Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - MUMA & Irkenc
Mix - JoJo
Master - StoriaMastering
Video - Imagine Films
Actress - Kristina Ago
Follow Irkenc Hyka:
Instagram: irkenc.hyka?hl=en
Facebook: IrkencHykaOfficial/
Follow UnixMusic:
Instagram: unixmusicprod
#IrkencHyka #mkamarremalli #onima

Shkarko

Shikime
4,980,617

Komente

 • Pasha syt e ballit 😖😖

  Armela PeposhiArmela Peposhi3 ditë më parë
 • hit 2021

  Erjon GashiErjon Gashi7 ditë më parë
 • Klipi me I thejeshte dhe me nje muzike cilsore dhe te jetës reale Muzike qe cdokush gjen veten❤️❤️❤️❤️🤜🤛

  FF RiseldFF Riseld13 ditë më parë
 • 😭🥀sa e trishtë

  Enxhi SpahoEnxhi Spaho20 ditë më parë
 • Shpr 🥰🥰

  emi emiemi emi25 ditë më parë
 • 💖💖💖💖💖

  Be BeBe BeMuaj më parë
 • Ax🍃👺🌺🍃🎂🤑⛄🌲⛱️🌲☃️🌲🏔️🌹🌇

  arminda baroarminda baroMuaj më parë
 • Kush më thotë se kush është kjo vajza që shoqeron Irkecin se shum bukur kendoka

  Eduard HoxhaEduard HoxhaMuaj më parë
 • Femrat qe lendojn zoti i vraft o zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn se ka zot kush lendon do lendohet nje dit jam nda nga femra qe doja me gjith shpirt nga gruja ime jam munu me kriju familie por gabova femer i kam lon zotin

  Bledi LamjaBledi LamjaMuaj më parë
 • 😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐je i madh bravo 👏👏👏👏👏👏👏🙌🙌🙌

  Elvisa KalajElvisa KalajMuaj më parë
 • 😍😍😍😍😍

  gomorra denissgomorra denissMuaj më parë
 • Shume kenge e mire 🤩

  Besa FazBesa FazMuaj më parë
 • 💔💘🐣

  Tini BelaTini BelaMuaj më parë
 • bravaaaaa

  Adrian VeliuAdrian VeliuMuaj më parë
 • 🤦 shum e bukur per ATA qe. Jan te dashuruar ❤️

  Tini BelaTini BelaMuaj më parë
 • 💚💙💜🤎💚💛🧡❤

  Sofia SofiaSofia SofiaMuaj më parë
 • Number one 😊

  dafina manajdafina manajMuaj më parë
 • ❤️

  Emiliano StarovaEmiliano StarovaMuaj më parë
 • 😔😘🙏

  Ambra BukriAmbra Bukri2 muaj më parë
  • Si gjithmon perfekt

   Ambra BukriAmbra Bukri2 muaj më parë
 • 💔💔❤️❤️💔😢😢

  Kreku KrekuKreku Kreku2 muaj më parë
 • ❤🌹

  Landa LleshanakuLanda Lleshanaku2 muaj më parë
 • Super keng ❤🤗

  Roza Roza30Roza Roza302 muaj më parë
 • Bravo shummm mir

  Erduan MustafaErduan Mustafa2 muaj më parë
 • 😍😍😍sa keng e bkr

  Sara XhuraSara Xhura2 muaj më parë
 • 💖

  Jasaray LumturieJasaray Lumturie2 muaj më parë
 • Somebody can translate this song tekst for me?

  DJ EMPIREDJ EMPIRE2 muaj më parë
 • Per zemren time qe me mungon shuuuuummmmmm

  Ana ShahajAna Shahaj2 muaj më parë
 • 😍❤️👍👍👍👌

  Anti WindAnti Wind2 muaj më parë
 • Kush asht bre kjo qika si po kendon A e din dikush

  JimmyJimmy2 muaj më parë
 • Romania here♥️🇷🇴

  Elissa281990 BElissa281990 B2 muaj më parë
 • 🖤🖤🖤

  Teresa DobosTeresa Dobos2 muaj më parë
 • Pasha syt e ballit per ty m'ka marr malli 💔

  Ergisa _Ergisa _2 muaj më parë
 • Nje her karantina tani dashnia 💔💔 mos na mbyt me shume o irkenc zoti trujt

  _rm_19_ _rm_19__rm_19_ _rm_19_2 muaj më parë
 • Mos vendosni me charactere ne tituj si ktu M’ka

  DebianDebian3 muaj më parë
 • 💔🥺

  Klarisa Aron & IlianKlarisa Aron & Ilian3 muaj më parë
 • Ije IsenajIje Isenaj3 muaj më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️

  Klara Klara SzalamandraKlara Klara Szalamandra3 muaj më parë
 • 👌👌👌

  Silva ValteriSilva Valteri3 muaj më parë
 • wtf pse kaq pak shikime kjo kengaaa ??? meriton 10 milion

  dashuria lovedashuria love3 muaj më parë
 • Kenget e tua duhet te kishin mbi 300 milion shikime thjesht je super

  Geni PeciGeni Peci3 muaj më parë
 • Bravoi

  almedin ibraimalmedin ibraim3 muaj më parë
 • alnick.info/throw/y5vLnIKof5qIers/video.html

  FlordiFlordi3 muaj më parë
 • Me pelqen shum☺😍😍😍

  Kamela RanxhaKamela Ranxha3 muaj më parë
 • Je e vetmuar ne shpirte dhe ne zemer dhe kur e don me zemer dhe vuan shume 😔😭

  Klodi KashtaKlodi Kashta3 muaj më parë
 • Je e leduar shume ne zemer dhe e vetmuar ne shpirte

  Klodi KashtaKlodi Kashta3 muaj më parë
 • beautiful song

  Roland halilajRoland halilaj3 muaj më parë
 • C’est très très joli bravo ça me plaît beaucoup

  Elona RakipllariElona Rakipllari3 muaj më parë
 • Marshalla

  hider hidrihider hidri3 muaj më parë
 • 😍😍

  ildo Cullhaj bishaildo Cullhaj bisha3 muaj më parë
 • 👌👌

  Gana KallabaGana Kallaba3 muaj më parë
 • ❤️❤️❤️

  Eylem AxEylem Ax3 muaj më parë
 • Honkaaa💔💔 Sh.J

  Albanina boyAlbanina boy3 muaj më parë
 • Superrrr bravooooo❤❤❤❤🤩🤩😍😘😍😍🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍😍😍😍😍🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍😍😍🤩🤗❤🤗❤❤❤❤❤❤🤩🤩😘😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

  lovelove3 muaj më parë
 • 🥰🥰🥰❤💋

  Aurora ZaniAurora Zani3 muaj më parë
 • Kush dreqin i paska dislike kesaj kenge qenka komplet vk 🙄

  Eduart DitaEduart Dita3 muaj më parë
 • 😍pasha syt e ballit

  Edita SinaniEdita Sinani3 muaj më parë
 • Pp

  Esmeralda KodraEsmeralda Kodra3 muaj më parë
 • O ty tlumt goja se e paske nji za tmrekullushem me ket za te bukur. Edhe Muzika e bukur. Respekte nga Austria.🤘🤘🤘👋👋👋

  Roli TomaRoli Toma3 muaj më parë
 • Muzik shum e bukur 👍😍😍😍😍

  Ambra BukriAmbra Bukri3 muaj më parë
  • Është shum e bukur 👍

   Ambra BukriAmbra Bukri3 muaj më parë
 • Mir

  Bashkim KadishaniBashkim Kadishani3 muaj më parë
 • Ze I vajzes shum fantastik dhe kenga e bukur

  Ervis HasaErvis Hasa4 muaj më parë
 • E 60 here tu e ngu ❤

  timitimi4 muaj më parë
 • 10.01.2021.... M'ka marrë malli shumë 🥺....

  lorena gorasilorena gorasi4 muaj më parë
 • alnick.info/throw/1qWZopOWrnGYlLc/video.html

  Best MusicBest Music4 muaj më parë
 • Super song... Bravo Bravo 👏 👏 💣💣💣

  elis elismenelis elismen4 muaj më parë
 • o ja ha zemren une kti

  Qysh j eQysh j e4 muaj më parë
 • ❤️❤️Lukiprrrrr❤️❤️pasha syt e ballit per ty mka marr malli 💔Fffffff....misss you always forever ❤️❤️❤️

  ArtaDita Forever07ArtaDita Forever074 muaj më parë
 • لاتحتك بس 😂😂😂😂♥️

  Shauka HodanShauka Hodan4 muaj më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭

  Melisa RamadaniMelisa Ramadani4 muaj më parë
 • Pasha syt e ballit, Per ty mka marr malli, Te te kisha sonte Do te jepja un gjithcka Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit kam nevoj met paaa Un prej teje zemer smuna me u ndaaa Ti te lutem eja dhe me prit Ose perqafom ma hiq merzin Me genjeshtra zemren time majte Kur me thoje jeten kena bashke Dhe femija jon ty me shum met ngja Endrrat mi ke thaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te kisha sonte Do te jepja un gjithckaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit dashnia nuk maron Dhepse shum kam dasht zemra jem nuk t'harron Ma shujte boten je vec ti Pse ma bone nuk e dii Me genjeshtra zemren time majteee Kur me thoje jeten kena bashkeee Dhe femija jon ty me shum met ngja Endrrat mi ke thaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te kisha sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa.

  Franceska LeciniFranceska Lecini4 muaj më parë
 • Big bravo

  Bobi BobiBobi Bobi4 muaj më parë
  • PASHA SYT E BALLIT PER TY MKA MARR MALLI ♡♡ TE TE SHIHJA SONTE DO TE JEPJA UN GJITHCKA :( ♡

   Shauka HodanShauka Hodan4 muaj më parë
 • alnick.info/throw/1rOUrKCdl4COYM0/video.html

  Best MusicBest Music4 muaj më parë
 • Love this music❤️

  Skifteri YTSkifteri YT4 muaj më parë
 • Sa e bukur dhe prekese😥😥😥😥😥😥

  Rozana ImerajRozana Imeraj4 muaj më parë
 • Nje kenge shume nostaligjike por dhe dhe nje intrpretim shume I bukur nga Irenc hyka,gjithmone godet PER dashurine ky kengetar bravo shume domethenes.

  samsung Tabletsamsung Tablet4 muaj më parë
 • I love the vid so funny aha

  abbsnn coseabbsnn cose4 muaj më parë
 • Irkenc your music is always shum Perfect ! I love it ! Big up and respect from France 🇦🇱💖🇫🇷

  wnnalis cioovwnnalis cioov4 muaj më parë
 • 🙈🥰🥰 i mireeee

  alida flusalida flus4 muaj më parë
 • Pasha syt e ballit,per ty mka marre malli...🇮🇪💔

  Joni joniJoni joni4 muaj më parë
 • Super super super brravo

  Rromir MeniRromir Meni4 muaj më parë
  • Super ze bravoooo 👏👏👏 Irkenci yll ❤️

   abbsnn coseabbsnn cose4 muaj më parë
 • Kenga super..por ka.merite dhe kjo vajza qe kendon..pse nuk ia ke shkruar emrin..por vetem emri jot..

  angela angelangela angel4 muaj më parë
  • 🤜❤️🤛

   wnnalis cioovwnnalis cioov4 muaj më parë
 • alnick.info/throw/ls7JbmGDhY2kZcU/video.html ajde kret like ket video te bukur

  Bejtulla BraimiBejtulla Braimi4 muaj më parë
  • Shum bukur por pak e shpifur

   alida flusalida flus4 muaj më parë
 • Awesome!!!!

  bilinas minibilinas mini4 muaj më parë
 • PASHA SYT E BALLIT PER TY MKA MARR MALLI ♡♡ TE TE SHIHJA SONTE DO TE JEPJA UN GJITHCKA :( ♡

  〽INNA**D〽〽INNA**D〽4 muaj më parë
  • @seiom jvony po sa e bukur kjo keng ♡

   〽INNA**D〽〽INNA**D〽4 muaj më parë
  • E femija jon me shum ty me t ngja 🥺🔥

   seiom jvonyseiom jvony4 muaj më parë
 • Likee pa e degjuar sepse e di qe zeri yt eshteee i mrekullueshem🤩🤩🤩

  seiom jvonyseiom jvony4 muaj më parë
  • Sa peshon n shpirt ☺️☺️👏👏

   seiom jvonyseiom jvony4 muaj më parë
 • Sa femër e embël me plot zemër e këndojka 😍

  Las VegasLas Vegas4 muaj më parë
 • Na ka mar malli me perqafu non e bab nga ky virus i qelbur..

  mikea hiooimikea hiooi4 muaj më parë
  • Pasha syt e bsllit🤣🤣🤣🤣🤣

   bilinas minibilinas mini4 muaj më parë
 • 😭😭😭😭

  Ermira CelaErmira Cela4 muaj më parë
 • Ti Irenc shume bukur kendon . Ama vetem kenge te vajtueshme o vella. Na bere me zemer o burr. Mbetem tu qa 😍🥰🥰

  merrjepmerrjep4 muaj më parë
  • ❤❤❤💋💋💋💋

   seiom jvonyseiom jvony4 muaj më parë
 • Ma veramente qe na mer malli pasha syt e ballit 😔😔😔

  Flogerta KarruliFlogerta Karruli4 muaj më parë
 • Sa me mer malli per ty ❤

  bilishu alissbilishu aliss4 muaj më parë
  • Kenga super bravo 👏 👏👏👏👏👏 Sa here e ndigjoj mbaroj shishen e rakise 🍾🍾🍾

   mikea hiooimikea hiooi4 muaj më parë
 • it hurts🔪🫀

  tik tok thingstik tok things4 muaj më parë
 • Super super superrrr👍💓

  Morena QoseMorena Qose4 muaj më parë
 • Super ze bravoooo 👏👏👏 Irkenci yll ❤️

  sokin jonsokin jon4 muaj më parë
 • 🤜❤️🤛

  Emiliano StarovaEmiliano Starova4 muaj më parë
  • Ah mer Xub, aaah

   bilishu alissbilishu aliss4 muaj më parë
 • Shum bukur por pak e shpifur

  Klea KleaKlea Klea4 muaj më parë
 • Irkenc your music is always shum Perfect ! I love it ! Big up and respect from France 🇦🇱💖🇫🇷

  dolita windodolita windo4 muaj më parë
 • Best producer in the world Irkenc hyka 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  FL BEATZ PRODUCTIONFL BEATZ PRODUCTION4 muaj më parë
  • Tkishaaaaaaaa

   sokin jonsokin jon4 muaj më parë
 • Sa peshon n shpirt ☺️☺️👏👏

  123 Abc123 Abc4 muaj më parë
 • E femija jon me shum ty me t ngja 🥺🔥

  Luana AhmetiLuana Ahmeti4 muaj më parë