Arjan Konomi: Me lote ne sy tregon se si Albin Kurti i shpetoi jeten nga Serbet.Ja si ndodhi!

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Shkarko

Shikime
465,277

Komente

 • Arjan Konomi.. gjithmon prekesh shum lehte...

  marieta marietamarieta marieta2 ditë më parë
 • Sa here ndegjoj Arjanin me mahnit celeste e tij eshte nje ndere per mua si shqiptare.....Me emezion pa fund Arjani eshte nje artist.....SHPIRTI I TIJ DHE QENJIA E TIJ ESHTE E MREKULLUSHME.....EVOLIMI I I JETES VUAJTJES SE TIJ E SHPIRTIT TE TIJ ESHTE E PASHPJEGUSHME.....ARJANIT I FOLIN SYTE E TIJ , E CDO VEPRIM FIZIK TREGON SA I EVULUAR ESHTE INTELIGENZA E LANIMA I TIJ.....ARJANI KA NJE CILESI QE KUPTON CDO PSIKOLOGJI NJERZISH ME NJE THJESHTESI TE PA PARE........JE SUPER SUPER MREKULLI. SHUME RESPEKT.

  marjana likamarjana lika2 ditë më parë
 • Saj mir je arjan konomi zoti te rujt

  Tila KortociTila Kortoci3 ditë më parë
 • Aktor Dinak!..

  Lorenc PeciLorenc Peci3 ditë më parë
 • Aman o Arjan boll qave tani,

  ina collakuina collaku3 ditë më parë
 • Ok mor gay cope muti ti ishe spihun gazekar italie ishe zotrote

  Ernest EtnikErnest Etnik4 ditë më parë
 • 💎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️

  Xhane KociXhane Koci5 ditë më parë
 • kto lot nuk ishin pwr albin kurtin ooo manjak

  Xheladin EleziXheladin Elezi5 ditë më parë
 • Respekt per Arian Konomin👏🏽👍🏼✌🏼

  Ardiana UkaArdiana Uka5 ditë më parë
 • Tlumt

  Nebi MustafaiNebi Mustafai8 ditë më parë
 • Dhe kurr kush se ka thirr tja jep nje mirnjohje per kit gjest qirrall kush e ban

  Hamit SalihuHamit Salihu10 ditë më parë
 • Ngele duke qarë ca bohet kështu jepi ne cik kurajo vetes 😱😱😱

  ENTELA JANAQIENTELA JANAQI13 ditë më parë
 • Arjan konomi je njeriu ma me vlera po ky pushtet i zi nuk te ka vlersuar ty arjan konomi bravo

  Mary OxaMary Oxa14 ditë më parë
 • Jo si ka mundësi. Sërbi ështe miku Edi Ramës

  Bylis For everBylis For ever14 ditë më parë
 • Rrespekt 👏🇦🇱👏👏👏👏🇦🇱

  Electronic project HACKSElectronic project HACKS17 ditë më parë
 • Jo mos pi uje😂😂😂😂😂

  File MuuuFile Muuu20 ditë më parë
 • O albin. Zoti. Te rujt pi njerzve te kqi se. Shum ka njerz. Pa shpyrt

  Remzi SelimiRemzi Selimi22 ditë më parë
 • SKAM FJAL KOMENT E NJOF VETEM NGA PERPUTHJA, DHE KAM RESPEKT SIKUR E NJOF LEIV POR KY PASKA VLERA AKOMA ME TE MEDHAJA PRODUKSIONI DUHET MOS LEHJOJ KURE TE OFENDOHET KY NJERI ME NDJENJACTE LARTA PER KOMBIN SHQPTARE DHE NJERI INTELIGJENT DALIN CA ZORAXHI DHE CA BUCE RRUGESH OFENDOJNE KETE NJERI ME VLERA TE SHKOLLUAR INTELIGJENT. ATA QE OFENDOJNE DUHEN PERJASHTUAR NE VEND KY ESHTE OPINIONISTI I EMISION IT.

  ela elaela ela22 ditë më parë
 • Te ka qire ne byth Albin Kurti...bythqire Zagrebi

  Gazmend IseniGazmend Iseni23 ditë më parë
 • Arjan me i miri je mos u merakos😍

  Arbri ArbriArbri Arbri24 ditë më parë
 • Respekt patriot na bere te qajm te gjithve

  Lui LuiLui LuiMuaj më parë
 • Mos belbo shum se nuk po te kuptoje bashe mir

  ??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!!??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!!Muaj më parë
 • Edhe mua mu mbushën sytë me lot nga kjo histori😢

  Eddy KentEddy KentMuaj më parë
 • Aman o arjan shkruaj nje liber per eksperiencen e luftes se kosoves se do japesh kontribut e do lesh fakt te rencishem te papare per brezat e historine🙏🙏🙏🙏🙏

  BRUNA CIFCIBRUNA CIFCIMuaj më parë
  • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💎

   Xhane KociXhane Koci5 ditë më parë
 • Arjan Konomi jeni krenari kombetare. Jeni njeri i mrekullueshem,nje patriot,atdhetar dhe mbi te gjitha njeri me zemer te madhe.

  Albana AliajAlbana AliajMuaj më parë
 • Poiu

  Po LoPo LoMuaj më parë
 • ❤❤❤

  blerblerMuaj më parë
 • Rrespekt

  Isuf ArifiIsuf ArifiMuaj më parë
 • Njeri me bote te madhe 👏👏👏👏🦅🇦🇱

  Illyria IllyriaIllyria IllyriaMuaj më parë
 • respekt pa fund 👏👏👏

  Niku ManajNiku ManajMuaj më parë
 • Respekt per ju 👏❤️

  Rudy Rudy2341Rudy Rudy2341Muaj më parë
 • Ti duhet te jesh ne parlament e jo ato kriminela

  Rudy Rudy2341Rudy Rudy2341Muaj më parë
 • Arjan konomi je Intelektual me zemër rrespekt nga Puka

  Ero KakamiEro KakamiMuaj më parë
 • Bravo Arjan. Burri qan, Kurse burrecat, dhe fallsot qeshin e mundohen te tregon heroizma, qe nuk I Kan ber. Per mua je nje hero I gjall. Puna jote vlen me shum se nje ushtri e deshtuar me kriminel, e qe e she's in pikrisht ne hasem

  Bali BajraBali BajraMuaj më parë
 • je ma I mir te rujte zoti arjan

  Samet KokaSamet KokaMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Travis StoatyTravis StoatyMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady MindkoffMuaj më parë
 • Mërgatë e nderuar, Nga 1 Marsi 2021 filloi regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut, i cili do të zgjasë deri më 21 Prill 2021. Ju bëj thirrje të gjithëve që të regjistroheni dhe njëkohësisht t'i njoftoni të gjithë të afërmit tuaj. Regjistrimi bëhet në: census.stat.gov.mk/al/

  CEMO SHKUPICEMO SHKUPIMuaj më parë
 • Shum respekte 🙏

  Paris ViParis ViMuaj më parë
 • Um kujtohet ky njeri prej qe jam kane femije ky njeri eshte shummm i afte shum i menqur met vertet patriot maximum per zotin hallall te koft arjan kosova te don ty

  Fidan CakajFidan CakajMuaj më parë
 • Paske qen ne mbikqyrje te urn-se po ke qene afer albinit

  LaLikopiLaLikopiMuaj më parë
  • UF aB se

   LaLikopiLaLikopiMuaj më parë
 • ❤️

  Elizabeta MihajElizabeta MihajMuaj më parë
 • alnick.info/throw/sbvdrJKhfqOGdpo/video.html

  BegginingBegginingMuaj më parë
 • Te lumt e lum shqiptaria per njerz si ty zoti te bekoft me shendet e lumturi

  Violeta NazifiVioleta NazifiMuaj më parë
 • Arjan Konomi 👇 🤴

  Clash KingsClash KingsMuaj më parë
 • nje nga analistat me te mire se ka shqipri dhe me i pergaditur bravo

  Toni HasaToni HasaMuaj më parë
 • Zup

  Loni LoniLoni LoniMuaj më parë
 • Qia ropt si mund ti besh dislike kesaj videoje 🥺 qofshi ju qe jeni

  albanian eaglealbanian eagleMuaj më parë
 • Sa i thjesht eshte Arjani me ben shum pershtypje. Perlotet dhe pyet a te pi pak uj . Ke shum vlera arjan konomi. Ke shqpirtin e paster shqipetar. Shum rrespekt. 🕊🌹

  Dark FireDark FireMuaj më parë
 • Je mik shume i mire Arjan

  Manol VojkaManol VojkaMuaj më parë
 • Respekte per ty arjan konomi je i madh 💪🏻🤩

  Ba NaBa NaMuaj më parë
 • Arjan je nje njeri i perkryer dhe rall ka bura si ty shum intelektual

  Vojsava MecajVojsava MecajMuaj më parë
 • Mmm

  Shefik MemediShefik MemediMuaj më parë
 • Respekt për Arjan Konomit ♥️🇦🇱🇮🇹🇩🇪.. Një Kryevepër Burr ... Një dhuratë nga Zoti 🙏🙏

  Enkeleda LamceEnkeleda LamceMuaj më parë
 • Bravo Arjan . Albin Kurti eshte lideri qe I duhet gjithe shqiptaris.

  Lulzim SadikuLulzim SadikuMuaj më parë
 • Respekt

  Bajram KurtiBajram KurtiMuaj më parë
 • Eja ne Drenic o Arian do tmirpresnim me knaqsi🥰😘

  eggo donaeggo donaMuaj më parë
 • Ik mor maniak qan ti , faaallcooo

  Ana FaloppaAna FaloppaMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Hoffmann RexhakuHoffmann RexhakuMuaj më parë
 • Ti je nje Burre I kompletuar shembull gjithmon te dalin lot me ndjenja te pasterta,Sa mire do ishte te kishte me shum burra si ty.

  Sia IraSia IraMuaj më parë
 • Kur qan Arian Konomi jaaaa 😥😥😥😥😔😔😔😔😔💔 shum dhimbshem.

  Mso DickaMso DickaMuaj më parë
 • Respekte per Arian Konomin eshte nje person me vlera dhe nje shkrimtar shume i qarte ne idete e tija qe i transmeton ke lexuesi te uroj suksese ne cdo aspekt te jetes tend

  miko foinmiko foinMuaj më parë
 • Arijan konimi respekt ju pershendes nga zvicrra je nji njeri shumm i zgjuar i drejt bravooo

  Vaxhide LaknaVaxhide LaknaMuaj më parë
  • Arijan konimi 😅🤣🤣🤣🤣

   Gangsta ShqipeGangsta ShqipeMuaj më parë
 • Yu hi

  Olgert BënjaOlgert BënjaMuaj më parë
 • Arjan 6 numero uno ne shqiperi

  Festim AlirajFestim AlirajMuaj më parë
 • 💪🏻🇦🇱RESPEKT ARJAN KONOMI🇦🇱💪🏻

  19 9819 98Muaj më parë
  • Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti

   miko foinmiko foinMuaj më parë
 • Tani qe fitoi zgjedhjet e nxorre koken o krimb pse se tregove ket histori me perpara po' fiks tani qe fitoi zgjedhjet ,,,, sbesoj asnji fjale se cka ke then dhe as nuk e pashe videon deri nfund se Je i kokrra e skuthit e servilit,,,patriotizmi jot eshte per te ardh me vjedh

  Matteo DevittoMatteo DevittoMuaj më parë
 • Respekte per arjanin

  Shkelqim AllmetaShkelqim AllmetaMuaj më parë
 • Si nuk te vrane ... Nje peder me pak do kishte.. Mos tento ta flliqesh Kryeministrin e zgjedhur

  texas masacretexas masacreMuaj më parë
 • je me i miri arjan

  Deni DeniDeni DeniMuaj më parë
 • Albini te ka shpetu ty kjo eshte menyra e tij se si ai kujdeset per popullin e vet dhe gjakun e vet. Po ti don te na i shkatrrosh krejt familjet tona me ate emision te pist kend ti do ta shpetosh o mjer bre gernaq se ti je gernaq.

  Rexhep AdemiRexhep AdemiMuaj më parë
 • Arjan je Legjend e S hqiptaris njeri i drejt

  doliio volaydoliio volayMuaj më parë
 • Respekt

  Admir BeqoAdmir BeqoMuaj më parë
 • Ti Meriton me shum sesa nje opinionist ne Perputhen, ke me shumm vlera se aq!

  Suela AllkjaSuela AllkjaMuaj më parë
  • Komenti juaj me i qelluari zonje 👌👏 Meriton 10000000000 pelqime

   Blenard NardiBlenard NardiMuaj më parë
 • Respekt per Ariana Ekonomi👌 🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Pranvera SpahijaPranvera SpahijaMuaj më parë
  • Ummm jo ariana

   ErliErliMuaj më parë
 • Shif çfarë kulture ! Pyet moderatorin , a bë të pi pak ujë ?

  maxmaxMuaj më parë
  • Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar

   doliio volaydoliio volayMuaj më parë
 • Respekte

  Asan KovaciAsan KovaciMuaj më parë
 • alnick.info/throw/p7TLhKmamKiCp8U/video.html

  Shuaib ShaqiriShuaib ShaqiriMuaj më parë
 • Bo bo ca kohe ka qen at her paske lind per her te dyt arian

  Driton LlapsshticaDriton LlapsshticaMuaj më parë
 • Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti

  Diana NikolliDiana NikolliMuaj më parë
 • Fuck Arkari shkijeve 🖕🖕

  Renato DalipajRenato DalipajMuaj më parë
 • Arjan konomi je thesar i kombit. Ju pershendes.

  Arif KacaArif KacaMuaj më parë
 • Legjend e gjall je Arian we love you

  taulanda devajtaulanda devajMuaj më parë
 • Leggend e gjall je Arian we love you

  taulanda devajtaulanda devajMuaj më parë
  • Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend

   aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • Arjan Konomi eshte vertete patriot. Gjate luftes se Kosoves ai jetonte ne Itali dhe punonte si gazetar te nje reviste gjeopolitike e quajtur "Limes". Ka qene nje program te RAI2, "Pinochio" qe drejtohej nga Gad Lerner, program i cili gjate luftes transmetohej direkt nate per nate. Aty ftohej cdo nate nje shkrimtar serb qe natyrisht mbronte anen e vete. Konomi gjithashtu ftohej shpesh here ne kete program. Kuptohet qe pervec luftes ne terren kishte dhe nje lufte te forte propagande sidomos ne mediat nderkombetare. Arjani i ka bere nje mbrojtje spektakolara kauzes Shqiptare. Sidomos fakti qe Arjani eshte i krishter ortodoks ishte nje plus i madh sepse jua mbyllte gojen, nuk kishin se cfare te thoshin. Mbaj mend qe ne nje nga pjeset ishte i ftuar Umberto Bossi udheheqesi i Lega Nord, nje nga politikanet me te rendesishem ne Itali ne ate periudhe dhe ne nje moment ai tha se Shqiptaret ne Kosove jane emigrante te ardhur nga Shqiperia gjate periudhes se komunizmit!!! Arjan Konomi e ka telendisur Bossin, e ka bere per nje lek aq sa ai u detyrua te kerkonte disa here rresht falje per gafen qe beri. Secili kontribuoi ne menyren e vete. Ky zoteri ishte ne ate periudhe gazetar i nje reviste qe lexohej dhe lexohet nga politikanet italiane dhe elita e atij vendi dhe ne ate front qe u ndodh ka bere maksimumin. Prandaj respekt per kete njeri dhe kontributin e tij patriotik qe nuk eshte modest.

  Sokol IsufajSokol IsufajMuaj më parë
  • 🤑🦗🐒🕷️🇷🇸

   aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • Ky shoku po thot fadili m ka shpetu o idijota shummm respect per Arjanin a per ty qe e ke shenu kit titull 700 mi pe din a

  Enis CimiliEnis CimiliMuaj më parë
 • Albini buk e ka ndihmu kte dhe titullin ndrroe menjeher

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - KosovaMuaj më parë
 • Arjani konomi histori prekse njeri me vlera te medha ndersa gazetari budalla qe nuk e len te flas ....

  besar kamberibesar kamberiMuaj më parë
 • te urojm shendet e lumturi nga Prizreni Zoteri Arjan Konomi

  bravo Golbravo GolMuaj më parë
 • Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar

  LIRI -XLIRI -XMuaj më parë
 • Me te vertet ma ka ndru gjith mendimin qe kisha per Arianin.vecanerisht me perplasjen qe kishte me UMBERTO BOSSIN,ati e tregoi veten dhe ndjenjen kombtare gjuthashtu vuri ne pah vlerat SHQIPTARE qe ne si komb te ndjehemi krenar me ARIANIN

  Kjenan DjemailjiKjenan DjemailjiMuaj më parë
 • Respekte per Ju Z Arjan Konomi Patriot

  lsuf10 Byqmetilsuf10 ByqmetiMuaj më parë
 • Ësht shumë prekëse Arijan... bravo për kurajon për të treguar...

  Behar DushiBehar DushiMuaj më parë
 • King je Arijan 🇦🇱🇦🇱

  Leoon AhmetiLeoon AhmetiMuaj më parë
 • Arjan je i mrekullueshem. Respekt per ju 👏👏

  aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • Arjani I mrekullueshem por sa per gazetar se kuptoj kush e mban aty njeri me kot me i pa pregaditur,,sje per kte pun mor ..

  Elifara HavaljaElifara HavaljaMuaj më parë
 • rrespekt dhe vetem rrespekt

  DJ SONIDJ SONIMuaj më parë
 • 🤑🦗🐒🕷️🇷🇸

  Ermal DeliuErmal DeliuMuaj më parë
 • Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend

  Enkeleda BeluliEnkeleda BeluliMuaj më parë
  • shoqerise shqiptare qe shiten per pak fame..gjynah qe i ul vlerat vetes aty

   aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • More ti zotri moderator mos u perzi kur të flet një i ftuar

  Dashurije GashiDashurije GashiMuaj më parë