Kryeministri Edi Rama - SHQIPËRIA FITOI

SHQIPËRIA FITOI🇦🇱
#PS12🌹#3xKampionë❤️

Shkarko

Shikime
63,170

Komente

 • Urine per fitoren, ne nje ndeshje esht e veshtire te fitosh esht akoma me e veshtire ta mbash ate.

  Pietro sguraPietro sguraDitë më parë
 • Zoteri me falni , por dua te informoj rreth nje shpikje mafioze , kryesisht ne aeroportin e Rinasit. U kerkohet udhetareve te kene tampon covid per dalje nga Shqiperia. Nderkohe qe udhetaret shantazhohen dhe stresohen kot sepse shtetet ku do te mberrijne kane procedurat e veta te pritjes kunder covid. Varet se ku do shkoje dikush. Si ka mundesi qe per te dale nga Shqiperia te kerkohet tampon ne dalje kur nuk kerkohet ne hyrje?????? Dhe e dyta nese do te duhet te kishte dicka te detyrueshme duhej te kishte vkm dhe urdherese te posacme te ministrisese shendetesise per kete. Shpresoj te kemi mirekuptimin tuaj qe udhetaret te dalin lirisht sepse njerezit u ndien shume keq dhe shtetasit e huaj te indinjuar. Keshtu nuk mund te pritet qe vizitoret te rikthehen , sepse shpikjet per te zhvatur jane shume kreative , por me teper shkaterruese te mikpritjes shqiptare. Me shprese de ju do te beni dicka rreth kesaj , te rivendoset liria e individit dhe te shemben bastionet e korrupsionit edhe ne TIA. Ju uroj shendet , dhe kam besim per lajme te mira nga ju. Klm.

  Lali LaliLali Lali2 ditë më parë
 • Urime,Urime Urime !!!Jete te gjate Kryemistrit Edi Rama!!! Me kete ne udheheqje Vendi jone do te shkoje gjithmone e me perpara.Faleminderit!

  Kimete SeferiKimete Seferi3 ditë më parë
 • E meriton !! 🇦🇱❤️❤️

  Constantine The GreatConstantine The Great7 ditë më parë
 • Urimet me te mira zoti Edi Shqippetaret te besuan te. ardhmen , pastroje rrugen e se ardhmes nga plehrat , vazhdo te punosh dhe te ndryshoshe atdheun tim te dashur . Une si qytetar i thjeshte te uroj na zemra fitore fitore ne te gjithe fushat

  Lazai LuanLazai Luan9 ditë më parë
 • 💥Po' Rama Fitoi Me gjith Shqiptar dhe 🌠Kosovar Fitoi dhe 🌷Zylfie Haklaj ,👏

  Edo ZemraEdo Zemra10 ditë më parë
 • SAHER JKA RREJT OTE MJER OTE MJER

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli10 ditë më parë
 • Zoti Kryeministër! Në radhë të parë, doja të ju uroja për fitoren e zgjedhjeve! Në radhë të dytë doja të ju shtroja një kërkesë: Natyra e ka bekuar Shqipërinë me bukuri dhe burime natyrore! Llixhat e Elbasanit dhe Llixhat e Peshkopisë janë një bekim nga natyra dhe vizitohen nga mijera turistë në vit. Por fatkeqësisht harresa nga ana e shtetit për disa dekada dhe dora e njeriut i ka çuar në degradim total të dy llixhat. Shteti duhet sa më parë të investoj. Duhen rijetëzuar dhe rikualifikuar këto burime natyrore që janë njëkohësisht burime financiare për shumë njerëz dhe familje shqiptare. Ja, urdhëroni disa pamje me ndërtime pa kriter, rrugë të shkatërruara, trotuare që nuk eksistojnë, higjenë skandaloze, mbeturina gjithëkund: Llixhat e Elbasanit alnick.info/throw/0cnKa4ujqKihZdE/video.html alnick.info/throw/spvXr5Sjeax8kqs/video.html alnick.info/throw/lrbLfqqoeqOogtU/video.html Llixhat e Peshkopisë: alnick.info/throw/lsXVo2mHqKCEhJY/video.html alnick.info/throw/ls3XfZSQoqWWkc0/video.html Shteti duhet sa më parë të investoj. Duhen rijetëzuar dhe rikualifikuar këto burime natyrore që janë njëkohësisht burime financiare për shumë njerëz dhe familje shqiptare.

  TanTanTanTan10 ditë më parë
 • Suksese tmetejshme jemi me Ty dhe ti je per te gjith shiprin,nje per tgjith e tgjith per nje..🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Rock girlRock girl11 ditë më parë
  • Edo i more vitit ai qerosi ai edhte pis edin mir se cfar vile lan bo gazetaret

   Rock girlRock girl10 ditë më parë
 • Fitorja eshte se e meriton,

  Sajmira MehmetajSajmira Mehmetaj11 ditë më parë
  • Mos i shko fare te flasesh me shkerdhata gazetar

   Rock girlRock girl10 ditë më parë
 • Nukë fitoj shqipriaa por fituan kri.inelët hajdutët drogaxhit mafjozët që i vodhën zgjedhjet .

  london citylondon city11 ditë më parë
 • Shum urime per fitoren zoti Rama besoj se do e çoni perpara shqiprin te pershendes nga gjermania kam edhe nje kerkes nga juve qe te dekuroni Zotin Elvis Naçin se eki ni krah te fort shum jetim ka strehu shum te semur ika shendosh shum tepastre ika strehu ksh

  Gili GiliGili Gili11 ditë më parë
 • Kjo puna zahos qe smori asnji vot ne vlor me duket se ishte me te ngulme per lir muten

  Orges DuneOrges Dune11 ditë më parë
 • RROFTE KAMORA ALBANEZEE SUKSESIT TE BETONIT EMIGRIMIT POSHTERIMIT, DHE RILINDJES SE TURSHISE ENVERISTE

  Κωνσταντίνος ΜιλούσηΚωνσταντίνος Μιλούση12 ditë më parë
 • RROFTE FITORJA E TURSHISEPERPOPULLIN, AHENGUT PER PUSHTETARET!!!!

  Κωνσταντίνος ΜιλούσηΚωνσταντίνος Μιλούση12 ditë më parë
 • 200 vjet nga vdekja e Bonapart fillim i ngorjes se Rames, te popullit qe i ri kthehet periudhes se zeze : qerinj dhe turshise

  Κωνσταντίνος ΜιλούσηΚωνσταντίνος Μιλούση12 ditë më parë
 • Po EDI RAMA është rekord historik. Që harritet që fitove populli te dha mësimin dhe fitove, për udhëtimin që e nisë ndërtimet e shtëpisë që i nisë për ti dertuar, dhe harritet brenda keti viti i sestimon familjarët që mezi presin shtëpitë që tju japësh CELSAT e shtëpive. JE i madh EDI RAMA bravo të qoftë që fitove.

  Shpetim MuciShpetim Muci12 ditë më parë
 • Shqipëria nuk fitoj, por fitove ti me hajdutat dhe bandat e tua se në shqipëri ska drejtësi me blerje votash kjo nuk ësht fitore por mashtrim i popullit dhe vjedhje ashiqare o ndyrsira tëkombit dhe që se keni të gjat se gjith në burg e keni vëndin sa të pastrohet dretsia e kapur dhe e korruptuar ju duhet para drejtësis në strasburg vetëm atje do dalin maskaradhiqet që i keni bër këtij vëndi ju kurr nuk jeni demokrat ju jeni një grup komunistash të qelbur të kombit omonstër i kombit nuk mund ti fshehësh dot maskaradhëqeve e tuaja mevjedhjen blerjen e votave dhe i ndihmuar me dipllomat tē korruptuar që jan në krah të një korruptuari dhe jo në krah të popullit zoti i dënoft deri aty ku ti dhëmb shpirti më shum dhe mos bëfshin hajër deri kur tja mar zoti ymnin

  Hondo HondoHondo Hondo12 ditë më parë
 • Urime Shqiperise, Shqiperia fitoi urime PS dhe nje bravo te madhe per ju zoti kryeminister vazhdo punen

  oiuet souiuoiuet souiu13 ditë më parë
  • Po rush fitore

   Romario BebetoRomario Bebeto4 ditë më parë
 • Pikë së pari urime për fitoren bindëse.Fushata u zhvillua e qetë, me ruajtjen e distancës duke respektuar rigorozisht rregulloren për COVID 19.Më pas entuziazmi i fitores bëri që turmat të mblidheshin,mëse e kuptueshme,të respektuan dhe i respektove.Mandatin e parë i ndale Shqipërise hemorragjinë,një gjakderdhje si shatërvan , ku mbizoterontë varfëria,marrazi,të kopsitura e të ngulitura thellë në psikologjinë e popullit që mendonte për vaktin e rradhës.Bëre reforma në arsim,ishin të pëlqyeshme,mirëpo më tutje nuk të lejuan të punoje.Mandatin e dytë e ngrite Shqipërinë në këmbë,ndërtove stadiume,projekte për vende turistike,reforma në drejtësi,ndërtove rrugë ku u rregullua dhe rruga e lagjes sime në Kuçovë që nuk e njeh asnjë qytetar i Republikës,perveç atyre të lagjes.Çfarë do të thotë kjo e fundit ? Do të thotë qe kemi një qeveri qe nuk mendon vetëm për të pasurin por edhe për të varfërin.Faktet godasin më shumë se një ofendim dhe faktet tregojnë që është punuar.Tërmeti ? NO PROBLEM,rindërtoi shkolla,shtëpi etj.Pandemia ? NO PROBLEM , solli vaksinat në kohë rekord,paga lufte,menaxhim cilësor etj.MANDATI I TRETË? Do e bëj Shqipërinë të vrapojë...Arsyeja ? Sepse Rama e ka potencialin dhe e di që potencialin mund ta konkretizojë me punë dhe vetëm punë për Shqipërinë që ai do... P.s(Koment i gjate por që mbart vlera)

  Argel ÇepaniArgel Çepani13 ditë më parë
 • 👍🏻👍🏻❤️❤️👏👏🙏

  Leonardo LekajLeonardo Lekaj13 ditë më parë
 • O I madhi Edi.... Mos e ruaj fare... Rrofsh e mbaje te gjat e te fort... Presh in futua.. Me gjith rrenj.

  Artur AliuArtur Aliu13 ditë më parë
  • Arsyeja tjeter pse kta t'jugut jan bythprema e shesin voten per €5 sikur e shesin kombin e tyne m'u bo grek per lek

   oiuet souiuoiuet souiu13 ditë më parë
 • Ca te thot.. Feeeeviziu.. 13.vjet PD.. KUR KISH KAPITEN ME TE FORT.. PD.. KISH KRIMINEL IN ME TE FORT.

  Artur AliuArtur Aliu13 ditë më parë
 • Mos i shko fare te flasesh me shkerdhata gazetar

  Altin RizaAltin Riza13 ditë më parë
 • Edo i more vitit ai qerosi ai edhte pis edin mir se cfar vile lan bo gazetaret

  Altin RizaAltin Riza13 ditë më parë
 • Ju urojë shendet lumturi ne familje dhe ne familjen me te madhe qe eshte Shqiperia ju jeni një njeri me kulturë dhe nga rrjedhin ju se ke vjedhur por e ke nga familja ju dua shume shume shume tu befte dita 10miskam me shume te them tubplotesofshin te gjitha emisjonet qe keni ju u roje shendet flas nga athina

  Lili MeceLili Mece13 ditë më parë
 • T'lumt pyka se ja u qive nanen e t'votuen prap, popull pa komb, pa asnji lloj tradite as teashgimie, lepis bythe, zvarranik

  shky-pe tarshky-pe tar13 ditë më parë
 • Te qifsha gjall dhe te vdek komunist i pa bes

  Leo TropojaLeo Tropoja13 ditë më parë
 • Bravo bravo bravo

  Renatos KwstasRenatos Kwstas13 ditë më parë
 • Ik o pallosh se ti je nje super hajdut nuk je per shqiperin ti drogaxhi, nuk ke per ta gezuar kete mandat se do biesh shum shpejt

  Arturo BaliArturo Bali13 ditë më parë
 • Per TY do shkruaj hestori bravooooooo.

  Παντελης ΤαμπακουΠαντελης Ταμπακου13 ditë më parë
 • Shyqyr qe fitoi PS, se do na merte lumi 👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏

  JBL FANSJBL FANS13 ditë më parë
 • Dijeni se nuk ka per ta komandu ky cheri shqiprin po ma e keqia esht se do komandowni na te famshmit e Drangets qe ekan mar ne per kem kete kopilin qe na iqet si kryeministr dieni se kete rall ka per tju qir ne byth mafia italiane

  Lulian KalajLulian Kalaj13 ditë më parë
 • Partia socialiste eshte parti dinjiteti dhe rrespekti ndaj popullit💜

  anonim for lifeanonim for life13 ditë më parë
 • Shqiperia ne feste

  Valentna StefaValentna Stefa13 ditë më parë
 • Urime urime fitoren kryeministri edi rama jemi krenar me ty je shum i zoti veq ti ja vlen per kryeminister jam shum e lumtur qe fitove👏👏👏

  ferist tropoja ferist tropojaferist tropoja ferist tropoja13 ditë më parë
 • Arsyeja tjeter pse kta t'jugut jan bythprema e shesin voten per €5 sikur e shesin kombin e tyne m'u bo grek per lek

  sq ipesq ipe14 ditë më parë
 • Ishalla behet dhe djali im pak me i mire se ti !Urime kryeminister!Sipas gjasave dhe mandatin tjtr e ke siguruar plako

  eri albaniaeri albania14 ditë më parë
 • Rroft jugu thuaj

  dielli artdielli art14 ditë më parë
 • Shpresoj qe premtimet e tua te jen sa me te verteta!

  Kristiano RonaldoKristiano Ronaldo14 ditë më parë
 • Me gjith keto fjale qe po thua po me kthen dhe mua socialist rradhen tjeter do vij ti jap dy vota 100%

  NANENNEGOP PARTIVENANENNEGOP PARTIVE14 ditë më parë
 • EDI RAMA - Lideri dhe Drejtuesi i PS do te Jete gjithmone krenaria qe do ta coje Shqiperine drejte zhvillimit dhe rruges Europiane.

  Ferid DaiuFerid Daiu14 ditë më parë
 • Ty hallall ta boft zoti ti ja bere puçin ilir metes e bere president qe te jepte dorheqjen nga partia sa e dorzoj partine ti i bere puçin monikes qe te largohet nga parlamenti dhe ajo si budallqe qe eshte ra pre e puçit tend dhe aty mori fund LSI ty hallall ta boft zoti eshte puna jote se si e ke fitu ja ke bo si burrat qe falementove LSI tani shpejt e shpejt shkarkimin e metes dhe pastaj na ishte dukur LSI Meta dhe Monika qe nuk kan pik truri kot nuk thone shkofsh e shkofsh ne maje mos hypsh se po vajte ne maje do biesh marresh prap per posht.

  NANENNEGOP PARTIVENANENNEGOP PARTIVE14 ditë më parë
 • Edi urime per fitoren, fjalimi ishte fantastik, tani te presim veprat Se fjalet i the. Sikur te ja nisje nga korrupsjoni... fut disa nga PS ne burg ca nga PD, beji ca shembuj qe dihen Se kush jan, dhe te siguroj qe do te duan shqipetaret me shume, sepse pa lufte kunder korrupsjonit keto fjale do ti mari era.

  A CA C14 ditë më parë
  • @A M Problemet jan per tu zgjidhur, por po ta shohesh problemin si sfide njerzit do ta ken me te lehete per tu perballur. Besoj dhe shpresoj qe Rama kesajt rruge do ti shkoje, nuk eshte mire te ja lesh kohes ti zgjidhi problemet “sfidat”, sepse koha ka menyren e vet dhe ta kesh te sigurte qe ne disa raste ajo mund te zgjedhe dhe menyra “extreme” te pa pershtatshme.

   A CA C12 ditë më parë
  • @A C mire e ke, por me nje problem te vogel, reflekton kush ka ndergjegje e mendje ne koke!!!

   A MA M12 ditë më parë
  • @A M Une mund te hyj tek te tre nga keto qe sapo permenda me lart, ndoshta tek njera me shume se tjetra 😂. Rames nuk i duhen 4 vjet, atij thjesht do i duhet kurajo dhe guxim ta bej ket gje. Dhe nqs Rama personalisht ka qen ose eshte pjes e korrupsjonit, ai thjesht duhet reflektoj dhe te bej ate qe Shqiperis I duhet, lufta kunder korrupsjonit, te sakrifikoj ndoshta dhe veten per te miren e popullit I cili po vuan me dekada nga kjo gangren. Me BESO qe dhe nqs Rama ka qen ose eshte pjes e kesajt semundje nuk eshte kurre vone te reflektosh te sakrifikosh per nje te mire me te madhe. Ne fund Populli ka nje shprehje, koka falur nuk prehet.

   A CA C12 ditë më parë
  • @A C mire qe lexova ne fund ku hyn rama, se sa do te pysja ku hyn ti, besoj se rames do i duhet dhe nja minimumi 4 vjet te vendose ku hyn 😉

   A MA M12 ditë më parë
  • @A M shiko, ta shpjegoj qe ta kuptosh ti dhe shumica, ne pergjithsi qe te kapesh nje kriminel duhet te kesh studjuar kriminalistik ose ne raste ekstreme kerkohet ndihma e nje krimineli tjeter, dmth ose duhet te kesh studjuar ose duhet te jesh i tille. Tani ti thua bjeri gishtit tend me cekic, jan tre raste kur ndodh kjo gje, ose aksidentalisht kur sje i vemendshem, ose kur je psikopat, ose kur je i zgjuar dhe me ket veprim sakrifikon “gishtin” tend per te shpetuar veten. Se tek cilet nga keto hyn Rama ate le tja lejm kohes 😉

   A CA C12 ditë më parë
 • FORCA MADHESHTOR...!!!!!

  aladinaladin14 ditë më parë
 • A isha vetem une qe pjese te fjalimit me bene lote te me rreshqasin? Uroj zoti Kryeminister qe te jesh i vertete ne ato qe the, Bravo!

  albvizionialbvizioni14 ditë më parë
  • E ka kapur shum mir momentum te shqiptarve, me kete veprim i rriti vlera vetes dhe kapi shah mat opoziten per te disaten here. Eshte shum hapa para

   Video InteresanteVideo Interesante14 ditë më parë
 • per ata qe e kuptojne ti je si konte monte kristo respekte

  Petro ZogiaPetro Zogia14 ditë më parë
 • Po e kane kuptuar qe sgjejne me mire prandaj po qajne bashke me ju dhe ATA te shkrete se e kuptojne qe skane Ku gjejne me sakte zkryeminister edirama kjo eshte e vertete SE e kane kuptuar kete gje qe ti je i verteti po punon dhe do ti ndihmosh deri SA te hapet nje drite Ku te kete buke me sofer per te gjithe.

  Sajmira MehmetajSajmira Mehmetaj14 ditë më parë
 • E harrove edi rrofshin hajdutat e shqiperis nuk kemi koh per ligjerata ti futemi punes sa se eshte von...edhe mos kerko bashke punim me aleancen e hajdutatave ata do te shkojne prepara drejtesi duke fidhuar nga fatos nano e te gjith ata qe vodhen dogjen shqiperin ton te bukur .ne kohen e enver hoxhes uje e drita kishte punsim shkollim xhduku analfabetin xhduku gjaqet thau keneta e mocale i kthej ne toka pjedhore xhvidhoi buqesin industrin vendase me uzina kombinate fabrika idrocentrale me polici ushtri me kuadro shum te prigaditur. Kur se tani ne demograci populli shqiptar ka analfabeti me te madh te gjitha kohrave nuk kemi uje drita siguri shtet ligjor zero me ndima ekonomike 30 mi lek ne muaj nuk eshte ndime kjo eshte poshtersi tragjedi e popullit shqiptar

  Ardian GjataArdian Gjata14 ditë më parë
 • ZOTI KUR E NDERTOJ SHQIPERIN ISHTE DIT E DJEL DIT PUSHIMI E MORI ME NGE QE TA BEJ ME TE BUKUREN NE BOTE KU MALI DHE DETI JAN AFER KU FUSHAT E BEKUARA PRODHOJN CDO FRUT DHE PERIM KU BJESHKET E VERIUT JAN VEND PUSHIMI ME I BUKUR AJERI PASTER UJI I BEKUAR KU JUGU I SHQIPERIS ESHTE I BUKUR QE BEN LIDHJEN MALI DHE DETI QE JAN AFER KLIMA E SHQIPERIS ESHTE KLIMA ME E BUKUR NE BOTE ZOTI E BEKOFT SHQIPERIN DHE SHQIPTARET SHQIPTARET JAN NJEREZ TE BESES E MBAJN FJALEN QE THON SHQIPTARET JAN BANK PER NJERI TJETRIN KUR DIKUSH NUK KA SHQIPTARI E NDIHMON ATE QE NUK KA I JEP KRAH NE JEMI POPULL QE KEMI VUAJTUR DHE I DIM SAKRIFICAT E JETES ZOTI SHQIPERIN E BERICTE BUKUR SHQIPTARET I BERI NJEREZ TRIMA TE BESES. POR I I VURI NE SPROV NE NUK E KEMI ZHGENJYER ZOTIN NE PROVAT SI SHQIPTAR I KEMI DHEN QE JEMI TE BESES E NDIHMOJM NJERI TJETRIN NE TE MIR NE TE KEQE 🙏 NE NUK DUAM TI BIM NE QAF DIKUJT TJETER NE DUAM PAQE HARMONI AI SHQIPTAR RROFT SHQIPERIA E SHQIPTARVE❤️

  WATERFALLZ TVWATERFALLZ TV14 ditë më parë
 • Fjalim qe duhet te hyj ne histori. I pa zevendesueshem Rama. Po e con politiken Shqiptare ne nje nivel tjeter, larg prej asaj tradicionale edhe te piset.

  Erald MesutajErald Mesutaj14 ditë më parë
 • Sukses per fitoren

  Armand NdoniArmand Ndoni14 ditë më parë
 • Bravo shqipria Bravo Rama Bravo eshte vend I bukur shqipria kujdes uni per vendi ton me mungon shqipria

  Stavro GuriStavro Guri14 ditë më parë
 • Urime lart e me lart🇬🇷🇬🇷

  Spiridoula RrapushiSpiridoula Rrapushi14 ditë më parë
 • Ju magari ose gomari i shqiprise nuk fitoje shqiprija ase populli. Pore fitoje Grqija e vuqiqi e rusije,populli po humeb partija e tije po fiton per hajni ky faer qen bire qeni makarjosi i greqise makarjosi i serbise makarejosi i Fusise makarjosi i tradhetise ja peshuresha mjekren ketij tradhetare ketoje bire qeni o bire kudere nuk kije me gezuaer se hala pa u ber 5 muje kane me fillue protesta per rrzimin e qenite te PS Qeni Edi Kudrea Rama Gomari tradhetari nga gurbeti

  PolazganejetePolazganejete14 ditë më parë
 • Urime urime EDI RAMA per mandatin e trete,nje Bravo tè fort nga shum emigrant ketu né itali,jemi me ty 🌷🌷💜💜💜🤜🤛👑AUGURIIIIII 👋👋👋👋

  Forza JuveForza Juve14 ditë më parë
 • Zoti te bekofte 🙏🙏🙏🙏🙏

  Paris ViParis Vi14 ditë më parë
 • Urime z.kryeministër .vetëm me pun dhe vetëm pun ecet përpara,

  er vis 07er vis 0714 ditë më parë
 • Zoti krye'minister poplli te besoi esht nje pesh e madhe dhe ke rastin me te mir qe ti tregosh te gjithve qe kan be zgjidhjen me te mir dhe nuk do pendohen.kujdes

  Kimi KumurijaKimi Kumurija14 ditë më parë
 • Un te kam parashikuar mandati 3++=4

  maik. tironamaik. tirona14 ditë më parë
 • Suksese Edi Rama

  KING GAMERSKING GAMERS14 ditë më parë
 • Eshte dramatike te dish qe ka akoma njerez qe votojn PD opo LSI . Duke par se si e shkatruan shqiperin ne 30 vjet. CDO POPULL KA ATA POLITIKAN QE MERITON .

  stile italianostile italiano14 ditë më parë
 • Une nuk jam as i nje partie, po ec perpara, jam ne emigrim dhe ndryshimi i shqiprise kto 8 vite eshte rrenjesor,..na ke ngrejt koken edhe neve jasht atdheut,..vazhdo reformat dhe punen e nisur, ke hyre ne historine e shqiprise,..fjalim emocionues, krijoni mundesine te votojn emigrantet se heres tjeter fitorja do te jete historike ,imazhi i vendit tone fale jush po e con shqiprine aty ku e meriton ne mes te evropes,..pune,drejtesi, dinjitet,...legjend e gjalle..suksese..

  emilian gjumsiemilian gjumsi14 ditë më parë
 • KY MANDAT I 3 I RAMES ESHT PER TE MIREN E SHQIPETAREVE 🇦🇱

  BesnikBesnik14 ditë më parë
 • O Edo ngelem rrugeve te europes, na mblidh aty ku hapem syt . Nuk te ngroh dielli ne dhe te huaj

  Barut FlakaBarut Flaka14 ditë më parë
 • E. Meriton. Vetem. te. punoj.. Large. nga. Ajdutet. e. politikes Me. Ameriken. Kosoven. Perpara🇦🇱🇺🇸🇹🇷

  Festim KertushaFestim Kertusha14 ditë më parë
 • 🖕

  Lor MedLor Med14 ditë më parë
 • Momente shum te bukur mbyllja u perlotem te gjith ketu ne America.

  cak noriscak noris14 ditë më parë
 • Urime Fitoren Edi Rama.Kryeministër i të gjithëve. Se ne Demokratët na zëri gjumi 🤣😂

  M DM D14 ditë më parë
 • Bravo Edi Rama ike perpara Perpara me hapa te shpejta

  Buqe StambolliuBuqe Stambolliu14 ditë më parë
 • Boko haram kriminel poshte Sorrasi ramavic 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  Tahir GifjrjTahir Gifjrj14 ditë më parë
 • Halla ta kesh z.RAMA.. je lideri model i ktoj vendi.. i palodhur.. i vendosur.. i forte.. gezuar mandatin e 3-te historik!! Vazhdo veji relatitet vizionet qe ke per vendin!! Lart e me larte ishalla👍🙏🏻 je i madh vertet!! Vetem ti po e ben kte vend!!!!

  El. Football1El. Football114 ditë më parë
 • Kshu bejn kta Rama Rama fitore Kurse per dy dit thon Rama Ik ik ik Kurse Rama kur fiton jam krenar per ju sot pastaj thot ja te mar e ca lek

  Gabriel Komedi JaupiGabriel Komedi Jaupi14 ditë më parë
 • Motren ne pidh o ram

  rimi rimirimi rimi14 ditë më parë
 • Je me i miri bravo

  Alessia HykaAlessia Hyka14 ditë më parë
 • 💓💓💓💓👍🖐️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟🌟🌟🏡💪💪💪💪💪

  Edison NothoriusEdison Nothorius14 ditë më parë
 • Je me miri

  Alessia HykaAlessia Hyka14 ditë më parë
 • Edi rama populli te do dhe duket duaje dhe ti ate ngriu zhvillimin ekonomine tone dhe dinjitetin tone

  Gjergji YzeirajGjergji Yzeiraj14 ditë më parë
 • Shkone perpara per ndryshime per SHQIPERIN ZOTI TE JAPI JETE O RAME

  Πετρος ΜιτοΠετρος Μιτο14 ditë më parë
 • Urime Respekt 💪

  Edmira BerovaEdmira Berova14 ditë më parë
 • RAMA FITOI JU DP BONI CA TE DONI LULZIM BASHA IK😈😈😈😈😈😈😈🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑

  Astrit MyrtaAstrit Myrta14 ditë më parë
 • Ja dole bravo edi jam me ty deri sa ti te jesh ne qeveri

  Emiliano StarovaEmiliano Starova14 ditë më parë
 • Z.Edi Rama fut ne Europe Shqiperine e meritojme te gjithe te jemi si gjithe bota, 4 milion banor kaq pak jemi, sa duhet te jetojme shume mire jo me 100 halle e probleme. te fshehur ne nje struk te padukshem po te kemi lirine jemi ne 2021 faleminderit 😀

  Majlinda MarkuMajlinda Marku14 ditë më parë
 • ZOTI e bekofte SHqiperine , SHqiptaret dhe EDI RAMEN, urrime

  Theo XTheo X14 ditë më parë
 • Mungojne vetem shallet e pionierave 🤬👎🏻👎🏻👎🏻

  Matilda MatiMatilda Mati14 ditë më parë
  • Degjoje dhe nje here, mos e shiko vetem degjoje

   Video InteresanteVideo Interesante14 ditë më parë
 • Ti prek.. Te madh e te Vogel.. Ti forcon edhe uijn.. E ben Hekur.

  Artur AliuArtur Aliu14 ditë më parë
 • Qe.. Mos te dhemte Koka kurr.. Edi Rama... Rrofsh sa Zoti... E dhente.. Per gjith Popullin...

  Artur AliuArtur Aliu14 ditë më parë
 • Posht Komunizmi.Poshte Diktatura, Bravo Edvin e ktheve ne monarki,mire ti behet kti populli qe si ndahet shpirti nga Xhaxhi Enver dhe nga komunistet si puna tende. Ke nje Pershendetje nga gjithe Shqipetaret e diaspores 🖕🖕

  Pelasgian BoyPelasgian Boy14 ditë më parë
  • @SHQYPTAR Albania Ti shiko te shesesh votet per 100€ te qelbura mos m trego mu ca me honger e ca jo.Nuk shikoni qe po iu bie çatia po e keni menjen me u marr me politike

   Pelasgian BoyPelasgian Boy14 ditë më parë
 • Edi Rama nuk na ke shtuar vetëm dëshirën për ta dashur dhe për të qëndruar në Shqipëri, por na ke shtuar edhe dëshirën për të jetuar!

  Gj.KastriotiGj.Kastrioti14 ditë më parë
  • Ndrro emnin, se mi del Zot ktij qi ka shit shqipnin edhe shqiptarin, ky asht si ballaban pasha n'kohe t'Gjergjit

   shky-pe tarshky-pe tar13 ditë më parë
 • Qorri hekuran urime rama

  Κωστας ΚιορηςΚωστας Κιορης14 ditë më parë
 • Suksese per nje shiperi me te bukur e meritojm

  Marjeta KoniMarjeta Koni14 ditë më parë
 • ❤️

  Amor AmorAmor Amor14 ditë më parë
 • Z. Kryeminister. Te uroj me zemer fitoren e trete. Edhe pse jetoj ne Shkoder voten e familjes time te madhe e ke pase te sigurte ne cdo votim. Por Shkodra me duket e lene pas dore nga lufta politike. Velipoja sikur eshte bregdeti i njerkes. Ju lutem mos na zhgenje bej per Shkodren ashtu si per Vloren.Gjysma e Shkodres eshte demokrate por dhe ka vuajtur shume se eshte perndjekur nga Rregjimi i kaluar. Do te desheroja shume te ishte e mundur qe ju ta lexonit kete mesazh. Dhe te na shikonit me zemergjeresi dhe dashuri. Ju pershendes dhe pergezoj. Ju si fitues

  Lirie ÇelajLirie Çelaj14 ditë më parë
 • Mbase do behemi dhe ne si shqiptar si gjith te tjeret. Urime urime per fitoren

  ARJAN DELAJARJAN DELAJ14 ditë më parë
 • Urime shok dhe shoqre, dhe rroft PPSH (Partia e Patronazhulsave te Shqiperise). Ja dolet te risillni nje regjim kriminel dhe te pamposhtshem ne Shqiperi, tani mund te hidhne valle ne goj te ujkut Europian dhe me ndimen e sulltanit do ja arrini te antarsoni Shqiperine ne perandorin Turke. I beri votat e Vetvendosje te pavlefshme duke i shtuar 12 dhe tani i quan vota te humbura socialiste... Un them qe tani te fusni Bashen, Meten dhe Berishen ne burg, mundsisht ti ekstrradoni ne Rusi qe mos bejn agjitacion propagand dhe keshtu te vazhdoj fitoren partia dhe nja 50 vjet. Me sa duket nje pjes e popullit Shqiptar ka nostalgji per sheshet qe mbushen me njerez ne rresht dhe qe duartrrokisin ne nje tingull... Vdekje fashizmit dhe liri popullit! Na rujt zoti

  Denis B.Denis B.14 ditë më parë
 • I nderuar EDI RAMA. Cfare "knock out" ky I se dieles per IM. I jashtezakonshem si ai I "atomic bull vs lewis☺.

  Dritan ZenelajDritan Zenelaj14 ditë më parë
 • Ti je mbreti shqiperis ..fitore e madhe .vazhdo boj per shqipetaret se perseri do te votojn vetem ty 🤴🥳🥳🥳🥳

  Dori AlbaniaDori Albania14 ditë më parë
 • Jemi krenar per ty kryeminister

  Klada IsollariKlada Isollari14 ditë më parë
 • Suksese cdo hap q ben respekt 🙏🏻

  Arber LocaArber Loca14 ditë më parë
 • I nderuar EDI RAMA. Urime dhe suksese te metejshme. Por si nuk te vjen zor kur flet per ndarjen dyngjyreshe te hartes elektorale , kur ti personalisht ke kontribuuar ne kete ndasi. Mjafton te kujtojme znj.hafizi , znj. Mesi z.bushati etj si edhe perberjen e qeverise ok?

  Dritan ZenelajDritan Zenelaj14 ditë më parë