Kthim në fole: Meta pret një letër, Basha gjen stresin

Shkarko

Shikime
67,725

Komente

 • Ca prisni me Rama thiri mendjes Europa ste fute ne Europe pa Arestuar keta kriminela qe zoti na shpetoj si ne dhe Kosoven se do na shisnin te Serbi prandaj Cia Amerikane i kuptoj dhe morì masat ska force ne bote te na pushtoje Rofte AMERIKA ROFTE NATYA ROFTE SHQIPERIA E LIRE

  Sergej KuciSergej Kuci6 ditë më parë
 • Ik ILIR MET BISHT QENI ISHE BISHT QEN MBETE IK O IK O LIR MET SE TE ERDHI FLET

  Kreshnike HodajKreshnike Hodaj6 ditë më parë
 • Jo qe nuk ngriheshim na gremina po do na shtipnin koken sala meti kur do shpurren

  Kreshnike HodajKreshnike Hodaj6 ditë më parë
 • Niseni ne Skrapar kete bire....sekuestroni te gjitha pasurite e bera me vjedhje e Corupsion...lereni atje te ngordhe si bishe e zgjebosur. Bëtha e Nje maloku nga Skrapari kujton se Shqiptaret jane ne kohen e mesjetes te marrin sfurqe, cosa,lopata e sopata per te ruajtur Ali Babane e Krrabes...dhe Princeshen Moni qe gruan me çizme si huliganet e Anglise ne stadio kur humbin ndeshjen...Te gjith ne Kampin e Pushimit ne Reç andej nga veriu i Shqiperise. Ja u ka bere BE ja dhe State Unità AMERICA dhe dhomat VIP per ju o Derdimenet e Kombit. Merr dhe Saliun ate afer gjiton. Se edhe ne Gjirin e Lalezit ashtu afer ngjite i keni villat. Faqezeze te Kombit

  Meri BuonaMeri Buona6 ditë më parë
 • President hajdut.

  Eduart TaciEduart Taci7 ditë më parë
 • Te kesh jete te gjste z. Frroknje analize eshkelqyer e situates e vrane djalin e nenes per nje vote dhe e lane pertoke megjithese u kish sherbyer e pa falshme fatekeaesi per familjen

  Sali RerzaSali Rerza8 ditë më parë
 • Athua don zoti qe shqiptaret.dote kthehen me folen e paraarzve te tyre

  TOMA BERISHAJTOMA BERISHAJ8 ditë më parë
 • bravo shum sakt👌👏👏👏

  xhulja xhuljaxhulja xhulja8 ditë më parë
 • Edhe ky Rama eshte kriminel dhe hajdute posi edhe Berisha,Meta,Kryemadhi, Basha,Ruqi,Ahmeti e shume te tjere te cilet duhet burgosur dhe konfiskue pasuria.

  Naim CerkiniNaim Cerkini8 ditë më parë
 • Problemi dhe fatkeqsia e shqiptarve asht se analistet janë të anshëm me njëren apo tjetren anë të kësaj klase politike të korruptuar dhe asnjë nuk mbron të drejtat e popullit,dhe a e dini pse sepse janë lepirsa dhe zagar Si puna e këti Frrok çupit që lehë terkohen që të mos preket oborri i edvinit e keni degjuar tu leh ndonjë herë në interes dhe për të drejtat e popullit??? Ky ktyshi kokë zhubrosur.

  Shqiponja ShqiponjeShqiponja Shqiponje8 ditë më parë
 • O frrok po kerkon prap komunizem a si

  Arben SulaArben Sula8 ditë më parë
 • Fjale me mend.Shqiperia Fitoi.🙋‍♀️🇱🇷

  Diana KatundiDiana Katundi9 ditë më parë
  • 🇦🇱🤝🇷🇺

   Malvin KolaMalvin KolaDitë më parë
 • FRROK QUPI TE LUMTE GOJA. PO DO TI RRITET MENDJA EDIT " DHE HAJDE HIQE PREJ GOMARIT" SE NE ENVERI KESHTU BANI" I TUNDI PER 45 VJET. DUHET .. LIRI.. DIALOG.. DEMOKRACI.. DHE ZBATIM LIGJI.. JO NJANI I NANES .. E TJETRI ...I MJERKES ..... POPULLI DON , PUNE , QETESI, DHE ZBATIM TE LIGJIT NJELLOJ PER TE TANE..... META. KA MET NE KLAS PER PA BURRNIT E TIJA NJE DITE ME SALEN , NJE DITE ME EDIN , NJE DITE ME LULI N, TANI TE HAPE PUNE ME DRITAT E KUQE SE VETEM AJO I KA NGEL -( AMIN )🐱⛷E KAN MARR RRUGEN E MU/ T/ I / T

  NE PRITJE TESEVERTETESNE PRITJE TESEVERTETES9 ditë më parë
 • Rama rri! 🌹❤️🇦🇱

  D C DardaniD C Dardani9 ditë më parë
 • Rama esht mbret Jo tradhtar e vrases mashtrues kondrabandista gjak pirs

  Ermal PeçaErmal Peça9 ditë më parë
 • Nuk ju lodh ; 1 - Ju takon për nivelin që pretendoni maksima : " Fenomeni e jo individi !" Pastaj - 2 - Ku e ke Fisnikërinë e thinjave që përbuz - palën tjetër në një shoqëri pluraliste !epo na plase , 3 - Pse detyrohet Ai Zotëria - jo trendi ! - të citojë vazhdimisht : Shqipëria e Shqiptarve ! ,dhe, 4 - na duhet një studim mbi mardhëniet ndërkombëtare : Adinistrata Shqiptare & Super fuqitë në vite ! sepse, 5 - Druem që USA - do ndahet më keq se parardhësit - tek luan 2 - fish me një Mikro-vend ! *) **************************** *) - Ju nuk ju lejon Statura akademike ta thoni - pa le ta analizoni !e më thjesht e miqësisht ,**) **) - krahaso çfarë i kërkohej Z.Berisha - me Liritë e Individit dhe, - Sot ato që i kërkohen Z.Rama ! ( mundet t'jua u listojë edhe një nx. i Talentuar në shkollë të mesme ! ************************ HAJREDIN PASHA / origjinale / Aziz Ndreu alnick.info/throw/z6e9fXxqaqRtptk/video.html *************************** Epo ky profil intelektuali : Luvdo të huajin e haja tëmën e sëmës tëndit !

  Alfred GjinollariAlfred Gjinollari9 ditë më parë
 • Hajdut komunist Do i villni te gjitha

  Mimoza IseiniMimoza Iseini9 ditë më parë
 • ILIR KUKUMJACKA DHE MACIJA. E BUKUR ZONJA MONA NE BURG DoVEN

  Robert TekiuRobert Tekiu9 ditë më parë
 • Politika në Shqipëri është shndrruar në një koshete grerëzash që nuk bëjnë punë tjetër përveç se hanë njëri tjetrin! Çuditem se si tash gjithë këto kritika për Metën përderisa erdhi në presidencë me votat e Ramës!!!

  Shpend BajramiShpend Bajrami9 ditë më parë
 • Ilir Meta dorheqje të ka ik koha, dhe PD ikni të shduket nga politika.

  Google RevGoogle Rev9 ditë më parë
 • I mathe Frok Cupi u erdhi fundi i bandave dhe i kryminelve

  edua Shqiperinedua Shqiperin9 ditë më parë
 • 😭😭😭😭luli te vajtoj e te haj m... sa te doj ai esht mesu mos me pranu voten e pop se pranon humbjen e ka marr peng partin demokratike por sa te jet luli ska p d luli qurraveci👎👎👎👎👎🤣🤣

  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane LukaTe lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka9 ditë më parë
 • Frok Cupi 👍👏 Atdhetar Demokrat, shqiptar i vertete , cdo koment i Tije, ,,,,, realitet, ,,.

  Al HasanAl Hasan9 ditë më parë
 • Populli shqipetare eshte nje popull i zgjuare dhe punetore po keta qener e kane mbajture me dhune por populli ja u tregoj vendin i hodhi ne rruge tani i takon trejtesise ti mblethe dhe ti veri mbase hekursve

  Avni TocilaAvni Tocila9 ditë më parë
  • Bh uiufs

   Pjeter PAPjeter PA8 ditë më parë
 • Po' ikni me kto prralla . A jeni nterezi ju apo jo ? Frrok cupi 100 vjec do na tregoj historit vk . Po' ikni se jeni Bo vk si top qenefi

  ToTo GeryToTo Gery9 ditë më parë
  • Po si keni goje flisni Ska ligj dka shtet zoterojne bandat hajdutet . Ju komunistet ckomb keni more Ju dkeni as Zot as dhe

   Mimoza IseiniMimoza Iseini9 ditë më parë
  • @Power Dinami e E ke mar racionin e sufllaqes ti vllai ? Ske faj kshu ka shku kjo pun po' gjithsesi per mu nuk esht problem se un jetoj n Firenze o njish po jeni tamam sikur me qon te thashethemet e lagjes . Po ja keni shpla trunin shqiptarve me historira te tipit Kodi i da vincit . E kupton ku jeni o sufllaqet e shqipris ? N Vend qe ta kundershtoni cdo qeveri qe vjen , beheni pal me cdo lloj politikani tkuq t Roz blu tzi gri jeshil Cfardo lloj tipi , te tipit gjuzi basha spiropala e Lsira e vk qe Jan aty npolitik , po' cohu o sufllaqe per vete Jo per mu se mu sme han fare me ardh aty ne ate lloj shteti qe e keni dhjer me nje mut JU , TGJITH PUSHTETET BASHK , SE JENI PLERA , TE PAMGOPUR JEMI RRITUR TGJITH PO JU JENI TPANGOPUR QE DHE JASHTEQITJEN TJA HANI SHQIPTARVE E MU BASHK , E PRAP JENI T PANGOPUR . Llogarite nivelin tat t inteligjences , barazim me Frrok qupin e madh , ish 80 leksh i kohes qepes . Pjestim per Eni vasilikoqi her tale balla plus Tom rroshi . Po' ik o barbon se se meriton ti e llumi si ju trinjt e sufllaqeve qe un tju mbush Trurin me JASHTEQITJEN time . Ik e futu me naj rrobaqepsi se aq doni ju o DELE

   ToTo GeryToTo Gery9 ditë më parë
  • Shiko te kanali i sy qenit se te topi shikojme ne.

   Power DinamiPower Dinami9 ditë më parë
 • * HAJDUTI, KRIMINELI, BANDITI, VRASËSI, TRADHTARI, PRO-RUSI...... KOMANDANT SUPREM I FORCAVE TË ARMATOSURA SHQIPTARE !!!!!! O ZOT, LARGOJENI O VËLLEZËR SE U BËMË GAZI I BOTËS..... HUDHENI NË DETË LE T’A HANË PESHKAQENËT * ⚔️🇦🇱⚔️

  ss divizionss divizion10 ditë më parë
 • Ti Ofrok eke ne terezi si duket po populli nuk ka buke me henger keto duhen zdukur te gjithe se vetem per xhepat e tyre kane menduar

  Dile HoxhaDile Hoxha10 ditë më parë
 • Po si nuk i vjen turp f Dhe ngruhet aty ato dy gishta te shkrete ngelen ik ik

  Myzejen RadoniqiMyzejen Radoniqi10 ditë më parë
 • Fusni burk keto legena

  Toni SosaToni Sosa10 ditë më parë
 • i MADHI Fork CUPI RESPEKT 🇦🇱👍

  Trip cosiTrip cosi10 ditë më parë
 • Stresi në mos gaboj është ai që dogji Tiranën? E dogji sepse ju dogj shpirti për të riun që u vra nga një polic i papërgjegjëshëm. Biri i një banditi në shërbim të kryebanditit Sali Sërboviç ,(Sali Lushajt), qënka akoma në aktivitet? Si është e mundur? Ai eka vëndin në burg; zëmërgjërësia e drejtësisë tonë është e pallogjikëshme , është e papranushme. Ky bandit e bir banditi është dhe mbetet një person përherë i rrezikshëm për shtetin dhe shoqërinë.

  Arber VajkaliArber Vajkali10 ditë më parë
  • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

   Souzana KaSouzana Ka9 ditë më parë
 • Basha ik🤣🤣🤣🤣 Rama të lumtē ....suksese 👏👏👏 dhe punë të mbarë .

  leana messileana messi10 ditë më parë
  • Te iki ram pith ropve vet? Dhe kar te mbare rames

   fatmir gjinifatmir gjini7 ditë më parë
 • Gjymca e Banditeve dot zhduken. kurse gjymca jan Ne PS.Shqiprij.

  Badin DzabiriBadin Dzabiri10 ditë më parë
 • Humben shpellart 😅

  Renato ResuliRenato Resuli10 ditë më parë
 • kisha në pyetje për ju të kanalit PSe s'jep një detaje nga personat politikan që i gjykoni të flasin dhe ne ti ngjojm apo flet ti çfar të vjen në mendje

  Mercedes w124Mercedes w12410 ditë më parë
 • Te gjith jemi domokrat, dhe e duam demokracin. Ne vitin 1991 te gjith ishna nji dhoj fukarej. sote pas 30 vitesh, pjesa e madhe e Pupullit u ba ma fukara, pjesa e Parlamendit dhe Presidenca qe ështe dretesija e jetes tone, u ban miljon injera. Lind pytja: Populli per keto votoj, apo ta ndame domokracine te gjithe nga pak njari me tjetrin. Sote Populli ështe i dhollur dhe i merzitur. Pote pytet Populli per keto mafjoz kam shkurt, deshira e ti ështe ti shikoje ne qengelin e peshkut lart mbi Toke.

  Flat EarthFlat Earth10 ditë më parë
 • Shpetuam nga lloxhurat , nga hajdutet, nga mafia politike, qe na morren pasurite , na lane te varfer,, dhe ne gjyqe qe kemi vajtur, nuk fituam asnjegje , nga pasuria jone, qe na i kane lene gjysherit, e stergjysherit! E zoti madhe , ti zhduke keto mbeturinat e shqiperise, politikanet, lloxhurat!

  SpiroSpiro10 ditë më parë
 • Frrok Qupi ore pleher kelysh komonizmi na rrosh k.... lori keto llafe

  ilir mhillajilir mhillaj10 ditë më parë
 • Thyfshin qafen qe se len gjigandi rehat qe po punon rofsh

  Vera VeraVera Vera10 ditë më parë
 • Me se kushedi nuk dalin me ne faqe te dheut

  Teuta ShametiTeuta Shameti10 ditë më parë
 • Amin Amin Amin

  FOR LIFEFOR LIFE10 ditë më parë
 • PRIT LERE ILIRIN FRROK KOHA TREGON VETETEN

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli10 ditë më parë
 • Albanien gehört zum Albanien Nicht Amerika Präsident gehört zum Albanien Ist eine gute Präsident

  lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorflul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf10 ditë më parë
 • Frroku e ka nga pervoja e vet se si sigurims ka vojtur shume si duket nga konkurenca po si duket ka qene me i zoti e ja ka dale

  Fatmira GjinollariFatmira Gjinollari10 ditë më parë
 • Rusi po i pret meten bashen salen Kryemadhin sipas nje serbi ne holand do kerkojn azil politik o ne beograd o Rusi o ne koren e veriut, po kujdes mos tu ikin

  Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
 • Metà ka Deshur te pres koken shwyptareve me shpata Arit hahaha me shta lopata. Po do shkoj n Burg

  Lek TomaLek Toma10 ditë më parë
  • Sa me shpejt keta hajdut kriminel te futen perjetsisht ne burg.

   Selim GASHISelim GASHI10 ditë më parë
 • Froku si mbyllet goje e shqyer kemi nje jete qe na can by....e megjithate either vazhdon blla blla note edited., qetesojeni she cojeni te pushojne se nuk duhet me.

  Bilbil VeshajBilbil Veshaj10 ditë më parë
 • Mire e ke ti o Frok por e keqja eshte se ata jane te gjithe me njeri tjetrin ortak ne vjedhjen e Arkes se Shtetit me Miliarda Euro te cilat jan Borxhe qe do i paguaj Populli Shqiptar e eshte shume veshtire se ja din çelsat e sekretet njeri tjetrit ata te 3 Partit 30 vjeçare PS PD e LSI .

  Edi ShkozaEdi Shkoza10 ditë më parë
 • Ku e gjeten. Kete coban injorant skraparlli, qe e vune president, nje person pa edukat e pa minimin e kultures,...

  Gjergj MjedaGjergj Mjeda10 ditë më parë
 • frroku i lig foli. E do SHQIPERINE, si familjen e tij, te shkaterruar dhe nen pushtetin e spiuneve. Njeriu me imoral i fushes se gazetarise, i cili merrte merita, duke spiunuar koleget e tij dhe gazetari servil i komunisteve, gazetes zeri i popullit. Ai eshte nje felliqsire dhe jashteqitja e ndenjur e kombit, qe nga koha e komunizmit. Vjen ere, qe te qelb me mijra kilometra larg.

  Mira LuliMira Luli10 ditë më parë
  • Zonje kaqe te veshtir e keni te shikoni realitetit, e bashke me te te ardhmen, c'è fare fitoni ju nga nje hajdut president dhe gruaja e tij injorante... me titullin qesharak qe mban... Doktor.. dikush duhet tju hap syte njerz e...

   Gjergj MjedaGjergj Mjeda10 ditë më parë
 • O po ngelet tu permend pranga dhe vetem pranga.! Po kur do ti shofim me te vertete?

  Lorenc SinaLorenc Sina10 ditë më parë
 • FROKU. ESHT. ZBIRRO. I. EDIT

  Hat AshikuHat Ashiku10 ditë më parë
 • Ju lumte goja

  Marije BishaMarije Bisha10 ditë më parë
 • Ë more rrok çupi ti je stalinist je komunist je kundër kombit shiptar

  Tom BakerTom Baker10 ditë më parë
 • Kta Maskarenj duhet te Burgosen sa me shpejt.. Meta, Berisha, Basha, Gazmend gay Bardhi Vrasesi i flliqt dhe PDja duhet te Udhehiqet nga Njerez te ndershem..

  Bes BauBes Bau10 ditë më parë
  • Goditja qe moren me 25 prill esht akoma me e rende se burgu .populli i injoroj keq keta hajduta .

   Al HasanAl Hasan9 ditë më parë
  • Shyqir qe ka njerez qe shprehin lirisht mendimet. Respekt per ju.

   Sotiri GkikaSotiri Gkika10 ditë më parë
 • Ju të pamfleti vetëm me Frrok Çupin merreni,dhe pallavra merreni.

  Rakip HalilajRakip Halilaj10 ditë më parë
  • .

   Xhulio BronxieXhulio Bronxie3 ditë më parë
  • @Rakip Halilaj Ooo Rakip bej.. Megjithese gadi te gjithe jane analfabet, i kan punet keshtu si i kan, ohhh te mjeret ata, ohhh te mjeret na!!!

   Selim GASHISelim GASHI10 ditë më parë
  • @Selim GASHI pse more selim hej qofsh me jet qfar të bëra ty,se ka një vit që i ndjeki asnjë fjal nuk u është bër realitet,pastaj edhe ata që janë analfabet duan të flasin.

   Rakip HalilajRakip Halilaj10 ditë më parë
  • Ooo Rakip Halilaj; Ti na qenke nje analfabet, api jo ?!! Me mire mos fol fareee!!!

   Selim GASHISelim GASHI10 ditë më parë
 • Frrok kam nje pyetje per ty Cfare pune ke bere ti para viti 90 Kujt i ke sherbyer nga Klasa trete fillore e deri ne vitin 1990??????

  Rrok KasneciRrok Kasneci10 ditë më parë
  • @Rrok Kasneci Në këto 30 vjet të ashtu qojtura demokraci vetëm vjedhje vrasje baltosje për njëri tjetrin po shoim përditë se rregulla dhe ligje .....një nënë ika bërë vetëm ndërrojnë qimen ..ne që vojtëm para vitev 90 nuk përfituam as njëgjë .këta që nahiqen si shpëtimtarët e kombit julëshuan pushtetit si hienat kërmës janë bërë milioner me nga 4 vjet nëpushtet ....

   rage mp3rage mp310 ditë më parë
  • @rage mp3 Po e vertete nga gazeta Zeri i Popullit tek RILINDJA DEMOKRATIKE E tani perseri ne origjine 70%e shqipetareve kane akoma ne vena gjakun dhe ndjenjen e BOLSHEVOZMIT dhe nuk mund ta perqafojne Demokracine

   Rrok KasneciRrok Kasneci10 ditë më parë
  • Duet të pyesish salën se kanë qënë në një org .partie ....

   rage mp3rage mp310 ditë më parë
 • Turp ju koft juve morre shkerdhaqt e trathtart e kombiniert shqipetR

  Lule luleLule lule10 ditë më parë
 • Ju as keni ligj me gjyksa me poplici i ken ves te lidhur me .afi si mund tju Duron populli keshtu mo si nuk po zgjohet populli ni her e per gjith mon mos neju dhon vota paraja sasht as gje vete. Kur jan zgjedhjet i mashtroni popullin e varfur e tani i leni pa kafshaten e bukes

  Lule luleLule lule10 ditë më parë
 • Vrasje Tortura hajni drog se as ni pik morali nuk bu ka mbet

  Lule luleLule lule10 ditë më parë
 • Hajt o ilir meta jep dorheqje ti ton ata zakart e vjeter si jeni ne at parlament se ska gja pej buve ju jeni ton nisjani pej sali berishes edi ram kristaqit ju jeni ton kri inkl typik hajna marre ju qoft more rebela turp turp se veq hajni ka pas e drog

  Lule luleLule lule10 ditë më parë
 • Frroku foli👍👍

  Rabie NukoRabie Nuko10 ditë më parë
 • E megjithate nuk ofendohet keshtu 39% e shqiptareve.

  Edmond ShallvariEdmond Shallvari10 ditë më parë
  • Edhe ju po merreni me shkrimet RROT HUPIT O pamfleti patëm një farë besimi tek lajmet që jepni po mos jepni shkrimet e sahan lëpirsave siky që citova më lart

   Fatmir CekaFatmir Ceka10 ditë më parë