Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnick Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Shkarko

Shikime
1,176,702

Komente

 • Juli, jam shume kurioze kush do jete goca compatibel, se ska shume...po nje duhet... Brenda emisionit apo jashte... Uroj ta gjeje shoqen si vetja... Ishalla

  Oriana TOriana T2 ditë më parë
 • Shum takim i bukur Juli je shum Person interesant dhe i veqant

  hanumllare trashulluqjahanumllare trashulluqja13 ditë më parë
 • Valla hupe ti moj Antunela👎 Ledijana ❤Mevlani

  Adrian GashiAdrian Gashi14 ditë më parë
 • Arian mos ha mut

  TNTN17 ditë më parë
 • Oooo Juli je nr 1 kaam rrespekt te vecant

  Rami AzemiRami Azemi18 ditë më parë
 • Kto dy munden me. Qene shoke shume te mire dhe asgje me teper

  Kleanth NezhaKleanth Nezha19 ditë më parë
 • Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

  YoutubeDiscriberYoutubeDiscriber19 ditë më parë
 • Pol

  Teuta ShalaTeuta Shala23 ditë më parë
 • Antonela ti je aty per fam se me Julin ti nuk perputhesh aspak mos genje askend se nuk eshte askush aq budalla qe mos te kuptoj ty se pse je aty ne perputhen

  saliji merxhansaliji merxhan23 ditë më parë
 • Anton Antonenela person shum me Humor dhe intelegjenci Respekt

  Ramiz IbrahimiRamiz Ibrahimi24 ditë më parë
 • E bukra dhe bisha(ne kontekstin e mire te fjales)

  Rich BeastRich Beast24 ditë më parë
 • Shume bukur ky takim ishte shume ndryshe nga takimet e tjere ishte super❤ Juli:uuuuuuuuu Antonela:ledijanaaaaa ik zhdukuuuuu

  Anisa ZaneAnisa ZaneMuaj më parë
 • ky arjani eshte shum idjot dhe nuk flet sic duhet flet ter iroini e mbajn dhe si burr te mir

  Renaldo VloreRenaldo VloreMuaj më parë
 • Besoj dhe mendoj se Juli eshte djali me i zgjuar né program.

  Gentjana KajaGentjana KajaMuaj më parë
 • Hahahaha ashte dhelper shkodrane per te mbulue budalliqe e asaje

  Dava MayDava MayMuaj më parë
 • Nuk te vlejn ato dhurata nuk ju jep shije ti oj sorr as arianit as bores se tan bota po te shohin qa ben ti r le po stafi i ati emisioni ik dil nga aty

  Halime SylaHalime SylaMuaj më parë
 • Mir juli qe ke qu ne shpell ate te pa lare se ajo bash per shpell o se jeten reale e ka neper biruca se meriton ma mir

  Halime SylaHalime SylaMuaj më parë
 • Ku po esht takim 😂

  the worldthe worldMuaj më parë
 • Qiqiq qiqwiw qiqiwj wjwjw qjqiw wwjwh

  berti llaniberti llaniMuaj më parë
 • etgktkye

  Ferdane AhmetFerdane AhmetMuaj më parë
 • Antonela ik zhdukuuuuuuu

  Dionis HyseniDionis HyseniMuaj më parë
 • m.alnick.info/throw/tsfVZaqlqZqbXaM/video.html

  altin maresaltin maresMuaj më parë
 • Bravo Antonela je psikologe

  Haki GashiHaki GashiMuaj më parë
 • Antonela je Artiste e mirfillt pardon rrespekt per juve kemi

  Haki GashiHaki GashiMuaj më parë
 • Je mbretresh e perputhush

  Haki GashiHaki GashiMuaj më parë
 • Ky juli esht ALnickr :Aventurat e Julit

  Elton ShahuElton ShahuMuaj më parë
 • Kjo dhelpra esht vesh si per pub Se clidhje ka Kjo me julin

  Bruna NBruna NMuaj më parë
 • i love juli personality like he is acc soo sweet sa me pelqen prz easht shumm naturale njeri shum njeri qete

  arbenita nziriarbenita nziriMuaj më parë
 • Ju sjeni cift jeni trekendesh ledjana mevlani dhe antonela

  AdeaAdeaMuaj më parë
 • 23:54 haahahhaahha Julit Gjigand 😄😄💪

  ColloneloColloneloMuaj më parë
 • Antonela eshte ne boten e saj nese juli ne boten e tij

  Lavdrim TanushiLavdrim TanushiMuaj më parë
 • kta po lypkan q... nane krejt perpos julit dhe antonela mas shumti po lypka qyky plaku i k.... juli jemi me ty 100 % njeri i thjesht edhe njeri me shkoll jo mendje madh

  crazzy kosovocrazzy kosovoMuaj më parë
 • Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit

  pida siouypida siouyMuaj më parë
 • Mhb kot fare

  Fabio DanFabio DanMuaj më parë
 • Ky Arjani bën si filozof dhe sikur njeh botën por duhet të jetë shumë i på dal Juli është djalë me kultur Evropjane Në Skandinavi njerëzit jetojnë për qejf në natyrë nëpër çadra Këtej femrat merren me sport dhe besoj se Juli do përputhej më shumë me një femër Skandinave apo nga vendet Baltike se sa në Shqipëri

  Gazmend DashiGazmend DashiMuaj më parë
 • Një takim i bukur Antoneda dhe Juli❤️❤️❤️❤️😘😘😉😍😘😍 Bora je shumë e mir

  Albana GjoniAlbana GjoniMuaj më parë
  • Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎

   pida siouypida siouyMuaj më parë
 • O ariiii arijan Kur njeriu jeton ne natyrr dhe jo vetem ka shum per te siguruar buken strehen ngrohtesin e tjj dhe dhe ti mundesosh kto ka sh mund, llogarite nese duhet ti besh kto i vetem per me shum persona sesa vetja, pranda mendoj se e pyet antonelen dhe jo per spekullimeee.

  En TonEn TonMuaj më parë
 • Juli permend universitetet qe ka mbaruar Sindi : kjo s eshte e drejte ai sapo me bullizoi dhe ofendoi shkollen qe kam mbaruar 4 vite ne Rumani 😂

  abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • Antonela dhe juli jane super cift

  Keos_ HorrorKeos_ HorrorMuaj më parë
 • Pordhacet juli eshte real une nuk kam problem parane po prap kur vete ne shqiperi vete ne stanin e gjyshit dhe rri nji jave me pushime kam mesuar dhe familja ime se si te jetoj ne stan eshte nji kenaqesi natyrore qe as nji hotel me 5 yje nuk ta jep

  Tomorr ShpiraguTomorr ShpiraguMuaj më parë
 • Bravo bora .esht jeta e julit e jeton ku do ai

  Raian RoiRaian RoiMuaj më parë
  • Bravo Juli rrespekte 🇦🇱

   abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • Juli me I miri nga te gjithe djemte dhe te tjeret te marrin shembull nga Juli per super inteligjencen, shkollat qe ka mbaruar, gjuhet e huaja qe di plus ekperiencen qe ka grumbulluar gjate kesaj kohe. Ky emison shikohen vetem nga Juli. Urime Juli bravo!!!!!!!!

  Viovan CiciViovan CiciMuaj më parë
 • kjo antonela goce pune 100% qeron koka peshku ne milano

  xhoni bravoxhoni bravoMuaj më parë
 • Mevlani : Te n'a rrojne nuset! Antonela: Po Iljaz, po... 🤣🤣

  mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • Hahahaha

  Arjanaalfredi ArjanaArjanaalfredi ArjanaMuaj më parë
 • Po ky juli ka ardh me shit men😅 Eshte aty si gjith te tjeret vec per tu ber i njohur, shum fallco

  j sj sMuaj më parë
 • Lediana me ben te vjell

  Bledielisa2 TaipiBledielisa2 TaipiMuaj më parë
  • A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊

   mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • Ledjena...ik zhduku

  Anxhela DedaAnxhela DedaMuaj më parë
 • PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕

  Sara MalajSara MalajMuaj më parë
 • Ledjanaaaa ik zhduku🤣😿

  Pengu EsterPengu EsterMuaj më parë
 • Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎

  Blerona HasaniBlerona HasaniMuaj më parë
 • Κετα sven mir juli me i zgjuari me i mir aty keta thon gjyna jan keta qe sdin se cthon.

  Elena OikonomopoulouElena OikonomopoulouMuaj më parë
 • ĺ

  Sherif AbdullahuSherif AbdullahuMuaj më parë
 • Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit

  aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • 10:20 shkrim shot🤣🤣🤣

  Arios 1Arios 1Muaj më parë
 • Bravo Juli rrespekte 🇦🇱

  Xhevahir DishaXhevahir DishaMuaj më parë
 • Për kta dy djemt kam shum respekt

  Gazi KazanhiuGazi KazanhiuMuaj më parë
 • Juli ësht djal me norma dhe mevlani

  Gazi KazanhiuGazi KazanhiuMuaj më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  Arjanaalfredi ArjanaArjanaalfredi ArjanaMuaj më parë
 • Eetysyysy516q6qyqqhgafagagwuwi1uu😄😁😃😁😎😁🙂😁🙂☺😁☺😉☺😉☺😙😑👡👞👠🎩🧢💎🧢💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🕳🗯💦🧣💣🦁🦍🐵🐈🐵🐈🍇🍓🍎🍆🍈🍆🍏🏜🌋🏖🌋🌐🌍🌐🌎🏙🗻🏙🏕🏘🏔⛰⛰🐖🐷🐼🐻🐭🍃🍂☘🌲🌸🕷💐🦗🐞🐜🐞🐜🐝🌹🐝😀😎🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣🤣🤣😙😆🧢🎩🧢👞🧢🎩🗯👛💭💣👓🧤💣🕳💣🕳💭💋💟💛💋💚💘💓👣❤💚💚💚

  flavjo misliuflavjo misliuMuaj më parë
 • A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊

  flavjo misliuflavjo misliuMuaj më parë
 • Tara54q2ys5s5ssrus6276s6eydt

  flavjo misliuflavjo misliuMuaj më parë
 • Keta bejn sponsor freez edhe pin golden eagle 😂😂

  erlind elezajerlind elezajMuaj më parë
 • Ku e ke inteligjencen ti Moj Ledjana tek Dhjami

  Ales AleaAles AleaMuaj më parë
 • Bravo Juli mir I fole ai e kishte inatin me ty ngaqe ne ndjekim me shum sinqeritetin tend

  Besjan SpahiuBesjan SpahiuMuaj më parë
 • O ka lek juli ..o ska njeri aty

  kuqo 333kuqo 333Muaj më parë
 • Arjan konomi Ben si pjeshke e virgjer per arsye qe te nxjerr juli pak keq ne ato qe thote po eshte e kote sepse juli eshte 100%100 djale ne ter kuptimet. Kurse arjan konomi e ka Bere prapa kolpin cop cop 👃👃👃

  Gjergji KuqoGjergji KuqoMuaj më parë
 • gabimi julit qe ka ardh aty te ai emision i digjeneruar .me ata amatore qe nuk dine as te flasin .kultura e julit ben qe kurvlliku dhe injoranca te mendojne se mund ta ulin ate

  Rudolf MalkoRudolf MalkoMuaj më parë
 • Ahh moj Leďjana sa e cekt je ne diskutime e ne intelekt !!

  Vjollca DardhanjoriVjollca DardhanjoriMuaj më parë
 • Z. ARIAN fol per veten qe je dembel jo per kombin sepse te gjith kan shkuar te Kisha E Shen Nojt ne Laç dhe te Teqeja ne mal te Tomorit dhe ne cdo vend per ecje . Mos u bej ofendus me popullin se je dhe njeri me kultur . Shendet dhe fol nga vetja pastaj tek te tjeret 😉 . E.H Permet .

  Makra KwmiMakra KwmiMuaj më parë
 • 1Milion klikime per 1 dite 🥳🥳🥳

  iso 9001iso 9001Muaj më parë
 • Haj mo ma ha k.... o Arjan Konomi

  Nderim AdiliNderim AdiliMuaj më parë
 • Super takim

  Fabricio SumaFabricio SumaMuaj më parë
 • Bravo juli je shembull aty te gjithe ata aty jane fallso se nuk e dine jeten si behet apo ta ken jetuar nje dit te vetme sepse punojne baballaret per ta dhe prandaj jene njeres te perkedhelur ose njerez patatinash une te keshilloj te dalesh nga ai emision pa vlere sepse nuk eshte ai vend per ty dil vella bej jeten tende ashtu si je mos u bej dhe ti si ata qe mundohen te tallen me ty sidomos ai qe as emrin nuk ja di qe rri ulur si pasha qe kurr ne jeten e vet nuk ka punuar nje dite te vetme dhe si njeri i zgjuar qe mundohet te vere ne loje ty shume bukur ja ktheve pergjigjen kur te pyeti per shpellen por ai konomi si è ka emrin nuk e di qe shpella ka shume kuptime se i tille eshte vete si shpelle dhe ti ju tregove shpellen qe te kuptojne qe ata nuk dine gje tjeter vetem te flasim si shpellat qe kur therret te vjen zeri mbapsh respekt nga Italia isha duke è pare rastesisht kete ne ALnick e ndjeva te shkruaja dhe sa per para me shkruaj une i kam aq mundesi te ndihmoj se i kam para djerse jo si ata qe i kane baballaret hajduta dhe femijet bejne jete me parate e vjellura te popullit shqipetar turp shqipetareve qe shikojne femijet e hajduteve qe bejne fame me djersen e tyre dhe timen qe kur vi shqiperi paguaj dhe per ata shqiperise i duhen njerez te thjesht dhe zgjuar si ti juli jo si ata qe pinjne qumesht akoma dhe rrine me babelina akoma qe vete ora 09:00 shkojne ne shtepi se nuk u jep para babai per te bere qeftet te nesermen apo te bejne nje jete normale po jane si njerez patatinash boll se me bet tju flas keq se jeni te gjithe fallso turp tju vije cazzo

  Elton EltoniElton EltoniMuaj më parë
 • Juli: mire,po hiqe batanijen I madh prz 😂😂👍

  Ekrem BunjakuEkrem BunjakuMuaj më parë
 • Po ky juli esht inteligjent po esht pak i cudicem i veçantë 🤔🤔🤔

  Bamby BambyBamby BambyMuaj më parë
 • Bravo Arjan Ja mbylle gojen ketij Juli surrat pa lare Ky nuk rri ne shpelle, nuk ka internet Dhe gjithe diten publikon ne instagram dhe rrin ne internet, Ai qe rrin ne shpelle nuk kerkon fame or shemtire 😂😂

  Jo skanderbeuJo skanderbeuMuaj më parë
 • ,

  Albana KurtiAlbana KurtiMuaj më parë
 • Lediana perfundon me mevlanin andonela esht goc positive bravo 💞

  Ameni NtichaAmeni NtichaMuaj më parë
 • Jeni arrogant se juli esht nishi dhe pytja e julit nuk ishte se adojetoje ne shpell po adojetoje nje muaj ne shpell o injoranta kur ibeni pytje leni te pergjigjet se ka aftesi sa gjith ju bashk aty se jeni si qakenj

  Arben TunajArben TunajMuaj më parë
 • Juli: Mos bertit se ke mikrofon 😂

  alessiado alessiadoalessiado alessiadoMuaj më parë
 • Kush Jeton dhe Vdes perfundimisht eshte I MADH

  Eddy KukësEddy KukësMuaj më parë
 • A krahasoheni ju me julin o plera i henkshit mutin julit

  Epic_Gaming_PlaysEpic_Gaming_PlaysMuaj më parë
 • Respekte Arjan Konomi 🌟 njeri i vetem pa skenar qe fol drejt

  Budakova KSBudakova KSMuaj më parë
 • O arjan o varikars edhe un jam i sigurt qe ti sja dije emrin asajt shpelles po ta than nkufje varikarispekullist

  Loki 666Loki 666Muaj më parë
 • Njish te kemi.djal trim qe nuk trembesh nga prrballja

  B Dmn.B Dmn.Muaj më parë
 • Antonela dil me julin une jav blej unazat efejeses

  dijamanta Arifidijamanta ArifiMuaj më parë
 • Juli sei grande nuk Din Ata aty si behen gjerat ne nature ..aha aha aha.. shpjegoi Je madheshtia e shqiperis

  Mirko ShimaMirko ShimaMuaj më parë
 • Juli eshte KING , te tjeret jan ne vegjel ndaj Julit

  Argjent FejziArgjent FejziMuaj më parë
 • Julli I pa parr esht. Intelligent bravoooooooooooooooooo

  Behare SaidiBehare SaidiMuaj më parë
 • O juli ngrihi ato pantallona ja qr si ti kishe dhjer breket

  Eri MEri MMuaj më parë
 • Me beni subscribe nese jeni perkrahesit e Julit

  TntTntMuaj më parë
 • Ua nuk kapi prap 1 miljon te gzohet olsaaa 🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Xhuli RrodheXhuli RrodheMuaj më parë
 • kanilin e hener qorit kfejeni ju lutem se u shkatru djali

  loni's podcast ,loni's podcast ,Muaj më parë
 • Bash perputhen bash dhe kjo antonela mdoket e rrafsht

  valon hajrushivalon hajrushiMuaj më parë
 • Juli cun bob me edukat e inteligjenc👌

  ORJENORJENMuaj më parë
 • Atdheu me Covid ndersa Sara qendron aty pas puthjes 🤷‍♀️

  hana bhana bMuaj më parë
 • Si esht fryer ledjana si poc buz etrup shum keq

  klodjana sinaklodjana sinaMuaj më parë
 • Un nuk e mar per xhyna por bash kisha pas qef te bej rrugtime me te

  valon hajrushivalon hajrushiMuaj më parë
 • Bravooo juli vlla je i veqant dhe i respektushm respekt per ty ti je i vetmi qe poe shikoj ket emisjon sepse ka disa qe jan lylyly

  valon hajrushivalon hajrushiMuaj më parë