Basha & Gjini (Rituali) - Kosherja, 2 Maj 2021 | ABC News Albania

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alnick.info
#abcnews #abcnewsalbania

Shkarko

Shikime
202,480

Komente

 • Altin boje edin edhe lulin me knu kur perendon dielli e ta morrim me sportivitet pd e ps bashk haaaa

  Alban HotiAlban Hoti7 orë më parë
 • Je talent i vertet.Vec ate skifterin mos e be me

  Miklovan KajaMiklovan Kaja11 orë më parë
 • Se mos te perdore shoku yt, ilir muti si kamikaz o gjini.

  Ballkoni VloraBallkoni VloraDitë më parë
 • Varu o gjini, nje legen me pare.

  Ballkoni VloraBallkoni VloraDitë më parë
 • Me keto humor me litar vdiq edhe djali I shkrete 10 vjec. Mjere Nena e tij.

  luka lukaluka lukaDitë më parë
 • Shume bukur gjini respekt

  Petir DyrmoPetir DyrmoDitë më parë
 • I madh

  tan pitertan piterDitë më parë
 • Mbeti gjith jeten budall ki kok 🐱!..

  Andi KorabiAndi Korabi2 ditë më parë
 • Ha ha a a

  besnike subashibesnike subashi2 ditë më parë
 • BASHA SPO MBJELL DIKTATUR DIKTATUREN POJUBJEN RREGJIMI PRITNI DHE PAK DOTESHIKONI KUDOPERFUNDON SHQIPRIJA

  Benutz123 NutzenBenutz123 Nutzen3 ditë më parë
 • KE NDONJE FJALE PER ATE 10 vjecarin , ti HUMORXHI

  Sokrat AllkoSokrat Allko4 ditë më parë
 • Po pra se te iku mikui ngusht

  Erminda LugavbErminda Lugavb4 ditë më parë
 • Boll se na cave trapin

  Tosh ToshiTosh Toshi4 ditë më parë
 • Humor vari karin !! Po ik mor te qifsha rropt se I tmerrove njerezit me ate litar!!

  Antonio GaribaldiAntonio Garibaldi4 ditë më parë
 • alnick.info/throw/xcPRgn-kiYOama8/video.html

  Viva GirlViva Girl5 ditë më parë
 • Paska pjerdh ky ç’far ka qe çirret ky budalla!!!!

  Deiv DeivDeiv Deiv5 ditë më parë
 • Je origjinali

  Majlinda DalipiMajlinda Dalipi5 ditë më parë
 • Kjo eshte shum i frikshe per femijet🙈

  LirieAna ti ikin menje her BerishaLirieAna ti ikin menje her Berisha5 ditë më parë
  • Ndiq lajmet

   G KadiuG Kadiu5 ditë më parë
 • Uuua sa gjest shum i kec o gjini🤦‍♀️

  LirieAna ti ikin menje her BerishaLirieAna ti ikin menje her Berisha5 ditë më parë
 • Si gjithmon gjini po qenka rritur dreqi

  Nurie ThomoNurie Thomo5 ditë më parë
 • Do e zhdukni kete litarin se e keni ber si gje normale ne cdo emision. Dhe lajmet cdo dit japin vetvrasje. Beni nje humor te hajrit vetem humor te zi dini te beni.

  Anna GustianaAnna Gustiana5 ditë më parë
 • Je bo i neveritshem te ka dal boja

  Alma HidriAlma Hidri5 ditë më parë
 • Humor me shum kuptim se tani qe. E fitoj rama do na e baj venin diktator si xhaxhi enveri

  Zenel KadiuZenel Kadiu6 ditë më parë
 • Turp per ket humor me litar shofin femijet fshijeni ket nga ALnick

  Irma DungaIrma Dunga6 ditë më parë
 • Po vdis mor psikopat

  Annalena LiciAnnalena Lici6 ditë më parë
 • Idjot humorist 😈😈 Si nxjerin ate litar e nuk mendojn per njerzit e semure me depresjon 😭😭😭

  Annalena LiciAnnalena Lici6 ditë më parë
 • ste ka hije ktu ke grenza ce e ka emrin ky emisioni. kot fare pa lidhje

  Albanian MafiaAlbanian Mafia6 ditë më parë
 • Ahahahah e shikon fitoren na posht tamam na posht e shikojn hahahhaa

  Vlore VloraVlore Vlora6 ditë më parë
 • Ha ky ashte i marre lum shqyperia me kyt artist te pa pare.

  Lek TomaLek Toma6 ditë më parë
 • I madh 😂👍

  Marenglen HoxhaMarenglen Hoxha6 ditë më parë
 • E madhe fare!!!

  Igli TartarajIgli Tartaraj6 ditë më parë
 • Skene makabre.Femijet tentojne te kopjojne. Te zhduket ne sekonde

  Dede GavociDede Gavoci6 ditë më parë
  • Femija 10vjec dje vetevaret duke ber video

   G KadiuG Kadiu5 ditë më parë
 • Ti beso nga fukara na u bere milioner e meriton ate liter bes katunari

  suzi kocisuzi koci6 ditë më parë
 • Je aktor i mir por e prishe kur fillove me u be sevili i LSI !

  robertoroberto7 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍🌹🇺🇸🌹🇺🇸🌹🇺🇸👍👍👍👍👍👍👍🌹🌺🌹🌺🌹

  Dode VDode V7 ditë më parë
 • Hahahahaha😂😂😂😂😂😂

  Fatmir HakaFatmir Haka7 ditë më parë
  • Mos qesh me jet legen se fmija 10vjec u vetvare dje tu imitu ket legen

   G KadiuG Kadiu5 ditë më parë
 • Legen. I kelyshi I Edit

  Miri NdojMiri Ndoj7 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Jaup HoranlliJaup Horanlli7 ditë më parë
 • Bravo bes je super Aktor

  Shefa ArdiolaShefa Ardiola7 ditë më parë
 • Bravo bes je super Aktor

  Shefa ArdiolaShefa Ardiola7 ditë më parë
 • Katunare psikopat,servile i peshtire..

  Tonin BibaTonin Biba7 ditë më parë
 • SA BUKUR QE EKIN BER NA BET METE QESHUR IN TE MEDHEJN 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹

  Kreshnike HodajKreshnike Hodaj7 ditë më parë
 • Jo humor po na e shpife fare le nam

  BB7 ditë më parë
 • Varu debil i dreqit se Rames ti merni te keqen

  BB7 ditë më parë
 • Hahaha sa e forte😅😅

  il kingil king7 ditë më parë
 • 100% realitet 💫

  Endri Lejla DesignEndri Lejla Design8 ditë më parë
 • O bes kari ta la me barr bucen tat likja o kari pilleropsh katunar i qelbet

  Eni ZeneliEni Zeneli8 ditë më parë
 • Hahahahaha O zot me lot .gjigande je

  g doukag douka8 ditë më parë
 • O zot si na mbyte hahahaha. 💞❤️🦅🇦🇱

  Lek TomaLek Toma8 ditë më parë
  • Besa nderi i kombit Shqyptare 💞♥️🦅🇦🇱

   Lek TomaLek Toma6 ditë më parë
 • Humor?

  lois turkeshilois turkeshi8 ditë më parë
 • Litari shume i frikshem ,duhet menduar per femijet.

  Italia AlbaniaItalia Albania8 ditë më parë
  • X

   Artur VeiziArtur VeiziDitë më parë
 • ai humor me litar nuk bën për të qeshur por bën të ardhur keq sa bastard që je o fundurin njeri

  Luis LuizaoLuis Luizao8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂

  Anisa GashiAnisa Gashi8 ditë më parë
 • Sa mire do besh ta terheqesh ate liter o bubq

  suzi kocisuzi koci8 ditë më parë
 • Shko mor morracak

  Feriz ferizFeriz feriz8 ditë më parë
 • Po o Gjin po te rrofte Altin Basha e Likja ty se per humore ee te doli Lezeti

  Klodi DinaKlodi Dina8 ditë më parë
 • Emore pithrop se ti e mbeshtete para zgjedhjeve PD e tani tallesh o i degjeneruar .

  Edi ShkozaEdi Shkoza8 ditë më parë
 • =0

  Stelio KuciStelio Kuci8 ditë më parë
 • Sa here e shikoj kete episod me vjen me qesh

  besnike subashibesnike subashi8 ditë më parë
 • Turp te permendesh femijet. Cfare pret nga keto te vetequajtur artist.

  dan danadan dana8 ditë më parë
 • Okay

  Shaban BerishaShaban Berisha8 ditë më parë
 • Ti Besi je nje RQ

  EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣEMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ8 ditë më parë
 • Lot 😂😂😂😂😂😂

  Oltjona ÇotaOltjona Çota8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Rajma ArapiRajma Arapi8 ditë më parë
 • bukur do shoj jeta zaho ok🤣🤣🤣🤣

  Sokol BekoSokol Beko9 ditë më parë
 • Ca jan keto budallalliqe qe jepni se shofin femijet

  Vjollca EleziVjollca Elezi9 ditë më parë
 • O.malok.opallosh.fute.kokn.te.litari.dhe.nedjall.vafsh.

  SPIRO CACASPIRO CACA9 ditë më parë
 • Ik o pordhac u ba bytha jote me sha Z. BASHA

  Qazime AgoQazime Ago9 ditë më parë
 • Pa dashur te gjykoj njeri .Po nuk eshte per te qeshur me ket lloj humori .Mlidhemi para ekranit prinder e femij te gjithe bashke ca do shikojme nje aktor humori qe na ben per te qare e jo per te qesh .Na tregon provat se si te varesh me litare .

  F.F.E.EF.F.E.E9 ditë më parë
  • @endisul ca thu re

   G KadiuG Kadiu5 ditë më parë
  • Fëmijët çoji të flenë në atë orë ose shih ndonjë gjë të përshtatshme nëse janë të vegjël. Asnjë s'të detyron ta shohësh!

   endisulendisul9 ditë më parë
  • @leana messi Falimderit

   F.F.E.EF.F.E.E9 ditë më parë
  • Ke folur shumê shumê saktë .

   leana messileana messi9 ditë më parë
 • Me lek ca nuk blen ohh gjin, vetëm leku e hedh ujin perpjet, votat i blen pa Problem ne shqiperi

  Engjell ShtyllaEngjell Shtylla9 ditë më parë
 • Rendesi ka qe Mones tende i la vetem shkopin e sfurkut😂😂😂😂😂

  Mos fol kot se flet kotMos fol kot se flet kot9 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  DianaDiana9 ditë më parë
 • Cfar shembulli negativ per njerezit me koken te futur ne litar a e ke menduar keshtu?

  elida bogdanielida bogdani9 ditë më parë
  • Ky do q...grun! Fmija dje vetvaret tu bo video

   G KadiuG Kadiu5 ditë më parë
  • Varet në ca këndvështrimi e shikoni

   Vlore VloraVlore Vlora6 ditë më parë
  • Disa familjeve u lêndon plagën 😔😔😔😔

   leana messileana messi9 ditë më parë
 • Hahahahaha sa i madh

  Tony VloreTony Vlore9 ditë më parë
 • Madh je shoku

  Enrik RushanEnrik Rushan9 ditë më parë
 • Ik pi raki me like trapin

  kastriot manekastriot mane9 ditë më parë
 • ... ne spo heqim Llullin ... ... do heqim Ramen ... Je i madh ooooor Gjin 👏👏👏

  Saimir BushiSaimir Bushi9 ditë më parë
 • Ik mor ta qifsha grun. Mor zorragji

  raldi mujsakuraldi mujsaku9 ditë më parë
 • Hahahaha na kenaqe me humorin

  Durres PlazhDurres Plazh9 ditë më parë
 • Oooo ty te rujt zoti i madh je rrespek

  Marashi CeliMarashi Celi9 ditë më parë
 • Ka ritrasmentim kosherja sepse nuk e pashe deri ne fund

  besnike subashibesnike subashi9 ditë më parë
 • Shume e bukur kosherja

  besnike subashibesnike subashi9 ditë më parë
 • Hahaha ebukur kjo hahaha

  Tixhe KarajTixhe Karaj9 ditë më parë
 • Iker cok bole

  Edi KorcaEdi Korca10 ditë më parë
 • O gjin gruan të kesh të fort ti se ti ke ilirin

  Lucy PashaiLucy Pashai10 ditë më parë
  • @Lucy Pashai 😂😂👍

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR Albania9 ditë më parë
  • @Tirana Tirana unë të qifsha ropt ty dhe Ramës bythqir

   Lucy PashaiLucy Pashai9 ditë më parë
  • QISHA FISIN TY DHE RAMES

   Tirana TiranaTirana Tirana9 ditë më parë
 • Ik o gjin te q**** xhensilen

  Alberto AlbeAlberto Albe10 ditë më parë
 • Imagjino me car qeshin budallenjt e shqiperise me nje cop loqe yt rrac muti me bisht

  Laorent MihaLaorent Miha10 ditë më parë
 • ik ore rrot k. hajdut oksigjeni

  M youM you10 ditë më parë
 • Loti ujvare 😂😂😂😂😂😂😂

  Nezir HodaNezir Hoda10 ditë më parë
 • Nona fare je o Gjin 🤣🤣🤣

  Duble R PixDuble R Pix10 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 Zaho ik ne 2050

  Senad FazlijiSenad Fazliji10 ditë më parë
 • Ja Narrativa robqire e PS. Hani grosh dhe shifni telenoveka.

  blerim mukablerim muka10 ditë më parë
 • Na kenaqet

  Endri ShEndri Sh10 ditë më parë
 • Je aktori me i mir Bes je gjigand 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Roni XhafajRoni Xhafaj10 ditë më parë
  • Mos u mërzit mor gjin, O sahan lëpirës Se ke Liken edhe Monën QË TY TË KAN SIGURU GRUAN E NONËN!

   Marina RakipiMarina Rakipi10 ditë më parë
 • AHAHAAA

  Dhurata DevaDhurata Deva10 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

  Mergjan LashiMergjan Lashi10 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 na myte

  Marco MauroMarco Mauro10 ditë më parë
 • I la mandatet Luli i la bashkit 😂😂😂😂

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 210 ditë më parë
 • Hahahahaha je 1

  Erlind KamberajErlind Kamberaj10 ditë më parë
 • Super e qelluar kjo!!!!!!

  besmir lleshibesmir lleshi10 ditë më parë