Zef Beka & Resmije Krasniqi - E lus zotin - Fenix/Production (Official Video)

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane
Tex : Vida Kunora
Ork : Xhavit Hajdari
Qifteli : Gent Hoxha
Organizator : Rrustem Xhekaj​​
Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane
Powered by OnAir.FM

Shkarko

Shikime
1,054,298

Komente

 • Yje jeni të dy! Ju lumt për këngën, paqit shëndet e këndofshi gjithmonë.

  Shaip JashariShaip Jashari2 ditë më parë
 • Pershendetje bilbilat e veriut. U kendofte zemra

  Avni MURATIAvni MURATI2 ditë më parë
 • 🤣😂🇦🇱🇩🇪

  Fejzullahi NazmiFejzullahi Nazmi2 ditë më parë
 • A!!

  Μελιτα ΠρενγκαΜελιτα Πρενγκα3 ditë më parë
 • Lpsj

  Gjon LazriGjon Lazri5 ditë më parë
 • Respektee respekte per kete duete te perkryer.U pershnes nga Avganistani.

  kamaqokamaqo5 ditë më parë
 • Ĺàjeť

  ismet brahimiismet brahimi6 ditë më parë
 • Pershendetje nga nje Berats qe jeton ne Londer, syte me lotojne nga kenge si keto qe burojne nga shpirti, jeni kengetar 1sha si edhe shume te tjere nga Veriu Kosova dhe Maqedonia

  Rebellious SpiritRebellious Spirit6 ditë më parë
 • Zemra ju kendoft shum Bukur

  Fejzullahi NazmiFejzullahi Nazmi9 ditë më parë
 • Ju lumte goja dhe ju kendofte zemra gjithmone

  Faik BojaFaik Boja9 ditë më parë
 • Kenget tua ZEF JANE KENGE QE SHARRONE FAMILJEN E KUSHE FAMILJE NUKE E HARRON EDHE KENGE PER TA KENDONE NNE BANKETETE E PARA JETA JUAJE FILLONE

  numer onenumer one10 ditë më parë
 • Lumi kushe qe NANE E BABE NUKE I HARRONI EDHE KENGEN PER PRINDRITE E TYRE KENDONE

  numer onenumer one10 ditë më parë
 • U knoft zemra

  L BL B13 ditë më parë
 • 555

  Miridon drenicaMiridon drenica13 ditë më parë
 • Bravo

  Skender ShabaniSkender Shabani14 ditë më parë
 • 3

  Klevis ErebaraKlevis Erebara14 ditë më parë
 • Ju lumte goja

  Lefterie DemaLefterie Dema14 ditë më parë
 • Shume e bukur kenga Ju knoft zemra ju pershendes

  ff elisonff elison15 ditë më parë
 • Ju kendofte zemra Dhe Juve! po tpara vida kunores 👌👌👌👌

  Jana PrengaJana Prenga16 ditë më parë
 • Ah te lumte goja ty dhe asaj motre ju kendofte zemra

  Luftar EleziLuftar Elezi18 ditë më parë
 • Ju lumte goja

  Dona ToliDona Toli18 ditë më parë
 • Shuuuum bukur bravo

  majlinda lazrimajlinda lazri19 ditë më parë
 • 6

  Gasper GjinajGasper Gjinaj19 ditë më parë
 • Ju lumt!

  Ur GjkUr Gjk19 ditë më parë
 • ju pershendes nga mergimi besa shum e verte kshtu ndihem tegjithe goja u lumte e zemra u kndofte 🙏🙏🇦🇱🇦🇱

  lula ramajlula ramaj19 ditë më parë
 • shum mir zel bek 9

  Visar MustafaVisar Mustafa21 ditë më parë
 • 🤗👌👍👏👏👏👏

  My HomeMy Home21 ditë më parë
 • Ska kengetar me i mire se Zef Beka. Ka nje ze te mrekullueshem., qfar kange pom permallon per nanen edhe qe e kam gjall.

  Vetem E JotjaVetem E Jotja22 ditë më parë
 • Ju mbajte Zoti me shendet se jeni te papame!

  Dukate DaniDukate Dani22 ditë më parë
 • Po pije the po gjaj ju knofte zemra 30vjet imekrim rroshin shin shqiptaret ku to qe jane

  Bashkim TafaniBashkim Tafani23 ditë më parë
 • Ju kendoft zemza suksese ne jete

  Lek CulajLek Culaj23 ditë më parë
 • Aju knoft zemra gjithmon dy bylbyla

  Fatmir MartinajFatmir Martinaj24 ditë më parë
 • Zemra ju këndoftë, na kënaqët me këto këngë të bukura..!

  Fadil BushiFadil Bushi24 ditë më parë
 • Nanese ivjen erURIN OS.E SH....... ose po......ose fe.....

  numer onenumer one24 ditë më parë
 • Valla kanga. Me ven shum e mir se qashtu edhe vet jetoj jasht Me ven tvetin nuk ka po qysh ukan jeta e veshtir me jetu jena munu me pas ni jet matemir po me mall tfamiljes shum shtir. Ishalla bahet mir kosova e ma nuk del kerkush jasht kosoves

  Selvije MalokuSelvije Maloku24 ditë më parë
 • Dua te baj te lumtur

  Xhyke AgaXhyke Aga24 ditë më parë
 • Super hit

  Noeli IleonNoeli Ileon24 ditë më parë
  • Per ne gurbetqart super hit se ju atje sja dini shijen😢😢

   Noeli IleonNoeli Ileon24 ditë më parë
 • Zemra ju kendofte gjith jeten

  Tonin QarkaiTonin Qarkai24 ditë më parë
 • Vetem i bante dikushe tjeter i dergonte edhe vendin e nene qe i vogel mose ta mesonte

  numer onenumer one25 ditë më parë
 • Kur ka ken ajo e re nuke ka flet ase nje me ne

  numer onenumer one25 ditë më parë
 • Aroma nanes tashe ma ka ike nuke hane mjese ase nuke hane darke po i shteret zorra ne bark

  numer onenumer one25 ditë më parë
 • Ju shkon shum dyve Mos u ndalni sepse qenkeni BA duet I shkelqyer

  Gjemajl PopajGjemajl Popaj25 ditë më parë
 • Jo kaq shumë këngë të ndjeshme 👏

  Vitore KacorriVitore Kacorri25 ditë më parë
 • o kndofte zemra

  Leonard MarashiLeonard Marashi25 ditë më parë
 • WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618606976

  Gorra SrinivasGorra Srinivas26 ditë më parë
 • Shume bukur ju lumte goja.

  Avni MurraAvni Murra26 ditë më parë
 • 👐👐👍👍🔥🔥

  Zulkufli ZenuliZulkufli Zenuli26 ditë më parë
 • zemra ju knoft

  leke.ndue. Zefileke.ndue. Zefi26 ditë më parë
 • Ju knof zemra na knaqet me kte kag te bukur na por mallut por venlindje ton ku kemi lind e ritur 🙏🙏😢

  Eme LleshiEme Lleshi26 ditë më parë
 • Ju kenfofte 💤 no koment 😭😭😭😭❤🙏🙏🇦🇱

  Flori MfloFlori Mflo26 ditë më parë
 • U kendofte zemra gjithe jeten. Po e nigjojme shpesh me shume malle

  Avni MURATIAvni MURATI27 ditë më parë
 • Drita e syve jeni

  Xoni IlaziXoni Ilazi27 ditë më parë
 • Bravo ju qoft si bilbila jeni ju kendovt Zemra gjithmon 🙏💫

  Nida NidaNida Nida27 ditë më parë
 • si gjithmon zef neka din ku te godet ju lumt goja qe te dyve qe na beni te ndihemi krenar ze bilbili ti gjithmone ke dit me ke te besh duet e ksaj rradhe paske goditur fort edhe ti vet gjithmone me kenget tua na ke percjell diçka por ksaj rradhe me mbushe syt lot nderime ty ZEF BEKA dhe ksaj zojes REMSIJE KRASNIQI ZOTI JU RUJT e zemra ju knoft📿📿

  Filloreta GecajFilloreta Gecaj27 ditë më parë
 • Zoti ju bekoft e zemra gjithmon ju knoftê rrespekt

  Suana kaquriSuana kaquri27 ditë më parë
 • Zemra ju kendoft gjithmon🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰😌😌😌😌😌

  DORI NezaDORI Neza27 ditë më parë
 • ❤ ju kendoft🌹🌹

  Imer SadikajImer Sadikaj27 ditë më parë
 • Ju knoft zemra se na knaqt e lot 😭😭😭😭❤️😘😘😘

  Hane HotajHane Hotaj27 ditë më parë
 • Ah zemra ju kendoft kush keni Bab e Nan shkoni vizitoni jeta spo vyke pa Bab e Nan veq ishalla ne boten tjeter bashkohem me ta kam shum shum mall per ju

  Fatime GashiFatime Gashi27 ditë më parë
  • dkdgdks

   Samir SamirSamir Samir23 ditë më parë
  • dudjefwifhsdi

   Samir SamirSamir Samir23 ditë më parë
  • fwiegeieheiedgieysiehjdjrjgktsjrheiehdidhtit

   Samir SamirSamir Samir23 ditë më parë
 • Zëmra ju knoftë e ju gzoftë. Rrespekt dhe ju përshëndes. Qamil Rrustemaj.

  naruto fiordi uzumakinaruto fiordi uzumaki27 ditë më parë
 • Këngët e shiptarve të gëzojn zemrën

  Luis MziuLuis Mziu27 ditë më parë
 • Rrespekt të Plotë ju këndoft ZEMRA.

  R. AvdyliR. Avdyli28 ditë më parë
 • Bukur shum u lumte 💞❤️🦅🇦🇱

  Lek TomaLek Toma28 ditë më parë
 • Ju kendoft zemra n'a. Ngjallet emocionet se vertet kemi shum mall per vendlindjen 🇦🇱❤️

  Klejsi MerdhoqiKlejsi Merdhoqi28 ditë më parë
 • dueti qe prisja

  Pjeter RakajPjeter Rakaj28 ditë më parë
 • Zemra ju kendoft gjithmon 👏👏🌟🌟

  Shkurte ParduziShkurte Parduzi28 ditë më parë
 • 😥😥😥

  Shqipe SadikuShqipe Sadiku28 ditë më parë
 • Ma degjoni amanetin,mos lakmoni kurre kurbetin....!!

  Dj NikollaDj Nikolla28 ditë më parë
 • ahhhhhh kurbet qofsh mallku se shum famlje i ndave te gjall .....po kshu i erdh ... po ju lumt goja dhe kendofshi me te mira

  Gazmend ShabanajGazmend Shabanaj28 ditë më parë
 • Zef beka nanes

  Osman RizajOsman Rizaj28 ditë më parë
 • Të dyve ju shkon shumë me këndue bashkë bravo keni një zë të shkëlqyer .

  antoneta gjantoneta gj28 ditë më parë
 • @ c.c.

  Leon NuhiuLeon Nuhiu28 ditë më parë
 • Qoft mallku ky kurbet i zi qe po i dishrojm per se gjadhi bab e nan

  Mimi MimiMimi Mimi28 ditë më parë
 • Ylle te kena zef beka duhet te jena krenare qe te kena ne Lezhe krenaria jone.

  Gjok SmakajGjok Smakaj28 ditë më parë
  • Bejt Beqiri zemrà juknoft po mir po knoni oj Rese

   Bejtush BeqiriBejtush Beqiri7 ditë më parë
 • Skam fjale per zef beken pa diskutim djale zotni edhe kengetar i perkryer lum ata qe e marrin ne dasma....

  Jurgen SmakajJurgen Smakaj28 ditë më parë
 • Zemra te kendofte more Zef Beka se na knaqe zemren kush ta kete inatin i plaste kokrra e zemres.....😜😜

  Christi PjetriChristi Pjetri28 ditë më parë
 • Suksese 🍀🙏🏻zemta ju kendoft gjith mon

  Age BiblekajAge Biblekaj28 ditë më parë
 • Nerazumijem tex ,al melodija mi se svidza!

  Radiodernek U.S.ARadiodernek U.S.A29 ditë më parë
 • Ju lumtë goja shqipe

  Dario MuliDario Muli29 ditë më parë
 • Ju knofte zemra tane jeten 🙏🙏🙏🙏

  Alfrew FertulokfyhgdAlfrew Fertulokfyhgd29 ditë më parë
 • O zemra ju kendofte gjithmone.

  Nexhdet QufajNexhdet Qufaj29 ditë më parë
 • Sa bukur 👑👑

  perla Goldperla Gold29 ditë më parë
 • Shum e bukur, ju kendoft zemra 🇦🇱🇦🇱🇮🇪🇮🇪

  Valentin MOLLAValentin MOLLA29 ditë më parë
 • Super keng 🥺🥺🥺😭😭😭

  Xhuli SinaniXhuli Sinani29 ditë më parë
 • .

  Fran MarkuFran Marku29 ditë më parë
 • Ju Lumt Resmije

  b hb hMuaj më parë
 • Zemra Ju knoft

  SnekiSnekiMuaj më parë
 • Duhu1376dy588igitifigirjgkgir94

  Ana MatraxhiAna MatraxhiMuaj më parë
 • 🎈

  Ana MatraxhiAna MatraxhiMuaj më parë
 • juv lumt shum e bukur kenga brravo

  Shefket kadriuShefket kadriuMuaj më parë
 • Bravo ju kendofte zemra je i madh Zef Beka

  Plorin MexhajPlorin MexhajMuaj më parë
 • Zemra ju kendofte ⭐️⭐️👍👍

  Luani LuaniLuani LuaniMuaj më parë
 • Fenomenalni ste aferim

  ŠEKI SKENDEROVIČŠEKI SKENDEROVIČMuaj më parë
 • Ju lumt jeni shum te mir RESPEKT

  Nazmi PacolliNazmi PacolliMuaj më parë
 • Ju knofte zemra 👏👏👏

  HG 14HG 14Muaj më parë
 • Kang me fjal te rralitetit

  losti boylosti boyMuaj më parë
 • Ju bekofte Zoti ate ze te mrrekullushem!! Kanga e mire pa fund, shume e permadhshime, Zef je i pa zavensueshem!! Super artisti i Tropojes. (((SUKSESE )))

  bouytt guytbouytt guytMuaj më parë
 • Zemra you knofte gjithmone , Duet I perkryer !!

  klajdicanadaklajdicanadaMuaj më parë
 • Shum kang e bukur

  fatmira mujafatmira mujaMuaj më parë
 • Jeni te mir tamam shiptar hallall jo ato lakurice tu a djeg me spec djeges

  Agim AllarajAgim AllarajMuaj më parë
  • Te lumte pushka agim ky eshte identiteti yn shqiptar , 🇦🇱👍👍👍💗

   t.v. 45t.v. 4529 ditë më parë