Mallkimi! Çfare duhet te dini? Kujdes kur mallkoni dike!

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Shkarko

Shikime
145,685

Komente

 • Prepare cooffin Al Ahzab 68 Allahu e ka mallkuar atë që dëmton besimtarin Surja HUD ajeti 18 Mallkuar qofshin të padrejtit Allahu beftë haraaaaam Xhenetin I mbyt dhe shkaterrofte çdo gje që na shkaktuan nuk ndalemi kuuurrrre derisa vdeeesiiin gjithe fajtoret 👺pjesemarresit 😈😈etj te mallkuarit tawaf Qabe gjithe 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻Xhehneeeem Amiin

  Alberta KameriAlberta Kameri6 ditë më parë
 • Kur me kan bere shum keq kam mallku si e mallkova ashtu i ra

  Shpresa MemaShpresa MemaMuaj më parë
 • Nuk mallkoj dhe nuk shaj me fjal te pista po nese me bejne padrejtesi ajo ju kthehet mbrapsht nuk them se jam perfekte por mundohem te bej mire nese nuk mundem nuk bej keq

  bruna dikobruna dikoMuaj më parë
 • Ne kerkim te nenes biologjike

  Razije PuprriqiRazije PuprriqiMuaj më parë
 • o Allahu im te lutem kush meka bo keq ti e din ktheja te lutem se une e ti e dim qfar ka bo denoje si dit ti te lutem

  lu Beqirilu BeqiriMuaj më parë
 • You who tried to ruin someone else life should show a lot of care. As you try to spit them you will spit yourself... and attract the curse upon yourself...😉 Life is an endless choices..., but which suits you the best!!!

  Elona VelcaElona VelcaMuaj më parë
 • Allahu na falte për mallkimet me vetëdije dhe pa vetëdije 🙏🙏O zot na fal të gjthve🙏🙏🙏🙏

  Katerina BicaKaterina BicaMuaj më parë
 • Un kam nje tip qe nuk mallkoj mos mallkoni kurr Amin o zot

  anxhela Sinanianxhela SinaniMuaj më parë
 • Ç’ndodh me shpirtin pas vdekjes alnick.info/throw/t6q0nnaujY6ApZY/video.html

  Rruga HyjnoreRruga HyjnoreMuaj më parë
 • Allahu i Madh na falte e na misherofte ne te gabueshmeve !!!! 🤲🏻🕋

  Valbona ShtembariValbona ShtembariMuaj më parë
 • Amin

  Tauland SharkaTauland SharkaMuaj më parë
 • Allahu na rujt

  adelinagilliadelinagilliMuaj më parë
 • Aman kush flet po ju të kësaj feje merreni me të yshtur dhe mallkime.

  Fiona BrittonFiona BrittonMuaj më parë
 • Ma mir ma than Allahu na e marrt hakun ton amin !🤲🤲🕋

  ARR ShkoderARR ShkoderMuaj më parë
 • Po shum e vertet

  anxhela Sinanianxhela SinaniMuaj më parë
 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢😢😢

  Antipatrea AntipatreaAntipatrea AntipatreaMuaj më parë
 • O Zot na ruaj dhe na mbroj prej te keqit e te kqive 😍🙏🙏🙏

  Flurije KukalajFlurije KukalajMuaj më parë
 • Shume e drejte

  Ledio ShametiLedio ShametiMuaj më parë
 • Vetem per politikanet mbeturina te shqiperise mallkimet jane mese te drejta sepse e kane bere popullin te vuaje kaq shume

  scorpion1908scorpion1908Muaj më parë
 • Zoti të fali për çdo gabim me dashje dhe pa dashje është e vërtet

  Vjollca KordhaVjollca KordhaMuaj më parë
 • Zoti eshte i madh e shef qdo keq beres ska nevoj te mallkojm ai din dhe bon i kofshim fal ☝🏼

  Fatmire MehmetiFatmire MehmetiMuaj më parë
 • Po kjo esht e verte nga merzitja kujtom se i kalojm nevrat zoti na fal mo shum vite para mallkojshimi se na pat hyr shajtani barg tobe stafkulla dhe deri kur u ju kemi degju o hoxh ELVISI kemi lexu e degju vidjet qe postonin ju dhe na u ka heq mallkimi zoti te rujt juve dhe familjen e juaj amin amin

  Lut LutiLut LutiMuaj më parë
 • Do me falesh o zot sepse une mallkoj shume ne njerezit qe un kame bere mire dhe ata ma kan kthyer ne te keqija

  Gogle AcountGogle AcountMuaj më parë
  • Boll keq po bajshe ti.padrejtsin ja kthen Allahu ati qe te ka ver padrejtsi ska nevoj me.mallku hiq sepse aj vetveten e ka mallku qe te ka ber padrejtsi.

   fejza islamifejza islamiMuaj më parë
 • Atehere do jet mrekullija e te gjithe njerzimit

  numer onenumer oneMuaj më parë
 • Kurse smundjet e tjers i qon zoti imadhe vete te kujdesemi gjithesejcili prejneshe per vete dhe te ushqehemi mir

  numer onenumer oneMuaj më parë
 • Mendore

  numer onenumer oneMuaj më parë
 • Ndodhe mrekullia te gjithe do te jen te lumtur nuk do te ket smundje

  numer onenumer oneMuaj më parë
 • Po te jen te gjithe njerzit te sinqert cfar ndodhe

  numer onenumer oneMuaj më parë
 • Dua qe zoti ti xhduke niato njerez te kqij aminnnnnnn

  Agron CemalliAgron CemalliMuaj më parë
 • Amin ZOTI çofte I bekuar Amin

  Gimi DociGimi DociMuaj më parë
 • Zoti na falte

  ll llll llMuaj më parë
 • Hadith Madhështor Ebu Dheri transmeton se i Dërguari i Allahut {alejhi selam} ka thënë se Allahu i Madhëruar ka thënë: “O robërit e Mi! Unë ja kam ndaluar Vetes padrejtësinë, por e kam ndaluar atë edhe për ju, prandaj mos dhunoni njëri tjetrin! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni në humbje, përveç atij që Unë udhëzoj, prandaj kërkoni udhëzimin Tim, që tju udhëzoj! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të uritur, përveç atij që Unë e ushqej, prandaj kërkoni t’ju ushqej, dhe unë do t’ju jap! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të zhveshur, përveç atijë që unë e vesh, prandaj më kërkoni veshje, unë do t’ju vesh! O Robërit e Mi! Vërtetë, ju gaboni natën dhe ditën, kurse Unë i fal të gjitha mëkatet, prandaj më kërkoni falje, që t’ju fal! O robërit e Mi! Ju nuk do të arrini kurrë të bëni diçka që do të më dëmtonte, dhe as të bëni diçka që do të më sillte dobi. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhinët të ishin të devotshëm si zemra më e devotshme e njeriut, kjo nuk do ti shtonte asgjë sundimit Tim. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhindët të mblidheshin në një vënd, të më luteshin, e Unë t’jua plotësoja dëshirat dhe lutjet secilit prej jush, zotërimi Im nuk do të pakësohej as aq sa pakësohet deti kur del një gjilpërë. O robërit e Mi! Këto janë veprat tuaja, të cilat Unë i ruaj, i llogaris dhe ju shpërblej në bazë të tyre. Kush gjen mirë, të falenderojë Allahun, ndërsa kush gjen tjetër gjë, të mos fajësojë tjetër kënd veç vetvetes.”

  Dituria HyjnoreDituria HyjnoreMuaj më parë
 • ZOTI VASHUFT FAREN NJERZIVE PAMORAL NJERZOR

  ZARIF BAJRAMIZARIF BAJRAMIMuaj më parë
 • O zot kush ben padrejtesi e pagoft ne veten e vet ishalla.

  Μ_ ΣΜ_ ΣMuaj më parë
 • alnick.info/round/_SLXSHcCwK2RSZTXVL26SA

  Besmir KoçiaBesmir KoçiaMuaj më parë
 • 👍

  Xhejn NdreuXhejn NdreuMuaj më parë
 • Ehhh un mallkoj shum dhe smundem ta le mallkimin

  Mirjeta AllarajMirjeta AllarajMuaj më parë
 • Mose te kishe Existuare e Keqja nuke do te kishim pase kurfare Probleme pra a e dine dikushe ketu Perse Existon e Keqja e duhet na mu ballafaqu me te qe te dalim Triumfuse pra ta fitojme Xhenetin. A eshte Patjeter te Existon e Keqja une e di qe secili nga Ne ka Linde pa ndonje te keqe sa po ritemi pake nga 7 vjete e perpjete ja nismi ma shume ta duam te Keqen se sa te Miren ku eshte ore ketu Problemi i Njeriut qe kundershtone Zotin dhe te mirate hallall qe na i ka dhen si ne kete Bote poashtu edhe ne Boten pasi Vdesim. Nje deshire eshte e Vetmja e imja qe gjdo Jobesimtar ta humbin shikimin(Syte)e te shohin vetem Terre ata nuke e meritojne Driten e Zotit sepse jane vertet te Verber siqe thote Zoti xh.sh.ne Koran"Jobesimtaret jane te Humbure dhe te Verber dhe nuke kane mbeshtetje nga Une"

  Albanian BassAlbanian BassMuaj më parë
 • Mesazh I duhur 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

  zeqie Zendelizeqie ZendeliMuaj më parë
 • Zoti na falte kur gobojme 🤲🤲🤲

  Enkelejda BykuEnkelejda BykuMuaj më parë
 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💯

  Shpresa MemaShpresa MemaMuaj më parë
 • Kush eshte mesuar me te bere keq ja kemi lene Zotit te mare hak

  Aneta LipeAneta LipeMuaj më parë
 • Mos em qaj bythen jash zoti gjykon dhe tregon qa asht e verteta!

  Ems G63Ems G63Muaj më parë
 • Zoti na falt🤲por kur shikon se te behet padrejtesi eshte dicka shume e rende dhe e dhimshme saqe kjo te rendon dhe shpirtin .Allahu eshte fales i madh ,meshirues i madh ai eshte me te drejtet dhe besoj te drejtesia hyjnore se nje dite e drejta del ,Zoti vonon po kurre nuk te harron se ai lart☝️eshte me roberit e drejte 🤲🤲♥️♥️Zoti i gjithesise na falt te gjitheve dhe na udhezofte ne rrugen e vey inshaallah

  Marsela ShotiMarsela ShotiMuaj më parë
 • Çdo njeri që bën padrejtesi me vetdije Zoti i dhëntë atë që meriton O Zoti i gjithsisë ne dorën tënde jemi 🕋🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲

  Beca BecaBeca BecaMuaj më parë
 • alnick.info/throw/mrrNfad9aq6Hm6M/video.html

  Polixeny ZPolixeny ZMuaj më parë
 • Nuk E di ska asht msllkimi se nuk e mallkom adkond

  Atifete GashiAtifete GashiMuaj më parë
 • ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

  Sevdail BajraSevdail BajraMuaj më parë
 • Mallkuare qofshine ata qe jane Armiqte ndaj Besimtarve dhe Krijuesit bashke me ta eshte edhe i Mallkuari nga Allahu xh.sh.(Iblisi) tjeter nuke kame qka te shtoje kushe nuke i largohet puneve te keqija eshte Vete Fajtore Zoti ja ka treguare rrugen e drejte por ai e ka zgjedhe rrugen e Padrejtesise per ate sebashku me kundershtare te tjere perfundojne ne Xhehenem. Interesante eshte qe I nderuari Hoxhe dhe Teolog Zoteri Elvis Naci kure i ka lexuare shkrimet e mija e kame vrejte qe po reagone shpejte e qarte me postimin e ketyre videove te fundit kisha pase shume deshire qe te Takohem me Ju ne shtepine tuaje jame i sigurte qe ajo dite do te vjene dhe do te bisedojme ma shume.Selamu Alejkum te gjithve qe e lexoni Komentin time dhe Faleminderit per Pelqimet dhe Kundershtimet e Juaja te nderuare Vellezer dhe Motra Besimtar. Gjitheqka qka Existone ne kete Univerze ose Hapsire eshte me Vullnetin e te Madhit Krijuese askushe Atije nuke mundet te i ben Keqe!

  Albanian BassAlbanian BassMuaj më parë
 • 🙏🏻🙏🏻

  Zeli KZeli KMuaj më parë
 • Mesazh interesant🙏🏻🙏🏻

  Zeli KZeli KMuaj më parë
  • Jjjj ldnmltë

   Naser BytyqiNaser BytyqiMuaj më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👌

   Gjuha ArabeGjuha ArabeMuaj më parë
 • Ma plasen shpirtin e i mallkova , I madhi Allah falem 🤲

  ShalaShalaMuaj më parë
 • Shum evertet asht Allahu na rujt inshaAllah.

  Medina MedinaMedina MedinaMuaj më parë
 • Zoti na udhezofte ne rrugen e tij dhe na dhente durim e saber

  Rudina Caca BykuRudina Caca BykuMuaj më parë
 • Allahu i falte ata qe kan ber gjynahe kundra nesh po edhe ne sic kemi ber kundra te tjereve Allahu eshte fales meshirusi . Allah me fal mua dhe gjith ata qe mekatojn . Amin

  Soel Soel TVSoel Soel TVMuaj më parë
  • Amin

   Aferdita ShemuniAferdita ShemuniMuaj më parë
 • Lus nga zemra 1 personi qe me ka bere padrejtesi Allahu tja kthej Hakun si e din Allahu Amin 🤲🤲

  smile foryousmile foryouMuaj më parë
 • Zoti na falt qa kemi ber gabim

  Five ForeFive ForeMuaj më parë
  • @Gjuha Arabe sha hamomin na duhet gjuha Arabe y👎

   AFRIM ##AFRIM ##Muaj më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👓

   Gjuha ArabeGjuha ArabeMuaj më parë
 • Allahu ju ruajt e ju Shperblefte Amin

  Islam-PeaceIslam-PeaceMuaj më parë
 • Allahu ta shperbleft me tmira.

  mario beqirimario beqiriMuaj më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 💻

   Gjuha ArabeGjuha ArabeMuaj më parë
 • Nuk mallkoj po ngre syte lart dhe them o zot

  Arjana KalemiArjana KalemiMuaj më parë
 • I pari zot faleminderit kam ëndërruar të jem i pari që e shikoj një ligjerat të Elvis Nacit

  Erion AhmetiErion AhmetiMuaj më parë
 • a mundeni ti u lutni Allahut qe te me ndryshoj jeta Aminn.

  MusaraMusaraMuaj më parë
  • Amin

   FF FOREVERFF FOREVERMuaj më parë
  • 😔😔😔

   Davide MetaDavide MetaMuaj më parë
  • Amin

   Erion AhmetiErion AhmetiMuaj më parë
 • 1

  MusaraMusaraMuaj më parë
  • 8ξ7 €)₩05

   Πέτρος ΦωτιάδηςΠέτρος ΦωτιάδηςMuaj më parë
  • 9

   Πέτρος ΦωτιάδηςΠέτρος ΦωτιάδηςMuaj më parë