Shen valentini (plake do iki ne qytet)😬

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKLODIKOMEDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Shkarko

Shikime
259,560

Komente

 • ☆☆

  skerdi saraciskerdi saraci7 ditë më parë
  • hahahah

   skerdi saraciskerdi saraci7 ditë më parë
 • Korba neneeeee...Ehhhhh fjalet e nenes jane ilac.Kur ta kujtosh nenen do jete vone .

  Andi FejzullahuAndi Fejzullahu12 ditë më parë
 • Po mirë ajo nuk as dhin 😄😄😄😄😄hahahah

  F.T.I&UF.T.I&U20 ditë më parë
 • hahahahahahahahah

  Gabri & FestimGabri & Festim21 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Christina ArapiChristina Arapi28 ditë më parë
 • Klodi jeni shume te mira ti e mami qe na kujtoni disi te shkuaren.

  Foti PapeuthimiouFoti Papeuthimiou29 ditë më parë
 • Hahahahahaa o klodi Jie da shikojm pak Maman tende😍

  Valli BonyValli BonyMuaj më parë
 • I doli turpi.. Doli me fytyrë tani. Sa e vërtet esht përputhen aq e vërtet je edhe ti..... Skenar. Bravo të ka vajt mir mendjaa

  Eva EvisaEva EvisaMuaj më parë
 • Hahaha

  moza shaqirimoza shaqiriMuaj më parë
 • Sa me knaq zeri i mamit tend , me shkrin se qeshuri haha respekte shum shum jeni sh tmire ,

  Malvina NazerajMalvina NazerajMuaj më parë
 • Hahaha o zot o zot, sa kam qesh, mir e ka plaka, cdo ne berat ti ne dat 14 shkurt eeee? Respect per ty o klod.

  Miri TafaMiri TafaMuaj më parë
 • Me lot 😂😂😂😂😂,o na kenaqe 🙈🥰🥰🥰✨✨✨✨❤️

  Marsela HasaniMarsela HasaniMuaj më parë
 • Ashtu sic je me kapele ajo veshje te shkon shun Me ,,jo ne Tirane te jesh po edhe jasht shtetit mos u nderro per asnji ,edhe une jam jasht ,dhe une ashtu vishem se me shkon e me pelqen ,je shum e mire te pershendes!⭐👌

  Mo mu 20Mo mu 20Muaj më parë
 • O klodi ke stil te mrekullushem ,te shkon shume ajo veshje sportive ,me shum rrespekt do te them se kur shkove ,ne televizore ,nuk ishe fare e mire

  Mo mu 20Mo mu 20Muaj më parë
 • O klodi je e mrekullushme

  Mo mu 20Mo mu 20Muaj më parë
 • Avash se mos ka ndonji cupe ne keto dite te degjoj te jemen..Sa me pelqen kur flasin kete gjuhe si njihere e nji kohe,😂😂😂

  Edlira KaplaniEdlira KaplaniMuaj më parë
 • Mir ca ok me thua jemi ne shipri sjemi ne angli hahahaaha ... o klod e paske patrijote te cmendur maman hahahah

  Alban TselaAlban TselaMuaj më parë
 • Qenka mami eger kjo rri ke lopa me mir

  Blendi TopuziBlendi TopuziMuaj më parë
 • HAHAHA NA KNAQI

  makfirete nuredinimakfirete nurediniMuaj më parë
 • Cke schifoooooooo!!!!!👏

  Fiamma MottaFiamma MottaMuaj më parë
 • Klodi nana e juvet tepron flet shum sa asht e kujdeshme per vajzen e saj.juvet duhet te lajmrohesh ne perputhje,mos nigjo nanen

  Redzep DjokovicRedzep DjokovicMuaj më parë
 • O Klodi je njesh 👏👏👏

  Thelleza MeminajThelleza MeminajMuaj më parë
 • Ta çava mallin hahah

  Arted ZiuArted ZiuMuaj më parë
 • Mos m thuaj mua mushke🤣🤣🤣🤣lol

  Ibrahim kaziu pmobileIbrahim kaziu pmobileMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Unknown NumberUnknown NumberMuaj më parë
 • Sa te pa para ,😂😂😂

  MIRANDA LULAJMIRANDA LULAJMuaj më parë
 • 😂😂😂😂 t mer ndonje andej 😂😂😂😂❤❤❤❤

  Hatixhe HakaHatixhe HakaMuaj më parë
 • Máje mbyllur Mě. .ciftezoje me lopem sa té miqesohet me demin ose gomarin.😂😂😂

  Fatmir KFatmir KMuaj më parë
 • Vdiqa 😂😂😂😂

  Berta KolamiBerta KolamiMuaj më parë
 • Bravo nane

  Parid BalliuParid BalliuMuaj më parë
 • Përshëndetje

  Rrem ShtufiRrem ShtufiMuaj më parë
 • Μος τσαι😘

  RuPqRuPqMuaj më parë
 • 🙉🙉🙉🍈🍋

  Erisa LameErisa LameMuaj më parë
 • Ej shum fallco , pse ben sikur nuk e di mami qe po e regjistron

  Sokol XhafajSokol XhafajMuaj më parë
 • Hahaha bravo Sa bukur🧡

  Luljeta GjeloshgjokajLuljeta GjeloshgjokajMuaj më parë
 • Ik te lopa e leri pordhet se e ka mir plaka 😂 ketej dhi e zgjebosur e ketej bishtin perpjet

  Denald HoxhaDenald HoxhaMuaj më parë
 • Ca qefin e semesss 😂

  Erdo TollumiErdo TollumiMuaj më parë
 • Je e madhe pzz

  Arigona KasajArigona KasajMuaj më parë
 • Jepi klodi vazhdo keshtu do te dalesh me lart ❤️❤️❤️❤️👑👑👑😉😉😉😉

  Kanina AlbaniaKanina AlbaniaMuaj më parë
 • ok

  Bariam DervishajBariam DervishajMuaj më parë
 • Kujt i thua ti e me e... Se te q.. robt hahahha

  Lord NewpenaLord NewpenaMuaj më parë
 • Respeke për mamanë klodi ,por je ti që e bënë bukur humorin .

  Selim TroqeSelim TroqeMuaj më parë
 • Shume bukur eluani rolin ehumorit po dhe kaq fjale sa te thote mami ty un sdo duroja te me ofendonte publik 😂😂😂😂

  Arjana SinaArjana SinaMuaj më parë
 • O zoti math sikur degjej maman time se nga Berati jam dhe une me shkrive degjove te mare e mira

  Negi BullaNegi BullaMuaj më parë
 • Nga toni qe te ka plaka sikur sqenka fort ne humor 🤔

  Artemisia RamaArtemisia RamaMuaj më parë
 • Une vdiiiiqa me kete video por me looot...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...do ma Dreshesh mua ti...oooo mamiii po do gjej burre une apo do rri ne shtepi?! 🤣🤣🤣🤣💕🍀♥️🙏🏻

  Laura FilajLaura FilajMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣

   Dhurata HatajDhurata HatajMuaj më parë
 • Ahahaha

  Aseljana SelaAseljana SelaMuaj më parë
 • mos me thuaj Mamushk mua 😂😂😂😂

  Lusi LusiLusi LusiMuaj më parë
 • O Zot lot fare kjo video🤣

  BANGTAN ARMY •25 years agoBANGTAN ARMY •25 years agoMuaj më parë
 • I love both of them 💓mother and daughter

  Merita fushaMerita fushaMuaj më parë
 • Po plaka jot.pse se ncjer suratin ebennsi tomi me xherin qe ajo plaka.sdilte njer hahah

  Ali BeratAli BeratMuaj më parë
 • O klodi je emalle.po dhuj plkakes.qekam.bur thuaj ahahaha

  Ali BeratAli BeratMuaj më parë
 • Ahhahaaha lot ja keputi ahahaha

  Ali BeratAli BeratMuaj më parë
 • Hahhaajan si lopa bajgen ahahababa

  Ali BeratAli BeratMuaj më parë
 • Hahaha

  TristaTristaMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣sa emir ozot

  Dea BarttoliniDea BarttoliniMuaj më parë
 • Ahahhahagahhagaaaaa ti je karrabush o loooott

  Lolo 82Lolo 82Muaj më parë
 • O zot, dhe turi spinaq se kisha degjuar ndonjehere 😂😂😂

  Sara RizajSara RizajMuaj më parë
  • Ahahaha ne nga berati ashtu themi turi spinaq 🤣🤣🤣🤣

   Myrto libertaMyrto libertaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂ok mamushka!kujt i thua mushke ti moj😂😂😂😂😂😂

  Genta HaxhiuGenta HaxhiuMuaj më parë
 • Qefin e semes 😂

  Xhulia RamaXhulia RamaMuaj më parë
 • Turi spinaq 😅😅😅😅

  IriniIriniMuaj më parë
 • Nuk me mushet menja se nuk din mamsj e klodit.po nuk hyn noj here ne jutub ajo zonje keto losin pa tjeter

  Bardha 1Bardha 1Muaj më parë
 • Tashi qe Plaka ishte ne dijeni per videot ska senc fare, duket qe po bon aktoren tashi...

  TIRONSI !TIRONSI !Muaj më parë
 • E gjithe kjo biseda ishte dashuri

  Mario YzajMario YzajMuaj më parë
 • Hahah sa gallat

  Devil YTDevil YTMuaj më parë
 • Mamaja e Klodit, si ajo gruaja tw Tomi e Xherri. Asnjehere si del fytyra

  Smart InvestingSmart InvestingMuaj më parë
  • 😂😂😂

   Being PavliBeing PavliMuaj më parë
 • A Nuk tjep shum tension kjo Nënë ti qan veshët , Aman sillu si Nenë se tek e fundit dhe vet je femer .. Duet te ta sqaroj me dashuri me mirkuptim po qka osht kjo sikur ska dy dit shkoll bobo femis i thot surat shejtan ka mbajt 9 muaj ta quaj kshtu , Allah na ruaj nga kto Analfabet!!!

  Ummu ShabaniUmmu ShabaniMuaj më parë
 • Bravo 😂😂

  Shpendi ZhupaShpendi ZhupaMuaj më parë
 • 🤣🤣😂😂😁😁🤦‍♂️

  Shpendi ZhupaShpendi ZhupaMuaj më parë
 • Ghhaaa😂😂😂

  RELI SaureliRELI SaureliMuaj më parë
 • Cagallate

  Bihane CiliBihane CiliMuaj më parë
  • 😂😂😂😂

   Bihane CiliBihane CiliMuaj më parë
 • Ri me lopen mire thet mami

  Petrit MejdaniPetrit MejdaniMuaj më parë
 • Ku do vesh si karabush apo do dru hajt aty pas oxhakut si hirushja 😂😂😂😂

  Engel CjapiEngel CjapiMuaj më parë
 • Ja bere nervat mamase kacurel ti me cupe, se pak lodhet me punet e fshatit , po e ngacmon edhe ti. Pse me mos eshte plake aq e vjeter qe s'mer vesh na dynjaja te duket ty , qe i kujton vitin 90 .Thuaj faleminderit qe kujdeset , edhe pse ketu ka nje rol per vidion, por vertete prindi eshte i pari qe mer kenaqesine kur e sheh dhe e degjon mire femijen , ashtu edhe kur ndodh dicka jo e mire po prindi e ndjen dhimbjen me shume.

  Ruejda RazaRuejda RazaMuaj më parë
 • Mua me kenaq theksi I Tyre.

  Albana SNALLAAlbana SNALLAMuaj më parë
 • O me lot vdiqa sa kam qesh po kshu e duan kto te sotmet se kane mare jermin bravo ashtu duhet 👏👏👏

  donald koronidonald koroniMuaj më parë
 • Fantastike fare kjo mami ksaj

  Mariglen DomiMariglen DomiMuaj më parë
 • Tani duket qe esht xhdo gje e paramenduar

  Jonnaa JoniiJonnaa JoniiMuaj më parë
  • @Valter V lol

   Jonnaa JoniiJonnaa JoniiMuaj më parë
  • Jonnaaaaa??????????????

   Valter VValter VMuaj më parë
 • Një she je

  Marsel KamolliMarsel KamolliMuaj më parë
 • Shprehjet e mamit te Klodit jane shprehjet tipike te krahines sone: Lushnje, Fier, Berat. Ha ha ha Myzeqeja forever!

  Linda A.Linda A.Muaj më parë
  • Berati nuk eshte myzeqe!!! Ca po thua se na cudite. Myzeqeja kap Fierin dhe Lushnjen

   1 Albania1 AlbaniaMuaj më parë
  • Berati vetem zonat kufi me lushnjen + fieri quhen myzeqe sepse zona e qytetit te beratit e nuk ka lidhje me myzeqen dhe dialekti nryshon sadopak gjithsesi shum i bukur dialekti 😂👍

   T ShT ShMuaj më parë
  • Tamam ashtu

   IriniIriniMuaj më parë
 • Shum e lodhur edhe kjo mamaja jo kshu jo asht si koha e qepes Po na e dredh neve thot phuuu qr

  Markel BrahasaniMarkel BrahasaniMuaj më parë
 • Me vjen shum keq qe familje me mentalitet te tille ka ne shqiperi.. turp juve qe qeshni me kete fatkeqesi qe kjo vajze ka . Un e kuptoj shum mire pasi kam ardhur nga nje familje e tille .. Dhe per fat te mire kam shpetuar nga ai burg . Prinder po beni shum keq duke i mbyllur femijet keshtu pasi duke i mbyllur femijet jane te afte te bejne gjera qe sdo ju besohej vetem e vetem mos ju shohin me sy per gjith jeten .

  Grizela BardhiGrizela BardhiMuaj më parë
  • E ema flet vetem duke bertitur e irrituar . Shum gabim

   Grizela BardhiGrizela BardhiMuaj më parë
 • Fatjon Kuqari ne versionin femer ...

  11Muaj më parë
 • Turi spinaq hahahahhahahahahhahahahahah

  22Muaj më parë
 • Hauahauahauahuahauauahahaahhaa sa gjigande ca lloj perle

  22Muaj më parë
 • I FUTE DHE NJE MUSHK MBRAPA😂😂😂😂

  DeboraDeboraMuaj më parë
 • Hahahhahahhahah🙂🙂🙂🙂🖕🖕🖕

  Atrwihxxhh GiduibdgAtrwihxxhh GiduibdgMuaj më parë
 • Hahahahahahahha sa me lot

  Albina RredhiAlbina RredhiMuaj më parë
 • Best mama ever for you 💎💎💎💎

  Francesko TottiFrancesko TottiMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Puma 1Puma 1Muaj më parë
 • lot shqipe

  Devi HoxhajDevi HoxhajMuaj më parë
 • hhahahahahahahashahaha

  Lorena SalikajLorena SalikajMuaj më parë
 • Ahahaaaa.ca te semes kerkon 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o me dolen fasulet nga hundet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Angjelina ShtetoAngjelina ShtetoMuaj më parë
 • Haha ha jeni shum te forta o zot shendet pacit🤣🤣 irgjinale ne grat 🤣

  Shero AvdoShero AvdoMuaj më parë
 • Po lopen ku do e lësh;

  The protector of the truthThe protector of the truthMuaj më parë
 • Pak xheloz duhet te jete njeriu... sidoemos kur behet fjale per femiun e vet

  Medi DamaniMedi DamaniMuaj më parë
  • Po shume e vertete!

   Irena AndreaIrena AndreaMuaj më parë
 • Respekt per mamin, qe kujdeset per moralin dhe nderin e bijes se vet

  Medi DamaniMedi DamaniMuaj më parë
 • 😂😂😂😂 je njeshe ,, jemi rritur me kto fjal te bukura

  Mariglen ShenajMariglen ShenajMuaj më parë
 • Gallat ini per zotin🤣🤣

  Bleona LuesaBleona LuesaMuaj më parë
 • 😂😂😂 bravo mama

  Julia PalluqiJulia PalluqiMuaj më parë