Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: alnick.info...

Shkarko

Shikime
298,695

Komente

 • Donte na nje gje ajo qe hipi donte te hipte ne vent tjer!

  Tullio SanremoTullio Sanremo4 ditë më parë
 • keni nevoj per nje sken me drita dhe me ngjyra me te white jeni sh dark .. RESPEKT

  erison toskaerison toska10 ditë më parë
 • yr4yu568uthuyioiuyy

  Flutur MustafaFlutur Mustafa13 ditë më parë
 • Ore me para dhe dalloni na pak keta binjaket tani sdallojn fare nuk e mare vesh kush eshte kush

  Teodor DhimaTeodor Dhima17 ditë më parë
 • 59:59 ❤😍😇

  Eva PimentelEva Pimentel18 ditë më parë
 • me pare nuk ju kam shikuar , tani cdo her ju shikoj bravo cuna , donald boll mir ja ki bo se e le boren

  Ari AriAri Ari19 ditë më parë
 • Min 37:00 Ginjeeen ! lek Ske ba asniher mos llogarit 300€ lek po rrnoft vllai qe t beri me lek dhe po jeton tani ! (facto)

  BabaJaro KBabaJaro K20 ditë më parë
 • sa bukur qe kendoka donaldi 👏

  Nila BeqaNila Beqa22 ditë më parë
 • Getinjo cun fantastik😍Sa i sjellshem , i mire dhe shume i sinqert😍💕

  Vesa VesaVesa Vesa23 ditë më parë
 • Paake pi i cik o jet

  Marina MetaMarina Meta24 ditë më parë
 • Kta binjaket kur bejne reklamat si plakat thashethemaxheshka

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 226 ditë më parë
 • Duhet ti ftoni dyt mozzik dhe getinjon

  Gazi MuratiGazi Murati27 ditë më parë
 • Getinjo teper i zgjut❤️ Imitimi Stines lot🤣🤣🤣

  adelina caniadelina cani27 ditë më parë
 • 59:58 - 1:00:38 👊🏻

  vstreetvstreet27 ditë më parë
 • I keni qi motren me Kte puntat . Ska ma tfoortt pz

  Dardan TDardan T28 ditë më parë
 • Kush u fiksua me levizjet e cunave??? 🙊

  Meri JubiMeri Jubi29 ditë më parë
 • Jeni njesha o cuna, plus shumë sexy :)

  Suela KovarikSuela Kovarik29 ditë më parë
 • Bravo Sonida! Nuk eshte e hijshme as per skene as per moshe po Sellma do me i hy karieres drejt e drejt.

  sara malisara maliMuaj më parë
 • Respet

  Loredana_MozzikLoredana_MozzikMuaj më parë
 • Sa gallate cunat ne rruge😂

  007 Boy007 BoyMuaj më parë
 • Ginjen pra ginjen 😂😂

  Car GuyCar GuyMuaj më parë
 • 🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

  Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • 19 vjec duket si 33🥴

  Deni LikaDeni LikaMuaj më parë
  • @Menesa Asani 😂😂

   Deni LikaDeni Lika13 ditë më parë
  • SHIF VETEN

   Menesa AsaniMenesa Asani14 ditë më parë
 • Po di me fitu pare

  Kejsi KelliciKejsi KelliciMuaj më parë
 • Une nderkohe qe degjoj Aurelen Bujar Qamilin, dhe kjo qe nuk degjon hic muzik shqip. Wtf 😂😂

  Ilsa RildiIlsa RildiMuaj më parë
 • Me pelqen cdo puntat

  Ilsa RildiIlsa RildiMuaj më parë
 • mashallah ca cuni pz qe eshte me nejt gjithmon kaq i thjesht e i drejt ka me arrit shum me shum ne muzike e ne jet sepse jan te rrall njerzit e famshem qe jan aq te thjesht shumica folin per luksin makinat orat etj etj harrojn nga erdhen ,, thjeshtesia tbon me te dashur per njerzit

  Groza PubgMobileGroza PubgMobileMuaj më parë
 • Ore kjo Selma live kendoi apo me kaset si shumica ? Ahhaahahha

  Mira KapllaniMira KapllaniMuaj më parë
 • Kjo Sellma vlla qeka super yll ....cuna rrespekte me ket Sellmen

  GAMES YTGAMES YTMuaj më parë
 • Kto binjaket se len me fol njeriun qe ftojn 😂

  Lis MusajLis MusajMuaj më parë
 • o getinjo me kto fjal na fute ne dhe per se gjalli ma keq se mentor kurtishi 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  Kamela kamelaKamela kamelaMuaj më parë
 • Humor i lodhur gjimnazi 🤮

  AngelaxAngelaxMuaj më parë
 • My donaldi si me zor rro aty shume palidhje e lyan rolin

  Axel AikenAxel AikenMuaj më parë
 • Shume te merzitshem jan keta dhe pa pik respekti

  Axel AikenAxel AikenMuaj më parë
 • kush e shtyvi videon tek pjesa e getinjos😂😂😝

  leo shahinasileo shahinasiMuaj më parë
 • Ghahahahha " po qesh me shikueshmerinë qe ka programi kur ka rrepera t Kosoves "

  Unix3mUnix3mMuaj më parë
 • Shum respekt ma thinet k..

  Ndriqim MehmetiNdriqim MehmetiMuaj më parë
 • Selma 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  olti vlolti vlMuaj më parë
 • Pse I jepni kaq vemendje genardit dhe soniles

  Klisjan GjidiaKlisjan GjidiaMuaj më parë
 • Reperat shqiptar mat mir per momentin 1.mozzik 2.Noizy 3.getinjo 4.don gjoni 5.tayna 6.S4mm 7.buta (Jo aktiv ) 8.fero VLERSONE

  Sadullah TatariSadullah TatariMuaj më parë
  • @Anisa Veseli hahahah Anisa numër 101

   Sadullah TatariSadullah TatariMuaj më parë
  • ANISA

   Anisa VeseliAnisa VeseliMuaj më parë
 • Geti geti zikki zikki

  Sadullah TatariSadullah TatariMuaj më parë
 • A karantina pot bajka njeri me kam ntok apet a se kogja pat nis me fluturu🤣🤣

  Ferizaj Ferizaj 05Ferizaj Ferizaj 05Muaj më parë
 • EMISIONIN POE PRISHNI ME MUSIK NDERHYRJE DHE SHUPLAKA SPO LENI ASGJE ME NDEGJU OOJJ KATASTROF

  Flamur 86Flamur 86Muaj më parë
 • Rreeeeeeeeeeeeeespekt

  Dardanian Rap-DrillDardanian Rap-DrillMuaj më parë
 • O selma tqifsha rracen npidh baxhell muti kurv

  Henri AliajHenri AliajMuaj më parë
 • 32:28 mlujti kush ma gjen 🔥🔥❤️‍🔥❤️‍🔥🥰

  Freedom FFreedom FMuaj më parë
  • @Noriega 66 tiran e di qe ka po qita qe osht qitu pe du

   Freedom FFreedom FMuaj më parë
  • ke ne Tirane sa te duash

   Noriega 66Noriega 66Muaj më parë
 • 500K ndjekes !!! 🇦🇱🇦🇱💙💙

  SIEGSIEGMuaj më parë
 • Ja kan lodh trurin ksaj sellmes kta binjaket hahahaha ken tu e qmend

  convict convictconvict convictMuaj më parë
 • Te pordh kta

  lule luleelule luleeMuaj më parë
 • Ju lumt ,Geti je i madh 💥💜👍

  Blinera MuratiBlinera MuratiMuaj më parë
 • Bravo ideja dhe ndryshe per shqiperine bravo te gjitheve

  Idi IdiIdi IdiMuaj më parë
 • Super. . Getinjo....

  Renaldo GremshiRenaldo GremshiMuaj më parë
 • Me vjen shum keq qe pjesen e abortimit dhe historis Te shtatzanis e kthyen ne tallje dhe Pa pik respekti per kte histori turp.....

  Ella EllaElla EllaMuaj më parë
  • E vertet

   Elea MustafaElea MustafaMuaj më parë
  • true

   El ChapoEl ChapoMuaj më parë
 • si kuptoj kta binjaket pse gjithmon sa her ftojn dike duhet te tallin k...in me se zben 🤷‍♂️

  Ideali Yt 21Ideali Yt 21Muaj më parë
 • E pasket kall Ma shum qisi sene qitni ♥️♥️😂

  Rifat ElshaniRifat ElshaniMuaj më parë
 • Sa bukur shum kshu jashta pjesa me mire e emisjonit super

  lm9kle lm9klelm9kle lm9kleMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 e keni mbyt💪👏 Geti rreperi me origjinal dhe me i thjeshte❤👏

  Nazi KuciNazi KuciMuaj më parë
 • Bravo djema teper funy 👍👍👍👍👍

  Shefqet IsufiShefqet IsufiMuaj më parë
 • Ska dal pasteeer

  mario mariomario marioMuaj më parë
 • Sesht ben mir

  mario mariomario marioMuaj më parë
 • Ore cka zeri na fundi qe del si me miza

  mario mariomario marioMuaj më parë
 • Geti ma i miri

  Loco ElvisLoco ElvisMuaj më parë
 • Kjo esht shkerdhy di qeni

  Mand SpahiuMand SpahiuMuaj më parë
 • Gips koka baba Respekt

  Baba AniBaba AniMuaj më parë
 • Hekni kto zerat qe qeshin na le ta degjomi

  UNKNOWUNKNOWMuaj më parë
 • Rrespekti mbi tgjitha

  ALABANIA USAALABANIA USAMuaj më parë
 • Hahahahaha ca skeme😂😂😂

  ALABANIA USAALABANIA USAMuaj më parë
 • ku asht kanga mos ta niiiiin kuuu

  ledhledhMuaj më parë
 • Shum respekte per ju 😂

  Shqipe ShqipeShqipe ShqipeMuaj më parë
 • Getinjo esht artist fantastik shum njeri i thjesht

  Tiso BesiTiso BesiMuaj më parë
 • Respekt per Binjaket super emision👏👏

  Elton CakrriElton CakrriMuaj më parë
 • A ky getinjo ish bosh ksi klloshari I karit ,, mos e thirrni Ma ket pen laperic

  ARDIJAN GASHIARDIJAN GASHIMuaj më parë
 • Nje super reper i nenvlersuar

  χhιηdιχhιηdιMuaj më parë
 • 19 kjo si 29 qr

  Anxhela HoxhaAnxhela HoxhaMuaj më parë
  • hahhahahha ska naj gjo😂

   El ChapoEl ChapoMuaj më parë
 • 40:50 cllevio serbiano

  Joni gamingJoni gamingMuaj më parë
  • Dhij qka me ba une tash

   Joni gamingJoni gamingMuaj më parë
  • Dhefsh-dhefsha n'ta.

   GoatGoatMuaj më parë
 • 25:00 per ramazan birr bravo be

  krrozerkrrozerMuaj më parë
 • me kete pjesen neper qztet e paski bo zjarme koki knaqe hahaha

  333 mix333 mixMuaj më parë
 • Pse u ndave nga super nektarina bora zemra qe ja heksha nektarinen apo per fame

  Serxhio MirakaSerxhio MirakaMuaj më parë
 • Getinjo ose mu duk mu ose mu duk mu geti se pinte birren se esht me ramazan?

  Joker 29Joker 29Muaj më parë
 • What a terrain entertainment ?

  Aria XhemoAria XhemoMuaj më parë
 • Getinjo loqka me i miri nga Te gjith Respect ❤️🥰😘

  Joanna UsaJoanna UsaMuaj më parë
 • thy e kan 😂😂

  MrSearchMrSearchMuaj më parë
 • BABA GETINJO 🦁

  Dionis BajaDionis BajaMuaj më parë
 • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

  Elton DailyElton DailyMuaj më parë
  • sna do kari plak

   the maskthe maskMuaj më parë
  • Jo

   Altin _btwAltin _btwMuaj më parë
 • Vec me musafir nga Kosova behet gjithcka OnTop,ata jane another level😍

  Dop10 1Dop10 1Muaj më parë
  • Po jo kari on top esht edhe pa kosovar t karit po puna esht se ju ju duket ashu nga qe vetem katunin tuj nifni dhe katunart tuj se per t shqiperis s keni haber fare se ju jeni shum out

   No SleepNo Sleep14 ditë më parë
  • @convict convict seshte e vertet, e thene nga nje "kosovar"

   Dardanian Rap-DrillDardanian Rap-DrillMuaj më parë
  • Kosove shqiperi jena vllazni mos bo dallime se nanen ta qiu

   convict convictconvict convictMuaj më parë
  • Ateher pse nuk i bëni në Kosov,po vini dhe shpenzoni kot 5 euro te dogana për të ardhur ne Shqipëri 😃😃😃

   Ledion LedionLedion LedionMuaj më parë
  • Mos ban dallime rajonale se gjith jem shqiptar, mjaft mo me ndarje e dallime pa lidhje, ishte nje emision i mir u kunaqem me kaq edhe le te mbesin, nuk ki nevoj te shprehesh ashtu, kur ne gjith shqiptart pretendojm ndonjeher mu bashku, mundov nese mundesh me shpreh dashuri kombtare jo urretje

   Fatmir AzFatmir AzMuaj më parë
 • How to create tv show like xing me ermalin part 1

  VIDEO INTERESANTE ALVIDEO INTERESANTE ALMuaj më parë
 • Xing me ermalin 2.

  vvMuaj më parë
  • @the mask qiky po.

   vvMuaj më parë
  • jo cdo emision humori esht xing me ermain

   the maskthe maskMuaj më parë
 • Emisioni me i bukur deri me sot me mbretin e repit

  Mariglena MuharremiMariglena MuharremiMuaj më parë
  • Respekt 😂😂

   Loredana_MozzikLoredana_MozzikMuaj më parë
 • Bravo getinjo

  Bledar TrociBledar TrociMuaj më parë
 • Cuna keni ber nje super xhiro , hallall

  Tomi VloraTomi VloraMuaj më parë
 • Priteshe me shum

  Alekks TironaAlekks TironaMuaj më parë
 • Kan tall shum karin kta klyshaf

  Vipat ShqiptarVipat ShqiptarMuaj më parë
 • Getii ma i miri je veq vazhdo❤❤

  unikkatilunikkatilMuaj më parë
 • Getinjo babush 👑

  Joni kingJoni kingMuaj më parë
 • 😍😍

  GAMES YTGAMES YTMuaj më parë