Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Shkarko

Shikime
7,246,356

Komente

 • Sen nuk paskit ba

  Edion ZabeliEdion Zabeli8 orë më parë
 • Ahahah ahahah

  Edion ZabeliEdion Zabeli8 orë më parë
 • Dorin zemra

  Edion ZabeliEdion Zabeli8 orë më parë
 • Sa e kisha dasht 1 bashkpunim bashk o idhudhi jem.👑 kam super za por ja qe enderrat nuk mujta me i ba kurre realitet.🥺

  Nilda’s ChannelNilda’s ChannelDitë më parë
  • Pse?

   Sabah StenaSabah Stena9 orë më parë
 • Me ringjall shumë kujtime ...kujtime te forta...ky klip dhe ky tekst🔥

  Hasan MalokuHasan MalokuDitë më parë
 • kosovaret jan yjee por kush ja di vleren..

  Arion GogaArion GogaDitë më parë
 • Bravo fifi je kengeterja me e kompletuar

  Alex cAlex cDitë më parë
 • Thjesht super

  Elona RuciElona RuciDitë më parë
 • pickmeisha song.. lmao

  stacy del rosestacy del roseDitë më parë
  • per ju qe nuk e dini pickmeisha dmth ato gocat qe bajn cdo gja per i cun qe nuk i do

   stacy del rosestacy del roseDitë më parë
 • Une menoj qe muzike më produktive, muzike tamam muzike sjellë veq fifi, sdi pse ama kjo qik eshte teper ama teper e talentuar.

  Tdi ChanelTdi ChanelDitë më parë
 • PALM ANGELS

  dajana rushitdajana rushit2 ditë më parë
 • Kenga eshte shume e mire ❤ super 💔💔💔💔💔💔

  Xhemal ShehiXhemal Shehi2 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa3 ditë më parë
 • Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍

  ela elaela ela3 ditë më parë
 • Nice one 👏🏼

  Lossy AbaziLossy Abazi4 ditë më parë
 • 9a2

  math mathmath math4 ditë më parë
 • Apparently every song of this Lady is an Hit ...It is her voice ...She Has the golden voice ... Man achted of diese juwel ,und verbrennt gar nicht sie so schnell wie die anderen ...

  Nonew WorldorderNonew Worldorder5 ditë më parë
  • Ja, das stimmt. Vielen Dank für die Wertschätzung der albanischen Musik😊❤

   ori_ eori_ e2 ditë më parë
 • 👏🏼

  Lossy AbaziLossy Abazi5 ditë më parë
 • Kenga me ebkr si ka dal

  Ardit IsufajArdit Isufaj5 ditë më parë
 • Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim

  Selman LambajSelman Lambaj5 ditë më parë
 • Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht

  vini mucavini muca6 ditë më parë
 • Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺

  Jessica RusJessica Rus6 ditë më parë
  • Such doch einfach dieses lied auf yt deutsch lyrics

   VIGANVIGAN5 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 26 ditë më parë
 • Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.

  Fabjola ZeqajFabjola Zeqaj6 ditë më parë
 • Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh

  Majlinda NikaMajlinda Nika6 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢😢😢

  Nori BerishaNori Berisha7 ditë më parë
 • Mu me pelqen shum nga minuta 2:49

  Blerim MazrekuBlerim Mazreku7 ditë më parë
 • Fifi 🙌😍

  xaEnoxaEno7 ditë më parë
 • Fifi+Fatjon=❤️

  eligerta sadjaeligerta sadja7 ditë më parë
 • Super keng

  Klodiana AnaKlodiana Ana8 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Anisa GashiAnisa Gashi8 ditë më parë
 • Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️

  Lavdrim ArifiLavdrim Arifi8 ditë më parë
 • Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff

  Elio NardiElio Nardi8 ditë më parë
 • 😎😎😎

  Melina MitroMelina Mitro9 ditë më parë
 • Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes

  shqip tarshqip tar9 ditë më parë
 • Hemoj piprke

  Nuriet IsufajNuriet Isufaj9 ditë më parë
 • LOVE

  Play roblox Roblox PlayPlay roblox Roblox Play9 ditë më parë
 • @andivrapi

  Bella BellaBella Bella10 ditë më parë
 • Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.

  JoniJoni10 ditë më parë
 • 🙏🏼🙏🏼

  Lossy AbaziLossy Abazi10 ditë më parë
 • Fatjoni 👑

  Blerina PjetriBlerina Pjetri10 ditë më parë
  • Ma e bukura keng

   Answer MeAnswer Me7 ditë më parë
 • 🤗🌟❤❤✌

  Jonida RushitiJonida Rushiti11 ditë më parë
 • Baby muuu eldi

  Emanuela ZaimiEmanuela Zaimi11 ditë më parë
 • Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon

  Ona TopiOna Topi11 ditë më parë
 • me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅

  Emiliano DukaEmiliano Duka11 ditë më parë
 • Fifi😍

  like 27like 2712 ditë më parë
 • Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️

  Noni LondonNoni London12 ditë më parë
 • Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...

  Flamur MarashiFlamur Marashi12 ditë më parë
 • jhiui379

  Albona HaziriAlbona Haziri12 ditë më parë
 • Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi

  Caje NikaCaje Nika12 ditë më parë
 • I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫

  Almedina BeqiriAlmedina Beqiri12 ditë më parë
 • ❤️😢

  Kledio demucajKledio demucaj13 ditë më parë
 • Shum guapa

  Dashamiri DashamiriDashamiri Dashamiri13 ditë më parë
 • 😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini13 ditë më parë
 • shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy13 ditë më parë
 • Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪

  idaet hysaidaet hysa14 ditë më parë
 • Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️

  Fati FatiFati Fati15 ditë më parë
 • prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔

  Klei kleiKlei klei15 ditë më parë
  • 💔😯😭😔😧😩

   Klei kleiKlei klei15 ditë më parë
 • Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄

  Jshsjsh JsbsbdbJshsjsh Jsbsbdb15 ditë më parë
  • Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

   bowen voowybowen voowy14 ditë më parë
 • like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕

  Ilenia NdreuIlenia Ndreu15 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😭😓😓😓

   bowen voowybowen voowy14 ditë më parë
 • 👌👌👌👌👌

  Maria SadikuMaria Sadiku16 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😭😓😓😓

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy13 ditë më parë
 • You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️

  Esc Shadow!Esc Shadow!16 ditë më parë
 • Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.

  opzz xsinopzz xsin16 ditë më parë
  • Melody 💜

   mikin liroumikin lirou15 ditë më parë
 • 2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726

  Thala SubashThala Subash16 ditë më parë
  • Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

   JoannaJoanna15 ditë më parë
 • Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle

  Klajdi MuratiKlajdi Murati17 ditë më parë
  • Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

   JoannaJoanna15 ditë më parë
 • Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak

  niduoe streniduoe stre18 ditë më parë
  • Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

   opzz xsinopzz xsin16 ditë më parë
 • I cant stop listening to this 🥺🤍

  Samanta LushiSamanta Lushi18 ditë më parë
  • Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

   mikin liroumikin lirou15 ditë më parë
 • bravooooooooo❤❤❤❤

  JoannaJoanna19 ditë më parë
 • ca historie kjo kange te lumte fifi

  Altin QafaAltin Qafa19 ditë më parë
 • Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.

  ermenisa fekaermenisa feka19 ditë më parë
  • @niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj

   ermenisa fekaermenisa feka16 ditë më parë
  • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

   niduoe streniduoe stre18 ditë më parë
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  minij hooiminij hooi19 ditë më parë
 • Super

  Silva AgalliuSilva Agalliu19 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😓😓😓

  Elsa GjergjajElsa Gjergjaj20 ditë më parë
 • Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

  firo friofiro frio20 ditë më parë
 • Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋

  firo friofiro frio20 ditë më parë
 • Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

  Gennn GeniiiGennn Geniii21 ditë më parë
  • @denisa lazi yes bro 😂😂😂😂

   Gennn GeniiiGennn Geniii9 ditë më parë
  • Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣

   denisa lazidenisa lazi9 ditë më parë
  • Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin

   Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe410 ditë më parë
  • Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

   minij hooiminij hooi19 ditë më parë
 • Melody 💜

  Alessandra AlessandraAlessandra Alessandra21 ditë më parë
 • Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

  ArianitArianit21 ditë më parë
 • Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

  Blenda LiyanaBlenda Liyana21 ditë më parë
 • Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

  Egzon BegolliEgzon Begolli21 ditë më parë
 • Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘

  Klea KleaKlea Klea21 ditë më parë
 • Superrr

  Mario RamaMario Rama22 ditë më parë
 • •PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺

  ema elenaema elena22 ditë më parë
 • Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia

  إيلي و أحمد في ألمانياإيلي و أحمد في ألمانيا22 ditë më parë
 • Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.

  Ama M.Ama M.22 ditë më parë
 • English translation please🙏🏼♥️

  Lee LeeLee Lee22 ditë më parë
 • Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐

  Buqe camiBuqe cami23 ditë më parë
 • Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊

  Beniss BenissBeniss Beniss23 ditë më parë
 • Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .

  Gold MobileGold Mobile23 ditë më parë
 • Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫

  Sara SaraSara Sara23 ditë më parë
 • 👏👏 legjendare je fifi 👌

  cosanostra albaniacosanostra albania23 ditë më parë
 • Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙

  bofooit gojobofooit gojo23 ditë më parë
  • I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

   Ptao TomPtao Tom22 ditë më parë
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  Ptao TomPtao Tom24 ditë më parë
 • Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔

  Ilir DingoIlir Dingo24 ditë më parë
 • alnick.info/throw/zqvDZYqQiYiGYpI/video.html

  Enea DociEnea Doci24 ditë më parë
 • alnick.info/throw/zqvDZYqQiYiGYpI/video.html pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣

  Enea DociEnea Doci24 ditë më parë
 • Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!

  eli-elieli-eli24 ditë më parë
 • Shume super fifi dhe fatjon kingu

  Gladiol BosiGladiol Bosi24 ditë më parë
 • Super bravo fifi dhe fatjoni meritoni me te miret

  Irisa IrisaIrisa Irisa25 ditë më parë
 • Fifi jeni fenomenale

  Lonik :PLonik :P25 ditë më parë