"Si shpëtova nga Covid 19", Gent Zenelaj flet për ditët më të vështira / Fit Station

Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: alnick.info
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : bit.ly/2M9HsPn
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL
#news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Shkarko

Shikime
103,415

Komente

 • Genti je yll te rujti zoti ....🙏🙏🙏🙏

  Jxjxjx MslsosJxjxjx Mslsos22 ditë më parë
 • La

  Alban SulejmaniAlban SulejmaniMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Travis StoatyTravis StoatyMuaj më parë
 • Korap perleka

  Shkurte HotiShkurte HotiMuaj më parë
 • Urime o gent

  Dava CokuDava CokuMuaj më parë
 • Gazetarja reflekton amatorizem, sorry. Genti i mrekullueshëm. Lum kush e ka pranë.

  E. S.E. S.Muaj më parë
 • Ik ore dreq, nuk e prisja kete perrall nga ti, virusi b....

  chin leechin leeMuaj më parë
 • As un nuk e dua dimrin me trishton 😪😪

  florjan kanapariflorjan kanapariMuaj më parë
 • Marshallah shume te bukur i paske femijet .ti rujte zoti.

  Mirela MirelaMirela MirelaMuaj më parë
 • Perpudhetdata1

  Vjollca SotiriVjollca SotiriMuaj më parë
 • 9o

  Liza KovacajLiza KovacajMuaj më parë
 • 5809

  Seevis CelSeevis CelMuaj më parë
 • Je njeri shum i mir te prsh dhe nje mesazh shum te mir per gjith shqiptart

  Musa AliajMusa AliajMuaj më parë
  • X. '

   Joel CeneJoel CeneMuaj më parë
 • Respekt! E VERTET NE MES TE AUTOBUZIT PA MASKE.

  ARBI ARBIARBI ARBIMuaj më parë
 • Shum njeri i mir..zoti qoft me ty

  Elsa RociElsa RociMuaj më parë
 • E R o Genti je ipapare te duam shume pace jete te gjate me gjithe familje

  Vlora VloraVlora VloraMuaj më parë
 • Marshallh zoti rujt jeni te mrekllushem ❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏

  Lumturije Kasa BallaLumturije Kasa BallaMuaj më parë
  • ✋✋✋✋🙏🙏🙏

   Shefqet PajaShefqet PajaMuaj më parë
 • Nje baba I mrekullueshme bravo genri me pelqen lume familia qe e ka

  Hava TavaniHava TavaniMuaj më parë
 • Njeri i mbrekullushme! Nje shembull per te ter baballaret qe e kalojn nje pjes te mire kafeneve me shok duke haruar qe kan nje familje qe i pret ne shtepi. Zoti te dhente shendet e jet te gjat 🙏

  MARSELA TOZOMARSELA TOZOMuaj më parë
  • 0

   Adem LatifiAdem LatifiMuaj më parë
 • Genti respeke je njeri shume i mire respeke dhe gjith te mirat te uroj familjarisht

  Kristina KotmilloshiKristina KotmilloshiMuaj më parë
 • o qullac ti del me tanga ne bore

  Hysen DertiHysen DertiMuaj më parë
 • Uuuuu sa i shëndosh

  Massimo RemisMassimo RemisMuaj më parë
 • Jemi ne kohen e nje lufte te madhe boterore,o njrez ,duhet te keni kujdesnga kjo kohe e cmendur ruani veten familjen dhe showerine ,mos shkoni ne lokal mos hypni ne autobus vendosni masken kudo qe te shkoni,zbatoni rregullat.

  Hamide AllkociHamide AllkociMuaj më parë
 • Faleminderit per mesazhet qe u percollen .Shendet e dashuri per njeri tjetrin i bejne ditet e bukura..

  Shpresa KotiniShpresa KotiniMuaj më parë
 • Rrespekte genti je njeri fantastik me gjithe familjen tende te mrekullueshme

  Liliana MastoropoulouLiliana MastoropoulouMuaj më parë
 • Shyqyr qe jeni mir marshalla femijet ti kesh me jet

  Lola DoganiLola DoganiMuaj më parë
 • Marshalla sa te ngjaka djali me jete te keshe

  Flutura KuraniFlutura KuraniMuaj më parë
 • Gentijan je ylle Lume nana Baba qe te. Ka ore vella. Bashke me familjen tande femije i ke ylle bote mashalla qufte e kalur e. Jotja jet te gjate bashke me te gjithe 🙏🏻🤲🏻

  Valbona KlobocistaValbona KlobocistaMuaj më parë
 • E Gento nuk e don boren, por origjinen nga qyteiti ku bie shume bore e kemi ne te dy!

  Leticia 22Leticia 22Muaj më parë
 • Brava Gentian Zenelaj pershendetje nga ita-

  Marjeta MucaMarjeta MucaMuaj më parë
 • Po lokalet janë plot e vërtetë.po ju si emision nuk e keni hapur këtë problem😉😉😉😉😉

  Clirim MahoClirim MahoMuaj më parë
  • Çlirim Maho jam me SMS OK që ke shkruar. Po nuk e hapin gojën sepse nuk i le saliu me Lulin metën raman jozefina dhe GENTI BASHKË janë Ajduter të mëdhenj. Sepse u bënë super miljonera këta tek STOP DHE EMISJON OPINION. Të bëhesh super miljonera në Shqipëri ti mundesh ta kuptosh si u arritën këta 3 persona super miljona EURO.

   Shpetim MuciShpetim MuciMuaj më parë
 • Genti je djal I shkelqyer familiar kujdesesh per femit e familjen tende te bukur bravo,♥️

  Lili CalamaniLili CalamaniMuaj më parë
 • Ajde ne FLORIDA temperatura me e ulet eshte 24 ka plazh cdo dite.

  Evelina DedejEvelina DedejMuaj më parë
  • Yes Florida is the best 🇺🇸🇺🇸🇺🇸

   Drita BinjakuDrita BinjakuMuaj më parë
 • Marshallah Zoti ti rujt Gentjan dy engjejt 🇺🇸🇦🇱

  Vjollca KulliVjollca KulliMuaj më parë
 • Nje familje e mrekullueshe je gentian zenelaj

  Jurgen TafajJurgen TafajMuaj më parë
 • Zoti te ruajte

  Tirana 2001Tirana 2001Muaj më parë
 • Respekt!

  Marjol DoksaniMarjol DoksaniMuaj më parë
 • Gent Zenelaj je sh i mire shyqyr qe te ka ruajtur Zoti nga virusi ju ruajte Zoti me gjithe familjen tende te bukur

  BBMuaj më parë
 • Je njeri me kemb ne toke Gent!

  bledi Rrodast Albbledi Rrodast AlbMuaj më parë
 • Ùb

  Fiqirete ManushiFiqirete ManushiMuaj më parë
 • Jo si nje luft por eshte lufta e tret boterore

  manjola sinajmanjola sinajMuaj më parë
 • Nese urene boren..ti qenke llaskuc...

  Rhjejek JsjsjsjjajsjRhjejek JsjsjsjjajsjMuaj më parë
 • Genti te shikoj per dite edhena kenaq te njentamend kemi

  aggelos 13aggelos 13Muaj më parë
  • Anggelos 13. Nga të kënaq ky njeri dhe paskeni ( njentamend me këtë njeri që është mendje madh në emisjon STOP

   Shpetim MuciShpetim MuciMuaj më parë
 • Te shkuara Genti.pesha po vazhdove keshtu do të të arrijë 1ton.gjynah je dhe djale i ri. kujdesu SA nuk ështe vone.......

  Lume HoxhaLume HoxhaMuaj më parë
 • Po me shendetin nuk ka oooo djale

  Saimir GjoniSaimir GjoniMuaj më parë
  • Gent zeneli hallall je shume I qart kush te dojlete ndegjoj

   Agim KotjaAgim KotjaMuaj më parë
 • Po sport nuk bën?!! Se të ka zënë dhjami pak si shumë!!! Merre si këshill jo si ofendim.

  Toni AranitiToni AranitiMuaj më parë
 • CENTI FLET SHUME QARTE SAKTE DREJT BRAVO CENTI JU NDJEK CDO NATE KE STOPI JU PERSHENDES NGA AMERIKA

  MiraMiraMuaj më parë
  • Mira Genti ke Stopi. Ok. POR me të mire me te SIQERT dhe me tërheqës nga publiku janë ( DEVI E & DORI ) Janë më të mirë pe TEK TOP CENNELL. PE ( STOP ) Keta janë mendje mëdhenj unë për veten time jo se GENTI NUK është i mirë por janë dhe politikane këta tek ( STOP ) Ndihmojnë me shume PARTINE. PD Janë më të bezdisur sepse unë jam anti parti sepse PD na kanë lënë popullin e Shqipërisë pa futur në EVROPË. po të duanë dhe po ta them sinqerisht këta e lanë popullin me SERBINË. RUSINË. GREQINË. Për këta janë mendje medhenj. Sepse në komunizëm isha i psekutuar. Në demokraci është për borgjezet e politikanëve. Nuk është demokraci e popullit demokracia e SALI BERISHËS na dha garanci për firmat fantazmë piramidale me vodhe. Shumë miljona lekë. Sepse si vëllezër motra u kthyem demokrate. Po unë bëra shkëputje e shava Berishën është ENVERIST komunist. Kjo PD. Sa percavi popullin dhe. LSI KËTO parti janë vetëm interes për familjet e tyre. SE sa për popullin qe e carmatosi ky demokrati SHQIPËRINË TONË TË BUKUR. Ky njeri është SERB JO SHQIPTAR. Prandaj shkatërroi Shqipërinë nga leket e popullit qe dertoj ENVER HOXHA për 45 Saliu e shkatërroj me FATOS nano. Ilir meta. Këta janë tradhtare e popullit Shqiptar.

   Shpetim MuciShpetim MuciMuaj më parë
 • Bravo Gent per cdo fjale qe ke thene. Cdo fjale qe ke thene eshte zeri dhe mendimi i shumices. Respect ✊

  erich rapierich rapiMuaj më parë
 • sa gjynaf virusi ..................eshte bere 200 kg ky dhe jep leksione per virusin qe te kujdesemi ne !!! i ka vajtur sheqeri dhe kolisterini 800 ketij dhe na thote te vendosim ne maska !!!!... barbon parazit ......

  Hektor ZerajHektor ZerajMuaj më parë
 • Shume I fort je vertet, nuk esht e leht te fitosh mbi nje virus mijera vjecar sic esht gribi, bravo je HERO I vertet

  Mr ROBOT 1984Mr ROBOT 1984Muaj më parë
  • O shqipe per ca gribi po flet,, PASKA AKOMA QE BESOJN QE KY ESHT GRIB..PER TU HABITUR SA GRIB INTILIGJENT, NE NJE FAMILIE PREJ 5 ANETARESH. KATER SEMUREN KEQ DHE NJE GRUA PLAK 80 VIECARE I SHERBEN KETYRE TE KATERVE.ESHT SI KOKRRA E MOLLES.🤔🤔🤔🤔

   TORR NADOTORR NADOMuaj më parë
  • @Vajza Shkodrane nqs flet English do kuptosh shume gjera, Mr 1 qe cdo gje qe kemi mesuar ne jet ose ne shkolle esht genjeshter,kerko karis Kary Mullis,personi Nobel qe krijoj RT PCR TEST rreth 90s dhe vdiq pak muaj para plandemis, kerko EVENT 201,United Nations AGENDA 21 ose 2030,Bill GATES Gavi-covax,world health organisation nga cili kontrollohet? MEDIA?The SPARS PANDEMIC SCENARIO 2025-2028,WORLD ECONOMIC FORUM klaus Schwab the cili esht qellimi? Me fjalen RESET I njerezimit cfar kupton ti? 2 gjera te fundit- esht nje luft kunder njerezimit jo virusit, me zhdukjen e bankonotave dmth cdo gje do jet elektronike dhe digitalizimini e cdo aspekti te jetes sone do marri fund cdo gje qe nga liria e te menduarit jo vetem te folurit dhe cdo gje tjeter, te tregova pak shembuj pasi ekzist mijra, qeverit jan lodra nuk mund te bejn gje, novela 1984 do te duket parajse ne krahesim me ate qe do shohesh

   Mr ROBOT 1984Mr ROBOT 1984Muaj më parë
  • Ishalla nuk të zë covid pa do ta shikosh që është një"grip" i thjeshtë,

   Vajza ShkodraneVajza ShkodraneMuaj më parë
 • Gento je yll bote vlla , shum rrespekt

  Marco MauroMarco MauroMuaj më parë
 • nuk bi rrufeja ne h...

  hekuran gjokahekuran gjokaMuaj më parë
  • Po pse flisni kështu nuk mund të flisni ëm ëmbël pse duhet me fol për një artist që sa e shikon të bën për të qeshur

   Mimoza SulejimaniMimoza SulejimaniMuaj më parë
  • Pse i thua kështu Gentit o Hekuran.

   Rakip HalilajRakip HalilajMuaj më parë
  • Bravo po kushe m...t eshte ky

   Rhjejek JsjsjsjjajsjRhjejek JsjsjsjjajsjMuaj më parë