Greta Koci - Trendafilat (Official Video)

Stream/Download 👉 smarturl.it/Trendafilat
Follow👉 smarturl.it/GretaKoci
Instagram 👉 gretakoci1
Facebook 👉 GretaKociOfficialPage
Music & Lyrics: Edlir Begolli
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Dejzi
Video by: MAX Production

United Records © 2021
#GretaKoci #Trendafilat #AlbanianMusic

Shkarko

Shikime
643,744

Komente

 • Fire

  Randika MaduwanthiRandika Maduwanthi2 ditë më parë
 • 🌹🌹🌹💋💋💋💋🍁🍁🍁🍁🍁🍁👀

  Shpresa ShalsiShpresa Shalsi3 ditë më parë
 • Lov you Gerta 🌹🌹🌹🌹

  Leo leo LeoLeo leo Leo5 ditë më parë
 • :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)(350) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aaaaaaaaaaaaasssssssss :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  avni ramaavni rama5 ditë më parë
 • 👍

  sander gjonajsander gjonaj5 ditë më parë
 • Shum muszik e bukur

  Ornest RremaOrnest Rrema6 ditë më parë
 • Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem

  Flora GjokaFlora Gjoka8 ditë më parë
 • greetings from SERBIA

  Rino GivensRino Givens10 ditë më parë
 • Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤

  Moira AdemiMoira Ademi10 ditë më parë
 • Gorgeous!! 🤍🤍

  Tanjum DolaTanjum Dola11 ditë më parë
 • Je fantastike

  El ZaEl Za12 ditë më parë
 • Ti je trendafil🌹❤

  mimi sinanimimi sinani12 ditë më parë
 • Super melodia. Bravo !

  varo Anavaro Ana12 ditë më parë
 • Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉

  Vlora LabitVlora Labit14 ditë më parë
 • LOVE YOU

  OLIGISA HALILIOLIGISA HALILI14 ditë më parë
 • O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR

  OLIGISA HALILIOLIGISA HALILI14 ditë më parë
 • ❤❤

  Dilara 3157Dilara 315715 ditë më parë
 • Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️

  Zegjine SatkaZegjine Satka15 ditë më parë
 • Ghutsjueyy3hj

  Erlis RamaErlis Rama16 ditë më parë
 • Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖

  Constantin AmariuteiConstantin Amariutei16 ditë më parë
 • Cool, greetings from Canada!

  Rud WatRud Wat18 ditë më parë
 • Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa

  Romeo QeramaRomeo Qerama18 ditë më parë
 • o yll

  D VD V18 ditë më parë
 • 🤩🤩

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 218 ditë më parë
 • Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..

  Gnoli GnolaGnoli Gnola19 ditë më parë
 • E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..

  Ergi HoxhaErgi Hoxha19 ditë më parë
 • Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

  Elona LleshiElona Lleshi19 ditë më parë
 • Super super super kenge GRETA 🥰🥰

  Mikel MekshiMikel Mekshi20 ditë më parë
 • Wunderbar! Grüße von Fifi

  Fitore DobraFitore Dobra20 ditë më parë
  • Dankeschön!

   Fitore DobraFitore Dobra20 ditë më parë
  • Ja gerne ! Ich mag auch

   Fitore DobraFitore Dobra20 ditë më parë
 • 👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻

  Giovanni AidalaGiovanni Aidala21 ditë më parë
 • Love Albanian music From croatia ♥️

  maroje kraljmaroje kralj21 ditë më parë
  • Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh

   Fatbardha ZharriFatbardha Zharri16 ditë më parë
 • Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja

  Aziz ZeneliAziz Zeneli21 ditë më parë
 • 👍

  Tamerlan GasanovTamerlan Gasanov21 ditë më parë
 • Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

  Ailsa NiAilsa Ni21 ditë më parë
 • Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱

  Gleda MashaGleda Masha21 ditë më parë
 • Fantastike

  Lirika ShLirika Sh21 ditë më parë
 • eli fara dyte eshte kjo fiziku gretes nuk do ndryshoj kurre

  Ani AnniAni Anni21 ditë më parë
 • Tekst super si vete Gerta

  Flutura SelimiFlutura Selimi21 ditë më parë
 • I love this song Supporting you from Austria 👏

  vbddfy euuytvbddfy euuyt22 ditë më parë
  • Sa bukur😍❤

   Ailsa NiAilsa Ni21 ditë më parë
 • superrr

  Lusha LushaLusha Lusha22 ditë më parë
 • super e shkelqyer kenge me melodi me kuptim me tera te mirat te kenaqet shpirti kur e degjon

  Orsida HoxhaOrsida Hoxha22 ditë më parë
 • Super keng ❤❤

  Xhuljana xhekaXhuljana xheka22 ditë më parë
 • Sa bukur😍❤

  Edenisa PulaciEdenisa Pulaci22 ditë më parë
 • ...

  Gabriel GrigorasGabriel Grigoras22 ditë më parë
 • ...G... .

  Gabriel GrigorasGabriel Grigoras23 ditë më parë
 • Bravo 👏🏻

  Jonita KosumiJonita Kosumi23 ditë më parë
 • Bravo Greta ! A very nice song & great Performance .

  Paul QendroPaul Qendro23 ditë më parë
 • Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

  qopoy dnonqopoy dnon23 ditë më parë
 • Bravo Greta je zeri me i mire per mua suksese ne jete

  dondon257 has123dondon257 has12323 ditë më parë
 • Super 💖

  Naze KajaNaze Kaja24 ditë më parë
 • Eeeee Trandafilat 🌹🌹🌹🌹

  Melinda ShalaMelinda Shala24 ditë më parë
 • Yll je

  anxhela loveanxhela love24 ditë më parë
 • A jam e vetmja qe kur ni kang e Greta Kocit veq kcej 😂😂😂😂

  ema elenaema elena24 ditë më parë
 • SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

  yasio boloyasio bolo24 ditë më parë
  • Ça është kjo kukla mu ,shkruaj shqip jo greqisht

   Kosovari 09Kosovari 099 ditë më parë
 • 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

  Μirada LezajΜirada Lezaj24 ditë më parë
 • Love.it 😍❤👏

  pioggia pioggiapioggia pioggia24 ditë më parë
 • ...

  Gabriel GrigorasGabriel Grigoras25 ditë më parë
 • O zemra yo are amezyng trendafile.

  Krvavi BalkanKrvavi Balkan25 ditë më parë
 • Qetsim per veshet kjo kenge💫 yll i pa shuar je Greta❤️

  Monika SpaqiMonika Spaqi25 ditë më parë
  • Waiting ...🌹🌹🌹

   vbddfy euuytvbddfy euuyt22 ditë më parë
 • ❤️🔝

  TONIEL TONITONIEL TONI25 ditë më parë
 • Greta si gjithmone me hite ❤🥰🥰🥰

  kolim jonekolim jone25 ditë më parë
 • Shum bukur bravo 😘

  Leda VathajLeda Vathaj25 ditë më parë
 • 💙💙💙💗💗🌷🌷🌷⚘

  Arlinda RexhepiArlinda Rexhepi25 ditë më parë
 • Omg I really want this In Eurovision same song

  Menofit MenofitMenofit Menofit25 ditë më parë
 • Super 👏👏👏👏

  Geri zoga super HitGeri zoga super Hit25 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏Suksese..

  Rony RonRony Ron25 ditë më parë
 • Sa i du kenget e tilla taman SHQIP vertet pa asnje fjal te husj as pa Reper tu ciceru

  Mari JaMari Ja25 ditë më parë
  • Balkan music is verry different....(perfect)👏

   qopoy dnonqopoy dnon23 ditë më parë
 • Bravo greta super keng 👏👏👏👏👏

  Serxho VloreSerxho Vlore25 ditë më parë
 • Love you 😘

  TNTN26 ditë më parë
 • 🌹🌹

  VIP NIKLAVIP NIKLA26 ditë më parë
 • Nice! I love it...

  Bacalu IRYBacalu IRY26 ditë më parë
 • greta si zemer je

  Herkula KSHerkula KS26 ditë më parë
 • Suksese zemer .

  Ana DrenovaAna Drenova26 ditë më parë
 • E kompletuar si artiste . Gati per Eurovision 👏👏

  Dylan AmericaDylan America26 ditë më parë
  • @Dylan America ne kemi talente te muzikes pafund qe kendojne live e s'po i japim mundësinë jo me kesaj qe vec per keng s'ka lidhje po shyqyr jane sdudiot me i eliminu mangesite

   Arbër 2020Arbër 202024 ditë më parë
  • @Arbër 2020 pse ca ka?

   Dylan AmericaDylan America24 ditë më parë
  • 😂😂😂😂 me ca veshi degjon me ca syri sheh

   Arbër 2020Arbër 202025 ditë më parë
 • 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋

  sara rossisara rossi26 ditë më parë
 • Je super

  El ZaEl Za26 ditë më parë
 • Greta pas kaq shum kohesh bravo 👏

  Edi LyteEdi Lyte26 ditë më parë
 • akoma 16 vjece esht greta koci

  ny londonny london26 ditë më parë
 • Ka kenget me te reja . E jotja eshte me e bukura 🤩🤩🤩🤗🤗👏👏👏👏👏👏

  Kadrie RinxhiKadrie Rinxhi26 ditë më parë
 • PO ME NE FUND BERE KENGE TE HAJRIT SI PERPARA SUKSESE GRETA

  im Unikeim Unike26 ditë më parë
 • 😆😆😆🥺🥺💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

  Eljona Dalina LATIFIEljona Dalina LATIFI26 ditë më parë
 • Mir shum po video nuk osht 4K ish duk memir me video 4K

  Adem jashariAdem jashari26 ditë më parë
 • Bravo Greta🥰 Si gjithmon kenget e tua jane shum te bukur a Suksese🥰

  Raimonta NtompreniaRaimonta Ntomprenia26 ditë më parë
 • Hiti I veres🤗🤗

  Jola TushajJola Tushaj26 ditë më parë
 • SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

  Skullk13Skullk1326 ditë më parë
  • Bbnjnknknknkknlvcfdsfjkkjjjjhhhhhhhhhhhhjvvjgkjgjgkkgkkhkhkkklllkk

   Fatbardha ZharriFatbardha Zharri16 ditë më parë
  • Vvvg vhjjo

   Fatbardha ZharriFatbardha Zharri16 ditë më parë
  • F

   Fatbardha ZharriFatbardha Zharri16 ditë më parë
 • Te lumt

  ceza noeliceza noeli26 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS26 ditë më parë
 • Shum e dua nje bashkepunim me Dhurata Doren se do ishte hit

  KEJSIKEJSI26 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS26 ditë më parë
 • Ale le le trandafilat 🥀kur ma dhe ..,veq ma more zemren 💔e u zhduke se di pse....😭❣️🎶...

  *Stella**Stella*26 ditë më parë
  • @*Stella* 🌹🌹🎶🎶🎶💎💎💎🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🎶🎶🎶🎶💎📞

   ErjonErjon17 ditë më parë
  • @*Stella* di pende io ho solo risposto al messaggio precedente tutto qui

   lule luleelule lulee25 ditë më parë
  • @lule lulee po per qa thu ti 😂😂😂😂

   *Stella**Stella*25 ditë më parë
  • @Jakup Jakup mase se kish per trendafilat ajo🤣🤣🤣🤣

   lule luleelule lulee25 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS26 ditë më parë
 • A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën,e u zhduke s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle Zemër Më ka marr malli,s'ta them dot sa shum O zemër Po më mbyt mu kjo mërzi Por un jam vetëm E du ta di ku je tani Ku?Ma thuj,ta di Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle 2x Le le lej le,le le le,lej,le le Lej le le lej le 3x Zemër Me ty,jo,dot nuk mbaj mëri se të kam zemër Të du ma shum se syt e mi Mos më lër vetëm Pa ty kam frik,çdo nat e dit Jo,mos ik,o shpirt Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj,un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e u zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle Le,le le le lej le,le le le lej le,le le Lej le le lej le

  KEJSIKEJSI26 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS26 ditë më parë
 • ❤️

  Adem GuceAdem Guce26 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS26 ditë më parë
 • Bravo👏👌

  Fation Gjergji DjFation Gjergji Dj26 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS26 ditë më parë
 • Super like pa e degjuar...🙏❤️👑🌟

  Fjori F.kiosiaFjori F.kiosia26 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS26 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Vlora SVlora S27 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ..........

   QKSH NEWSQKSH NEWS26 ditë më parë
 • Bravooo

  Lumturije BaftiuLumturije Baftiu27 ditë më parë
 • Bella canzone brava Greta😍😍😍😍😍😘😘😘👏👏👏👏

  Lediana AbaziLediana Abazi27 ditë më parë
  • Keng shum hit Nuk ngopesh tuje nedegjuar Greta💫💫💫💫💫je P'shen letaa

   Meti MetiMeti Meti26 ditë më parë
 • Edhe pakkkk edhe pakk edhe pak...kjo pjesaaa super fare.

  Greis HanaGreis Hana27 ditë më parë
 • Alelel trëndafilat kur mi dhe🙈

  Majko FeçanjiMajko Feçanji27 ditë më parë
 • Me pelqen kenga, zeri veshja gjithçka. Bravo

  Gledja bukurGledja bukur27 ditë më parë
 • Best singer🌹

  Ludjana CotaLudjana Cota27 ditë më parë
 • Bukur!!!

  EMJEMJ27 ditë më parë