Si nëpër filma/Vrau vëllanë dhe u afrua kur po varrosej, 20 burra në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër

26-vjeçari Florian Tonuzi, i cili vrau me thikë vëllanë e tij gjatë ditës së djeshme në Maqellarë të Dibrës, është arrestuar nga Policia. Burime bëjnë me dije se Tonuzi u arrestua pranë banesës së tij, ku vrau me thikë vëllanë 23-vjeçar Benardin, për arsye që nuk dihen ende.
Burime bëjnë me dije se Florian Tonuzi përpara se të vriste vëllanë e tij, ka dhunuar dhe babain, dhe për këtë shkak konflikti në familje ka agravuar.
Mësohet se 26-vjeçari ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, dhe pak kohë më patë kishte dalë nga burgu, ndërkohë që njihej nga banorët e zonës si një person agresiv.
Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit kur në ndjekje të të riut janë afruar familjarë dhe punonjës të Policisë. Ka qenë nëna dhe motra e autorit që kanë negociuar me të dhe i kanë kërkuar Policisë që i riu të mos dhunohet.
Ai është afruar pranë familjes, në momentin kur po varrosej i vëllai i tij, dhe është pikasur nga ana e të afërmve.
Siç shihet dhe nga pamjet, 26-vjeçari është fshehur në një prej banesave që janë të braktisura në zonë, ku më pas është neutralizuar nga policia. Nëna e të riut ka kërkuar nga punonjësit e policisë, që i riu të ushqehet, dhe të mos dhunohet, ndërkohë që bashkë me Policinë në aksion kanë qenë dhe shumë banorë të zonës.
I riu dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike në momentin kur ka kryer krimin, dhe përgjatë gjithë këtyre orëve është fshehur në banesat e braktisura që ka pasur fshati, duke qenë se e njihte shumë mirë zonën, i ka shpëtuar kapjessë policisë.
Në video shihen disa prej banorëve të fshatit që ngjiten në mur dhe vrapojnë nëpër ara, derisa bëjnë të mundur kapjen e të riut, i cili tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes së vëllait të tij.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALnick Channel HERE: alnick.info/round/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Shkarko

Shikime
272,782

Komente

 • Ca gallate me rob shpie. Krahasojeni pak veten me Ameriken apo Kanadane, etj... qr sa gjynah jemi

  beyond infinitybeyond infinityDitë më parë
 • Ore ku eshte policia kto qr ca shteti kemi ne ku esjte renea ktu mo

  GrandFamilia RecordsGrandFamilia RecordsDitë më parë
 • O maloket edhe kosovaret vriten per budalliqe . Per nje fjal goje akoma si ne kohen e qytykut . Turp bre turp behuni bre njerez ja qifsha nenen behuni bre burra me nder me respekt . Jo me vrasje . A jeni je terezi bre a sjeni je terezi . Duke filluar prej tiranes e lart jetojn njerez te eger . Pylli .

  Aleksander ZengoAleksander ZengoDitë më parë
 • Kta jan definitiv jashtetoksor,ktyne veq Xhxaxhi Enver jau ka qi robt nuk i ka lan me qu koken

  Drenica DrenicaDrenica DrenicaDitë më parë
 • Normal si neper filma Vllau si monster , duhet ta zen si qenin

  Agim RamadaniAgim Ramadani2 ditë më parë
 • Allahu Ekber

  Islam-PeaceIslam-Peace2 ditë më parë
 • A nuk ika ardh gjuna për vëllaun e vet unë jam nga maqedonia duhet me zan edhe me vra at

  Farije FarijeFarije Farije2 ditë më parë
 • Teper e dhimbshme!😥😥

  Inna TachiInna Tachi3 ditë më parë
 • Po pse civilet nderhyjne keshtu ne operacion policor. Mund te ishte nje fshatara si udherrefyes per indentifkimin e zonave te caktuar qe t'ua lehtesonte policeve punen por jo keshtu si te cmendur 30 burra vrapojne kot Respekt nga Kosova

  Kastriot JashariKastriot Jashari3 ditë më parë
 • Sa mbrapa jemi ne si popull fatkeqesi e madhe,qe kemi kete kultur dhe arsim..mallkuar qifshin politikanet qe na kan dhen kete arsim,asnje nuk e vlereson jeten e vet,te gjith kerkojn me duar ne xhep dhe shkopinj,nje t armatosur me arm..vetem nje i semur mund ta vras vellain e vet.ska arsye tjeter

  eri gjylieri gjyli3 ditë më parë
 • gjyna per vellerzit tane dhe motrat tona shqiperi une jam nga kosova dhe me dul loti kur e pash ishallah nuk ndodhin kto gjana lutemi nate madhe ramazanit :(

  LLapjaniLLapjani4 ditë më parë
 • Ngushellime familjes

  Vlora VloraVlora Vlora4 ditë më parë
 • Mire nena e tije po keta te tjeret cfare kerkojn.

  Vlora VloraVlora Vlora4 ditë më parë
 • Vllau qe ka vra vllan asht ma I vdek se ai qe po futet ndhe. Zot na le ment e kres. Ngushllime asaj nane se i ka hup te dy djemt

  Land LandLand Land4 ditë më parë
 • Po si është ë mundur shqiptari ta vret shqiptarin 😱😱😱Zoti i madh na ndihmoftë, ne me Elvisin mundohemi me shpëtuar jetën e shqiptarëve ndërsa këta vriten në mes vete ..Zoti i bekoftë shqiptarët.

  Sakti GafuriSakti Gafuri4 ditë më parë
 • O zot na trypnut e na korit populli shqyptar i shqypnis cka tihet prej jush tu vra pjestart e familes

  DD SDD S4 ditë më parë
 • Marri eshte me postu ne rrjete sociale kete me siguri pa dijenin e antarve marre marre turppp bre popull i flliqt

  Kuqii tikiKuqii tiki5 ditë më parë
 • Qija root gjith fshati po policia a rakun ben

  Mar NeyMar Ney5 ditë më parë
 • Vllau vllaun ta mbyt e tmerrshme qfar po ndodh keshtu mbysin prinderit mbysin moter vllaun etj etj 😡

  Il3gal BurnoutIl3gal Burnout5 ditë më parë
 • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

  Albania SmileAlbania Smile5 ditë më parë
 • mark spaqimark spaqi6 ditë më parë
 • Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥

  Niki ShahoNiki Shaho7 ditë më parë
  • Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

   Albania SmileAlbania Smile5 ditë më parë
 • Gjith keta polic pa uniforme

  lenci biralenci bira7 ditë më parë
 • mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

  oiuet souiuoiuet souiu7 ditë më parë
 • Zot na ruaj na te till gjera

  Klinton RakipajKlinton Rakipaj7 ditë më parë
 • Ska dibran me bes

  Alby BickersAlby Bickers7 ditë më parë
 • Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭

  Vlore albVlore alb7 ditë më parë
 • O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

  dcoog anmldcoog anml8 ditë më parë
  • mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

   oiuet souiuoiuet souiu7 ditë më parë
 • O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Agim LushakuAgim Lushaku8 ditë më parë
 • Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩

  Mirela SoMirela So8 ditë më parë
 • Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi

  Ton TaticajTon Taticaj8 ditë më parë
 • Oh zot imadh qfar tmerri per nanen sa xhinah oh allah ndimoj nanes se mjer

  Horuni XhejlaneHoruni Xhejlane8 ditë më parë
  • O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

   dcoog anmldcoog anml8 ditë më parë
 • Ashte bere pishan gjyna vetem gjaku uj nuk behet don me pa vellane tu i vu shpatllat dheut o zot cfar po na shohin syte se magjinoj dot cfar i ka ndodh asaj falilje mjer prindit cfar u ka ndodhur.

  Gon DibraniGon Dibrani8 ditë më parë
 • Njerz pa shkoll shiptar budall

  Bino DadiBino Dadi8 ditë më parë
 • Më arixhinj s'ka ku të vejë.

  Legacyof GjergjKastriotiLegacyof GjergjKastrioti8 ditë më parë
 • O zot cpo na shohin syt mjer nenzeza nuk ka me keq

  EMA EMAEMA EMA9 ditë më parë
 • E keni haru rugen e allahit sidomos ju shqiptaret e shqipris me turli far ndytsirash zoti va boft caren

  Z.M. Gatuaj shendetshemZ.M. Gatuaj shendetshem9 ditë më parë
  • A Nuk ishin ju shqiptart e kosoves baba e vrau djalin shif venin tan e mos na kallzo allahin se e dim vet rrugen ton shif shpin tane ket pun ban

   Muhamet KaranxhaMuhamet Karanxha6 ditë më parë
 • Sa gjynah ajo familje. O zot mos e provo askend me kte lloj tragjedije. 💔💔😢

  North OnlyNorth Only9 ditë më parë
  • 😥😥😥😥😥

   Mevlude KurtishiMevlude Kurtishi8 ditë më parë
 • Njesit amatoresh.Nuk kryhet nje arrestim i tille keshtu.1000 persona civil, i gjithe fshati aty.Siguria e ketyre policeve ZERO.Para tyre ece nje polic ne rroba civile pa jelek antiplumb, keta i shkojne pas, shihet se nuk e kane idene e as planin se si do ta kryejne arrestimin.Nuk sigurojne perimetrin por qendrojne njeri pas tjetrit, nuk kane gas lotsjelles, nuk kane megafon per te komunikuar me te dyshimtin nga nje distance e sigurte per ta, por shkojne si te verber e futen ne nje objekt te cilin nuk e njohin aspak dhe si duket as qe kane marre ndonje informate per te.

  amir lamaxhemaamir lamaxhema9 ditë më parë
 • Turp policis te shqipris Merrni mesim nga policia KOSOVES MJERA AJO NAN MEPA DJALIN ASHTU PO EDHE AJDJAL MOMIR MOSME QEN ????

  Sami KrasniqiSami Krasniqi9 ditë më parë
 • Kta s jan shqiptar..magjyp.mundet

  Cenalia CenaliaCenalia Cenalia9 ditë më parë
 • mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

  Rock girlRock girl9 ditë më parë
 • Vareni mes dibrës a vritet vllai sdo e kesh pa vlla ti ska munci po nuk i merret jeta tjetrit edh pa e pas vlla qofte edhe i huj o bakterie toksore o kafshëri vetem Xhaxhi ju rregullonte ju po do ćohet nga varri per tipa si puna jote 😡😡😡😡😠😠😠😠

  United KindomUnited Kindom9 ditë më parë
 • Ah mjer nana 🥺🥺🥲🥲mu coptu zemra me ket vidio skam fjal me teper

  Eralda AldaEralda Alda9 ditë më parë
 • Fack news albania

  Andy WhiteAndy White9 ditë më parë
 • O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα Γκιόκα9 ditë më parë
  • Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

   Rock girlRock girl9 ditë më parë
 • çfar primitivizmi

  jetmir jetmirjetmir jetmir9 ditë më parë
 • Zakona burrash malsor

  hbgt32hbgt329 ditë më parë
 • Me vjen kec sepse gjith bojme gabime ai me siguri se ka vra qellimisht vellain e tij po nga depresioni. Shteti duhet ta trajtoje mir dhe jo ta futin ne burg .

  Lulzim TushaLulzim Tusha9 ditë më parë
 • Vetem nga veriu..ndodhin keto gjera ..po pse keshtu o popull..vret vellai vellan..ne prag te rrinis..sa gjynaf..

  Leonardo BreguLeonardo Bregu10 ditë më parë
 • Qr cfar njerezish rrit ai vend

  Kok DerriKok Derri10 ditë më parë
 • Mjere ZEMRA e te shkretes NENE

  kastriot markukastriot marku10 ditë më parë
 • Kjo eshte nderhyrja e shpejte e Shqiperis 😂😂😂 mjere atyre persona qe i bie nje fatkeqsi se keta keshtu si veprojne nuk ka shans qe ta kapin ..

  Ranco GoaRanco Goa10 ditë më parë
 • Ah sa gjynof ajo non i biri i vret te birin edhe del e kerkonme policin te birin e vet pupu i dhont zoti forc ishalla

  Saimir CanakuSaimir Canaku10 ditë më parë
 • kur skan granat me vete mja u hedh policve ke kamt

  Fatjon VathiFatjon Vathi10 ditë më parë
 • mos na voni shum thot si me qan tu vra derr te eger

  Fatjon VathiFatjon Vathi10 ditë më parë
 • i paska dhan shejat vaaksina anti covid 19

  Fatjon VathiFatjon Vathi10 ditë më parë
 • 🤔🤔🤬😡

  Savvas MuraciSavvas Muraci10 ditë më parë
 • Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

  Big BangBig Bang10 ditë më parë
 • Oh njerez duhet te jeni te duruar mos perdorni duart dhe armet se nuk vlen pendimi mbrapa eshte teper vone rahmet ipaste shpirti

  Ilmi ZekaIlmi Zeka10 ditë më parë
 • Ah moj Nen e shkret kam qar per ket Nen si mbaj dot lotet. Shum me erdhi keq Allahu I dhasht forc🤲🤲

  linda lindalinda linda10 ditë më parë
  • Amijn ishalla don zoti une skam fjal vec muj me than ngushllime familjes the zoti n xhenet gjalijn 💐💐💐💐

   Toni KolomboToni Kolombo7 ditë më parë
 • Kam i shok ne itali ka probleme i bojn gjilpera cdo jav mos me marr gjilpera te vret nuk ka shtet ne shqipri teper von gjynaf 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Toni ShehuToni Shehu10 ditë më parë
 • * HORROR TE NA SHQIPTARËT....... sa inatë më vjen * ⚔️🇦🇱⚔️

  ss divizionss divizion10 ditë më parë
 • TMERR !!! qka po ndodh me rinin Shqiptare dikur ishte rinia ma e mir ballkan ... kjo ndodh krejt nga Depresioni pa pun pa asgjë...

  MrMuli90MrMuli9010 ditë më parë
 • Qfar njeriu a vritet vellaj po dhe aj varur pse me lan me jetu at mut

  Florja BardhokuFlorja Bardhoku10 ditë më parë
 • Car benimore lerni policin te nej punen e vet

  Vana GkVana Gk11 ditë më parë
 • Cfar eshte kjo te filmohet eshte e ndaluar

  Lina LanaLina Lana11 ditë më parë
  • Jo

   Romario BebetoRomario Bebeto8 ditë më parë
 • 😢😢😢😢🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓

  Lina LanaLina Lana11 ditë më parë
 • O zot Ma ndimo 😞

  Lina LanaLina Lana11 ditë më parë
  • amin

   Landi BuciLandi Buci9 ditë më parë
 • Po ca mos e prek more futi dajak qelbesires

  Ivan GjoniIvan Gjoni11 ditë më parë
 • Ca policie kena

  Lindi LondonLindi London11 ditë më parë
 • O. Zot na ruaj ment e kokes, po pse se kan qetesuar, ta kishin lene dhe ne varrim te vellait, se paska dashur te afrohet, afer shtepise, se veq zemra e tij e. Zoti e din sa do te jete penduar, po droga i ben kto pune

  sara 1234sara 123411 ditë më parë
 • A nuk ekan zen

  dashuria ime bardhokdashuria ime bardhok11 ditë më parë
 • O njerez luteni zotit mos ta keni kurr ket rrisk te keq ..e mjer ajo nene e shkrete ce gjeti

  Albania DurresAlbania Durres11 ditë më parë
 • Gjithcka munet te jet por profesonalizem Policoro nuk ASHT kur te GJITHA flasin e NUK din se si veprohet ne taste te tilla

  Gieto NikajGieto Nikaj11 ditë më parë
 • Oooo Zot sa keq po më vjen për kët nënën plasa

  resul kllogjriresul kllogjri11 ditë më parë
 • Shpresojme mos digjojme te tilla rastesh o Zot.😢

  Tina BonheurTina Bonheur11 ditë më parë
 • Pse e lendoni dy her ate nen

  Emilia EmiEmilia Emi11 ditë më parë
 • Rrespskte ..per forcat blu qe bojne nje pune te rezikshme ..bravo cuna Azgan.

  Ilda BabaIlda Baba11 ditë më parë
 • O njerzit e Perendis ...Jo me gjakenxetesi .

  Ilda BabaIlda Baba11 ditë më parë
 • Histori e trishte,ngishllime nenes e babait

  Rosana RochRosana Roch11 ditë më parë
 • Shum ngjarije llimshme as hasmit tim.mos i ndollt mio gje me vra vllau vllan apo fisin e vet 😢😢

  JIMMI ALBANIAJIMMI ALBANIA11 ditë më parë
 • Sa ke ska me ku te shkoj

  Ermal ZeneliErmal Zeneli11 ditë më parë
 • Oooo zot sa kam qar ,zoti i dhent forc ksaj nene ,o Allah jepi sabren ksaj familje ne kto dit te bukra ramazani ,Allahu ishalla ne xhenet e pranoft djalin qe vdiq

  Luljeta ZotoLuljeta Zoto11 ditë më parë
  • Gjysma e asaj që ke shkruar është arabisht

   RedKinG88RedKinG8810 ditë më parë
 • votoni ramen papunsi drog vjedh kshu

  big albaniabig albania11 ditë më parë
  • Shqipria esht maruar arme droge vjedh chrimenella ne shqipri ka shum turp turp

   Daniel QevaniDaniel Qevani11 ditë më parë
 • E shkreta nene si ka fuqi e rri ne kembe.

  Blerina AvdiajBlerina Avdiaj11 ditë më parë
  • Car te beje.tia fut gjumit???.

   xristos keramitzisxristos keramitzis11 ditë më parë
 • E zeza nan😭😭

  Keta BushiKeta Bushi11 ditë më parë
 • A zot i madh sa keq si per at qe mbylli syt si per kte ngushellime familjes e zoti ishalla e sheron gjynah

  Adriana HunciAdriana Hunci11 ditë më parë
 • o popull kurvvv ai beri ate qe zduhej ber ju cf e ndiqni ate ne ate mynyr o kurvaa bura

  Berti MejdaniBerti Mejdani11 ditë më parë
 • Ooooo zot qfar katastrofe......kjo esht nje dhimbje e madhe te veash vellane tend....shum keq ai qe vrane njeri per mua esht katastrofa me e madhe ne planet pa mar parasysh vellan apo dike tjeter.....nuk guzon te marresh jeten e tjetrit

  Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi11 ditë më parë
 • Shqipëria që ndërtoi Sali Berisha , out control !

  Desara BalaDesara Bala11 ditë më parë
  • rama do. Na Permiresoje. Rracen. Me Bangladesh

   bho _bho _11 ditë më parë
 • Oh sa mire me kene shqiptar

  Gjergj KokaGjergj Koka11 ditë më parë
 • Duet nenshtroet n psikiateri \ te pij ilaqet qetcomit po nuk ben hajr tregoi mjekut ti ndrroj ilaqet

  Bere KSMSBere KSMS12 ditë më parë
 • OOOH ZOTI IMADH MOS NA SPROVO. NGUSHELLIMET E PERZEMERTA ALLAHU JU RUJTE. ALLAHU ☝

  Linda KaciLinda Kaci12 ditë më parë
 • Heee po ecni more se 1 asht nuk jan 100 se nuk mundet me sulmu se aj asht i pendum dhe ka humb kontrolin se e ka nxan gjaku qfar ka ber prandaj nuk ju sulmon jam i bindir te jeni te bindur ...

  S PS P12 ditë më parë
 • Ket tip duhet mos me lshu kurr nga burgu dhe mos me i ardh keq kti muti.

  S PS P12 ditë më parë
 • O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

  Zef BreguZef Bregu12 ditë më parë
 • E MJERA NEN Ç’PO I SHOHIN SYTE 😭😭😭😭😭😭😭

  My LoveMy Love12 ditë më parë
 • Mos na sprovo o zot ..e shkreta ajo grua ..po i kjan te dy per nji dit..hall per dekmin e hall per gjallin.

  Toni MalocajToni Malocaj12 ditë më parë
 • ajde bageti ajde qe me ps arme ai boti i griu te gjitje edhe do te te quhej nje tragjedi e madhe kure mos e bani me ket gabim lejeni policine te beje punen e vet.

  Lidjon GjergoLidjon Gjergo12 ditë më parë