Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #binidiez

Shkarko

Shikime
5,535,665

Komente

 • Kush mendon qe i duhet nji bashkpunim me luana vjollcen

  Fatjon MatajFatjon Mataj6 orë më parë
 • 5 sekonda nga kjo këngë mjaftojn qe te prishesh agjerimin e Ramazanit

  GjalicaGjalica14 orë më parë
 • Na ca like per ata qe bejn sikur marin vesh nga muzika

  Agustin KajaAgustin Kaja17 orë më parë
 • qa po ban oj boballic😂😂😂😪😪

  Sherbet MurteziSherbet Murtezi20 orë më parë
 • Ja keni inad Melises se knan me bukur se ju

  Izabela ElezajIzabela Elezaj20 orë më parë
 • Se kzptoj pse melissa se kryeson listën e ps apo pd për tiranën apo cilin do qytet edhe Tea gjithashtu , do fitonin ma shumë se edi me lulin , se janë ma të ndershme kta dyja . Jepi melisa jepi jepi . Bonu edhe kryeministre🤓🤓🤓🤓🤓

  Mandi AlbanianMandi AlbanianDitë më parë
 • Tortura te tilla kishim pa pare qe ne kohen e Hitlerit !!!

  Albanian PrinceAlbanian PrinceDitë më parë
 • Epic Fail

  Albanian PrinceAlbanian PrinceDitë më parë
 • Shum bukur

  emrush hazeraj lediarbaemrush hazeraj lediarbaDitë më parë
 • Sesa senin e kam bo per tyyyyyyy 😌😌👑👑

  MX DAVIDE brawl starsMX DAVIDE brawl starsDitë më parë
  • Po

   MX DAVIDE brawl starsMX DAVIDE brawl starsDitë më parë
 • Qysh duhet me Apliku të programi i përputhen .? Sepse ëndëra ime ka qenë të bëhem Presidentë i vendit . Kështu që programin përputhen bën ëndërrat REALITET. Kush mendon që e kam gabim?

  Endrit KalajaEndrit KalajaDitë më parë
 • No comment😂😂😂😂

  Sharky BoySharky Boy2 ditë më parë
 • Ai kush bën like e do aq shumë Melisën

  Xhesi XheyXhesi Xhey2 ditë më parë
 • Jo cdo kush ta djeg boksin e tel

  Oreni Dream leagueOreni Dream league2 ditë më parë
 • Bravoooooooooooooooooo melisa floket e kuqe po Dekan hije $

  Shpejtim BrahaShpejtim Braha2 ditë më parë
 • O Melisa me kete kenge na ke trembur shum familiar 😂😂😂😂

  Anxhela DoskuAnxhela Dosku2 ditë më parë
 • FLM QE E BERE KTE KENGE. E VURA NJE DIT TA DEGJOJA DHE GJYSHJA IME E PARILEZUAR U CUAQETA FIKTE. FLM MELISA.

  animal skillsanimal skills2 ditë më parë
 • Turp me ato q je vesh idiote

  Chill HouseChill House2 ditë më parë
 • Shum e shpif mos goc🤢

  Chill HouseChill House2 ditë më parë
 • O se di a që melissa këndon kënga

  Elisa ElisaElisa Elisa2 ditë më parë
 • melisa:po du me ndru venin venin spo du me nejt aty ku te permenin emrin o melis ma mire kishe ndrru getat se jan gris

  Lili RusiLili Rusi3 ditë më parë
 • Na plasen vesht gjak

  Gjulian PalokaGjulian Paloka3 ditë më parë
 • 0:56 po ai tipi mbrapa ca do aty 😂

  Anything TvAnything Tv3 ditë më parë
 • 💓💔💖💖💖💙💟💌💚💛💜💝💞

  Bajram LushajBajram Lushaj3 ditë më parë
 • Sa emir koke oj melisa😍😍😍😍😍🤗

  Bajram LushajBajram Lushaj3 ditë më parë
 • Love

  PRO' BISHAPRO' BISHA3 ditë më parë
 • 😇😙😙😙😍😍😍😍😗😗😻😻😻👱💖💖💖💖👍👍👍👏👏👏

  ilmuna ilmunailmuna ilmuna4 ditë më parë
 • 🤦‍♀️🤦‍♀️🤮skandali melises

  Anxhela SulovariAnxhela Sulovari4 ditë më parë
 • SHUME MIRE MELISA NGRITE GJYSHEN TIME NGA KREVATI SE QE PARALIZUAR[EDHE JE VESHUR SHUME TRASH]

  Eldi FejzaEldi Fejza4 ditë më parë
 • Je shum e mir po per gjera te tjera😍😍

  Klejsi BardhiKlejsi Bardhi4 ditë më parë
 • Humba 3 min nga jeta ime koh 😂😂

  Uesli KurtiUesli Kurti4 ditë më parë
 • Qwxcfgyuhjkiopl!?

  Klevis MiciomddkmddmKlevis Miciomddkmddm4 ditë më parë
 • 🥰❤

  Lejdina FeratiLejdina Ferati4 ditë më parë
 • Ni shprehje : " bonja qefin vetit ".😂😂🤦‍♀️

  ema elenaema elena4 ditë më parë
 • Nje genget te re melisa te lutem ti ndriqon ate sdudeo

  Ani PlakuAni Plaku5 ditë më parë
 • even though 😂

  Besjno PodvoriaBesjno Podvoria5 ditë më parë
 • Oj melisa e bukur diamant🥰😍je shume e mire....une jam femije e kam pare per💋 por pse nuk ke vazhduar me fatjonin,fatjoni shume i bukur pse nuk vazhduat a vash a vash......Une te kam pare ne emisjon si ike ti une me nuk e shoh per💋....se pa melisen nuk ka bukuri....Ne ate emisjon me perqen Ola,Jasmina,Antonela,pak...Sindi por dhe ana dyte ne keto e terheqi sindin ato tjeret i dua🥰😍...Pesevargeshi MELISA E bukur e dashur Kendon shkon puthe Melisa shkon ne perputhen Bukuroshe💋😘😍🥰

  lorina selmanilorina selmani5 ditë më parë
 • Super

  GREIS ALIKOGREIS ALIKO5 ditë më parë
 • Hhhhhhhhhhh na shkrit me keto 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

  ALB AlbaniaaaALB Albaniaaa5 ditë më parë
 • o pz me ka ngel fiksim kjo kenga aq here e kam degjuar😂

  Eleonora TamburiEleonora Tamburi5 ditë më parë
 • Mua me peqjen kënga e melis😀😀

  Alida PalushajAlida Palushaj5 ditë më parë
 • Bravo melisa. Super muzik ke bere❤❤❤❤

  Eduartadili EduartadiliEduartadili Eduartadili5 ditë më parë
 • 123456789012345678901234568901234

  Eleonora IslamajEleonora Islamaj5 ditë më parë
 • Melisa flm qe e ber kte keng e sheriv gjyshen time qe ishte e paralizuar

  RONELA veshoRONELA vesho5 ditë më parë
 • 😍😘😍😘😍😘😍😘😍

  Arianagrande grandeArianagrande grande5 ditë më parë
 • Melisa bravo të lumtë goja 😍🤩❤

  Muharrem AbdyliMuharrem Abdyli5 ditë më parë
 • E ke qa te lumt ⭐❣️ 👏

  Edi BreguEdi Bregu5 ditë më parë
 • Po ko shot nai her u kry ka get e ka con emer

  Eleni MyftariEleni Myftari5 ditë më parë
 • Melisa je yll

  Tuana LatifajTuana Latifaj5 ditë më parë
 • O pith

  Andrea LumaniAndrea Lumani6 ditë më parë
 • Pse shani Melisen shum bukur esht ku jetoni ju

  dor acearidor aceari6 ditë më parë
 • melisa te shiko kush luan

  Peja PejaPeja Peja6 ditë më parë
 • Esht shum keng e mir

  Gashi OmarGashi Omar6 ditë më parë
 • Geowjfjzkwo3

  Vilda DuljaVilda Dulja6 ditë më parë
 • i love you melisa😘😘😘

  antigona fetahuantigona fetahu6 ditë më parë
 • Bravo moj troshka je edhe chipmunksat kendojne ma mir se ti

  Arbin HajruliArbin Hajruli6 ditë më parë
 • Wow

  Ermira MuslijiErmira Musliji7 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Melisa

  Alesio BaliAlesio Bali7 ditë më parë
 • sjet ti per muzik trullavicc

  Greta JakupiGreta Jakupi7 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Alisa RrecajAlisa Rrecaj7 ditë më parë
 • Ti je kjo shprehja ....te fik deren 😂.

  Antonela BojaAntonela Boja7 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • ﭸٻيَٺهِآآآآآآآآآآ روُعٌآٺڪ آڛٺمْر 😋💋💖

  وليف الشوقوليف الشوق7 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Efekti açai one 😂

  alba sinanajalba sinanaj7 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Aman se mos fillon Tea tani 🤮😂

  My worldMy world8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • o byth thare ahahahahaa te qifsha kurven shurr

  CRF BIKE LIFECRF BIKE LIFE8 ditë më parë
 • A do bësh një këng për mua se dotë bëj shumë lajka a tatrregoi si tabësh

  Albi YrykuAlbi Yryku8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ....................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Melisa shumë të bukur këngën 💋💋💋💋💋💋💋

  Albi YrykuAlbi Yryku8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • 🥰🤑

  Nita BerishaNita Berisha8 ditë më parë
 • Boll palidhje e ki ba as ni pershtatje ma e mir Tayna sa ti

  demi gashidemi gashi8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Veq vazhdo

  Gzim ShalaGzim Shala8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Shum mir

  Gzim ShalaGzim Shala8 ditë më parë
 • Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Ke menu qe prape te njejtat gabime prape ti me i bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme ma ke vra Nuk po du me vazhdu Dashnia jone ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me i bo Se na nuk jena mo [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'’enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Kom menu senin prom se tjeret i ke thy A m'don a s'me don? Me mu e ke kry A m'don a s'me don? Me mu e ke kry

  anjeza canianjeza cani8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Shum bukur eshte kjo kenga eshte per fatjoni apo per andi apo per atdheu eshte eshte eshte per melvani

  Valentina MehoValentina Meho8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Kujt ja ke didiku

  Fitim NdreuFitim Ndreu8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Te lumt

  Fitim NdreuFitim Ndreu8 ditë më parë
 • Melisa je kengetarja me e preferuara e imja

  Besnik PicariBesnik Picari8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Saturn. Je. Ti. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Marinela RistaniMarinela Ristani8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Melisa kengen tende e pata ven alarm telefoni per tu zgjuar ne mengjes. Fal teje mua me del gjumi 5 Min para alarmit

  Marsel CelaMarsel Cela8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • 💋të dua shummmm💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Eda ZiberiEda Ziberi8 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • A e kom gabim melisa dhe fatjoni a dashurohen po apo jo un i kom pa te perpufhen ma shum ato 2 jane shum te lidhet

  ALBiNAC MuliALBiNAC Muli9 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Ja qifsha tcoft qati si tka than se munesh me kendu

  Zac is hereZac is here9 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Sa bukur duket se ate kostum lot

  Otsutsuki MODEOtsutsuki MODE9 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Hahahahaha

  Mersi AliaMersi Alia9 ditë më parë
 • Melisa je veshur shume stubido ke dal dhe si mumje sa qe dhe gomari i fshatit tim u terbua kur te pa.😂😂😂😂😂😂

  Shkurta ShkurtShkurta Shkurt9 ditë më parë
 • Aa tkqen un getat dhe bikinit tënd mj 🤒🙄

  Arjola BaliArjola Bali9 ditë më parë
 • Turpe te bije nga vetja qe ski ftyr fare ti nje cop lavire te 24 orshi me mir nxire jashte te teren se gjasme e buluar njo cop lavire e italis je qe ke fjetur edhe me arjan canin e ke puthur

  Mehmet ThaqiMehmet Thaqi9 ditë më parë
 • Aman na kenaqe moj Ca muzik e shpifur

  Rajmonda kazanxhiuRajmonda kazanxhiu9 ditë më parë
  • 🤮🤣

   Rajmonda kazanxhiuRajmonda kazanxhiu9 ditë më parë
 • Perse u largove nga perputhen

  cpIlala LalalacpIlala Lalala9 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • ,💗💗💗💗💗💗LOVE melisa

  Nejazi TairovskiNejazi Tairovski9 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Me bo shyqyr qe kishte vesh tanga.

  Juli LaciJuli Laci10 ditë më parë
 • A jam un e vetmja qe qesh qe getat e melises dhe vajzave te tjera jan te shkyer😂😂

  Denada VuksaniDenada Vuksani10 ditë më parë
 • Bravoo uuu🥰🥰😍

  Luljeta AdemiLuljeta Ademi10 ditë më parë
 • DIHET BOTERISHT QE DO U BOJE KENGETARE (FATJONI) 😂😂😂

  Celular LineCelular Line10 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Vari karin une po i jap dislike

  Amarildo MiceAmarildo Mice10 ditë më parë
 • Linda Morina and Luana Vjollca had a daughter 🤦‍♀️

  The Nordic AlienThe Nordic Alien10 ditë më parë
 • Sa bukur kendon melisa😍😍😍

  Kantiola BejdoKantiola Bejdo10 ditë më parë
 • 10K=1000 Komente💚

  Marko HoxhaMarko Hoxha10 ditë më parë
  • alnick.info/throw/3a3ZrYJwZ3poaNk/video.html ...................

   QKSH NEWSQKSH NEWS7 ditë më parë
 • Melisa ka ikur nga për 'puthen

  Fabiola LupiFabiola Lupi10 ditë më parë
 • Ti je melisa e për 'puthes

  Fabiola LupiFabiola Lupi10 ditë më parë
  • Udjdu

   Fabiola LupiFabiola Lupi10 ditë më parë
 • 🙈🙈🙅💖

  Driton StubllaDriton Stublla10 ditë më parë