LIVE Rezultatet e fundit nga Zgjedhjet 2021 Shqiperia Voton -Tv Klan News (26 Prill 2021)

Rezultatet paraprake te zgjedhjeve parlamentare 2021 ne Shqiperi
Per te rejat e fundit vizitoni www.tvklan.al
#KlanNews #ShqiperiaVoton #Zgjedhje2021
UBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnick for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Shkarko

Shikime
194,475

Komente

 • Më vjen keq për shqipërinë për shkak të edi rama, shqipja nuk do të rritet kurrë vendi po bëhet më i varfër. Së pari Turqia, pastaj Maqedonia, pastaj Serbia, pastaj Greqia, na duhet një patriot, jo një tradhtar

  STREETFIGHTERZ ILLYRIANSTREETFIGHTERZ ILLYRIAN14 ditë më parë
 • O Klani ku e gjetet kte gazetaren, e kuptoj ngaterresen mes 570 dhe 57 po 11 miljon thot, nuk e di ajo sa banore ka Shqiperia!?

  Ledian PiperkuLedian Piperku15 ditë më parë
 • Perché è 20' nelle tendenze zio porco?

  Daniele PaolìDaniele Paolì15 ditë më parë
 • Hahahaha 5mij e 100 e tetedhjet mije hajde gazetare hajde Kto jan gazetaret e rames

  Music Albanian MakerMusic Albanian Maker15 ditë më parë
 • Ku ma keni gjet kete qe sdi te flase e te te lexoj sakt numrat, ke te besh me votat numrat duhen te lexohen sakt. Gazetare I thencin me 4e ka marre shkollen apo me pages.

  Sotiri Irena ShellaSotiri Irena Shella15 ditë më parë
 • perché nella home

  Francesco TassoFrancesco Tasso15 ditë më parë
 • C'eshte kjo femer qe nuk njeh numerat....puuuuu... skandal....

  vladimir markuvladimir marku15 ditë më parë