per tu ngjesh dikujt se ne Itali i doli nami dhe tani tu ngjishet ketyre cunave te perputhen. Atdheu atje ku peshtyve e lepivi injoranti. Dhe e quan veten burr. Antonela sju ngjesh dot mevlit dhe tani jo po u dashurua me atdheun. Ajo eshte shum injorante. Dhe e jema e antoneles tani pse nuk i kerkon dhogari se bijes se cfar po ben . Po jane familjarisht vetem per tu ngjeshur te tjerve qe si njohin. Dhe ky arjani ben si shakator po kur ja kthejne skuqet. Kjo perputhen shum bajate .

  Eleni DervishajEleni Dervishaj24 ditë më parë
 • Po nuk permendi arjani librat ska shanc

  Matilda MapreniMatilda Mapreni24 ditë më parë
 • Miredita Une mendoj se cdo njeri eshte i lire ta ndertoje jeten ashtu sic deshiron .por ka gjithnje nje por Shpesh thuhet qe dikush jeton jashte shqiperise edhe mendon e vepron ndryshe Une jetoj ne Itali prej 23 vitesh edhe kam ndertuar familjen bashke me burrin tim te mrekullueshe . Kam tre femije te rritur Jetoj ne Itali ne Piemonte nje zone e zhvilluar dhe njerez te mrekullueshem. Edhe perse ne mendojme qe ketu njerezit jane me liberale i dallon shume jo vetem edukata, riservatezza , edhe brenda familjes, por edhe disa vlera morale ne raport me te fejuarin conviventi ose bashkeshortin e ardhshem . Programin e shohin edhe femijet tane qe kane lindur edhe rritur ne Itali edhe japin komentet e tyre. Ju garantoj qe scuse here nuk jane pozitive ,edhe se, ju pelqen programi. Faleminderit

  Genta KazaniGenta Kazani24 ditë më parë
 • Guys: what the place of the hotel in video? With pricate jacuzzi?

  neringa petkuteneringa petkute24 ditë më parë
 • Mbreti me mbretereshen thot Antonela 🙈🙈😂😂😂😂 a e shikojn veten.. Por Jan te pershtatshem nga karakteri shum.

  Prime KalyptoPrime Kalypto24 ditë më parë
 • Urime te gjithë Muslimanve Muaji i Shejt i RAMAZANIT Allahu ju shperbleft me gjithat e mirat ne jetë🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  doliio volaydoliio volay24 ditë më parë
 • O sje tu e dit o Atdhe gjarravina me kon ke pun a nuk e she qe as nuk dit me u gezu as nuk din asgja kujton qe veq me perqafime munet me i zgjedh senet

  Valon ZymberiValon Zymberi25 ditë më parë
 • sa pa ftyr ësht ky atdheu aman veq shife se si e mohon veten e ka qit posht veten se per antonelen e dim qe ka 10 fyra po ti atdhe cncnc🤢🤢🤮🤮🤮

  Jeta MagjuniJeta Magjuni25 ditë më parë
 • Blerim djali ZEMER je 😘😘😘

  Dr ZeDr Ze25 ditë më parë
 • Qysh thirrt qeky vendi ku esht

  & Nonamme_1111& Nonamme_111125 ditë më parë
 • Kjo antonela kot seshte fut per aktrimm

  Erselda HakorjaErselda Hakorja25 ditë më parë
 • Si ka mundesi kto tdy ishin ngjak me njeri tjetrin tani cne kshu

  Erselda HakorjaErselda Hakorja25 ditë më parë
 • Bora : sinpo te shkon dieta me acai one mevlan Mevlani : Humba plot bora jo kg po leke

  Erselda HakorjaErselda Hakorja25 ditë më parë
 • Antonela u tregua femer e ulet... Atdheu kurr nuk ka me dasht perkundrazi do hakmerret keq kunder Antoneles. Shihet qart mllefi qe ka atdheu per te. Do pendohesh Antonela, ki kujdes... sinqerisht me vjen keq per ty😑😑

  Arjeta BerishaArjeta Berisha25 ditë më parë
 • Po ju ka hije shum e tash kishe po dashurohem o as qe shihen kta po krejt Skenar

  Seli SeliSeli Seli25 ditë më parë
 • Urime te gjithë Muslimanve Muaji i Shejt i RAMAZANIT Allahu ju shperbleft me gjithat e mirat ne jetë🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  bilishu alissbilishu aliss25 ditë më parë
 • jeni te bukur

  Agron RrahmaniAgron Rrahmani25 ditë më parë
 • Hera par qe me pelqen riniani kur flet

  Mimo MilanoMimo Milano25 ditë më parë
 • Atdheu Atonelen jaberi per kuje qe eshau ne emisjon je pa future arrogant car si tha nese Atdheu bjen prehre e Antoneles eshte legen kalu atyre qespo e them

  Marjana ShkozaMarjana Shkoza25 ditë më parë
 • Ikse fot i tqime aty ti

  Erion CermaErion Cerma25 ditë më parë
 • Po ca esht ber si 100 vitrinat kjo. Kur zihen e kur pajtohen

  Elinor GjyshjaElinor Gjyshja25 ditë më parë
 • Eshte me te vertete nje show origjinal. Por jo vend per dashuri dhe lidhje martesore. Nuk mund te jap komente turli lloj shuli per emocionet e dy personave. Djemt duhet te mesojne shume nga Murati. Vajzat nga Ola. Per tjeter nuk shoh ndonje lidhje te qendrueshme. Le te presim Muratin me Olen. Lidhjet e tyre duken teper substanciale por kam frike pak per ndonje efect te jashtem te thashethemeve te tipit shqiptare. Turkish boy is smart guy! Hapni veshet cfare thote profesor Arjani

  John NdojJohn Ndoj26 ditë më parë
 • Kjo antonela eshte tipike goc nighti

  aresares26 ditë më parë
 • Kjo antonela super aktore, Them se dhe per filma porno esht super. Gjith ajo pele esht.

  Milano DesioMilano Desio26 ditë më parë
 • Isohohiheobsendkbnjxibosbb

  Tone DomgjoniTone Domgjoni26 ditë më parë
  • Rudjvdjbixh idbjcjjxjdbkxll

   Tone DomgjoniTone Domgjoni26 ditë më parë
  • Xnjbxkjoxbobkbdbeih

   Tone DomgjoniTone Domgjoni26 ditë më parë
 • O Atdhe ik djalo nga kjo e paftyr

  Krasniqi HatixheKrasniqi Hatixhe26 ditë më parë
 • Po ik moj Antonela në Itali se nuk bën dot teater me ne Shqiptarët ti, se jemi rrac e zgjuar ne.Nuk na mashtron dot sic je mësuar me Italianët.Ik qepi rrobave Italianeve se po i mungon.Ik se do humbësh dokumentat Italiane.

  Eugertbolo AutomotorsEugertbolo Automotors26 ditë më parë
 • shom seljaqki emision marre marre marre

  Akil BexhetiAkil Bexheti26 ditë më parë
 • Krej prinderit do kishin dash te ken nje vajz si antonela .....komenti i mamit ....a un them se as nji prind nuk do te ket nji vajz si antonela

  Kadri FejziKadri Fejzi26 ditë më parë
 • verzioni i arion konomit 9.1 androit

  Idriz RufatiIdriz Rufati26 ditë më parë
 • ❤️🖤❤️🖤

  behiri albertbehiri albert26 ditë më parë
 • ❤️

  behiri albertbehiri albert26 ditë më parë
 • Kush mendon qe edhe arjani i ka hy skenarit tash

  Eri MEri M26 ditë më parë
 • Arroganca e Arjanit ndaj Sindit te acaron. Arjan ziu ndaj ke mbetur vetem, se je narcist exterm.

  Abc AbcAbc Abc26 ditë më parë
 • A e kthyt atdheun sa per klikime se atdheut nuk i pelqen aty asnje goce

  Zaki IslamiZaki Islami26 ditë më parë
 • 2 rop aira njerz me fallco dhe berdello sme kan par syt

  Anuel MemaAnuel Mema26 ditë më parë
 • Keta duhan zhdukur qe te dy jasht berdelllot fak off

  Anuel MemaAnuel Mema26 ditë më parë
 • alnick.info/throw/yM3Mn6BrnpCunZI/video.html

  Katastrof albaniaKatastrof albania26 ditë më parë
 • kjo si femer shkopi

  Pajtim JashariPajtim Jashari26 ditë më parë
 • Baxhelle femer kjo antonela ka punuar tamam ne semaforet e italise ja di radhenmire meshkujve pise femer njeri me 4 ftyra

  Romi ZavallaniRomi Zavallani26 ditë më parë
 • Kjo antonela vertet do litarin e locos kot beri ate zhurme ne studio dhe e hoqen locon

  Romi ZavallaniRomi Zavallani26 ditë më parë
 • 🥵🥵🥵🥵

  Lum BerishaLum Berisha26 ditë më parë
 • gamari me mushken si i bjen me dal klysht ?? sr un nuk e di

  besi besbesi bes26 ditë më parë
 • Titulli konges ke takimi atdheut ???

  mc FreeStylemc FreeStyle26 ditë më parë
 • Dhe ky Arjani qe flet si femrat e i del gjithmon ne mbrojte ksaj idjotje

  Melisa CohaMelisa Coha26 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤blu fafa golem 1💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa26 ditë më parë